صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: فروش ویژه رم 512 از دیتا سنتر انگلستان uk2 پهنای باند نامحدود فقط 8 تومان |1Gbps Po

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

پیش فرض فروش ویژه رم 512 از دیتا سنتر انگلستان uk2 پهنای باند نامحدود فقط 8 تومان |1Gbps Po

با توجه به استقبال از افر و سرورهای قبلی و تقاضای کاربران جهت لوکیشنهای دیگر تصمیم به تهیه سرور از یکی از معتبرترین دیتا سنترهای کشور انگلیس گرفتیم
    که با افرهای ویژه و استثنایی از دیتا سنتر معروف و معتبر UK2 انگلستان در خدمت دوستان هستیم کلیه سرویسها با پهنای باند نامحدود میباشد

لینک تاپیک قبلی فروش سرور از دیتا سنتر سینگل هوپ امریکا و نظرات بعضی از مشتریان

فروش ویژه رم 1 گیگ | پهنای باند نامحدود |فقط 15 تومان |1Gbps Port |MagicVps.Com

لینک تاپیک قبلی فروش سرور با رم 1 گیگ از همین دیتا سنتر و نظرات بعضی از مشتریان
    فروش ویژه رم 1 گیگ از دیتا سنتر اینگلیس uk2 پهنای باند نامحدود فقط 15 تومان |1Gbps Port |MagicVps.Com

با توجه به درخواست فراوان عزیزان جهت سرور با رم کمتر و هزینه کمتر افر فوق اضافه شد دوستان توجه داشته باشید این افر بصورت محدود بوده و حدود 25 عدد فقط موجود میباشد
    افر فوق فقط با سیستم عامل میکروتیک بوده

پلان میکروتیک نسخه 5.11 لول 6 با قابلیت اپدیت به نسخه های جدیدتر وبدون نیاز به هزینه لایسنس

در این سرویس پورتهای استفاده از تورنت بسته شده هست و با خیال اسوده و 100% و فارغ از هر گونه شکایت تورنت میتوانید از میکروتیک استفاده کنید
    جهت جلوگیری از اسپم هم تا جایی که شده پورتهای مشکل ساز بسته شده

Ram = 512 MB DDR3 ECC Dedicated
    BW = نامحدود
    CPU = Dual Xeon 5506
    Port = 1 Gbps
    HDD = 2 GB
    IP = 1
    ماه اول 8000 تومن از ماه دوم 15000 تومن

امکانات و خدمات رایگان :

==============
    1- موقعیت سرور در اینگلیس دیتا سنتر : uk2
    2- پورت سرور اصلی 1 گیگابیت اختصاصی میباشد
    3- مجازی ساز سرورها : VMware ESXi 5 میباشد.
    4-پهنای باند سرویسهای فوق بصورت نامحدود بوده
    5-منابع ارائه شده برای سرور های مجازی ، کاملا اختصاصی است
    6-سرورها دارای قابلیت دسترسی کامل به کنترل پنل جهت reboot و power on/off و کنسول مدیریت میباشند
    7- در صورت ناراضی بودن مشتری تا 1 هفته امکان برگشت وجه وجود دارد (با ذکر دلیل)
    8- سیستم عامل Mik با کانفیگ بصورت رایگان نصب خواهد شد
    9-در صورت درخواست نصب مجدد سیستم عامل محدودیتی نداشته و به صورت رایگان میباشد
    10- هر آی پی اضافه ماهانه 2000 تومان
    11-سرویسها به تورنت ، اسپم ، پورت اسکن ، اتک ، هک حساس بوده و در صورت دریافت شکایت برخورد میشود (در صورت شکایت مبلغ 12000 تومن+ هزینه ایپی جدید گرفته میشود و در صورت تکرار بدون هیچ قیدو شرطی سرور متخلف حذف خواهد شد )
    12- سرویس ها بصورت منیج نشده بوده و پشتیبانی شامل راه اندازی اولیه، رفع مشکلات احتمالی نتورک می باشد

MagicVps با بیش از 2 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید

در زیر هم میتوانیدبعضی از نظرات مشتریان و رضایتمندی از کیفیت سرویسهای همین افر با رم 1 گیگ را مشاهده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-secret نمایش پست ها
    2 تا سرور از ایشون دارم میخوام برم ازشون شکایت کنم به دلیل سرعت بالا - اپتایم 100% - پشتیبانی خوبشون
    الان هم میخوام یه دونه دیگه از همین بگیرم
    با تشکر فراوان از ایشان
    نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    2 تا سرور از ایشون دارم و کاملا راضی هستم ایشون 100% مورد تایید بنده هستند
    قیمت برای تمدید ثابت است ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط naserkhan نمایش پست ها
    من ک دوتا از ایشون سرور دارم کاملا راضیم از همه نظر
    نقل قول نوشته اصلی توسط p30wide نمایش پست ها
    سلام
    شما را یکی از دوستان به من معرفی کردند و شما رو تایید کردند.
    من نیاز به این سرویس دارم با سیستم میکروتیک
    لطفا نحوه سفارش و خرید را برام پ.خ کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hydrghl نمایش پست ها
    میکروتیک امریکا از ایشون داشتم رم 1. درخواست دادم به ویندوز سرور تغییر بدن که رایگان زحمتش رو کشیدن. تحویل اولیه کمتر از 3روز طول کشید.
    به مشتری احترام میذارن.
    تا الان که هیچ مشکلی با ایشون و سرویس هاشون نداشتم.

به امید خدا به همین صورت پیش برن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan90 نمایش پست ها
    من ایشون رو یک ساله میشناسم و الانم 4 ماهه دو تا سرور ازشون دارم که حتی یک بارم مشکل ایجاد نکرده و یک سره آپ بوده... کیفیت پورتشون هم خیلی بالاس. ایشون رو 100% تایید میکنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط r3z4 نمایش پست ها
    سرویس عالی بوده. واقعا تبریک میگم به ایشون بابت مشتریان ثابتی که با اتکا به پاسخگویی و کیفیت کارشون به دست اوردن
    من چندین ماه ازشون سرویس دارم و بسیار راضیم و 100% از پلانهای جدید خرید میکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8711 نمایش پست ها
    من از ایشون سرویس گرفتم ، واقعا هم کیفیت سرور و هم کیفیت پشتیبانی عالیه
    البته سرور انگلیس رو من تست نکردم هنوز
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaahin4x نمایش پست ها
    با سلام بنده هم یه سرور Mikrotik خریداری کردم که تا الان نمیشه گفت راضیم باید گفت محشره مخصوصا که مستقیما با ساپورت Mikrotik هم در ارتباطم (Support@mikrotik.com ) میشه گفت که تا الان بی نظیره امیدوارم که از اینم بهتر بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0060 نمایش پست ها
    ما هم تحویل گرفتیم مثل سرویسهای قبلیشون فوق العاده واقعا ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط sainaweb نمایش پست ها
    سلام . من از آفر آمریکاشون 2 تا سرور خریدم - هم زود تحویل دادند و هم سرعتش عالیـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــه !
    نقل قول نوشته اصلی توسط baranblog نمایش پست ها
    من هم از ایشون وی پی اس دارم کافیه بهشون اس ام اس بدید که ویندوزم مشکل داره با هواپیما میاد در خونتون ، از پشتیبانی شون خیـــــــــــــــلی راضی هستم. مثل این هاستینگ همیشه موبایل خاموش نیستن یک بار هم سروراشون مشکل نداشته برای من...

---------- Post added at 04:22 AM ---------- Previous post was at 04:20 AM ----------

راستی ادمین سایت وب هاستینگ تالک من بیشتر از 1000 تا تاپیک دادم ولی رو 6تا گیر کرده اگه میشه برسی کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sainaweb نمایش پست ها
    برام امشب تجربه شد این جریان . خداییش گند زدم به سرور ولی بازم با صبر و حوصله برام اوکی کرد و آی بی اس رو هم نصب کرد برام
    نقل قول نوشته اصلی توسط dollar نمایش پست ها
    منم یوکی سفارش دادم
    ببینیم چطوریه ایشالا امریکا هم میخوام. به ایشون زیاد پیغام دادم بنده خدا هم همیشه جواب میدن .
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    پیشنهاد می کنم از MagicVps.Com بخرید پسر خیلی با صفایی هست من به یه وی پی اس نیاز داشتم توی تاپیک زیر
    بستن سرور به علت هاست دامنه .ir
    بدون چشم داشتی در اختیارم گذاشت کیفیتش هم عالی هست .به جرات می تونم بگم کیفیت وی پی اس های ایشون بی نظیر هست تا حالا از سرویس دهنده های ایرانی و خارجی زیادی استفاده کردم کیفیت وی پی اس ایشون تو ایران تکه و با سرویس دهنده های خارجی می تونه رقابت نزدیک داشته باشه . در پشتیبانی هیچ کسی رو تو ایران مثل ایشون ندیدم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fracture نمایش پست ها
    من هم همکاری با ایشون رو اکیدا توصیه میکنم، امکان نداره پشیمون بشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط RapB0y نمایش پست ها
    تایید میشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط godman757 نمایش پست ها
    نزدیک 6ماه هست با ایشون کار کردم. 100% سرویسشون تایید میشه و مهمتر از اون ساپورتی هست که دارن، خودم تا الان چندین بار از ایشون درخواست کردم تا سرویسم رو عوض کنن(سیستم عامل و حتی دیتا سنتر) ایشون بدون هیچ نوع چشم داشتی به من کمک کردن.
    ایشون از نظر بیزینسی فوق العاده عمل میکنن، سود پایین و کیفیت بالا
    مجددا ازشون سرویس وی پی اس انگلیس تهیه شد بسیار عالی و خوب
    پشتیبانی و حوصله بالا و خوش برخورد و سریع
    خوشحالم که هر روز بیشتر پیشرفت می کنند و سعی شده ایشون به اکثر دوستان معرفی بشند
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanotech نمایش پست ها
    سلام
    من هم 2 تا سرویس دارم ازشون راضی ام قطعی نداشته تاحالا خدا روشکر مثل بعضی ها هم قول نمیدن بعدش زیرش بزنن حالا اسم نمیبرم
    هم یو کی گرفتم هم امریکا جفتش هم خوبه 2 تا دیگه هم احتمالا هفته دیگه میگرم واسه دوستام
    از همه اینها مهم تر تیم پشتیبانی دارند و خودشون همه کاره نیستند که توش بمونند
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط taher12112 نمایش پست ها
    من هم قریب به یک هفته است که دو vps انگلستان از ایشون دارم و در این مدت راضی هستم. به نظر میاد ، منابع کاملاً مدیریت شده به کاربران تخصیص داده میشه. امیدوارم همینطور با کیفیت مطلوب ادامه پیدا کنه.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fracture نمایش پست ها
    من بیش از 2 ساله که با ابراهیم عزیز کار میکنم. تبادلات مالی ما بیش از 20000$ بوده، بدون اینکه حتی همدیگر رو دیده باشیم. خدارو شکر نه بنده و نه ایشون نیاز مالی نداریم و 99% درصد بیزینس آی تی رو از روی علاقه انجام میدیم و افتخار میکنم در خلال 11 سالی که در اینترنت بودم دوستانی مثل ایشون داشتم.
    امیدوارم هرچا که هست در سلامت کامل باشه (نیمه دوم سال کلا سرما میخوره )
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
    اعتبار یک شخص به پست دیگران تاپیک و ... نیست. اگه به اینا باشه که فردا روزی اگه در انجمن تخته بشه باید کاسه ی چه کنم چه کنم دستش بگیره که اعتبار ما به باد رفت!
    از کسایی هم که حتی خودم حاضرم رو اسمش قسم بخورم سرویس داشتم که گاها به مشکل خورده و قطعی 2 یا 3 روز داشته..بعنوان یه فروشنده حتی این رو دلیل بر ضعف نمی دونم.
    مهم تر از این ها اخلاق فرد هست و مشتری مداری اون.این بنده خدا هم تابحال یوزری باهاشون مشکل نداشته و طبق گفته خودشون استاندارهایی رو برای فروش رعایت می کنن.
    هم خودشون سابقه دارن هم تعداد یوزر خوبی دارن.ارزش تجربه کردن خیلی وقت ها بهتر از پرس و جو کردن هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    یک سرور ویندوز دیگه از MagicVps.Com دریافت کردم سرعت و کیفیت خیلی عالی . باورم نمیشه کسی تو ایران بتونه این کیفیت رو بده . من تا حالا با شرکت های زیادی تو ایران کار کردم ولی کیفیت سرورهای هیچ کدوم به این خوبی نبوده . در پشتیبانی هم خیلی سریع پاسخ میدن . خلاصه کلام به مشتری ارزش قائل هستند . اگر سرور با کیفیت و آپتام بالا مایل به خرید بودید شدیدا توصیه می کنم سرورهای با کیفیت ایشون رو امتحان کنید پشیمان نخواهید شد و قول میدم دیگه سراغ فروشنده دیگری هم نروید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط godman757 نمایش پست ها
    نزدیک 6ماه هست با ایشون کار کردم. 100% سرویسشون تایید میشه و مهمتر از اون ساپورتی هست که دارن، خودم تا الان چندین بار از ایشون درخواست کردم تا سرویسم رو عوض کنن(سیستم عامل و حتی دیتا سنتر) ایشون بدون هیچ نوع چشم داشتی به من کمک کردن.
    ایشون از نظر بیزینسی فوق العاده عمل میکنن، سود پایین و کیفیت بالا
    مجددا ازشون سرویس وی پی اس انگلیس تهیه شد بسیار عالی و خوب
    پشتیبانی و حوصله بالا و خوش برخورد و سریع
    خوشحالم که هر روز بیشتر پیشرفت می کنند و سعی شده ایشون به اکثر دوستان معرفی بشند
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanotech نمایش پست ها
    سلام
    من هم 2 تا سرویس دارم ازشون راضی ام قطعی نداشته تاحالا خدا روشکر مثل بعضی ها هم قول نمیدن بعدش زیرش بزنن حالا اسم نمیبرم
    هم یو کی گرفتم هم امریکا جفتش هم خوبه 2 تا دیگه هم احتمالا هفته دیگه میگرم واسه دوستام
    از همه اینها مهم تر تیم پشتیبانی دارند و خودشون همه کاره نیستند که توش بمونند
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط taher12112 نمایش پست ها
    من هم قریب به یک هفته است که دو vps انگلستان از ایشون دارم و در این مدت راضی هستم. به نظر میاد ، منابع کاملاً مدیریت شده به کاربران تخصیص داده میشه. امیدوارم همینطور با کیفیت مطلوب ادامه پیدا کنه.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط par30pix-ir نمایش پست ها
    دو سرور uk2 و یک سرور usa دارم و بی نهایت راضی هستم -

با آقای کیانی 5-6 ماهی هست آشنا هستم و خرسند از این آشنایی

حسن برخورد ایشون ستودنیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_reza نمایش پست ها
    سلام ،

تصویر زیر هنگام تست سرعت وی پی اس انگلیس ایشون تهیه شده
    البته ساعت 7 صبح این عکس رو گرفتم که ساعت کم مصرفی هست ...

یک ماهی ازشون سرویس داشتم (برای کارهای شخصی) آپتایم 100% بود. سرعت پورت هم در حد مناسبی بوده ...

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    من از ایشون سرور ویندوز گرفتم
    یه مشکلی پیش اومد که از جانب ایشون نبود اما زحمت کشیدید و رفع کردند و
    به دقت و سریع جوابگو بودند
    و لطف کردند یکی دو روزی که مشکل داشتم رو سرویس رو در تاریخ جدید برام حساب کردند
    هر چند مشکل از ایشون نبود
    فرصت نشد زودتر بیام و تشکر کنم

از اینکه تونستیم سرویس با کیفیتی در اختیار دوستان قرار بدهیم که همه دوستان از سرویسها راضی باشن مایه خوشحالی و اینو یک وظیفه دونستیم و
    سعی بر این هست که تا جایی که امکان داره سروریسها اینشالله همیشه با کیفیت خوب و اپ تایم بالا باشند

از لطف همه دوستان سپاسگزاریم
    ویرایش توسط MagicVps.Com : January 6th, 2012 در ساعت 17:04
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

2. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    552
    تشکر تشکر شده 
    423
    تشکر شده در
    286 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه رم 512 از دیتا سنتر انگلستان uk2 پهنای باند نامحدود فقط 8 تومان |1Gbps Po

رم کمتر هم موجود دارین؟
    256-128؟
    میکروتیک!

عضو جدید ostadomid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    104 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه رم 512 از دیتا سنتر انگلستان uk2 پهنای باند نامحدود فقط 8 تومان |1Gbps Po

لطفا بفرمایید بالاخره تورنت و اسپم و ... بسته شده و مشکلی نیست یا خیر؟ در پستتون ابتدا نوشتید مشکلی نیست در انتها نوشتید مشکل داره

با تشکر

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mersad-mr نمایش پست ها
    رم کمتر هم موجود دارین؟
    256-128؟
    میکروتیک!
    خیر دوست عزیز البته دوست داشتی رم 128 بهت میدم ولی به همین قیمت چون قمیت به انداهز کافی پایین اورده شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadomid نمایش پست ها
    لطفا بفرمایید بالاخره تورنت و اسپم و ... بسته شده و مشکلی نیست یا خیر؟ در پستتون ابتدا نوشتید مشکلی نیست در انتها نوشتید مشکل داره

با تشکر
    تورنت که 100% بسته شده تضمینی هموطنور یکه نوشتم مگر اینکه کسی که سرور دستش هست خودش دیسیبل کنه اسکریپی روش نصب هست مال جلوگیر یاز تورنت

اسپم هم نوشتم باز تاجایی که شده جلوش گرفته شده ولی نگفتم 100% چون ممکنه از یکسری پروتهای خاصی مشکل سازی بشه ولی توی حالت نرمال بسته شده هست

و در کل موادر گفته شده فردا کسی مشکلی ایجاد کرد و شکایتی شد بدونه که باش برخورد میشه

موفق باشید
    ویرایش توسط MagicVps.Com : December 25th, 2011 در ساعت 02:38
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

همانطور یکه در اولین پست گفتم موجودی محدود بوده و فقط 25 عدد هست . باقی مانده 22 عد د فقط

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    137 پست

منم یکی می خواهم لطفا اطلاعات خرید را به من بدهید

9. تعداد تشکر ها از Web-Lovers به دلیل پست مفید

عضو جدید ebrahim_seyedi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

با سلام من هم یک میکروتیک میخوام لطفا شرایط خرید و شماره حساب رو لطف کنید

یک ip هم برای ping لطف میکنید

11. تعداد تشکر ها از ebrahim_seyedi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام
    چطور تهیه کنیم ؟

13. تعداد تشکر ها از alishahbazi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

هنوز در پلانهای اصلی سایت اضافه نشده این پلان . رجستر کنید و درخواست ثبت سفارش بدین
    MagicVPS - اعضا

شماره حساب هم هست
    http://www.magicvps.com/acc.html
    که بعداز پرداخت مشخصات واریزی+ 4 رقم اخر کارت را تیکت کنید تا سرویس شما نصب و راندازی شود

موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Web-Lovers نمایش پست ها
    منم یکی می خواهم لطفا اطلاعات خرید را به من بدهید
    هنوز در پلانهای اصلی سایت اضافه نشده این پلان . رجستر کنید و درخواست ثبت سفارش بدین
    MagicVPS - اعضا

شماره حساب هم هست
    http://www.magicvps.com/acc.html
    که بعداز پرداخت مشخصات واریزی+ 4 رقم اخر کارت را تیکت کنید تا سرویس شما نصب و راندازی شود

موفق باشید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)