نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: سرمایه گذاری بدون دردسر با سود 4 درصد ماهانه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    220
    تشکر تشکر شده 
    1,562
    تشکر شده در
    1,230 پست

پیش فرض سرمایه گذاری بدون دردسر با سود 4 درصد ماهانه

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان همونطور که از عنوان تاپیک معلوم هست ما به دنبال یک یا چند سرمایه گذار هستیم
    یک توضیح کلی در مورد نحوه کار هم میدیم خدمتتون که دوستانی که براشون سوال پیش میاد به جواب سوالشون برسن...

مقدار سرمایه: مقدار سرمایه میتونه از 500 هزار تومان باشه تا 10 میلیون تومان.
    مقدار سود: به صورت ماهانه 4 درصد
    باز پرداخت سرمایه: این مورد بستگی به شما داره,ما پیشنهادمون این هست که سرمایه + سود شما به صورت ماهانه یا هر 2ماه به حساب شما واریز بشه
    تضمین و ضمانت: برای ضمانت میتونیم چک یا سفته بدیم خدمتتون (چک مال خود بنده هست که بعد اینکه شما سرمایه رو به ما دادین ما طبق قرار به شما چک میدیم به این صورت که مثلا شما 1 میلیون به ما دادین و میخواین به مدت 1 سال سرمایه گذاری کنین و هر ماه سود و سرمایتون رو دریافت کنین
    حساب میکنیم به این صورت>> ماهانه 83 هزار تومان مبلغ سرمایه + ماهانه 40000 تومان سود شما >> که جمعا میشه ماهانه 123000 تومان باید به شما بدیم
    که برای 1 سال میشه 12 ماه و ما برای این 12 ماه همون روزی که شما سرمایه رو به ما دادین ما 12 فقره چک 123000 تومان به شما میدیم که شما هر ماه میرین بانک و چک رو میدین و سرمایه و سود خودتون رو بدون هیچ دردسری دریافت میکنین...

اما در مورد اینکه سرمایه صرف کجا میشه باید عرض شود که این سرمایه مقداری صرف خدمات هاستینگ سرور و... ما میشه
    و مقداری هم برای کار های شبکه و ارائه خدمات اینترنت بی سیم در محل زندگی ما (البته در حال حاضر هم در حال ارائه سرویس اینترنت هستیم اما داریم سرویس مون رو به جاهای دیگه هم ارائه میدیم و کارمون رو گسترش میدیم)

دیگه توضیحی به ذهنم نمیرسه که بخوام بگم دوستان اگه سوالی دارن درخدمتم
    در مورد چک هم شاید بعضی از دوستان بترسن...
    یه فکری دارم که به نظر خودم باید باعث درجه اطمینان بالا در حد 100% باشه
    ما میتونیم چک هایی رو که میدیم خدمتتون رو مال 2 نفر باشه یعنی یک چک مال بنده و یک چک هم مال پدر بنده
    مطمئنن این مبلغ هم چیزی نیست که بخوایم سابقه خودمون پیش بانک خراب کنیم
    ضمنن قبل اینکه سرمایه رو دریافت کنیم شماره حساب میدیم خدمتتون که از حساب ما یک استعلام بگیرید که خیالتون از خوش حسابی و اعتبار ما پیش بانک راحت باشه...
    دسته چک بنده مال بانک ملی و دست چک پدر بنده مال بانک ملت هست...
    دوستانی که تو بازار هستن میدونن که این 2 تا دسته چک (ملی و ملت) معتبر ترین ها هستن توی بازار کشورمون...

دوستان اگه سوالی داشتن میتونن با این شماره ها تماس بگیرین تا یا همینجا سوال شون رو بپرسن تا توضیحات لازم رو بدیم خدمتتون

09118619217
    01227747360 (ساعات اداری)

با تشکر

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    520
    تشکر شده در
    331 پست

پیش فرض پاسخ : سرمایه گذاری بدون دردسر با سود 4 درصد ماهانه

چک یا سفته به درد ضمانت نمیخوره اما سند ملکی به همان ارزش طبق یه اقرارنامه محضری به شرط تملک بنده در حیطه سند درصورت عدم پرداخت اصلو سود مبلغ رو به عنوان ضمانت قبول میکنم

مبلغ 1 میلیون تا 50 میلیون نیز میتوانم در اختیارتون قرار بدم.ماهانه 4% مبلغ سود

برای هر 2 ماه مبلغ سود یه چک دریافت میگردد

عضو انجمن stchost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    349
    تشکر شده در
    269 پست

خوبه که در کارتون سرمایه گذار جذب می کنید ولی یک سوال :
    شرکت هایی که در قبال مبلغی سود پرداخت می کنند با پول کار می کنند و اصل پول از بین نمیره ، برای مثال یک فروشنده با پول جنس می خره و با فروش جنس ها پول به همراه سود بر میگرده و تنها زمانی که طرف برشکست کنه پول از بین میره
    ولی متاسفانه کار هاستینگ اینگونه نیست ، شما اگر هزینه ها را برای سرور یا حتی تبلیغات خرج کنید پول رفته و اصل پول دیگه وجود نداره که بخواهید یک زمانی به سرمایه گذار برگشت بزنید.

این صحبت دوستانه است و سوء تفاهمی پیش نهاد خدایی ناکرده ، شما به دلیل کسب اطلاعات بیشتر از صحبت بنده برداشت فرمایید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    220
    تشکر تشکر شده 
    1,562
    تشکر شده در
    1,230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط stchost نمایش پست ها
    خوبه که در کارتون سرمایه گذار جذب می کنید ولی یک سوال :
    شرکت هایی که در قبال مبلغی سود پرداخت می کنند با پول کار می کنند و اصل پول از بین نمیره ، برای مثال یک فروشنده با پول جنس می خره و با فروش جنس ها پول به همراه سود بر میگرده و تنها زمانی که طرف برشکست کنه پول از بین میره
    ولی متاسفانه کار هاستینگ اینگونه نیست ، شما اگر هزینه ها را برای سرور یا حتی تبلیغات خرج کنید پول رفته و اصل پول دیگه وجود نداره که بخواهید یک زمانی به سرمایه گذار برگشت بزنید.

این صحبت دوستانه است و سوء تفاهمی پیش نهاد خدایی ناکرده ، شما به دلیل کسب اطلاعات بیشتر از صحبت بنده برداشت فرمایید.
    خوب دوست عزیز اینطور هم که شما میگین نیست!
    در هر صورت من دارم با طرف قرار داد میبندم و بابتش دارم چک و سفته ضمانت میدم و موضف هستم که پولشو بهش برگردونم
    چه سود کنم چه نکنم
    البته عرض کردم که فقط برای کار هاستینگ نیست...
    ما به شرکت ها بزرگی داریم سرویس اینترنت میدیم و قرار داد هامون طوری هست که امکان ورشکستگی و این چنین موارد در حد صفر هست
    این مبالغ پولی هم نیست که آدم بخاطرش اعتبار چند سالشو پیش بانک خراب کنه!

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hoseynpur نمایش پست ها
    چک یا سفته به درد ضمانت نمیخوره اما سند ملکی به همان ارزش طبق یه اقرارنامه محضری به شرط تملک بنده در حیطه سند درصورت عدم پرداخت اصلو سود مبلغ رو به عنوان ضمانت قبول میکنم

مبلغ 1 میلیون تا 50 میلیون نیز میتوانم در اختیارتون قرار بدم.ماهانه 4% مبلغ سود

برای هر 2 ماه مبلغ سود یه چک دریافت میگردد
    برای این مبلغ به دردسر و وقت گرفتنش نمی ارزه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)