نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: انتقال بین Direct I با EPP Code

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض انتقال بین Direct I با EPP Code

سلام دوستان من با انتقال دامین بین پنل های Direct I آشنا هستم وتا حالا کلی دامین از این روش(Move Service) وبا استفاده از Customer ID وUser Name انتقال دادم!

حالا من یه دامین دارم تو یه شرکت میخوام انتقالش بدم به کنترل پنل Direct I خودم!دامین های این شرکت هم تو Direct I ثبت شدند،اما به قول خودشون بخاطر مسائل امنیتی ،کاربران نمیتونن به کنترل پنل دسترسی مستقیم داشته باشن
    من به پشتیبانی پیام دادم Customer ID, User Name مقصد خودمو بهشون دادم گفتم انتقال بدین
    این جوابو بهم دادن

2- چنانچه شرکت مقصد دامنه های خود را در شرکتی غیر از onlinenic ثبت می کند ، میبایست ابتدا از طریق پرتال کاربران ایران هاست خود با آدرس iranhost.com/client دامنه ی خود را unlock نموده و سپس درخواست دریافت کد انتقال یا کد امنیتی دامین ( EPP Code , Secret Code Auth-Code ) را با توجه به نوع کاربری خود و به شرح زیر از تیکتینگ سیستم به ایران هاست ارسال نمایید.
    لطفا درخواست خود را در زیر کپی کارت ملی به صورت زیر به ایران هاست اعلام نمایید :
    "اینجانب ............... تقاضا دارم کد انتقال دامین ................ را دریافت نموده و کلیه مسئولیت های این انتقال را می پذیرم.
    امضا"
    حالا سوال من اینجاست!من که خودم تو پنل هدف به کنترل پنل دامین دسترسی دارم! چجوری با EPP Codeانتقال بدم؟!یعنی وقتی که اپ کد رو بهم دادن من باید چیکار کنم تو پنل مقصد؟این کد رو کجا باید استفاده کنم؟!

دمتون گرم باز نیاین بگین"و خداوند سرچ را آفرید" 2 ساعته دارم سرچ میکنم چیزی که جوابم توش باشه پیدا نکردم
    ممنون
    ویرایش توسط mkmosaarg : December 22nd, 2011 در ساعت 10:00

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    859
    تشکر شده در
    647 پست

پیش فرض پاسخ : انتقال بین Direct I با EPP Code

اینطور که از جوابشون فهمیدم دامنه در OnlineNIC ثبت شده! برای انتقال باید وارد پنل DirectI بشین از تب Domains منوی Transfer رو انتخاب کنید بعد طبق راهنما ها اقدام کنید!

فقط در نظر داشته باشید

- باید از ثبت دامنه شما حداقل 60 روز گذشته باشه همچنین اگر انتقال داشته باید 60 روز از انتقال قبلی گذشته باشه
    - اگر دامنه منقضی شده و شما تمدیدش کردین باید حداقل 45 روز از تاریخ انقضای قبلیش گذشته باشه. در صورتیکه قبل از گذشت این مدت دامنه خودتون را انتقال بدین دامنه شما یکسال به صورت رایگان تمدید نمیشه و همچنین شما تمدید قبلی رو هم از دست میدین!

4. تعداد تشکر ها از MOHAMMAD MOHSEN به دلیل پست مفید

عضو انجمن stchost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    349
    تشکر شده در
    269 پست

دامنه ای که می خواهید منتقل نمایید نباید Lock باشد ، اول باید Unlock شود و AUTH یا همان authorization code را دریافت نمایید و سپس از دامنه Directi خود اقدام به انتقال نمایید که این حد را از شما می خواهد و وارد نمایید ، سپس لینک تایید ارسال می شود که باید تایید شود تا انتقال صورت گیرد.

موفق باشید

6. تعداد تشکر ها از stchost به دلیل پست مفید

عضو انجمن poshtiban آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    82
    تشکر شده در
    70 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOHSEN نمایش پست ها
    اینطور که از جوابشون فهمیدم دامنه در OnlineNIC ثبت شده! برای انتقال باید وارد پنل DirectI بشین از تب Domains منوی Transfer رو انتخاب کنید بعد طبق راهنما ها اقدام کنید!

فقط در نظر داشته باشید

- باید از ثبت دامنه شما حداقل 60 روز گذشته باشه همچنین اگر انتقال داشته باید 60 روز از انتقال قبلی گذشته باشه
    - اگر دامنه منقضی شده و شما تمدیدش کردین باید حداقل 45 روز از تاریخ انقضای قبلیش گذشته باشه. در صورتیکه قبل از گذشت این مدت دامنه خودتون را انتقال بدین دامنه شما یکسال به صورت رایگان تمدید نمیشه و همچنین شما تمدید قبلی رو هم از دست میدین!
    اگر دامنه انتقال داده بشه 100% 1 سال تمدید می شه و من تا به حال ندیدم که تمدید دامین از بین بره !!!
    دامنه اگر هم ترانسفر نشه پول مصرف شده به حساب شما برگشت داده می شه و 100% ریسک فری هست !
    هاستینگ پشتیبان با 8 سال سابقه درخشان
    poshtiban.com
    it (@) poshtiban.com
    0311-2650764 داخلی 803

8. تعداد تشکر ها از poshtiban به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)