نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 67

موضوع: اتحادیه مجازی فروش هاستینگ

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن vps-baran.ir آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    تشکر تشکر کرده 
    1,246
    تشکر تشکر شده 
    1,138
    تشکر شده در
    569 پست

پیش فرض اتحادیه مجازی فروش هاستینگ

سلام و درود به تمامی کاربران گرامی وب هاستینگ تالک

بیشتر دوستانی که تو کار شبکه هستن چند روزی هست بابت سرویس دهنده های نامعتبر که قیمت های خیلی پایین زدند اعتراض کردند.

بنده و چندین نفر از دوستان در همفکری که داشتیم من یه پیشنهاد دادم که به نظر بقیه دوستان جالب اومد که گفتم شما هم اطلاع داشته باشید.

قرار شد یه سایتی عین اتحادیه باشه ولی مجازی که از بین خود اساتید مجرب انتخاب بشن و هر هاستینگ یا فروش وی پی اس که می خواد شروع به کار بکنن در وحله اول به اون مجوز فروش بدن . در وحله دوم نظارت به قیمت هایی که نسبت به سروری که داره . یعنی یکی که سرور با مشخصات پایین داره .نباید قیمت رو بالا بزنه . در صورت تخلف و گزارش از سمت فروشنده های دیگه و تایید تخلف اون شخص از سمت اتحادیه مجازی . بار اول برای مدت 1 ماه سایت مسدود بشه و هیچ گونه فروشی از سمت اون شخص انجام نشه و بار دوم در صورت تخلف به مدت 6 ماه سایت بسته و هیج گونه فروشی انجام نشه . و بار سوم هم برای همیشه جواز فروش این شخص باطل بشه . حتی می تونیم خودمون یه قانونی بزاریم که اگه سایتی تخلف کرد حق اینو داشته باشیم که به ف-یترینگ یا سایتی رو که از اون سرور گرفته اطلاع بدیم تا اونو ببنده .

اگه دوستان و اساتیدی که موافق این قضیه هستند نظرشون رو بفرمایند . به قول یکی از دوستان عین طلا فروش ها باشیم . قیمتمون به روز باشه و کسی نتونه گرون بفروشه .

من این پیشنهادی که دادم . به نظر من خیلی خوبه حتی می تونیم مجوز اتحادیه مجازی فروش هاستینگ رو از چند جای معتبر دولتی بگیریم که کسی نتونه حرفی بزنه و تابع اون قانون باشه .

2. تعداد تشکر ها ازvps-baran.ir به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)