نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: چندسوال از باتجربه های سرور مجازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض چندسوال از باتجربه های سرور مجازی

سلام به همه عزیزان
    ازدوستان درخواست دارم تا به چندتا سوال ابتدائی بنده پاسخ دهند
    1-درکل سرور مجازی به درد چه کسانی میخوره

2-یه توضیح کوچیک درمورد این مشخصاتی که میدن هم میخوام رم 256- پهنای باند نامحدود بالایاپائین بودن این مشخصات چه فرقی میکند

3-من 24 ساعت سرویس پارس پک رو تست کردم سرعت دانلود 2یا3مگ بود برای منی که با60کیلوبایت دانلود میکنم مسلما زیادبود اما من سرعت 80 مگ هم دیدم حالا کاری باسرعتش ندارم این کندی لود شدن صفحات از چیه کلا اینجوریه سرور مجازی

4-بنده برای سایتی فقط میخواهم فایل آپلود کنم روزی نزدیک به 2گیگ چه سرویسی رو پیشنهاد میکنید

5-مگه سرورمجازی ازاونی که پارس پک داده بود چیزه دیگه ای هم داره منظورم اینه که میگن با داریک ادمین مدیریت شده اینجور چیزا دیگه اینا قزیش چیه
    ویرایش توسط h2pa : December 19th, 2011 در ساعت 13:32

2. تعداد تشکر ها از h2pa به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    616
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    757 پست

پیش فرض پاسخ : چندسوال از باتجربه های سرور مجازی

سلام به همه عزیزان

ازدوستان درخواست دارم تا به چندتا سوال ابتدائی بنده پاسخ دهند
    سلام دوست عزیز

1-درکل سرور مجازی به درد چه کسانی میخوره
    سرور مجازی برای کسانی هست که قدرت پرداخت هزینه های سرور اختصاصی رو ندارن و سرویس های Shared Hosting هم جوابگوی کارشون نیست. در اصل شما یک سیستم دارین که اینترنت خوبی داره ! هر کاری که بخواین میتونین توش انجام بدین دیگه !

2-یه توضیح کوچیک درمورد این مشخصاتی که میدن هم میخوام رم 256- پهنای باند نامحدود بالایاپائین بودن این مشخصات چه فرقی میکند
    خوب سیستمی که در اختیار شما قرارداده میشه مشخصات خودش رو داره. مثلا 256 مگ رم ! اینکه پهنای باند نامحدود باشه زمانی مهم هست که شما میدونین مصرفتون بیشتر از مثلا ماهی 2000 تا 3000 گیگ هست. البته معمولا سرویس هایی که پهنای باند نامحدود میدن کیفت کمتری داره سرویسشون چون هزینه هر 1 مگابیت پهنای باند اختصاصی نزدیک به 1 دلار/یورو در ماه هست و یا حتی بیشتر !

3-من 24 ساعت سرویس پارس پک رو تست کردم سرعت دانلود 2یا3مگ بود برای منی که با60کیلوبایت دانلود میکنم مسلما زیادبود اما من سرعت 80 مگ هم دیدم حالا کاری باسرعتش ندارم این کندی لود شدن صفحات از چیه کلا اینجوریه سرور مجازی
    بهترین دلیلش فاصله زمانی بین سیستم شما و سرورتون هست. اگر سرور از داخل ایران تهیه کنین میبینین که کار کردن باهاش خیلی راحت تر هست

4-بنده برای سایتی فقط میخواهم فایل آپلود کنم روزی نزدیک به 2گیگ چه سرویسی رو پیشنهاد میکنید
    بخش آموزش هست اینجا ! میتونین به بخش فروش مراجعه کنین یا از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید با من.

5-مگه سرورمجازی ازاونی که پارس پک داده بود چیزه دیگه ای هم داره منظورم اینه که میگن با داریک ادمین مدیریت شده اینجور چیزا دیگه اینا قزیش چیه
    با توجه به اینکه سرور مجازی رو میشه به شکل های مختلفی ایجاد کرد و هر کدوم هم محدودیت ها + توانایی های خاص خودشون رو دارند میشه گفت چندین مدل سرورمجازی میشه ارائه کرد.
    دایرکت ادمین هم یک برنامه است که شما میتونین برای هاستینگ ازش استفاده کنین روی سرور خودتون. یک سری نتظیمات اولیه داره که خودش انجام میده و کار ارائه هاست رو راحت تر میکنه.

اگر سوالی هست من در خدمتم.

با تشکر
    محمد خسروی

5. تعداد تشکر ها از smartieuser به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

ممنون ازپاسختون بی زحمت چند تا از ازارائه کننده ها که فرمودید (سرور از داخل) را معرفی کنید

7. تعداد تشکر ها از h2pa به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    616
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    757 پست

ممنون ازپاسختون بی زحمت چند تا از ازارائه کننده ها که فرمودید (سرور از داخل) را معرفی کنید
    سرور های مجاری که داخل ایران باشند مثل همون سیستم شخصی شما هستند. چون پهنای باندی که در اختیارشون قرار میگیره زیاد نیست و همون رو هم شیر میکنن بین وی پی اس هاشون ! پیشنهاد من استفاده از سرورهای خارج کشور هست که فاصله زمانی کمی تا ایران دارند. مثلا آلمان هلند انگلستان و... لتنسی مناسبی دارند.

9. تعداد تشکر ها از smartieuser به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

بی زحمت معرفی کنید با مشخصات و هزینه

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

دوست من برای گرفتن آفر در بخش فروش قسمت درخواست سرور درخواست بدید تا دوستان بتونند بهتون پیشنهاد بدند!
    اینجا دادن آفر خلاف قوانین است!
    موفق باشید!

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

12. تعداد تشکر ها از taghi.karimi به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)