صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: مشورت در مورد عملکرد هانوفر آی تی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض مشورت در مورد عملکرد هانوفر آی تی

سلام به همگی

من بعد از مدتها میخواستم دوباره یک سری به جوملا بزنم ، برای همین طبق عادت خواستم که قبل از نصب و کار باهاش یک نگاهی به Exploit هاش بندازم و ببینم که چه ورژنهایی بیشترین ضعف امنیتی رو دارند ، بعد از جستجو توی سایتهای انگلیسی یک سری هم به سایتهای فارسی زدم که این رو دیدم :

هانوفر آي تي اصل مشتري مداري را نابود كرد!! احتياط كنيد!! : كاملا متفرقه

بحث در مورد هانوفر آی تی بود که من خیلی وقته مشتریشون هستم !

برای همین کنجکاو شدم و خواستم موضوع رو با دوستان هم در میون بذارم .

البته این شخص از پشتیبانی هانوفر شاکی هستش که توی کت من یکی نمیره ، چونکه من یه جستجو تو securityfocus.com کردم و دیدم حق با پشتیبانی هست و joomla 1.5.20 حفره امنیتی وحشتناکی داره ولی ایشون اسرار دارند که مشکل از برنامشون نیست و تعجب هم میکنند از این موضوع ! و اگر هم سایتش هک شده باشده آپگرید کردن فایده نداره و پشتیبانی اینها هم نوشته همین رو.

من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم که از همه جا توش باشند و اصولا بحث در مورد هاستینگ و این حرفها باشه و فکر کردم ممکنه یکی از مسئولین خود هانوفر آی تی اینجا حضور داشته باشه و در این باره توضیحاتی رو بده .

در عین حال میخوام بدونم به نظر دوستان آیا کار هانوفر آی تی در مسدود کردن موقتی حساب اون شخص که باعث شده این طوری داغ کنه درست بوده یا نه ؟

نظر شخصی من : به نظر من که کار درستی رو انجام دادند و این یک روال عادی هست و هر هاستینگ شیر دیگه ای برای جلوگیری از فرستادن اسپم و سوء استفاده از اکانت و ... اکانت هک شده رو مسدود میکنه. کسی که سایت رو هک میکنه برای استفاده های بعدی کلی راه برای خودش باز نگه میداره و به قول اینها backdoor میذاره.

2. تعداد تشکر ها از sonixax به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید b2z آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد عملکرد هانوفر آی تی

من اولین هاست برای شروع دنیای وبسایت رو از این شرکت داشتم حدود 5 سال پیش و تا الانم از این شرکت به خاطر پشتیبانی خوب و کیفیت عالی ، سرویس می گیرم
    ممکن نیست بی دلیل سوسپند شده باشه .
    هانوفر واقعا فوق العاده کار می کنه
    این روزا کاملا هنــــگم !!!
    بیـــــــــــــــــــــــ اتوزیرزمین

5. تعداد تشکر ها ازb2z به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    75
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

البته هاست ميتونه بك اپ فشرده شده سايت رو براي كاربر ارسال كنه نه اينكه هيچي به به دارنده سايت نده و همه فايل هارو حذف كنه و همچين موردي براي يكي از دوستان من پيش اومد و هاستينگ بك آپ آلوده را براي كاربر فرستاد و توضيح هم داد كه سايت آلوده بوده.
    شايد دارنده سايت بخواد اطلاعاتش رو استخراج كنه كه ما با استفاده از همون بك آپ آلوده اين كار رو انجام داديم .

7. تعداد تشکر ها از ostad24000 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    208 پست

گرچه كمي تند برخورد كردند اما بله حق كاملا با پشتيباني سرور بوده
    يوزر ميگه اپديت ميكنم اما فايل ها و اسكريپتهاي نفوذگر رو چطور پاك ميكنه؟
    -----
    موفق باشيد

9. تعداد تشکر ها از NiceIran.net به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    25 پست

باید این سرور بکاپ بده به اون مشتری .
    آزادی حق مشتری هست دوست داره با حفره زندگی کنه .
    یه پیام مشکل تو سروربزاره نه اینکه مشتری ببنده مشتریم آبرو داره و...
    خودم سابقه این سرور دارم... بماند. کلا حق با خودش فرض می کنه
    سپاس

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    44 پست

من اگر سايت شما رو رو سرور خودم ساسپند كنم و بگم هك شديد شما از من دليل و مدرك نميخواهيد؟
    من نبايد بك آپ هاست رو داشته باشم ؟ نبايد بك آپ ديتابيس رو داشته باشم؟

منظور من از آپديت اين نبود كه دوست عزيز من هم از پشت كوه نيومدم كه ندونم شل روي هاست ريخته ، اين حق من هست كه بك آپ حتي آلوده هم داشته باشم تا نسبت به آپديت نسخه اقدام كنم ؟!!

ضمنن متن كامل گفتگوي من و شخص مورد نظر را كامل بخونيد و بعد تاپيك باز كنيد و به دفاع بپردازيد!

من سايت مورد نظر رو مجدد با صرف هزينه خودم مجدد راه اندازي كردم و اين هزينه را به حساب عملكرد زير صفر اين هاستينگ ميزارم كه شعور مشتري رو زير سوال ميبره...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

با سلام

اول از همه شما از ایشان تقاضا بک آپ نکردید. می گید هاست را باز کنند ؟!!! جوملا یک سیستم مدیریت محتوا است که با توجه به محبوبیتی که داره هکر های زیادی روی یافتن باگ های آن کار می کنند و متاسفانه در نسخه های قدیمی باگ های وحشتناکی داره. زمانی که باز کردن حساب کاربری شما برای کل سرور خطر ایجاد می کنه مدیر سرور حق داره اطلاعات را حذف کنه. اما اونها نگفتن که دیتابیس را حذف می کنند بنابراین عملا شما همه اطلاعات حساس را دارید.

نکته دیگر شما یک شرکت را تهدید می کنید! اول از همه شرکت هانوفر آی تی می تونه در دادگاه جرائم رایانه ای بر علیه شما به اتهام تهدید شکایت کنه و دوم برای اعاده حیثیت بهتره کمی قبل از هر صحبت و هر عملی دقت داشته باشید که بعدا برای شما دردسر نشه.

شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات
    فروش هاست و دامین
    نماینده رسمی فروش محصولات پاراللز(کنترل پنل پلسک) در ایران-نماینده رسمی nic.ir

13. تعداد تشکر ها ازpouyasazan به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    75
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

البته ايشون چندين بار تقاضاي فايل log رو كردند و اثري از تهديد موجود نبود.مگر هاستينگ متعهد به حفظ اطلاعات نيست پس چرا براي ايشون ارسال نكردند و اين كه كار سختي نبود.
    الان موضوع شكايت چي خواهد بود درخواست فايل لاگ يا توضيح به ديگر كاربران.مثلا اگر سايت شما روي اين هاست بود و دست برقضا بك آپ ديتابيس رو نداشتيد اونوقت چه كار ميكرديد.

15. تعداد تشکر ها ازostad24000 به دلیل پست مفید

عضو جدید b2z آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    18 پست

یادمه 2 سال پیش یه نسخه فروشگاه ساز ham3d.net رو سرور هانوفر داشتم که بعد یک سال ساسپند شد که دلیلش همین بود که می گفتن به خاطر اینگه اسکریپت ارسال ایمیل گروهی میکنه .
    بهم زنگ زدن از خط آلمانشون و گفتن که فلان روز در فلان ساعت هاستتون بازه یا مشکل رو برطرف کنید یا اینکه بک بگیرین و انتقال بدین !!
    خلاصه اینکه این شرکت بدجوری کارش درسته
    من قبل از اینکه بدونم دامین دارکتی چیه یه دامین خیلی معروف تو پنل این شرکت دارم الکسا زیر 200 ، از این شرکت قابل اعتماد تر هم ندیدم .
    فکر کنم یخورده تند رفتار کردی
    این روزا کاملا هنــــگم !!!
    بیـــــــــــــــــــــــ اتوزیرزمین

17. تعداد تشکر ها از b2z به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    75
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

البته من شخصا نخواهم گفت كه كارشون درست نيست ولي اينو ميدونم اگر من بودم و حتي ناسزا هم خورده بودم باز هم يك بك اپ از سايت براشون ارسال ميكردم چون دليلي وجود ندارد اگر با كسي رابطه كاري قطع شد ما هر تصميمي بگيريم.من وقتي متعهد به حفظ اطلاعات هستم اين تعهد با بحث و درگيري لفظي باطل نميشه.
    راه درست اين بود كه چه كاربر ميخواست يا نميخواست اطلاعات سايت ارسال و سايت ساسپند ميشد.الان هم ميتوانست بگويد از گردن ما ساقط است و بك اپ ارسال شده و اطلاع رساني هم انجام شده.
    نكته ديگر اينكه بسياري از كساني كه درخواست راه ادازي سايت دارند زياد وارد نيستند يا اصلا بلد نيستند و وقتي شما براي كسي سايت راه اندازي ميكنيد اين انتظار را دارند در تمامي مراحل كمك حالشان باشيد و اينگونه مسائل را به پاي طراح سايت مينويسند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)