صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: انتی ویروس مناسب برای windows server 2008

عضو انجمن sina_mech آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    292
    تشکر شده در
    186 پست

پیش فرض پاسخ : انتی ویروس مناسب برای windows server 2008

بعدش شما میگی av خانگی رو روی سرور نصب کردین .

- نصب کردنش اشتباه
    - بعد میگیرد با هسته سیستم عامل نخوند . دوست عزیز شما که خودت داری اعتراف میکنی مال اون سیستم عامل نبوده پس چرا اصلا نصب کردی ؟؟؟

مثل اینه که بگی من روی کامپیوترم ، آنتی ویروس موبایل نصب کردم . خوب فکر نمی کنید چه جایی مشکلی هست ؟!!!
    هسته سیستم چیه؟! :D آقا موقع نصب یه OS check میکنه، من اون OS check رو دور میزنم. ربطی هم به هسته سیستم نداره! به خوبی نصب میشه، به خوبی آپدیت میشه و به خوبی هم حفاظت میکنه. در مورد بقیه حرف های شما، ببینید، واقعیتش من ترجیح میدم به pcworld اعتنا کنم موفق باشید

2. تعداد تشکر ها ازsina_mech به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_mech نمایش پست ها
    هسته سیستم چیه؟! آقا موقع نصب یه os check میکنه، من اون os check رو دور میزنم. ربطی هم به هسته سیستم نداره! به خوبی نصب میشه، به خوبی آپدیت میشه و به خوبی هم حفاظت میکنه. در مورد بقیه حرف های شما، ببینید، واقعیتش من ترجیح میدم به pcworld اعتنا کنم موفق باشید
    ببخشید ، خوب به نظرتون چرا گذاشته os رو چک کنه ؟ از فرط بیکاری بوده یا چیزی بوده که این قابلیت رو گذاشته ؟

بعدش نصب و استفاده از آنتی ویروس این نیست که ما ببینیم مشکلی داره یا نداره . ما قادر نیستیم تشخیص بدیم و این کار بسیار تخصصی هستش .

وقتی os نمیخونه شاید ویروس خوب نگیره ! شاید به وظایفش نتونه خوب عمل کنه و یا چیزهای دیگه .

دوست گرامی شما به هرچی دوست دارید میتونید اعتنا کنید . 10000 تا سایت هست . این شما این هم اینترنت .

من نه جلوتون رو میگیرم نه میخوام شما قانع بشین .

موفق باشید
    نیما
    ویرایش توسط disna : August 24th, 2012 در ساعت 12:51

5. تعداد تشکر ها از disna به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    40 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط disna نمایش پست ها
    Avast و AVG و McAfee متاسفانه قابل ثبت و آپدیت نیستن .

بعدش وقتی شما صحبت از سرور میکنی انتخابهات خیلی کم میشه و حتمآ حتمآ برند باید بگیری که فردا دستت به سرور بند نباشه .

میدونی چرا ؟
    لینک رو بخون متوجه میشی که چرا شرکتها و سازمانهای معتبر سراغ هر برندی نمیرن .

دیسنا - اولین پایگاه اطلاع رسانی تخصصی امنیت فناوری اطلاعات ایران - آنتی ویروسها و امنیت در دنیای دیجیتال - آپدیت اشتباه کسپرسکی فاجعه بار

موفق باشید .
    دیسنا
    تاریخ خبر رو نگاه کردید الان 91 هستیم نه 89

هم آنتی ویروس و هم اینترنت سکوریتی، کسپر 2011 رو روی سرور نصب کردم قبلاً. فکر میکنم پیشنهاد خوبی باشه.
    البته Kis رو روی ویندوز نصب کنید بلافاصله پورت ریموت دسکتاپ رو میبنده شما چجوری نصب کردید ؟

7. تعداد تشکر ها از ztest به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    292
    تشکر شده در
    186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ztest نمایش پست ها
    البته kis رو روی ویندوز نصب کنید بلافاصله پورت ریموت دسکتاپ رو میبنده شما چجوری نصب کردید ؟
    روی سرور مجازی بود. بلافاصله بعد از نصب، از روی اسکرین vm، پورت ریموت رو باز کردم.

9. تعداد تشکر ها از sina_mech به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ztest نمایش پست ها
    تاریخ خبر رو نگاه کردید الان 91 هستیم نه 89

البته Kis رو روی ویندوز نصب کنید بلافاصله پورت ریموت دسکتاپ رو میبنده شما چجوری نصب کردید ؟
    ببخشید ما نوابغ این کشور رو دست کم گرفته بودیم . شما هم دوست دارید یکی از نوابغ باشید ؟

بعدش دوست عزیز و گرامی : سال 89 یا 91 چه فرقی میکنه .

وقتی یکی دروغ گفت ، وقتی یکی ( ی شرکت ) کلاهبرداری کرد از همون اول نشون داده چه کاره هست . مخصوصآ که هنوز مدیریتش همونه .

شما اگه یکی رو بشناسید که مثلا سال 70 کلاهبرداری کرده الان که سال 91 هست ، بعد از 20سال میری باهاش تو کار یا زندگی و سرمایه شریک بشی ؟

ببخشید خود آدم هم خلافکار باشه همچین کاری نمی کنه ، آخرش میره سراغ آدم درستکار و بهتره بگم درستکار ترین .

میگن روباه حیوان مکاریه - ولی وقتی میره تو ی باغ ، میره سراغ بهترین میوه و میدونید که ی ضرب المثل هم داره که من یادم رفته .

قربان شما
    نیما
    ویرایش توسط disna : August 25th, 2012 در ساعت 00:24

11. تعداد تشکر ها از disna به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    292
    تشکر شده در
    186 پست

ببخشید ما نوابغ این کشور رو دست کم گرفته بودیم . شما هم دوست دارید یکی از نوابغ باشید ؟

من احساس می کنم شما داریم اسپم میفرستید! تا حالا تمام پست های شما راجع به آنتی ویروس ها بوده: http://www.webhostingtalk.ir/search....archid=1425520

خیلی احساس مطلع بودن دارید و به نظر میرسه که تمام اطلاعات و علایقتون رو به مشکلات شرکت کسپرسکی معطوف کردید. در هر صورت به نظر من اغلب مطالبی که شما پست میکنید، ربط زیادی به نیاز استارتر تاپیک نداره.

13. تعداد تشکر ها از sina_mech به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

من احساس می کنم شما داریم اسپم میفرستید! تا حالا تمام پست های شما راجع به آنتی ویروس ها بوده: http://www.webhostingtalk.ir/search....archid=1425520

خیلی احساس مطلع بودن دارید و به نظر میرسه که تمام اطلاعات و علایقتون رو به مشکلات شرکت کسپرسکی معطوف کردید. در هر صورت به نظر من اغلب مطالبی که شما پست میکنید، ربط زیادی به نیاز استارتر تاپیک نداره.
    اسپم ؟ اگه دقت کرده باشید من فقط جواب دوستان تو رفروم رو میدم - همین - سوال نپرسن ما هم جواب نمیدیم .

بعدش من درباره چیزی که اطلاعات و تخصص دارم یا به صحت اطمینان دارم حرف میزنم و درست نیست درباره چیزیهایی صحبت کنم که اطلاعات صحیحی دربارشون ندارم .

شما اگه دکتر مغز و اعصاب باشید درباره فیزیک ، شیمی ، فضا و .. اظهار نظر میکنید ؟ شاید بکنید ولی در حدی که اطلاعات صحیحی دارید وگرنه احتمالا ابو علی سینا تشریف دارید .

نیما

15. تعداد تشکر ها از disna به دلیل پست مفید

عضو انجمن reza* آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,517
    تشکر تشکر شده 
    1,501
    تشکر شده در
    815 پست

اسپم ؟ اگه دقت کرده باشید من فقط جواب دوستان تو رفروم رو میدم - همین - سوال نپرسن ما هم جواب نمیدیم .

بعدش من درباره چیزی که اطلاعات و تخصص دارم یا به صحت اطمینان دارم حرف میزنم و درست نیست درباره چیزیهایی صحبت کنم که اطلاعات صحیحی دربارشون ندارم .

شما اگه دکتر مغز و اعصاب باشید درباره فیزیک ، شیمی ، فضا و .. اظهار نظر میکنید ؟ شاید بکنید ولی در حدی که اطلاعات صحیحی دارید وگرنه احتمالا ابو علی سینا تشریف دارید .

نیما
    الان دقیقا شما چی تشریف دارید ؟
    عزیز یکم بیا پایین زیاد اوج نگیر یهو با کله خوردی زمین بشه جمت کرد
    کسانی که اظهار نظر کردن چند ساله که در این زمینه فعالیت میکنند

نظر همه محترمه

17. تعداد تشکر ها از reza* به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    40 پست

بعدش دوست عزیز و گرامی : سال 89 یا 91 چه فرقی میکنه .

وقتی یکی دروغ گفت ، وقتی یکی ( ی شرکت ) کلاهبرداری کرد از همون اول نشون داده چه کاره هست . مخصوصآ که هنوز مدیریتش همونه .

شما اگه یکی رو بشناسید که مثلا سال 70 کلاهبرداری کرده الان که سال 91 هست ، بعد از 20سال میری باهاش تو کار یا زندگی و سرمایه شریک بشی ؟

ببخشید خود آدم هم خلافکار باشه همچین کاری نمی کنه ، آخرش میره سراغ آدم درستکار و بهتره بگم درستکار ترین .

میگن روباه حیوان مکاریه - ولی وقتی میره تو ی باغ ، میره سراغ بهترین میوه و میدونید که ی ضرب المثل هم داره که من یادم رفته .

قربان شما
    نیما
    گ*ز به شقیقه چه ربطی داره . کسپر انقدر توسعه یافته که حتی سورسی که چند سال پیش ازش ***یده بودن و منتشر شده بود هم به کار کسی نیومد و نتونست از سواستفاده کنه.

19. تعداد تشکر ها از ztest به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط reza* نمایش پست ها
    الان دقیقا شما چی تشریف دارید ؟
    عزیز یکم بیا پایین زیاد اوج نگیر یهو با کله خوردی زمین بشه جمت کرد
    کسانی که اظهار نظر کردن چند ساله که در این زمینه فعالیت میکنند

نظر همه محترمه
    ببخشید من نظر خودم رو گفتم و درباره نظر دیگران چیزی نگفتم .

وقتی طرف نسخه آنتی ویروس خونگی که تو system recomandesh نوشته ویندوز xp - 7 , vista نصب میکنه روی سرور 2003 یا 2008 خوب طرف نابغه درسته ؟ باید به این نوابغ احترام گذاشت و ربطی به اوج گرفتن و اون چیزهایی که شما گفتی نداره .

درباره تجربه هم دوست عزیز من 20 سال میشینم فقط با فوتوشاپ طراحی میکنم . خوب من میشم متخصص فتوشاپ یا متخصص طراحی با فتوشاپ - نمیشم ی متخصص حرفه ای طراحی یا طراحی با ابزارهای دیگه ؟!!! درسته .

ی نفری که همه عمرش فقط ساختمونه 1 طبقه ساخته . شما میگی این آدم با تجربه ای و اگه بخوایی برج بسازی میدی دست این آدم و به اصطلاح متخصص بسازه ؟ حتی خونه 1 طبقه هم شاید ندی بهش - چون میگی اونی به یکی بدم که اطلاعات خوب و درستی درباره همه چی ساختمون بلد باشه - هم 1 طبقه هم برج .

ی روز با ی آقای صحبت میکردم بهش گفتن شما میدونی بزرگترین شرکتهای امنیتی ( آنتی ویروس ) دنیا چه شرکتهایی هستن طرف مدیر ی شبکه بزرگ با 20 سال تجربه بود .
    تجربش به درد خودش میخورد . گفت کسپرسکی - نود32 - بیت دفندر . خندم گرفت . فکر کرد مسخرش میکنم . بهش گفتم من 20 هزار تومن بهت میدم که تو 3 روز بری تحقیق کنی بیینی 3 تا از بزرگترین شرکتهای آنتی ویروس کدومن .

بعد 1 ماه طرف نرفت دنبالش - البته نه اینکه اون 20 تومن کم باشه - چون این آدم مغزش بیشتر از این نمیکشید و انتظاری هم ازش نمیرفت منم میدونسم .

به این نمیگن تجربه - میگن فسیل شدن الکی و هدر دادن عمر .

حدس زدن درباره اینجور آدمها آسونه .

1- شما میدونی ؟ 3 تا شرکت اول ( بزرگ و معتبر ) ارائه دهنده ضد ویروس ؟
    2- از این 3 تا کدومهاشون محصولاتش تو ایران قابل استفاده ( ثبت و آپدیت ) است ؟

قربان شما
    نیما
    ویرایش توسط disna : August 25th, 2012 در ساعت 02:16

21. تعداد تشکر ها از disna به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)