صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: کولکیشن در آمریکا چقدر خطر دارد؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

پیش فرض پاسخ : کولکیشن در آمریکا چقدر خطر دارد؟

سلام.

بنده متوجه نشدم منظور شما از دین دار بودن فروشنده چی هست، ما با چند فروشنده در کشور آمریکا کار می کنیم که یکیشون رسماً ضد دین و ... هست ولی بهترین سرویس رو همیشه از اون گرفتیم و همیشه هم ازش خرید خواهیم کرد و هیچ کاری ندارم که به چی اعتقاد دارند و به چی ندارند!

سرور های Dell در مرحله اول یک هزینه دارند، مراحل بعد هم هزینه پشتیبانی می گیرند، مراحل بعد هزینه خرید سخت افزار OEM هست که رسماً 1.5 الی 3 برابر قیمت قطعات معمولی در بازار هست و ... که در نهایت متوجه میشید دارید چند برابر یک سرور Supermicro هزینه می کنید و وقتی هم میخواید سرور رو بفروشید، باید نصف قیمت ارائه بدید تا کسی بخره ازتون چون همه می دونند که قطعات و پشتیبانی dell گران هست مخصوصاً در کشور آمریکا.

در مقابل، سرور های Supermicro هست که تنها یک بار برای شما هزینه داره و هیچ وقت هم مشکل ساز نمیشه، خیلی از کاربران همین انجمن و شرکت های معتبر ایرانی از ما و از سرویس دهندگان دیگر سرور های Supermicro رو در آمریکا خریداری کردند و در هر نقطه دنیا colo کردند و تا به حال مشکلی نداشتند و از همه نظر راضی هستند!

اطلاع نداشتن عیب نیست، ولی یک طرفه به قاضی رفتن کار قشنگی نیست

با تشکر.

2. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید konjkav آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

سلام
    منظورم از دینداری پایبندی به اخلاقیات بود.(به زبان ایرانی همین می شود چون اگر بهشت و جهنم نباشد نمی شود جلوی ما را گرفت)
    و الا کسانی که که به خدا هم اعتقاد ندارند شاید از ما بیشتر به اخلاقیات اهمیت بدهند.
    از این حرفی که می زنم ناراحت نشید ولی خوب اگر خودتان را جای خریدار بگذارید می بینید حرف بدی نمی زنم.
    من ابتدا اینطور به نظر رسید که چون Dell از خود سایت خریداری می شود در نتیجه هیچ سودی عاید فروشنده ایرانی نمی شود.(منظورم همین خودتان هستید که ممکن است من از شما بخرم)
    پس به نظرم رسید که چون در supermicro چیزی برای فروشنده می ماند امکان دارد که به همین خاطر طرفدار این مارک باشند.
    البته بعد از آن تحقیق کردم و دیدم که نه در منابعی مانند webhostingtalk.com نیز گفته اند که Dell برایشان بیشتر مشکل ساز شده است.

از طرفی همیشه شائبه آن وجود دارد که شخصی که می خواهم از ایشان سرور بخریم یک مقدار قیمت بالاتری بدهد.
    یا اینکه قطعات دست دوم به سرور نصب کند. (ما که ایرانیم سرور را نمی بینیم) توجه کنید که من نمی خواهم به کسی توهین کنم ولی همانطوری که شما مرا نمی شناسید من هم شما را نمی شناسم. حال اگر DeLL بخریم حتما قطعات نو هست و دیگر نیازی نیست به فروشنده شک کنیم. ولی اگر supermicro بخریم باید به طرف ایرانیمان اعتماد کنیم.
    این می شود مزیت Dell
    ولی supermicro هم مزیاتی را دارد که شما ذکر کردید و من هم می پذیرم.(با وجود اینکه بعضی هاشم نفهمیدم چی گفتید)

من تا چند ماه دیگر باید سرور بخرم و از الان دارم تحقیق می کنم چون می دونم که اگر اول بخرم بعد تحقیق کنم پشیمون می شم.(البته این وابسته به اینه که هاست فعلی کی تهدید هاشو بیشتر کنه overuse)

الان هنوز تصمیمی نگرفتم
    ویرایش توسط konjkav : November 29th, 2011 در ساعت 16:24

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

به نظرم صحبت های شما ناشی از نداشتن اطلاع از روش های تجارت الکترونیکی هست.

هیچ کجا اعتماد کور کورانه کار عقلانی ای نخواهد بود و 99% اشخاص این رویه را پی نخواهند گرفت در حالی که ما با افراد متفاوتی کار کردیم (ایرانی و خارجی، حتی خیلی از کاربران و مدیران همین انجمن) و از ساده ترین روش جلو رفتیم که در واقع همان رعایت رویه عملکرد در تجارت الکترونیکی هست.

برای مثال، برای خرید یک سرور (هر brand و سازنده ای، هیچ تفاوتی ندارد، Dell - HP - Supermicro - Asus - Fujitsu Siemens و ... همه دسته دوم دارند) کافی هست سریال نامبر پارت های خریداری شده را به کاربر ارائه کنید و یک عکس از سرور و قطعات نصب شده در آن نیز به کاربر ارائه شود و ایشان می توانند این موارد را با سایت شرکت سازنده قطعات match کنند تا از تاریخ فروش سخت افزار اطمینان حاصل شود.

همینطور خرید از شرکت ها به صورت مستقیم شاید از نظر شما کار صحیحی باشد که تنها به یک سرور نیاز دارید ولی برای ما که در هر بار خرید بین 10 تا 25 سرور خریداری می کنیم، خرید مستقیم کاری غیر عقلانی خواهد بود زیرا هزینه قطعات حدوداً 2 برابر برای ما تمام خواهد شد.

در نهایت، پیشنهاد می کنم به تحقیقات خود ادامه دهید تا به نتیجه مطلوب دست یابید، همینطور پیشنهاد میکنم به مواردی مثل دین، خدا، پیغمبر، بهشت، جهنم و ... که مواردی -کاملاً- بی ربط با تجارت جهانی هستند کمتر دقت کنید تا وقت شما برای موارد بی ارزش طلف نشود.

با تشکر.

6. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    85 پست

مارکهایی مثل hp و Asus هم مشکلات dell را دارند؟ وبعد از سوپر میکرو کدوم برند توصیه میشه؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

بنده شخصاً با هیچ برندی به جز Supermicro - Dell - HP کار نکردم و شخصاً عقیده دارم خرید هر یک از این سخت اقزار ها به جز Supermicro یک اشتباه جبران ناپذیر هست.

با تشکر.

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

من با همه این سه برند کار کردم.

آخر روز به این برمیگرده که مصرف شما برای سرور چی هست و چقدر کیفیت و ریسک پذیری توی کارتون دارید.

ما با شرکت هایی کار کردیم که یک ایمیل سرور ساده رو سرور 900 دلاری گرفتن و یه شرکت همون ایمیل سرور رو داره روی یه سرور 18000 دلاری هاست میکنه.

به فاکتور های سرویس و سیاست های شرکتتون بستگی داره انتخاب سخت افزار.
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)