نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: سوال در مورد خرید دامین از directi

عضو جدید imanegr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

پیش فرض سوال در مورد خرید دامین از directi

سلام دوستان
    من به یک شرکت برای ثبت دامین پول دادم و گفته که دامین هاشو تو directi ثبت میکنه .
    می خواستم بدونم اگر بعد از این که اون شرکت دامینم رو ثبت کرد من پسورد کنترل پنلم رو عوض کنم دیگه اونا نمیتونن به دامین من کار داشته باشن یا این که من باید همیشه وابسته به اون ها باشم .(مثلا برای تمدید دامین و ...)
    به عبارت دیگه من خریدار دامین همیشه باید به ریسلر directi وابسته باشم یا نه ؟
    یه سوال دیگه : اگه من بخوام به طور مستقیم خودم از directi اکانت بگیرم و دیگه محتاج این و اون نباشم ، راحت ترین راه برای خرید مستقیم دامین از اون ها چیه ؟مثلا از چه کارت اعتباری و یا حساب اینترنتی استفاده کنم که آسون تر باشه .
    ممنون

2. # ADS

عضو انجمن AfraServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    135
    تشکر شده در
    106 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد خرید دامین از directi

برای خرید مستقیم فکر کنم یه مبلغی باید به رسیلر کلاپ بدی پرداختش هم باید راحت باشه با کردیت یا هر چی

ولی اگر شما رسیلر هستین پسورد رو هم که عوض کنید ادمین دسترسی داره

حتی اون میتونه پسورد رو هم عوض کنه !!!!

دسترسی داره
    [COLOR="DarkRed"][LEFT]AfraServer.Net
    09166452066
    09360302176
    Info_AfraServer@yahoo.com

عضو انجمن sshiran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    144
    تشکر شده در
    109 پست

سلام دوستان
    من به یک شرکت برای ثبت دامین پول دادم و گفته که دامین هاشو تو directi ثبت میکنه .
    می خواستم بدونم اگر بعد از این که اون شرکت دامینم رو ثبت کرد من پسورد کنترل پنلم رو عوض کنم دیگه اونا نمیتونن به دامین من کار داشته باشن یا این که من باید همیشه وابسته به اون ها باشم .(مثلا برای تمدید دامین و ...)
    به عبارت دیگه من خریدار دامین همیشه باید به ریسلر directi وابسته باشم یا نه ؟
    یه سوال دیگه : اگه من بخوام به طور مستقیم خودم از directi اکانت بگیرم و دیگه محتاج این و اون نباشم ، راحت ترین راه برای خرید مستقیم دامین از اون ها چیه ؟مثلا از چه کارت اعتباری و یا حساب اینترنتی استفاده کنم که آسون تر باشه .
    وقتی شرکتی دامنه ای رو براتون ثبت میکنه این کار از طریق پنل اون ها صورت میگیره و کنترل پنل ای که به شما داده میشه محدود هست و برای کار های معمولی دومین خودتون. برای تمدید و کلا انجام کار های دامنه شما باید به ثبت کننده دومین مراجعه کنید . مگه اینگه دومین رو منتقل کنید بعد از ثبت به یک کنترل پنل شخصی دیگه.
    شما خودتون میتونید از دارکت ای پنل شخصی داشته باشید به عنوان نمایندگی که باید در این صورت هزینه 199 دلار برای بار اول رو پرداخت کنید تا بتونید با اون دامنه ثبت کنید . و امکان پرداخت $ رو داشته باشید.
    یا از یکی از شرکت های که نمایندگی دارکت ای دارن نمایندگی بگیرید ( sub reseller ) که در این صورت نیاز به پرداخت 199 دلار در اول نیست به اندازه نیاز خرید $ انجام مدید و دامنه ثبت میکنید.
    تلگرام : @ramiz_jv

تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

راستش قرار بود یک شرکت برام ثبت کنه ولی امروز گفت چون شارژ پی پالش تموم شده بود ، داده به یکی دیگه ثبت کرده که من اصلا نمیشناسمش .برای همین نگرانم .
    اگه تنها راه انتقال از یک ریسلر به ریسلر دیگه هست ، شما چه ریسلر خوب و معتبری میشناسی که از directi استفاده کنه؟
    راستی برای این انتقال هزینه میگیرن یا نه؟
    ممنون

تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    144
    تشکر شده در
    109 پست

هستن دوستان که سرویس خوب میدن اما اول تحقیق کنید .

بله هنگام انتقال دامنه دوباره باید دامنه خودتون رو تمدید کنید یعنی حتی اگه یک روز هم باشه که دومین رو ثبت کردید موقع انتقال باید هزینه یک سال دیگه رو هم پرداخت کنید و دامنتون تقریبا دو سال تمدید شه.

عضو دائم Arashdn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    8,046
    تشکر شده در
    1,382 پست

بله هنگام انتقال دامنه دوباره باید دامنه خودتون رو تمدید کنید یعنی حتی اگه یک روز هم باشه که دومین رو ثبت کردید موقع انتقال باید هزینه یک سال دیگه رو هم پرداخت کنید و دامنتون تقریبا دو سال تمدید شه
    اگه هر دو طرف ثبت کننده دایرکت آی باشه میشه موو کرد نه تمدید میشه و نه پول میخواد

تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

من میخوام که این دامین مستقیما متعلق به خودم باشه ولی این طور که دوستان گفتن برای این که در دایرکتی مستقیم دامین داشته باشم باید حداقل 200 تومن بپردازم .
    احتمالا من قصد دارم که دامینم رو در دایرکتی فرمت کنم و در یه سایتی که خدمات دامین مستقیم میده دوباره ثبت کنم .
    شما چه سایتی رو می شناسید که بشه ازش مستقیم دامین خرید (و بدون پیش پرداخت یا خرید تعداد) و کیفیتش هم خوب باشه .
    در ضمن من کارت اعتباری برای خرید ندارم برای همین لطفا اگر کسی از دوستان میتونه برام مبلغش رو بپردازه اعلام کنه .
    ممنون
    ویرایش توسط imanegr : September 7th, 2009 در ساعت 11:29

تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    144
    تشکر شده در
    109 پست

بله دوست عزیزمون راست میگن من یادم رفت که بگم اگه دامنه شما رو دارکت ای هست هزینه تمدید نمیخواد . دومین که ثبت میکند متعلق به خودتون هست ولی روی پنل کسی هستید که براتون ثبت کرده.
    حتی اگر move هم کنید باز همین طوری هست مگه اینکه از دایرکت ای reseller بگیرید.

من میخوام که این دامین مستقیما متعلق به خودم باشه ولی این طور که دوستان گفتن برای این که در دایرکتی مستقیم دامین داشته باشم باید حداقل 200 تومن بپردازم .
    احتمالا من قصد دارم که دامینم رو در دایرکتی فرمت کنم و در یه سایتی که خدمات دامین مستقیم میده دوباره ثبت کنم .
    شما میتونید با پرداخت هزینه یک دامنه هم از دارکت ای به صورت مستقیم دامنه بگیرید اما باید امکان پرداخت $ داشته باشین.
    تا جای که من میدونم توی دارکت ای نمیشه بعد ثبت دومین اون رو حذف کرد و دوباره در جای دیگه ثبت کرد باید منتظر منقضی شدن بمونید تا بعد از اون دوباره بعد 35 روز بتونید ثبت کنید ، از جای دیگه.

تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

سلام
    من تو دایرکتی نتونستم جایی برای ثبت دامین تکی پیدا کنم و فقط می شد حداقل 200 تومن پرداخت تا یک پنل ریسیلر گرفت .
    حالا جدا از این ها شما چه سایتی رو می شناسید که دامین با کیفیت تکی و مستقیم بده (بدون نیاز به پیش پرداخت) و با ایران هم مشکلی نداشته باشه .
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)