نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: ترانسفر دامين به دايركتي

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

پیش فرض ترانسفر دامين به دايركتي

سلام. من مي خوام چند تا دامنه را از آنلاين نيك به دايركتي ترانسفر كنم.مراحل را هم انجام دادم.
    فقط مي خواستم بدونم اين ايميلي كه ايميل تاييد سازي هست به كدوم ايميل فرستاده ميشه؟ايميلي كه موقع ثبت دامين در آنلاين نيك داده شده (ايميل صاحب سايت) يا ايميلي كه در مراحل ترانسفر به عنوان ايميل costumer براي لوگين وارد كرديم؟

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    24 پست

ایمیل فعال سازی و رمزی که برای انتقال دامنه لازم هست به ایمیل صاحب دامنه میره.
    اگر صاحب دامنه خودتون میاد به ایمیل خودتون یعنی همون ایمیلی که وقتی تو آنلاین نیک عضو شدی و دادین.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

ممنون.
    بعد يه چيزي. من حتما بايد reseller‌ باشم تا بتونم از طريق اكانت دايركتي دامينم را انتقال بدم يا اگر sub-reseller‌ يا costumer هم باشم ميشه؟
    اگر با sub-reseller يا costumer‌ هم ميشه در اين صورت بعد از اينكه يكي از اين دو تا مراحل انتقال را انجام داد بايد توسط reseller اصلي كاري انجام بشه و تاييدي صورت بگيره يا خير؟

ممنون...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    24 پست

اگر شما از رسلر یک ثبت کننده مثلا OnlineNic دامین گرفته باشین و ثت کرده باشین باید بهش بگین که دامین رو در حالت Unloce قرار بده . شما مراحل رو به صورت طی میکنید.

1- درخواست انتقال در DirectI
    2- اطلاع دادن به کسی که ازش دامین گرفتین برای قرار دادن دامین در حالت Unlocke و دادن EPP Code به شما.
    3- قرار دادن EPP Code در ثبت کننده جدید (برای شما همون DirectI) در پنل دامینتون
    4- در مرحاه آخر یک ایمیل از OnlineNic میاد براتون که در اون یک لینک هست و یک پسورد شما روی اون لینک کلیک میکنید و در صفحه‌ای باز میشه پسوردی رو که در هون ایمیل هست وارد میکنید و Ok میکنید.

مراحل تموم شده و از این به بعدش با شما نیست و به زودی دامنتون در پنل DirectI خواهید دید. :hurray:

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

سلام. خوب حالا من مراحلي را كه تا حالا طي كردم خدمتتون عرض مي كنم (از طريق ساب ريسلر بوده همه ي اين كارا) :

من رفتم توي دايركتي و قسمت ترانسفر دامين.
    بعد رفتم توي آنلاين نيك و نام دامين را وارد كردم و secret code‌ را گرفتم و در دايركتي نام دامين و همون رمز را كه خواسته بود وارد كردم و زدم مرحله ي بعدي.
    بعد هم مشخصات و بعد هم ايميل ساب ريسلر را وارد كردم و بعد هم مرحله ي تاييد مالي اومد.

حالا هم در پنل ساب ريسلر و هم در پنل ريسلر اصلي دامين ها در ليست دامنه هام اومدن اما فقط جلوشون نوشته كه در حال پردازش هستند و اون طوري كه مشخصه حداقل 5 روز اين فرآيند انتقالشون طول مي كشه.

يه چند تا ايميل هم براي ايميل صاحب دامنه و ايميل صاحب ساب ريسلر اومد كه فقط لينك توش بود و يه سري جزئيات انتقا دامنه اما رمزي چيزي نداشت. خلاصه فعلا كه خدا را شكر مثل اينكه كارها در حال انجامه. بايد 5 روز صبر كنيم بعدش ببينيم چي ميشه.اگر نشد دنبال مشكل بگرديم. فعلا كه دو روزه گذشته.

در ضمن من توي اين اعتبار و اينا هم مشكل دارم ( شارژ و انتقال و اصلا ماهيتش و ... ) ميشه يه توضيحي هم در مورد اون بديد؟

اصلا اين دايركتي PDF آموزش نداره (ترجيحا فارسي اگر نبود هم انگليسي)

ممنون...
    ببخشيدا
    ویرایش توسط hosting456 : October 27th, 2008 در ساعت 01:20

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

بايد 5 روز صبر كنيم بعدش ببينيم چي ميشه.اگر نشد دنبال مشكل بگرديم. فعلا كه دو روزه گذشته.
    چی شد مشکلت حل شد؟
    در ضمن من توي اين اعتبار و اينا هم مشكل دارم ( شارژ و انتقال و اصلا ماهيتش و ... ) ميشه يه توضيحي هم در مورد اون بديد؟
    فکر کنم شما باید بیشتر توضیح بدید چون من اصلا متوجه نشدم
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

سلام.نه راستش مشكلم كه حل نشد. به ساپورتشون گفتم، گفتند كه يه جايي تو اين زنجيره پول و اعتبار كافي موجود نبوده.حالا مي خوام شارژ كنم ببينم چي ميشه.

فکر کنم شما باید بیشتر توضیح بدید چون من اصلا متوجه نشدم
    منظورم همون شارژ كردن اكانتمون توي دايركتي هست كه با همون پول ها مي تونيم دامنه ثبت كنيم و منتقل كنيم و تمديد كنيم و ... .

ممنون...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

سلام.این مشکل از اونجا بود که یه level بالاتر از ما توی اکانتش شارژ کافی نداشت که وقتی اون شارژ کرد، مشکل حل شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)