نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نشان دادن صفحه ای برای کاربران بلاک شده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

1 نشان دادن صفحه ای برای کاربران بلاک شده

با سلام
    تخصص اصلی من طراحی صفحات وب هست و در زمینه میزبانی و هاستینگ لینوکس یک مبتدی هستم .
    به تازگی بعد از 8 ، 9 سال تصمیم گرفتم از هاست اشتراکی استفاده نکنم و یک سرور vps تهیه کنم . که این کار انجام شد
    بعد از انجام تنظیمات اولیه و نصب cpanel و csf و تغییر در بخش هایی از تنظیمات csf ، یکی از مشکلات این هست که :
    ایا راهی وجود دارد که وقتی csf آی پی را بلاک می کند یک صفحه به بازدید کننده نشان دهیم که مثلا موقتا آی پی شما بلاک شده است توسط فایروال یا خیر ؟ ( من یادم هست که حدود 4 سال پیش فایروال یکی از هاست هایی که داشتم این کار را انجام می داد ولی شک دارم که از csf استفاده می کرد یا خیر ؟ )
    همچنین خیلی سریع ای پی ها بلاک می شدند و همچنین از بلاک هم به صورت اتوماتیک خارج نمی شدند که از راهنمایی های دوستمون در این لینک استفاده کردم ، که اگر دوستان نظر دیگری نیز داشته باشن ، ممنون می شم راهنمایی کنند.
    با تشکر

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    35 پست

پیش فرض پاسخ : نشان دادن صفحه ای برای کاربران بلاک شده

در اول که اشتباه کردید خودتون رو درگیر مسایل فنی کردید. حداقل یک سرویس managed میگیرفتید. من اگه طراح و برنامه نویس بودم هیچوقت درگیر مسایل هاست نمی کردم خودم رو .
    -
    بله csf خودش فایل defualt داره که صفحه blocking page ش رو عوض کنید. html code بزارید. تنظیمات csf و از whm interface ش دنبال کنید برای هر کدام از option هاش کلی توضیحات نوشته اونها رو بخونید نیازتون برطرف میشه. بیشترین دلیل بسته شدن temporary ای پی ها محدود بودن conenction های همزمان یک ای پی به سرور (چون اکثرا ای ها شون روی nat - یکی هست) . اون رو روی 250 تا تنظیم کنید تا حداقل به خاطر connection limit ای پی ها block نشن

4. تعداد تشکر ها از hostiran به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : نشان دادن صفحه ای برای کاربران بلاک شده

با تشکر بسیار از پاسخ سریع و کامل شما
    در مورد راهنمایی هم که فرمودید بسیار درست می فرمایید ، من همیشه به بقیه دوستان هم پیشنهاد می دم به هیچ وجه وارد این بخش نشن . من خودم هم چند بار استارت زدم که وارد مسائل میزبانی وب بشم که آخرین بارش بر می گرده به حدود یک سال پیش که به شدت هم از نظر مالی و هم از نظر استرس و هم از نظر مشکلاتی که برای سایت های ما به وجود آمد متضرر شدم . البته با توجه به تجربیات گذشته ، این سری تا حالا هیچ مشکلی حادی پیش نیومده و البته امیدوارم که مشکل حادی پیش نیاید
    ولی به هر حال یه کم علاقه هم نسبت به این بخش داریم و از طرف دیگه فکر می کنم باید ، کمی در مورد هاستیگ ( مخصوصا لینوکس ) اطلاعاتمون رو بیشتر کنیم و مخصوصا این که برخی از برنامه های وبی که نوشته می شه نمی شه رو سرور های اشتراکی باشه و نیاز به کانفیگ هایی هست که باید خودمون انجام بدیم و به روت که دست خودمون باشه ، احساس نیاز می شه .
    من هم مثل شما کاملا با این تفکر که برنامه نویس وب نباید تو این مسائل دخالت بکنه ، موافقم و اگر دوست برنامه نویسی داره این سطور رو می خونه توصیه می کنم خودش رو درگیر مسائل فنی هاستیگ نکنه و به جاش سعی کنه برنامه بهتری بنویسه
    باز هم تشکر از شما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)