صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 135

موضوع: 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

عضو انجمن iMohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    379 پست

پیش فرض پاسخ : 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

خیلی جالبه که به کاربران تذکر داده میشه که سولوشن خودشون رو در این تاپیک مطرح کنند اما مدیران انجمن روش پیشنهادی خودشون رو در قالب ادمین فی مطرح میکنند .

انشالله که مشکل شما هم سریعا برطرف میشه .
    ▪ نصب و کانفیگ انواع نرم افزارهای مانیتورینگ
    ▪ پشتیبانی سرورهای لینوکس

پروفایل در Linkedin

2. تعداد تشکر ها از iMohsen به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iMohsen نمایش پست ها
    خیلی جالبه که به کاربران تذکر داده میشه که سولوشن خودشون رو در این تاپیک مطرح کنند اما مدیران انجمن روش پیشنهادی خودشون رو در قالب ادمین فی مطرح میکنند .

انشالله که مشکل شما هم سریعا برطرف میشه .
    کاربر درخواست حل مشکل رو کردند به همراه پرداخت هزینه و تنها به همین دلیل هست که بنده در این تاپیک شرکت کردم.

دلیلی برای انجام کاری که سالها برای یادگرفتنش تلاش کردم و سختی کشیدم، به صورت رایگان نمی بینم و اگر منظور شما این هست، متاسفانه شخص مورد نظر شما بنده نیستم چون هیچ گاه انتظار صدقه از کسی رو نداشتم و به کسی هم صدقه نمیدم مگر از نیازمند بودنش اطمینان داشته باشم.

شخصاً به کلفت کردن هر چه بیشتر گردن کلفتان اعتقادی ندارم ... اما این اعتقاد بنده هست فقط

با تشکر.

5. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو دائم rn4j1m1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    1,870
    تشکر شده در
    956 پست

رحمان مشکل حل شد ؟
    توی لاگ های vcenter چیز خاصی نمیبینی ؟
    پ.ن : من هم دعوت کن خوب
    می خانه اگر ساقی صاحب نظری داشت
    می خواری و مستی ره و رسم دیگری داشت

عضو انجمن astro.alireza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    350
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    690 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    سلام آریا جان
    مشکل هزینه نیست و با کمال میل تقدیم خواهم کرد
    دوستان گفتن بزاریم انتقال هاردیسک ها به سرور جدید انجام بشه بعد اگر مشکل رفع نشد به راه حل های دوستان اقدام کنیم
    همچنین من در مورد اعتماد به شما و علم شما شکی ندارم و در صورتی که مشکل رفع نشد با این مورد در مورد kvm با بابک هماهنگ میکنم

بابک بچه ها را چی کار داری میخوان بیان یک شب دور هم باشیم

موفق باشید
    امیدوارم حل شه مشکلتون ولی اگر حل نشد kvm لازم نیست. شما سرور رو ریستارت کنید تا بالا بیاد ولی وی پی اس ها رو روشن نکنید. بعد به من یا بقیه دوستان که اطلاع دارند بگید تا از طریق همون کنسول vsphere نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.
    خیلی خوب شد که این مشکل دوستان رو به جالش کشید در اینجا تا بدونند که یه مشکل اساسی توی شبکه داخلی esxi وحود داره. قبلا که این مشکل واسه من پیش اومده بود تو همین انجمن واسه دیباگ کردن اون تاپیک زدم ولی کسی نظری نداد ولی فکر می کنم باید تغییرات عمده ای توی شبکه esxi داده بشه تا این مشکلات پیش نیاد. این هم از تاپیک های ایجاد شده:
    http://www.webhostingtalk.ir/f65/30555/
    http://www.webhostingtalk.ir/f64/28318/

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

معمولا وقتی یوزری CPU رو Overload میکنه این مشکل در سرور و مجازی ساز پیش میاد. برای من هم چند باز این مشکل پیش اومده

عضو انجمن PDhost.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    566
    تشکر شده در
    450 پست

سلام . دو تا سوال . یکی اینکه آیا شبکه شما از arp استفاده می کنه مثل ovh ? یا giga-international زمانی که شما می خواهید شبکه سرور رو تعریف کنید حتما باید مک آدرس و arp , ... رو هم تنظیم کنید یا فقط با آی پی سرور متصل میشه ؟
    2- اینکه آیا شما kvm over ip دارید ؟ زمانی که سرور هنگ میکنه یا نتورک و پینگش رو از دست میده کنسول سرور رو میتونید ببینید و از طریق kvm با سرور کار کنید ؟
    انفورماتیک رویای پارسیان ارائه کننده انواع خدمات تحت وب،سرویس های پهنای باند و طراحی شبکه و دوربین مداربسته با 10 سال سابقه ( از تیرماه 1386 )
    ( دامین،هاستینگ،VPS,VDSوسرور اختصاصی ) فروش ویژه VDS

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

سلام رحمان جان ...

نظر شخصی بنده هم بحث شبکه هستش...

ببینید IP Conflict دارید یا نه ...
    همچنین تنظیمات شبکه سرور رو از vCenter چک کنید و با سایر سرورهای داخل vCenter مقایسه کنید...

ما هم همچین مشکلی رو روی سرور سوئیس داریم که هر از گاهی چیش میاد...دقیقا ساعت 9 صبح سرور و تمام سرور های مجازی پینگشون میره...در حالی که سرور اصلی آپ هست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

مثل اینکه همه این مشکل مشترک رو دارن !

برام سوال شده این همه ESXi کار هنوز نمی دونند که باید management network رو به حالت Isolate تنظیم کرد که این موارد پیش نیاد ؟!

من که هر موقع گفتم ESX/ESXi تنظیمات داره و همینجوری نمیشه OS رو نصب کنید و برید بدید دست مشتری بدبخت، همه گفتند ما همین کارو می کنیم و میشه و مشکلی نیست ...

رک بودن من رو ببخشید (یا نبخشید - تفاوتی نداره) ولی سرویس دهنده ایرانی روزی موفق میشه که به غیر از پول به چیز دیگه هم فکر کنه!

موفق باشید.

12. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو انجمن makh000f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    238
    تشکر تشکر شده 
    428
    تشکر شده در
    370 پست

چندین بار من همین مشکل رو با isolate حل کردم اما بهتره قبل اینکه توش سرور create کنید این تنظیمات رو انجام بدهید از آریا سپاس گزاریم.

عضو انجمن astro.alireza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    350
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    690 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    مثل اینکه همه این مشکل مشترک رو دارن !

برام سوال شده این همه ESXi کار هنوز نمی دونند که باید management network رو به حالت Isolate تنظیم کرد که این موارد پیش نیاد ؟!

من که هر موقع گفتم ESX/ESXi تنظیمات داره و همینجوری نمیشه OS رو نصب کنید و برید بدید دست مشتری بدبخت، همه گفتند ما همین کارو می کنیم و میشه و مشکلی نیست ...

رک بودن من رو ببخشید (یا نبخشید - تفاوتی نداره) ولی سرویس دهنده ایرانی روزی موفق میشه که به غیر از پول به چیز دیگه هم فکر کنه!

موفق باشید.
    می شه در مورد این موضوع توضیح بدید؟ من قبلا واسه راه حل این مساله تاپیک زده بودم ولی کسی جوابی نداد.
    ممنون

صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)