صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 135

موضوع: 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

پیش فرض پاسخ : 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

سلام رحمان جان. آدرس رو پ.خ کن . من مشهد هستم میام اونجا از نزدیک میشه بهتر صحبت و مشکل رو تو عروسی با هم حل میکنیم
    چشم حتماً
    پیغام خصوصی کردم

رحمان جان همونطور که توی پیام خصوصی گفتم ...اینجا میگم بقیه هم بدونن...
    به نظر من در درجه اول همون cronjobهست...در مرحله دوم اگه روی سرور جدید هم در یک ساعت خاص این اتفاق بیفته دقت کن ممکن هست ساعت سرور جدید با این یکی کی نباشه...واسه همین ممکن هست یکی از وی پی اس ها در ساعت مثلا 8 یک چیزی ران میکنه ...که سرور بهم میریزه..که باید ببینی کدوم یوزر فشار میاره تو اون لحظه
    ممنون از نظرت
    ببینیم بعد از انتقال چی پیش میاد
    اطلاع میدم

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

2. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

خیلی مخلسیــــــــــــــم.
    آقا به خدا میریزن سرم .
    حالا با همه این تفاسیر درست میشه ؟
    تازشم من امروز ودیروز تیکت نزدم .... ما مبتدی هستیم :دی
    هنوز شروع نکردین واسه هارد ؟؟؟
    سلام
    هنوز شروع نشده به صورت ایمیل به کاربران اطلاع رسانی میکنیم

موفق باشید

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

حالا رحمان جان به سلامتی عروسی خودت هست یا اقوام؟
    سلام
    آقا این موضوع رو بیخیال بشیم , الان مصطفی میاد به هممون اخطار میده
    ** خودم **

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

5. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

از من میپرسی aria میتونه کمکت کنه... یادمه رو سرورهای فضاها بودیم که همچین مشکلی پیش میومد.دقیقا سر ساعت 10 شب تا 1 شب قطع میشد و کند میشه و شبکه میخوابید.بعدش هم فضاها نتونست مشکلش رو برطرف کنه و بعدا معلوم شد سرورها رو از aria گرفته که کمکش کرد مشکل رو ( با دعوا و تاپیک های مختلف) حل کرد.. حالا یه پ خ به آریا بده شاید کمکت کنه...
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط astro.alireza نمایش پست ها
    سلام
    من هم از توکا سرور سرویس می گیرم و مورد مشابه زیاد بوده که خودم حلش کردم!
    تعجب می کنم آقا بابک واسه چی من رو معرفی نکردند!
    شما به شماره من زنگ بزنید تا با هم صحبت کنیم
    ۰۹۳۷۲۲۳۱۰۶۷
    با این کارا مشکل سرور شما حل نمی شه.
    در کل اگه نتیجه نگرفتید راه حل بنده پاسخ گوی شما هست. می تونید تماس بگیرید
    با تشکر
    اولا که این رفتار شما از شان انجمن به دور هست ولی ...

در ثانی اصلا سروی که شما دارید دارای سخت افزار دیگری هست و ....

از طرفی تیکت های شما موجود هست ، شما حتی یک بار هم در مورد چنین مشکلی تیکت نزدید !

در ضمن نیاز باشه تمام تیکت ها رو پابلیک میکنم تا قضیه کاملا مشخص بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا پیشنهاد بنده اگر مشکل با تغییر سخت افزار حل شد (در حال انجام هست) که خدا رو شکر میکنیم

ولی اگر مشکل حل نشد ، بنده کل مبلغ جایزه رو تقبل میکنم ( 100 هزار تومان ) تا شما مشکل رو حل کنید

پ.ن. : بحث بیشتر از بار فنی کشید شد به عروسی و کل کل و ... :|

8. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

سلام خدمت همگی،

برای بررسی مساله اطلاعات بیشتری نیاز هست طبیعتا ولی فقط چند تجربه ای که ما داشتیم رو باهاتون به اشتراک میگذارم تا شاید کمکی باشه.

1- بحث کرون که دوستان دیگه اشاره کردن خیلی معمول هست. سرویس هایی که حالت کرون دارند هم مارو خیلی ازار دادند. مثل بک آپ سی پانل. وقتی آی نود یک اکانت خیلی زیاد باشه و همه چی روی یک سرور باشه ، سرور توی لوپ میوفته و جالب اینجاست که نتورک قطع شده برای ما. این مورد رو روی سرور سنت او اس دیدم البته.

2- دوستان توکایی، میتونید تحقیق کنید که روی این سوئیچ سرور دیگه ای دارید یا نه؟ مدل سوئیچ رو هم اگر میشه دربیارید.

3- وی ام ویر رو شما اپگرید کردید. نتیجه اینه که این یه باگ نیست توی وی ام ویر. وی ام ویر بصورت کانتینر هست و فول ویرچوالایزیشن نداره. بنابراین هر وی پی اس شما میتونه این فشار رو بیاره. به عنوان مثال یه اسکریپت مثل شیرترونیکس که معمول شده پروسس های اوپتیماز نشده اس کیو ال داره. حالا اگه یکی از این کوئری ها توی لوپ بیوفته این مورد پیش میاد. ولی تاثیرش روی پردازنده هست نه رم.
    برای این موارد یه پروسس مانیتور روی وی پی اس های لینوکسیتون نصب کنید که لود رو ببینید موقع کرش کردن چی بالا میبره.

امیدوارم کمکی کرده باشم. موفق باشید.
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

10. تعداد تشکر ها ازHostpolis به دلیل پست مفید

عضو انجمن astro.alireza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    350
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    690 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tukanet نمایش پست ها
    اولا که این رفتار شما از شان انجمن به دور هست ولی ...

در ثانی اصلا سروی که شما دارید دارای سخت افزار دیگری هست و ....

از طرفی تیکت های شما موجود هست ، شما حتی یک بار هم در مورد چنین مشکلی تیکت نزدید !

در ضمن نیاز باشه تمام تیکت ها رو پابلیک میکنم تا قضیه کاملا مشخص بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا پیشنهاد بنده اگر مشکل با تغییر سخت افزار حل شد (در حال انجام هست) که خدا رو شکر میکنیم

ولی اگر مشکل حل نشد ، بنده کل مبلغ جایزه رو تقبل میکنم ( 100 هزار تومان ) تا شما مشکل رو حل کنید

سلام آقای علمدار
    اولا قصد بنده فقط کمک به ایشون بود نه چیز دیگه. هم به ایشون پیام خصوصی دادم هم تو یاهو مسنجر پی ام دادم و هم به شما تیکت زدم. شماره هم دادم تا بشه در سریعترین زمان ممکن مشکل رو حل کرد وگرنه قصد دیگه ای نبود.
    دوما مشکل ایشون همونطوری که به شما گفتم نه به شما نه به دیتاسنتر و نه به خود سرور مربوط نمی شه بلکه مشکل ایشون خرابکاری وی پی اس هایی هست که توی شبکه سرور ایشون مشکل ایجاد کردند. حداقل خود من ماهی ۲ بار با چنین موضوعی مواجه می شم و سر این موضوع اینقدر با تجربه شدم که حد نداره در ضمن شما می تونید در مورد داون تایم هایی که تو سرورهای من به خاطر چنین موضوعی پیش میاد سوال کنید که حرفام رو تایید می کنند!
    سوما کیفیت خدمات شما کاملا مطلوب هست و تا به حال من راضی بودم و به بقیه دوستان هم که سراغ سرور اختصاصی گرفتند سایت شما رو معرفی کردم. اگه خلاف این بود خودم ۲ تا سرور با اون قیمت از شما نمی گرفتم
    چهارما اگه تاپیک های من موجب سوتفاهم شده من از شما معذرت می خوام و الان نسبت به ویرایش محتوای تاپیک ها اقدام می کنم.
    امیدوارم همه چی به خوبی و خوشی تموم شه و عروس و دوماد به پای هم پیر شن

12. تعداد تشکر ها ازastro.alireza به دلیل پست مفید

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hostpolis نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی،

برای بررسی مساله اطلاعات بیشتری نیاز هست طبیعتا ولی فقط چند تجربه ای که ما داشتیم رو باهاتون به اشتراک میگذارم تا شاید کمکی باشه.

1- بحث کرون که دوستان دیگه اشاره کردن خیلی معمول هست. سرویس هایی که حالت کرون دارند هم مارو خیلی ازار دادند. مثل بک آپ سی پانل. وقتی آی نود یک اکانت خیلی زیاد باشه و همه چی روی یک سرور باشه ، سرور توی لوپ میوفته و جالب اینجاست که نتورک قطع شده برای ما. این مورد رو روی سرور سنت او اس دیدم البته.

2- دوستان توکایی، میتونید تحقیق کنید که روی این سوئیچ سرور دیگه ای دارید یا نه؟ مدل سوئیچ رو هم اگر میشه دربیارید.

3- وی ام ویر رو شما اپگرید کردید. نتیجه اینه که این یه باگ نیست توی وی ام ویر. وی ام ویر بصورت کانتینر هست و فول ویرچوالایزیشن نداره. بنابراین هر وی پی اس شما میتونه این فشار رو بیاره. به عنوان مثال یه اسکریپت مثل شیرترونیکس که معمول شده پروسس های اوپتیماز نشده اس کیو ال داره. حالا اگه یکی از این کوئری ها توی لوپ بیوفته این مورد پیش میاد. ولی تاثیرش روی پردازنده هست نه رم.
    برای این موارد یه پروسس مانیتور روی وی پی اس های لینوکسیتون نصب کنید که لود رو ببینید موقع کرش کردن چی بالا میبره.

امیدوارم کمکی کرده باشم. موفق باشید.
    ممنون جناب راستگو ، بحث کرون تقریبا منتفی هست چون طبق گراف های موجود در زمانی که این مشکل به وجود میاد اصلا فشاری روی سرور نیست !

از طرف سوئیچ هم نبود چون نه سایر سرورها این مشکل رو داشتند و نه مشکل ما مربوط به سوئیچ بود و همیشه با ریبوت سرور همه چیز حالت عالی پیدا میکرد

در ضمن نمی دونم شما چقدر با وی ام ویر کار کردید ولی هم میشه وی پی اس ها رو کاملا لیمیت کرد و هم گراف دقیق از رِسورس های وی پی اس ها داشت

به هر حال واقعا از شما تشکر میکنم که وقت گذاشتید و نظرات علمی و فنی خودتون رو بیان کردید

سلام آقای علمدار
    اولا قصد بنده فقط کمک به ایشون بود نه چیز دیگه. هم به ایشون پیام خصوصی دادم هم تو یاهو مسنجر پی ام دادم و هم به شما تیکت زدم. شماره هم دادم تا بشه در سریعترین زمان ممکن مشکل رو حل کرد وگرنه قصد دیگه ای نبود.
    دوما مشکل ایشون همونطوری که به شما گفتم نه به شما نه به دیتاسنتر و نه به خود سرور مربوط نمی شه بلکه مشکل ایشون خرابکاری وی پی اس هایی هست که توی شبکه سرور ایشون مشکل ایجاد کردند. حداقل خود من ماهی ۲ بار با چنین موضوعی مواجه می شم و سر این موضوع اینقدر با تجربه شدم که حد نداره در ضمن شما می تونید در مورد داون تایم هایی که تو سرورهای من به خاطر چنین موضوعی پیش میاد سوال کنید که حرفام رو تایید می کنند!
    سوما کیفیت خدمات شما کاملا مطلوب هست و تا به حال من راضی بودم و به بقیه دوستان هم که سراغ سرور اختصاصی گرفتند سایت شما رو معرفی کردم. اگه خلاف این بود خودم ۲ تا سرور با اون قیمت از شما نمی گرفتم
    چهارما اگه تاپیک های من موجب سوتفاهم شده من از شما معذرت می خوام و الان نسبت به ویرایش محتوای تاپیک ها اقدام می کنم.
    امیدوارم همه چی به خوبی و خوشی تموم شه و عروس و دوماد به پای هم پیر شن
    جواب چهارما : بحث ناراحت شدن یا نشدن بنده نیست ، وقتی تاپیکی به این مرحله رسیده انتظار میره هر کس نظر و علمی رو که داره به اشتراک بگذاره تا همه استفاده کنند

شاید این مشکل برای سایر اعضای انجمن هم اتفاق بیافته و با استفاده از همین تاپیک و راهنمایی های امثال من و شما مشکل به راحتی حل بشه ( i know , you know , we know )

در مورد سرور هم عرض کردم فعلا در حال تغییر کل سخت افزار هستیم ، باز هم اگر مشکل حل نشد از راه حلی که شما فرمودید استفاده میکنیم ، از اطمینان و برخورد شما تشکر می کنم
    ویرایش توسط TukaNet : October 23rd, 2011 در ساعت 04:38

14. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

عضو انجمن amiry آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    255
    تشکر شده در
    185 پست

جناب وارز هاست عزیز یه نگاهی به تنظیمات بایوس سرورتون بندازید احتمال قوی مشکل از اونجا باشه ! ولی اینکه اول سرورتون داون می شه بعد وی پی اس ها عجیبه یا باید کلا داون بشه همشون یا نشن به احتمال خیلی قوی مشکل از نتورکینگ جایی هست که سرورتون رو گرفتید از سنل سرور خریداری کردید؟

16. تعداد تشکر ها از amiry به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    از من میپرسی aria میتونه کمکت کنه... یادمه رو سرورهای فضاها بودیم که همچین مشکلی پیش میومد.دقیقا سر ساعت 10 شب تا 1 شب قطع میشد و کند میشه و شبکه میخوابید.بعدش هم فضاها نتونست مشکلش رو برطرف کنه و بعدا معلوم شد سرورها رو از aria گرفته که کمکش کرد مشکل رو ( با دعوا و تاپیک های مختلف) حل کرد.. حالا یه پ خ به آریا بده شاید کمکت کنه...
    سلام.

بنده خاطرم نیست با کسی -دعوا- کرده باشم. روش کاری ما و همه سرویس دهنده ها مشخص هست، سرویس Self Managed می بایست توسط کاربر مدیریت و اشکال یابی بشه و در این حالت تنها مشکلات سخت افزار و شبکه بر عهده سرویس دهنده خواهد بود و اگر کاربر با پرداخت هزینه سرویس Self Managed انتظار دریافت سرویس مدیریت شده داشته باشند، مشخصاً این درخواست رد خواهد شد چون در صورت انجام کار ایشان، وقتی که می بایست برای کاربرانی که هزینه سرویس Full Managed رو پرداخت کردند بزاریم، برای کار ایشان استفاده خواهد شد و حق کاربرانی که سرویس مدیریت شده خریداری کردند زیر پا گذاشته میشه و این یک خیانت در تجارت به حساب میاد، پیشنهاد می کنم به این مورد کمی فکر کنید.

اما در مورد مشکل آقای رحمان، فکر می کنم -جایزه- کلمه مناسبی نباشه و در واقع لفظ صحیح در این مورد پرداخت admin fee خواهد بود.

اگر مشکلتون حل نشد، مشخصات رورود به سرور اصلی به همراه یک KVM رو در اختیار بنده قرار بدید تا مورد رو بررسی و برطرف کنم که فکر کنم حدوداً 30 دقیقه کار خواهد داشت و هزینه این کار 50 دلار خواهد بود که هزینه تنها در صورت حل مشکل دریافت خواهد شد.

با تشکر.

18. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

اما در مورد مشکل آقای رحمان، فکر می کنم -جایزه- کلمه مناسبی نباشه و در واقع لفظ صحیح در این مورد پرداخت admin fee خواهد بود.

اگر مشکلتون حل نشد، مشخصات رورود به سرور اصلی به همراه یک kvm رو در اختیار بنده قرار بدید تا مورد رو بررسی و برطرف کنم که فکر کنم حدوداً 30 دقیقه کار خواهد داشت و هزینه این کار 50 دلار خواهد بود که هزینه تنها در صورت حل مشکل دریافت خواهد شد.

با تشکر.
    سلام آریا جان
    مشکل هزینه نیست و با کمال میل تقدیم خواهم کرد
    دوستان گفتن بزاریم انتقال هاردیسک ها به سرور جدید انجام بشه بعد اگر مشکل رفع نشد به راه حل های دوستان اقدام کنیم
    همچنین من در مورد اعتماد به شما و علم شما شکی ندارم و در صورتی که مشکل رفع نشد با این مورد در مورد kvm با بابک هماهنگ میکنم
    بابک بچه ها را چی کار داری میخوان بیان یک شب دور هم باشیم

موفق باشید

صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)