صفحه 2 از 14 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 135

موضوع: 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

عضو انجمن iMohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    379 پست

پیش فرض پاسخ : 50.000 تا 80.000 هزار تومان جایزه برای کسی که مشکل را برطرف کند

احیانا برای بررسی مشکل از لاگ های سیستم هم کمک گرفتید ؟
    در زمان قطعی ارتباط درخواست ها تا کجا میرسن ؟ تا دیتاسنتر ؟‌تا پورت سرور اصلی ؟ تا پورت سرور مجازی ؟
    آیا شده یک بار صبر کنید ببینید بعد از قطعی ارتباط مجددا برقرار میشه یا نه ؟

چون این قطعی ارتباط ۲حالت داره .
    یا این ارتباط از سمت بیرون به داخل قطع میشه که به دلیل این که سرورهای مجازی بعد از قطعی سرور اصلی هنوز ارتباطشون برقرار هست امکان بیشتری داره .
    یا ارتباط از سمت داخل به بیرون قطع میشه . که قاعدتا در زمان قطعی شما باید درخواستتون در ابتدا تا سرور اصلی و در قدم بعدی به سرور های مجازی نرسه .
    ▪ نصب و کانفیگ انواع نرم افزارهای مانیتورینگ
    ▪ پشتیبانی سرورهای لینوکس

پروفایل در Linkedin

2. # ADS

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

آیا شده یک بار صبر کنید ببینید بعد از قطعی ارتباط مجددا برقرار میشه یا نه ؟
    سلام
    ممنون از نظرت
    بله زیاد صبر کردیم یک بار حدوداً 5 ساعت ولی فایده ای نداشت
    به دلیل این که سرورهای مجازی بعد از قطعی سرور اصلی هنوز ارتباطشون برقرار هست امکان بیشتری داره .
    فکر کنم این قسمت را من بد توضیح دادم
    شما اینطوری فرض کنید:
    سرور به درستی داره کار میکنی بدون هیچ مشکلی
    بعد یکباره برنامه VMware vSphere Client که به سرور متصل بوده قطع میشه
    در همان لحظه به سرورمجازی خودتون که Vcenter روی آن نصب هست مراجعه میکنید که از داخل اون هم قطع شده
    بعد ای پی سرورهای مجازی و ای پی سرور اصلی را پینگ گرفتیم که به درستی پینگ میداد
    چند عدد از سرورهای مجازی میکروتیک و لینوکس را هم از طریق وارد کردن ای پی در مرورگر مشاهده کردم که هنوز فعال بودن و مشکلی نداشتن
    در این زمان فقط VMware vSphere Client و Vcenter نمی تونن به سرور متصل بشن ولی بقیه موارد درسته
    بعد از حدود 10 تا 20 دقیقه شاید هم 10 تا 15 دقیقه یکباره سرورهای مجازی از دسترس خارج میشن و پینگ هم ندارن
    این حالت تا زمانی باقی خواهند ماند که سرور اصلی ریست شود

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

1- تا حالا ساعت سرور رو عوض کردی؟؟ مثلا ساعت 8 قطع میشه شما ساعت 7 که شد سرور رو ساعتش رو عوض کنی بزاری رو 10 /...امتحان کردی؟؟؟؟
    2- سرور هات به گیت وی دیتاسنتر وصل هست/؟؟ یا یک میکروتیک ساختی همه رو به اون وصل کردی؟

پ.ن : واسه عروسی ما که مشهد هستیم..دعوت کن بیایم...واسه عروس کشون هم میگم بچه های پیست بیان + خودم یک حالی بدیم :دی

5. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

1- تا حالا ساعت سرور رو عوض کردی؟؟ مثلا ساعت 8 قطع میشه شما ساعت 7 که شد سرور رو ساعتش رو عوض کنی بزاری رو 10 /...امتحان کردی؟؟؟؟
    سلام
    فکر کنم یک بار کوروش تست کرد و بعد از این کار مشکلی تا 24 ساعت نداشتیم
    پ.ن : واسه عروسی ما که مشهد هستیم..دعوت کن بیایم...واسه عروس کشون هم میگم بچه های پیست بیان + خودم یک حالی بدیم :دی
    آدرس واست فرستادم
    بیای خوشحال میشیم

موفق باشی

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:37 PM ----------

فعلاً میخوایم یک مورد جدید را تست کنیم
    گفتن هاردیسک ها را روی یک سرور جدید منتقل می کنند تا ببینیم مشکل رفع میشه یا نه
    شدیم موش آزمایشگاهی سینگل هاپ

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم یک بار کوروش تست کرد و بعد از این کار مشکلی تا 24 ساعت نداشتیم

آدرس واست فرستادم
    بیای خوشحال میشیم

موفق باشی

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:37 PM ----------

فعلاً میخوایم یک مورد جدید را تست کنیم
    گفتن هاردیسک ها را روی یک سرور جدید منتقل می کنند تا ببینیم مشکل رفع میشه یا نه
    شدیم موش آزمایشگاهی سینگل هاپ

خوب رحمان شما یک cron job تعریف کن که ساعت 7 که شد ساعت سرور رو به 10 تغییر بده

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

خوب رحمان شما یک cron job تعریف کن که ساعت 7 که شد ساعت سرور رو به 10 تغییر بده
    سلام
    مشکل اساسی باید درست بشه
    باید یک دلیل قانع کننده برای این مورد باشه
    من برم واسه کاربرا ایمیل بزنم که سرور آمریکا یک ساعتی قطع میشه تا هاردیسک ها را روی یک سرور جدید بزارن
    باز پس فردا ملت همیشه در صحنه نیان انتقاد کنن

موفق باشی

9. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

عضو انجمن astro.alireza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    350
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    690 پست

سلام
    این مورد ربطی به سرور و دیتاسنتر نداره و مشکل از وی پی اس های شماست که اختلال ایجاد کردند
    من هم از توکا سرور سرویس دارم و موارد مشابه رو با کمک آقا بابک حل کردیم. نمی دونم چرا من رو معرفی نکردند تا مشکل رو حل کنیم.
    شما به شماره من زنگ بزنید تا مشکل رو سریعتر حل کنیم
    ۰۹۳۷۲۲۳۱۰۶۷
    ویرایش توسط astro.alireza : October 23rd, 2011 در ساعت 03:57

عضو انجمن iMohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    379 پست

شما اینطوری فرض کنید:
    سرور به درستی داره کار میکنی بدون هیچ مشکلی
    بعد یکباره برنامه VMware vSphere Client که به سرور متصل بوده قطع میشه
    در همان لحظه به سرورمجازی خودتون که Vcenter روی آن نصب هست مراجعه میکنید که از داخل اون هم قطع شده
    بعد ای پی سرورهای مجازی و ای پی سرور اصلی را پینگ گرفتیم که به درستی پینگ میداد
    چند عدد از سرورهای مجازی میکروتیک و لینوکس را هم از طریق وارد کردن ای پی در مرورگر مشاهده کردم که هنوز فعال بودن و مشکلی نداشتن
    در این زمان فقط VMware vSphere Client و Vcenter نمی تونن به سرور متصل بشن ولی بقیه موارد درسته
    بعد از حدود 10 تا 20 دقیقه شاید هم 10 تا 15 دقیقه یکباره سرورهای مجازی از دسترس خارج میشن و پینگ هم ندارن
    این حالت تا زمانی باقی خواهند ماند که سرور اصلی ریست شود
    خب این حالت دقیقا شبیه حالتی هست که سرور اصلی esx 4.1 میخواد ریستارت بشه . اول سرور اصلی قطع میشه . بعد vm ها استاپ میشن .

برای اطمینان یک بار بعد از قطع ارتباط لاگ سیستم رو بررسی کنید . مسلما اونجا نشانی از مشکل پیدا میکنید 100%
    ▪ نصب و کانفیگ انواع نرم افزارهای مانیتورینگ
    ▪ پشتیبانی سرورهای لینوکس

پروفایل در Linkedin

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

سلام
    برای کاربران ایمیل فرستادیم که امشب ساعت 7.20 دقیقه دیتاسنتر هاردیسک های سرور را به یک سرور جدید منتقل می کنه
    حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم قطعی باید داشته باشیم

جناب تکمیلی ما نسبت به شما ارادت خاصی داریم , یک روز شما تیکت ارسال نکنی , تیم پشتیبانی بیکار می مونه

موفق باشید

13. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

رحمان جان همونطور که توی پیام خصوصی گفتم ...اینجا میگم بقیه هم بدونن...
    به نظر من در درجه اول همون cronjobهست...در مرحله دوم اگه روی سرور جدید هم در یک ساعت خاص این اتفاق بیفته دقت کن ممکن هست ساعت سرور جدید با این یکی کی نباشه...واسه همین ممکن هست یکی از وی پی اس ها در ساعت مثلا 8 یک چیزی ران میکنه ...که سرور بهم میریزه..که باید ببینی کدوم یوزر فشار میاره تو اون لحظه

صفحه 2 از 14 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)