صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: خبر مهم برای ارائه دهندگان خدمات هاستینگ بدون درگاه ایترنتی (انتقال وجه کارت به کارت مسدود می شود)

عضو انجمن m3hdi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    105
    تشکر تشکر شده 
    819
    تشکر شده در
    563 پست

پیش فرض پاسخ : خبر مهم برای ارائه دهندگان خدمات هاستینگ بدون درگاه ایترنتی (انتقال وجه کارت به کارت مسدود می شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Raminn نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده دقیقا متوجه منظور شما نشدم .اما بد نیست به چند نکته دقت داشته باشید.

- انجام هر گونه تبادلات بانکی از یک حساب به حساب دیگر (حقیقی یا حقوقی ) با هر مبلغی و از هر طریقی که شما فکر کنید (اینترنت بانک ، همراه بانک موبایل، دستگاه خودپرداز ، دستگاه pinpad و.......) در سیستم بانکی کشور دارای یک کد پیگیری و کد شناسایی هستش که تمامی اطلاعات حساب و جزئیات پرداخت در سرور شتاب بانک مرکزی و بانک صادر ککنده کارت ها به صورت لحظه ثبت میشود.که اگر این طور نبود اصلا تراکنشی انجام نشده است و انتقال موفقیت آمیز نبوده .برای روشن تر شدن موضوع جالب هستش که بدونید حتی دریافت مانده حساب از طریق اینترنت یا خودپرداز و حتی تلفن بانک در سیستم بانکی کشور یک تراکنش محسوب میشه و بعد از اعلام مانده به شما یک کد تراکنش در سیستم ایجاد میشه ..! پس در اصل مطلب و از جهتی که شما و برخی دوستان اشاره کردید هیچ تفاوتی نداره که این انتقال از طریق اینترنت انجام شود یا خودپرداز یا شعبه ..

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

دقیقا .اما فقط این سایت ها نیستند.متاسفانه الان خیلی از ارائه دهندگان خدمات وب هستند که در صفحه پرداخت برای مشتری لینک کارت به کارت چندین بانک را دقیقا شبیه سایت های فروش چیز پی ان درج کردند.و جالب اینکه شرکت ثبت شده هستند و برای دریافت دروازه پرداخت اینترنتی هیچ مشکلی ندارند .
    ببینید دوستان بد نیست این نکته رو بدونیم که هر روز داره کلاه برداری های بیشتری صورت میگره ، fake page هایی که هر روز بهشون اضافه میشه مشخصات کارت و رمز و ... از کاربر میگره و لاگ میکنه ، هکر هم به وسیله همین نوع انتقال کارهاش رو پیش میبره
    نکته بعد هم اینه که حتما لزوم به دریافت توکن نیست ، بانک هایی نظیر ملت بدون توکن اینترنت بانک ارئه میکنن
    در رابطه با سایت های ارائه خدمات هاستینگ هم به نظرم بهتره , دیگه هر کس هوس نمیکنه هر روز بیاد تو این کار
    یه روز دنیا رو کولِـمون حـالا فصل رُکـودمون ...

2. # ADS

عضو انجمن Mohammad_reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,101
    تشکر تشکر شده 
    1,391
    تشکر شده در
    915 پست

پیش فرض پاسخ : خبر مهم برای ارائه دهندگان خدمات هاستینگ بدون درگاه ایترنتی (انتقال وجه کارت به کارت مسدود می شود)

آیا اینکه تراکنش های ناشناس رو ببندند،"پاک کردن"صورت مسئله هست و در این صورت راه حل پیشنهادی شما به این مسئله جیست؟
    روی سوال شما با بنده بوده ...

تراکنش ناشناس چیست ؟
    اگه منظورتون د.ز.د.ی یا انتقال کارت به کارت از حساب افراد دیگر هست ، که کاملا قابل پیگیری هست ، شماره کارت فرستنده ، گیرنده و .... در دسترس هست.
    ✦✦ سپید وب - طراحی وب سایت و قالب وردپرس ✦✦

ایمیل: info (a) sepidweb (dot) com

4. تعداد تشکر ها از Mohammad_reza به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    572
    تشکر شده در
    364 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_reza نمایش پست ها
    روی سوال شما با بنده بوده ...

تراکنش ناشناس چیست ؟
    اگه منظورتون د.ز.د.ی یا انتقال کارت به کارت از حساب افراد دیگر هست ، که کاملا قابل پیگیری هست ، شماره کارت فرستنده ، گیرنده و .... در دسترس هست.
    کار بسیار خوبی کردن امکان کارت به کارت در سایت بانک ها به شکل دیگری قابل دسترس خواهد بود که خیلی هم ساده هست شما یک سر میرید شعبه بانک و درخواست اینترنت بانک می کنید و یک نام کاربری و کلمه رمز بهتون میدن که وارد اینترنت بانک می شوید و انتقال را انجام می دید ...

علت اصلی این کار 1- سرقت از کارت مردم 2- جلوگیری از فروش راحت محصولات غیر مجاز که اولی مهم تر است

تراکنش ناشناس با این وضعیت وجود داره ! یه سناریو خیلی ساده هم داره

1- مشتری ها بخت برگشته برای خرید یک محصول (معمولا غیر مجازه که قربانی نخواد بره شکایت کنه مثل چیز پی ان ) وارد صفحه fake میشن و اطلاعات کارت را خیلی ساده میدن دست هکر
    2- هکر یک کارت بانکی ***ی داره که پول را توسط ان خرج یا از خودپرداز دریافت میکنه یا
    3- شما هیچ جوری نمی تونی به پولت برسی ! چون نه صاحب کارت ***ی میتونه مقصر باشه تنها حساب را مسدود میکنن نه پولی تو حسابه که به شما برگرده !

متاسفانه این روش خیلی فراگیر شده !
    من شخصا این رو تجربه کردم یک بنده خدایی زنگ زد و گفت شماره پیگیری xxx در فلان تاریخ مبلغ 90 هزارتومان به حساب شما ریختن من چک کردم دیدم درسته !
    گفت کارت من را به همین صورت بالا اطلاعاتش را ***یدن و از شما خرید کردن
    منم مشخصات خریدار که یه موبایل ایرانسل و یه ایمیل بود را بهش دادم !
    یک هفته بعد دوباره تماس گرفت
    گفتم چیکار کردی ؟ گفت هیچی دنبالشیم ! موبایل ایرانسل ***ی هست ! کارت و حساب ***ی هست ! پول را خرج کرده ! یا برداشته از حساب ! مبلغ کلی که تا حالا برای همین یک *** ثبت شده بود 18 میلیون تومن بود ...

خلاصه نتیجه اخلاقی این هست که کارت به کارت همینجوری بدون در و پیکر خطرناکه حداقل وقتی شما تو اینترنت بانک با هویت مشخص این کار رو انجام بدی خیلی از این ماجرا ها جم میشه و کمتر مردم ضرر می کنن

عضو انجمن nasa_de آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    987
    تشکر تشکر شده 
    872
    تشکر شده در
    632 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2k نمایش پست ها
    کار بسیار خوبی کردن امکان کارت به کارت در سایت بانک ها به شکل دیگری قابل دسترس خواهد بود که خیلی هم ساده هست شما یک سر میرید شعبه بانک و درخواست اینترنت بانک می کنید و یک نام کاربری و کلمه رمز بهتون میدن که وارد اینترنت بانک می شوید و انتقال را انجام می دید ...

علت اصلی این کار 1- سرقت از کارت مردم 2- جلوگیری از فروش راحت محصولات غیر مجاز که اولی مهم تر است

تراکنش ناشناس با این وضعیت وجود داره ! یه سناریو خیلی ساده هم داره

1- مشتری ها بخت برگشته برای خرید یک محصول (معمولا غیر مجازه که قربانی نخواد بره شکایت کنه مثل چیز پی ان ) وارد صفحه fake میشن و اطلاعات کارت را خیلی ساده میدن دست هکر
    2- هکر یک کارت بانکی ***ی داره که پول را توسط ان خرج یا از خودپرداز دریافت میکنه یا
    3- شما هیچ جوری نمی تونی به پولت برسی ! چون نه صاحب کارت ***ی میتونه مقصر باشه تنها حساب را مسدود میکنن نه پولی تو حسابه که به شما برگرده !

متاسفانه این روش خیلی فراگیر شده !
    من شخصا این رو تجربه کردم یک بنده خدایی زنگ زد و گفت شماره پیگیری xxx در فلان تاریخ مبلغ 90 هزارتومان به حساب شما ریختن من چک کردم دیدم درسته !
    گفت کارت من را به همین صورت بالا اطلاعاتش را ***یدن و از شما خرید کردن
    منم مشخصات خریدار که یه موبایل ایرانسل و یه ایمیل بود را بهش دادم !
    یک هفته بعد دوباره تماس گرفت
    گفتم چیکار کردی ؟ گفت هیچی دنبالشیم ! موبایل ایرانسل ***ی هست ! کارت و حساب ***ی هست ! پول را خرج کرده ! یا برداشته از حساب ! مبلغ کلی که تا حالا برای همین یک *** ثبت شده بود 18 میلیون تومن بود ...

خلاصه نتیجه اخلاقی این هست که کارت به کارت همینجوری بدون در و پیکر خطرناکه حداقل وقتی شما تو اینترنت بانک با هویت مشخص این کار رو انجام بدی خیلی از این ماجرا ها جم میشه و کمتر مردم ضرر می کنن
    بنده برای خریدهای دوستان در صورت کارت به کارت بودن اسکن کارت آنها را درخواست میکنم.
    دوستانی که با بنده تجربه پرداخت بین الملل داشته اند در جریان هستند.

عضو انجمن Mohammad_reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,101
    تشکر تشکر شده 
    1,391
    تشکر شده در
    915 پست

دوست عزیز ،

دریافت اطلاعات کاربر اگه قرار باشه با صفحه fake انتقال کارت به کارت انجام بشه ، با صفحه fake پرداخت انلاین هم میشه ...

تنها فایده اینکه یکی شماره کارت و رمز یکی دیگه رو داشته باشه ایناس :

1- اینترنتی کارت به کارت کنه ...
    2- اینترنتی خرید کنه

مورد 2 که ربطی به اقدام اینا نداشت ... چون خرید اینترنتی همچنان پا برجاست.

مورد 1 هم طرف میره بانک صورتحساب میگیره می بینه از حسابش کم شده میگه آقا این پولو من برنداشتم پیگیری کنید ...

درسته ؟

در ضمن ، من خوندم که قراره دریافت مانده هم حذف بشه ، و این خدمات فقط به افرادی که توکن (رمزیاب) دارند ارائه بشه ، خوب در این صورت افراد خارج از کشور باید بیان ایران یک توکن بگیرن و دوباره برگردن... پس عملا این کار نشدنی هست
    ✦✦ سپید وب - طراحی وب سایت و قالب وردپرس ✦✦

ایمیل: info (a) sepidweb (dot) com

8. تعداد تشکر ها از Mohammad_reza به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    572
    تشکر شده در
    364 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_reza نمایش پست ها
    دوست عزیز ،

دریافت اطلاعات کاربر اگه قرار باشه با صفحه fake انتقال کارت به کارت انجام بشه ، با صفحه fake پرداخت انلاین هم میشه ...

تنها فایده اینکه یکی شماره کارت و رمز یکی دیگه رو داشته باشه ایناس :

1- اینترنتی کارت به کارت کنه ...
    2- اینترنتی خرید کنه

مورد 2 که ربطی به اقدام اینا نداشت ... چون خرید اینترنتی همچنان پا برجاست.

مورد 1 هم طرف میره بانک صورتحساب میگیره می بینه از حسابش کم شده میگه آقا این پولو من برنداشتم پیگیری کنید ...

درسته ؟

در ضمن ، من خوندم که قراره دریافت مانده هم حذف بشه ، و این خدمات فقط به افرادی که توکن (رمزیاب) دارند ارائه بشه ، خوب در این صورت افراد خارج از کشور باید بیان ایران یک توکن بگیرن و دوباره برگردن... پس عملا این کار نشدنی هست
    دوست من شاید جواب شما این باشه ،

وقتی اطلاعات کارتی سرقت میشه دو راه برای استفاده از آن کارت هست که خودتان گفتید (1- کارت به کارت 2- خرید اینترنتی از طریق درگاه پرداخت انلاین)
    وقتی مورد یک که بی در و پیکر هست بسته بشه فقط مورد 2 هست که در اینجا صاحب درگاه کاملا مشخص است (شرکت یا شخصی که هویتش کاملا مشخص شده تا درگاه گرفته ) و تفاوتش با کارت به کارت زمین تا اسمونه

مورد دومی هم که گفتم در مورد محصولات غیر مجاز کاملا مصداق داره الان شما نسبت سایت ها فروش که کارت به کارت کار می کنند تا انهایی که درگاه دارند را اگر مقایسه کنید می بینید که خیلی از سایت هایی که چیزپی ان میفروشن یا مشابه این کارت به کارت عمل می کنن خیلی از کسایی هم که سعی کردن با درگاه پرداخت انلاین چیز غیرمجازی بفروشن ریپورت شدن و درگاهشان را بانک مسدود کرده ... پس فروش محصولات غیرمجاز بدون قابلیت کارت به کارت وابسته به گرفتن درگاه پرداخت انلاین میشه که گرفتن درگاه هم به این سادگی ها نیست حتی اگر بگیرید هم با یک ریپورت درگاه را می بندن ...

این حرف را روی چه حسابی میزنید:

من الان توی پست بالا یک داستان کاملا واقعی را تعریف کردم ! اگر دقت کنی کارت قربانی را سرقت کردن پول هم به حساب من ریخته بودن ! من پولی را بازگشت ندادم چون درمقابل پول سرویسی را داده بودم و به من مربوط نمیشد ! بانک هم پولی به طرف نداده فقط گفته میتونی بری شکایت کنی که طرف رفته بود شکایت کرده بود و چیزی هم دستش را نگرفت چون طرف همه چیزش سرقتی بود ! موبایل ! کارت بانک ! ....

اگر واقعا اینجوری که شما میگی بود و میرفتی بانک میگفتی اقا این پولو من برنداشتم پیگیری کنید بانک هم پولو بهت پس میداد خیلی خوب بود ولی واقعا اینجوری نیست ...

عضو انجمن P30Tools آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    254
    تشکر تشکر شده 
    760
    تشکر شده در
    570 پست

انتقال اینترنتی پول طبق روال سابق

مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با تکذیب برخی اخبار مبنی بر ممنوع شدن انتقال کارت به کارت اینترنتی پول گفت : انتقال وجوه از این روش با همان شرایط گذشته انجام می شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ناصر حکیمی افزود : شرایط انتقال کارت به کارت اینترنتی وجوه همان سه میلیون تومان در شبانه روز برای هر کارت است اما برای امنیت بیشتر مشتریان ، بانکها را موظف کردیم برای ارائه این خدمات ساز و کاری فراهم کنند تا مشتریان ابتدا وارد سامانه اینترنت بانک شوند و سپس عملیات انتقال وجه را انجام دهند.

مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی درباره علت این تصمیم گفت : برخی افراد با شبیه سازی صفحه اینترنتی یا تارنمای بانکها و فریب مشتریان ، از اطلاعات مشتریان به ویژه افرادی که موارد ایمنی را رعایت نمی کردند با این اقدام متقلبانه سوء استفاده می کردند.

حکیمی افزود : بانک مرکزی برای پیشگیری از هرگونه سوء استفاده افراد ، مقرر کرده است مشتریان برای انتقال کارت به کارت اینترنتی وجوه ابتدا وارد اینترنت بانک خود شوند سپس عملیات انتقال اینترنتی وجوه را انجام دهند .

انتقال اینترنتی پول، طبق روال سابق

عضو انجمن abolfazl201358 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    111 پست

بانک ملت فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه تو این مرود
    کسای که درگاه اینترنتی دارند

هم به مشکل میخورند یعنی یعنی منکه الان با ورود به لینک زیر پرداخت هامو چک میکنم یا دریافتی هامو هم به مشکل میخورم ؟
    https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/

از لینک بالا هم کارت به کارت هم انتقال به حساب میزنیم اینم باید بریم بانک که بده .....

عضو انجمن nasa_de آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    987
    تشکر تشکر شده 
    872
    تشکر شده در
    632 پست

دوستان از آنجایی که خیلی از مراجعه کنندگان حداقل یک گوشی تلفن همراه دوربین دار دارند (و یا در نزدیک ترین افراد خود) به همه عزیزان توصیه میکنم در پرداخت کارت به کارت حتما یک عکس از خود کارت درخواست کنند تا بعدا با مشکل مواجه نشند. این کار رو بنده برای مبالغ بالا انجام میدم.

در پرشین تولز بارها تاپیک در این مورد بوده که خدمات دهنده رو با مشکل و یا حتی دادگاه مواجه کرده.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام
    آقا من یه سوال دارم،اگر الان با وضعیت موجود من بخوام کارت شارژ رو جایگزین پرداخت اینترنتی کنم:
    1- به غیر از شارژ مستقیم خطم(ایرانسل یا همرا اول)از کجا میتونم بفهمم که کارت شارژی که برام میفرستن درسته یا نه؟
    2-اگر به غیر از شارژکردن خطم راه دیگه ای نیست،من باید با این مقدار زیاد شارژ ماهیانه چیکار بکنم؟
    کلا سابت هایی که با کارت شارژ دارن کار میکنن چه سیاست هایی برای استفاده ازشون دارن؟
    ممنون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)