نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: قوانین فروش

عضو انجمن alimosavi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    656
    تشکر شده در
    391 پست

پیش فرض قوانین فروش

با سلام

امروز یک اخطار اومد برام که شما قوانین فروشگاه ( پست در هر 7 روز یکبار ) رو رعایت نکردید و تاپیک حذف شد .

اولا خواستم توصیه کنم وقتی قانون جدیدی رو می زارید حتما حداقل با پیغام خصوصی عمومی کاربران رو آگاه کنید .

دوما روی این قانون .

می دونم الگوی شما WHT.com هست که اجازه نمی ده ( برای اعضا عادی ) هر هفته پیشتر از یک ارسال داشته باشند . اما این الگو موفق نیست حداقل برای ایران و وظعیت فعلی این سایت .

شما باید توی این مورد بیشتر namepros رو الگو قرار بدید که هر 24 ساعت یک تاپیک می شه زد ( حالا شما بکنش دو یا سه روز ) .

بعد هم فکر کنم vb این امکانو داشته باشه ( شایدم نداشته باشه ) که بشه ارسال پست رو محدود کرد دیگه اخطارو این جور چیزا رو بی خیال شد .

بازم می گم این قانون شما برای این سایت و بازار هاستینگ و غیرش مفید نیست ( نسبت به تجربه ای که دارم ) حالا خود دانید ..
    به نام او ....

2. تعداد تشکر ها از alimosavi به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Mohammad_reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,101
    تشکر تشکر شده 
    1,391
    تشکر شده در
    915 پست

پیش فرض پاسخ : قوانین فروش

بعد هم فکر کنم vb این امکانو داشته باشه ( شایدم نداشته باشه ) که بشه ارسال پست رو محدود کرد دیگه اخطارو این جور چیزا رو بی خیال شد .
    منم موافقم با این قسمت از نوشته هاتون

اخطار و تحریم و بن و ... کاربر رو آزرده و زده می کنه از انجمن ... اگه بشه محدودیت ایجاد کرد هم کار مدیریت آسون تره هم کاربر نمی خواد زیرابی بره که بعدم بخواد اخطار بگیره و ناراحت بشه
    ✦✦ سپید وب - طراحی وب سایت و قالب وردپرس ✦✦

ایمیل: info (a) sepidweb (dot) com

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

پیش فرض پاسخ : قوانین فروش

باسلام
    قانون فکر میکنم خیلی وقت باشه وضع شده باشه و پست مربوطه توسط مدیران زده شده!
    http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/#post254286
    مشکل اکثر کاربران اینجا این میباشد که اصلا به قوانین اهمیت نمیدن مهم نیست چه زمانی وضع شده باشد!
    فکر نمیکنم تا اونجایی بنده اطلاع دارم این الگو برداری از WHT باشه!
    کاربر به خودش 10 ثانیه زحمت بده این مشکلات پیش نمیاد
    حتما باید با اعمال محدودیت جلوی خلاف رو گرفت؟!
    بازم می گم این قانون شما برای این سایت و بازار هاستینگ و غیرش مفید نیست ( نسبت به تجربه ای که دارم ) حالا خود دانید ..
    در مورد این بخش هم خدمتون عرض کنم که اگر دقت کنید اینجا بازار نیست! انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران میباشد. شما با بازارچه اشتباه گرفتید.
    موفق باشید
    Closed
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

6. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)