نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نیاز به اسکریپت whois

عضو جدید mizban آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض نیاز به اسکریپت whois

نیاز به اسکریپت whois رایگان که امکان جستجوی Ir داشته باشه

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به اسکریپت whois

به فرمایید .
    آجاکس هم هست .
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: zip WhoIs.zip (5.5 کیلو بایت, 62 نمایش)

4. تعداد تشکر ها ازHugeServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن Mohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    281
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    324 پست

جناب bestserver این اسکریپت خیلی خوب و خلاصه هست، فقط دو تا مشکل برا من داره که نتونستم حل کنم
    1- که مهم هست، اینه که یه فایل error log با اسم error_log درست میکنه و هی توش رکورد می ریزه و حجمش میره بالا! مثلا این محتویاتش بعد از 5 تا جستجو هست:
    کد:
    [23-Aug-2009 13:58:21] PHP Warning:  PHP Startup: mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: failed to open semaphore file (Permission denied) in Unknown on line 0
    [23-Aug-2009 13:58:27] PHP Warning:  PHP Startup: mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: failed to open semaphore file (Permission denied) in Unknown on line 0
    [23-Aug-2009 13:58:33] PHP Warning:  PHP Startup: mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: failed to open semaphore file (Permission denied) in Unknown on line 0
    [23-Aug-2009 13:58:37] PHP Warning:  PHP Startup: mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: failed to open semaphore file (Permission denied) in Unknown on line 0
    [23-Aug-2009 13:59:41] PHP Warning:  PHP Startup: mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: failed to open semaphore file (Permission denied) in Unknown on line 0
    هر چی هم کد رو نیگاه کردم نفهمیدم از کجا میشه اینو غیر فعال کرد، یا اینکه کجا permission نداره!

دومی هم که (برای من) مهم نیست اینه که دامنه‌های غیر مجاز رو هم چون ثبت نشدن میگه می تونید ثبت کنید، البته من جمله‌اش رو عوض کردم چون نمی‌دونم میشه اینو تشخیص داد یا نه. و همچنین مثلا اگه تو اسم دامنه فاصله تایپ بشه و ... باز میگه میشه ثبت کرد! البته میگم این ایرادی به اون صورت نیست ولی اگه قابل تصحیح باشه خیلی بهتر میشه

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

با سلام.

والا من هم نمیدونم. کد رو دیدم. این مشکل فک نمیکنم که از کد باشه ..
    ولی مشکل دوم. اگه شما دومن های غیر مجاز رو توی نیک هم یرچ کنی اول هوایز بهت جواب مثبت میده

نقل قول نوشته اصلی توسط tasnimsg نمایش پست ها
    جناب bestserver این اسکریپت خیلی خوب و خلاصه هست، فقط دو تا مشکل برا من داره که نتونستم حل کنم
    1- که مهم هست، اینه که یه فایل error log با اسم error_log درست میکنه و هی توش رکورد می ریزه و حجمش میره بالا! مثلا این محتویاتش بعد از 5 تا جستجو هست:
    کد:
    [23-aug-2009 13:58:21] php warning:  Php startup: Mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: Failed to open semaphore file (permission denied) in unknown on line 0
    [23-aug-2009 13:58:27] php warning:  Php startup: Mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: Failed to open semaphore file (permission denied) in unknown on line 0
    [23-aug-2009 13:58:33] php warning:  Php startup: Mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: Failed to open semaphore file (permission denied) in unknown on line 0
    [23-aug-2009 13:58:37] php warning:  Php startup: Mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: Failed to open semaphore file (permission denied) in unknown on line 0
    [23-aug-2009 13:59:41] php warning:  Php startup: Mm_create(0, /session_mm_cgi-fcgi1106) failed, err mm:core: Failed to open semaphore file (permission denied) in unknown on line 0
    هر چی هم کد رو نیگاه کردم نفهمیدم از کجا میشه اینو غیر فعال کرد، یا اینکه کجا permission نداره!

دومی هم که (برای من) مهم نیست اینه که دامنه‌های غیر مجاز رو هم چون ثبت نشدن میگه می تونید ثبت کنید، البته من جمله‌اش رو عوض کردم چون نمی‌دونم میشه اینو تشخیص داد یا نه. و همچنین مثلا اگه تو اسم دامنه فاصله تایپ بشه و ... باز میگه میشه ثبت کرد! البته میگم این ایرادی به اون صورت نیست ولی اگه قابل تصحیح باشه خیلی بهتر میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)