صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 57

موضوع: افتتاح حساب پی پال وریفای شده و معتبر + مدارک

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    16 پست

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب پی پال وریفای شده و معتبر + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    نمیدونم شما روزی یکبار تراکنش دارید یا سالی یکبار؟!
    ولی اگر یک روز 10-15تا تراکنش 100 دلاری پشت سر هم بزنی پی پال بهتون زنگ میزنه! برای شما که امارات اکانت داری پی پال از دفتر لوگزامبورگ که مسئولیت بخش خاورمیانه رو داره تماس میگیره!( یکبار امتحان ضرر نداره )
    آره خوب من شاید هفته ای 3-4 تا تراکنش داشته باشم ولی خوب نگرانی بابت تلفن هم ندارم. خوشحال هم میشم زنگ بزنن

2. # ADS

عضو انجمن MihanNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    171
    تشکر شده در
    152 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa_de نمایش پست ها
    لطفا آدرس صفحه pt رو لطف کنید.
    افتتاح حساب پی پال وریفای شده و معتبر + مدارک

4. تعداد تشکر ها از MihanNet به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    ولی اگر یک روز 10-15تا تراکنش 100 دلاری پشت سر هم بزنی پی پال بهتون زنگ میزنه! برای شما که امارات اکانت داری پی پال از دفتر لوگزامبورگ که مسئولیت بخش خاورمیانه رو داره تماس میگیره!( یکبار امتحان ضرر نداره )
    والا ما این رو الان 3 ساله هر روز داریم امتحان می کنیم ولی نمیدونم چرا کسی حالی از ما نمی پرسه. ما روزی 10 الی 15 پرداخت داریم با متوسط 1500 تا 2000 دلار. تا روزی 35 تراکنش هم داشتیم ولی بازم کسی احوالی ازمون نپرسید/

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    35 پست

ما ازشون هم پی پال گرفتیم هم funds گرفتیم کارشون عالی بود. هم سرعت و راهنمایی هاشون عالی بود. امیدوارم موفق باشن.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostiran نمایش پست ها
    ما ازشون هم پی پال گرفتیم هم funds گرفتیم کارشون عالی بود. هم سرعت و راهنمایی هاشون عالی بود. امیدوارم موفق باشن.
    منظور از funds‌چي هست؟

عضو جدید mciran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    13 پست

من تا به حال با ایشون کار نکردم ولی‌ چون خودم تو این کار هستم، حرفای این آقا را کاملا تأیید می‌کنم. خودم برای چند دوست پیپال باز کردم و مسترکارت هم ارائه دادم. هیچ مشکلی‌ پیش نیومده، و نزدیک ۶ سال هم هست که خودم پیپال دارم تا حالا هیچ کس به من زنگ نزده و می‌تونم بگم در عرض یک ماه بالای ۳۰۰۰ یورو باهاش کار کردم، هیچ کس هم نپرسیده که چه خبره، تنها سوالی که دارم اینکه، کسانی‌ که پیپال بیزینس بخوان، پیپال به صورت پیش‌فرض یک لیمیت ۲۵۰۰ اوری روی حساب داره، که وقتی‌ بخوایید این لیمیت را بردارید از شما تقاضای یک سری مدارک شرکت می‌کنه، و مسلّماّ تو حساب‌هایی‌ با قابلیت‌های کمتر امکان دریافت پول از نظر لیمیت کمتر است. سهیل جان شما این را هم حل می‌کنید؟
    امیدوارم دوستان از ارسال این پست من ناراحت نشوند و یا به حساب اسپم نذارند، ولی‌ چون همین مشکل در روز‌های اولی‌ که اومدم تو این انجمن برای منم پیش اومد و سوالات زیادی از من کردن، خواستم تجربیی که دارمو اینجا بنویسم.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mndt نمایش پست ها
    منظور از funds‌چي هست؟
    $
    نقل قول نوشته اصلی توسط mciran نمایش پست ها
    من تا به حال با ایشون کار نکردم ولی‌ چون خودم تو این کار هستم، حرفای این آقا را کاملا تأیید می‌کنم. خودم برای چند دوست پیپال باز کردم و مسترکارت هم ارائه دادم. هیچ مشکلی‌ پیش نیومده، و نزدیک ۶ سال هم هست که خودم پیپال دارم تا حالا هیچ کس به من زنگ نزده و می‌تونم بگم در عرض یک ماه بالای ۳۰۰۰ یورو باهاش کار کردم، هیچ کس هم نپرسیده که چه خبره، تنها سوالی که دارم اینکه، کسانی‌ که پیپال بیزینس بخوان، پیپال به صورت پیش‌فرض یک لیمیت ۲۵۰۰ اوری روی حساب داره، که وقتی‌ بخوایید این لیمیت را بردارید از شما تقاضای یک سری مدارک شرکت می‌کنه، و مسلّماّ تو حساب‌هایی‌ با قابلیت‌های کمتر امکان دریافت پول از نظر لیمیت کمتر است. سهیل جان شما این را هم حل می‌کنید؟
    امیدوارم دوستان از ارسال این پست من ناراحت نشوند و یا به حساب اسپم نذارند، ولی‌ چون همین مشکل در روز‌های اولی‌ که اومدم تو این انجمن برای منم پیش اومد و سوالات زیادی از من کردن، خواستم تجربیی که دارمو اینجا بنویسم.
    بابت تاخیر در پاسخ عذر میخوام چون چند روز خیلی busy بودم. کلا حساب های امارات بعد از اینکه به کردیت کارت متصل شدند لیمیت از روشون کامل برداشته میشه و شما ایمیلی رو از پی پال دریافت میکنید تحت این عنوان که میتوانید بصورت نامحدود ارسال و دریافت داشته باشید.

موفق باشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    18 پست

نحوه تماس با دفتر پی پال
    خیلی از دوستان در این مورد سوال داشتن برای همین تصمیم گرفتم اینجا برای دوستانی که اکانتشون به مشکل برخورده یک توضیحی در رابطه با نحوه چگونگی تماس تلفنی با دفتر پی پال بدم. شما در صورتی که به زبان ( Speaking ) تسلط نسبی دارید میتونید جهت تسریع در رفع مشکلتون با پی پال تماس بگیرید. توجه داشته باشید که تماس تلفنی به نسبت ارتباط از طریق ایمیل از انعطاف بسیار بیشتری جهت حل مشکل شما برخورداره. برای این کار ابتدا در اکانت خودتون لاگین می کنید و به قسمت تماس با ما رفته و گزینه تماس تلفنی را انتخاب می کنید. در صفحه ای که باز میشه پی پال به شما یک کد میده که این کد رو یادداشت کنید. همچنین شماره تلفنی که میتونید باهاش تماس بگیرید در اون صفحه قید شده. توجه کنید که بسته به اینکه اکانت از چه کشوری باشه این شماره تلفن میتونه فرق کنه. دوستانی که از ما اکانت امارات تهیه کرده اند توجه داشته باشند جهت تماس تلفنی باید با دفتر امریکا تماس بگیرند و کسانی که اکانت مالزی دریافت کرده اند باید با دفتر پی پال در مالزی تماس بگیرند. یکی از حسن های اکانت امارات همین مورد هست که پی پال جهت تماس تلفنی شما را به دفتر امریکا ارجاع میدهد. از این جهت که مثلا کمتر میتوانند شما را برای یک سری مسائل سوال پیچ کنند چون کسی که در امریکا هست قاعدتا ذهنیتی نسبت به یک سری موارد در امارات ندارد بر خلاف مالزی که پی پال یک دفتر در مالزی دارد. ولی دفتر پی پال در مالزی ممکن است جهت مدارکی که باید ارائه کنید بیشتر فو*** کند.

پس قبل از تماس دو مورد را یادداشت می کنید. یکی پین کدی که بصورت تصادفی برای اکانت شما تولید شده و دیگری شماره تلفنی که در اکانت خود وارد کرده اید. توجه داشته باشید که مهم نیست حتما از همان شماره تلفنی که وارد کرده اید تماس بگیرید بلکه میتوانید از طریق اسکایپ تماس گرفته و در صورتی که کارمند پی پال از شما سوال کرد چرا با آن شماره تلفن تماس نگرفته اید بگویید که در حال حاضر در سفر هستید و با اسکایپ تماس گرفته اید. فقط آنها جهت تاییدیه شماره تلفن شما و اون پین کد رو خواهند پرسید. بعد از تماس اپراتور از شما میخواهد اون پین کدی که بهتون داده شده رو وارد کرده یا بگویید ، در این مرحله اگر پین کد را با موفقیت وارد کردید که هیچ اگر نه شما را به یکی از کارمندان وصل می کند و او این پین کد را تلفنی از شما می پرسد. همچنین اپراتور از شما میخواهد که هدف خود از تماس با دفتر پی پال رو بطور خلاصه ذکر کنید. مثلا اگر اکانت شما لیمیت شده بعد از درخواست اپراتور با تلفظ درست بگویید An account limitation . بعد از این مرحله شما به شخص دیگری وصل می شوید. ابتدا باید اکانت پی پال خود را که همان ایمیل شماست به آن شخص بدهید و باید حتما آن را هجی کنید. مثلا برای ایمیل StarSoheil[at]yahoo[.]com باید به شکل زیر بگویید:
    S like same - T like tell - A like Apple & ...

و در آخر بعد از آخرین کلمه یکبار بصورت کامل آن را بیان کنید آنگاه کارمند پی پال دوباره آن کلمات را یکی یکی هجی کرده و شما باید تایید کنید که اشتباهی رخ نداده. بعد از تمامی این مراحل تازه شما میتوانید مشکل خود را بیان کنید و توضیحات لازم را بصورت شمرده و کاملا مودبانه به آنها بگویید.

نکته: از تاریخ 22 دسامبر یک سری تغییرات گسترده در قوانین پی پال در حال روی دادن هست که مهم ترین آن مربوط به کارمزد ارسال دلار از روش مس پیمنت هستش که از اون تاریخ به بعد پی پال جهت ارسال مس پی به یک شخص 40 دلار و به گروهی از اشخاص 8 دلار کارمزد می گیرد که این کارمزد قبلا 1 دلار بود.

11. تعداد تشکر ها ازStarSoheil به دلیل پست مفید

عضو جدید radium آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    88
    تشکر شده در
    70 پست

این سهیل خان کارش رو خوب بلده
    اصلا تخصص paypal داره :دی
    من راضیم و توصیه میکنم ایشون رو

13. تعداد تشکر ها از radium به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

ایشون در گذشته چندین بار برای من پرداخت و خرید با پی پال رو انجام دادن که همیشه سروقت و دقیق بوده.
    به تازگی هم یک ویزا کارت و یک اکانت پی پال امارات برام ایجاد کردند که اون هم به سرعت و به درستی انجام شد.

15. تعداد تشکر ها از danx88 به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)