نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: درس نوزدهم - فیلتر کردن دریافتی ها و جلوگیری از DwonLoad

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

پیش فرض درس نوزدهم - فیلتر کردن دریافتی ها و جلوگیری از DwonLoad

خوب بعد از ارائه آخرین مطلب در دو پست قبلی که مربوط به برنامه Band Width Splitter بود دیگر مطلبی منتشر نشده بود و این امر تنها به خاطر مشغله زیاد من بوده و هیچ دلیل خاصی ندارد . خوب دوستان در این مدت از طریق ارسال ایمیل برای من و یا ارائه سوال در کامنت وبلاگ مشکلات خود را مطرح می کردند و سعی بنده نیز این بوده که سوال کنندگان محترم به جوابی مناسب در مورد سوال خود برسند . و اما در مورد مطلب مطروحه توسط آقا حسین عزیز در کامنت پست قبلی : دوست من نیازی به تسریع دادن به عملیات انتقال داده ها توسط این وبلاگ نیست شما باید ماهیگیری رو یاد می گرفتید که به شکر خدا یاد گرفته اید و ارائه مطالب این حقیر تنها می تواند راه حل بهتری را پیش روی شما قرار دهد زیرا من خودم نیز می دانم که مطالبی که منتشر می کنم از نظر اهل فن و همکاران و استادان خوبم شاید دارای بار علمی کافی نباشند ولی به خاطر بعضی مسائل که برای همکاران ما پیش می آید و پول بدست آمده توسط ایشان توسط دلالان شبکه مفت بر باد می رفت این بنده حقیر اقدام به انتشار دست نوشته های خودم در مورد ISA SERVER 2004 کردم تا شاید باری از روی دوش همکاران خوبم بر داشته باشم و ایشان را از دست دلالان شبکه نجات داده باشم .
    دوماْ دوست من اولاْ که تا الان پیشنهادی مبنی بر همکاری به بنده نشده است دوماْ این وبلاگ ثمره کار مداوم من در یک سال گذشته بوده است دوست دارم دفتر خاطراتی برای خودم باشد تا با دیدن هر مطلب به یاد دوران گذشته بیفتم که تازه شروع به کار کردم در این وبلاگ و چه رفتار هایی که با من نشده چه خوب و چه بد .
    و اما درس امروز بستن DownLoad بعضی از فایل ها از طریق برنامه ISA SERVER بر روی شبکه است ( یا به عبارتی صرف خویی در پهنای باند ) . خوب بعضی از همکاران ما در قسمت کافی نت با مشکل دانلود فایل های بزرگ توسط کاربران روبرو هستند که باعث می شود پهنای باند دریافتی به سرعت کم شده و در اشتراک های ADSL و WireLess ایشان را با دردسر روبرو کند .
    نکته : دوستان توجه داشته باشند در صورتی که تنها یک Rule در قسمت Firewall policy دارید اعمال این کار باعث می شود که در کل شبکه شما جلوی دانلود گرفته شود پس دقت لازم را بخرج دهید .
    برای این کار ابتدا وارد کنسول اصلی برنامه ISA SERVER می شویم
    بر روی Rule مورد نظر راست کلیک می کنیم و گزینه Configure HTTP را انتخاب می کنیم تا وارد پنجره این گزینه شویم
    در این قسمت با انتخاب سر برگ Extensions وارد این قسمت می شویم
    از کادر پائین افتادنی Specify the action taken for file extensions گزینه Block specified extensions ->allow all other<- را انتخاب می کنیم بعد از این کار دکمه Add روشن می شود . بر روی دکمه Add کلیک می کنیم تا کادر مخصوص اضافه کردن باز شود .
    در کادر Extensions در این قسمت فایل هایی که مایل نیستیم کاربران دانلود کنند را به صورت ( exe. و mp3. و mpg. و wma. ) به ترتیب وارد کرده و بر روی دکمه ok کلیک می کنیم .
    سپس بر روی دکمه Ok کلیک می کنیم و تغییرات در را برنامه Apply می کنیم به این شکل تمام تغییرات در کل برنامه ISA SERVER اعمال می شود و دیگر از دانلود تا اطلاع ثانوی خبری نخواهد بود .
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

2. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)