نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: درس هیجدهم - ایجاد محدودیت دانلود برای کاربران تحت BandWidthSplitter

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

پیش فرض درس هیجدهم - ایجاد محدودیت دانلود برای کاربران تحت BandWidthSplitter

خوب بعد از کلی تاخیر و بد قولی و هزار جور بهانه برای کار نکردن خودم بتراشم ولی واقعاْ معذرت می خوام سرم بشدت شلوغ بود و متاسفانه اتفاقات بدی هم برایم پیشامد کرد که باعث شد تنبلی من رو چند برابر کند . و اما از دوستان خوبی که در کامنت اظهار لطف کرده بودند و مخصوصاْ جناب رامین دوست خوبی که لطف کردند و جواب همکارن را دادند متشکر هستم دوستان من در صدد انجام کاری هستم که در وقت مناسب در موردش کاملاْ توضیح می دهم .
    خوب و اما مطلب امروز رو که البته ماه پیش آماده کرده بودم و قصد دارم نتشر و در اختیار همکاران قرار بدهم . برنامه BandWidthSplitter یکی از امکانات جذابی که دارد امکان واگذاری اشتراک هایی با محدودیت دریافت و ارسال را به شما می دهد و این کار رو با دقت زیاد انجام میدهد بطوری که در هنگامی که میزان تعریف شده به پایان می رسد تنها کاربر می تواند صفحات خود برنامه BandWidthSplitter را ببیند که نشان دهنده پایان میزان مجاز دریافت است .
    خوب برای اینکار باید ابتدا به قسمت BandWidthSplitter در برنامه ISA SERVER وارد می شویم و بر روی گزینه Quota Rules راست کلیک می کنیم و از گزینه New را انتخاب کرده و از زیر مجموعه این گزینه Rule را انتخاب می کنیم .
    سپس وارد صفحه این گزینه می شویم .
    در قسمت Quota rule name نامی متناسب با کاربری Rule وارد کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید تا وارد صفحه بعد شویم
    در این صفحه باید گزینه IP address sets specified below را نتخاب کنیم و بر روی دکمه Add کلیک می کنیم تا وارد صفحه مربوط به این قسمت شویم
    در این صفحه بر روی گزینه Computers کلیک می کنیم و از اسامی که زیر مجموعه این قسمت اضافه شده است نام کاربری که قصد داریم محدودیت دریافتی داشته باشد را انتخاب می کنیم و بر روی دکمه Add کلیک می کنیم و سپس بر روی دکمه Close کلیک کرده تا به صفحه قبل بر گردیم
    نام کاربر مورد نظر در قسمت IP Sets اضافه می شود سپس بر روی دکمه Next کلیک می کنیم تا وارد صفحه بعد شویم
    از لیست پائین افتادنی اول گزینه Limit total traffic - incoming + outgoing را انتخاب می کنیم و در کادر روبروی total (MB مقداری که مایل هستیم کاربر دریافت و ارسال داشته باشد را وارد می کنیم و از لیست Reset period گزینه Monthly را انتخاب می کنیم و گزینه Transfer remainder to the next period را انتخاب می کنیم تا در صورتی که با پایان یافتن ماه مقداری از اشتراک باقیمانده باشد به دوره بعدی انتقال پیدا کند سپس بر روی دکمه Next کلیک می کنیم تا به صفحه بعد برویم
    در این صفحه باید گزینه assign quota individually to each applicabel user / address را انتخاب کنیم و بر روی دکمه Next کلیک کنیم تا وارد مرحله بعد شویم
    اکنون وارد مرحله آخر شده ایم و باید بر روی دکمه Finish کلیک کنیم تا کار ما تمام شود و وارد صفحه اصلی برنامه ISA SERVER شویم
    خوب اکنون کار ما تمام شده و کاربر مورد نظر ما میزانی را که مورد نظر ما بوده و یا مورد نظر خودش بوده را شروع به دریافت می کند . این برنامه بشدت بر روی میزان دریافتی کاربران حساس بوده و بر خلاف بعضی از برنامه که می توان به سادگی از فیلتر کنترل میزان دریافتی عبور کرد از فیلتر این برنامه نمی توان عبور کرد و شما می توانید با خیالی آسوده از قابلیت های این برنامه به انجام کارهای خود بدون نگرانی بپردازید .
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

2. تعداد تشکر ها ازVahid به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)