نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: درس پانزدهم - نصب برنامه BandWidthSplitter و نحوه کرک کردن آن

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

پیش فرض درس پانزدهم - نصب برنامه BandWidthSplitter و نحوه کرک کردن آن

با سلام و درود و تبریک فرا رسیدن سال نو به شما دوستان و همکاران خوب
    بعد از کلی بد قولی و تاخیر امروز موفق شدم در بین برنامه یک جای خالی ۲ ساعته پیدا کنم و بشینم به قولی که سال گذشته دادم عمل کنم و دیگه شرمنده شما دوستان و همکاران نباشم .
    برنامه BandWidthSplitter برنامه ای است مکمل که به همراه برنامه ISA SERVER نصب می شود و به سادگی امکان محدود کردن پهنای باند دریافتی توسط کاربران خاص را به ما می دهد . این برنام به دو صورت کار می کند البته از نظر اختصاص پهنای باند روش اول با استفاده از نام کامپیوتر مورد نظر ما و روش دوم از طریق IP کامپیوتر مورد نظر .
    این برنامه قدرت محدود کردن دریافتی کاربر را علاوه بر حجم دریافتی لحظه ای می تواند بر حجم دریافتی حجمی کاربر نیز می تواند به صورت روزانه - هفتگی و ماهانه نظارت کلی داشته باشد . نکته جذابی که در مورد این برنامه وجود دارد امکان محمدود کردن دسترسی کاربر بعد از تمام شدن حجم دریافتی اختصاص داده شده است .
    و اما مراحل نصب و همچنین استفاده از کرک این برنامه .
    نکته : در این مبحث ما نگارش ۵/۱ این برنامه را مورد استفاده قرار می دهیم
    برای شروع روی دکمه Next کلیک می کنیم تا مراحل نصب شروع شود
    گزینه I accept the agreement را انتخاب می کنیم و بر روی دکمه Next کلیک می کنیم
    در این قسمت حتماْ باید گزینه Full Installation در حالت انتخاب باشد سپس روی دکمه Next کلیک می کنیم
    نوشته فوق به خاطر استفاده نکردن از سرویس پک دو ظاهر می شود و دارای این مفهوم که در صورت نصب نشدن HotFIx برنامه تنها قادر به محدود کردن درخواست های HTTP است . روی دکمه OK کلیک کنید تا به مرحله بعد برویم
    در این قسمت برنامه مسیر نصب را تائید می کند لطفاْ در مسیری که برنامه ISA نصب شده است نصب کنید . سپس روی دکمه Next کلیک کنید
    در این مرحله روی دکمه Install کلیک کنید تا نصب برنامه شروع شود . بعد از کلیک کردن روی دکمه install پیام زیر ظاهر می شود
    مفهوم کلی این ژیام توقف کامل سرویس های برنامه ISA همچنین فایروال است . روی دکمه OK کلیک کنید . تا نصب آغاز شود .
    بر روی دکمه Finishکلیک می کنیم تا نصب پایان یابد . اکنون زمان کرک کردن برنامه فرا رسیده است . برای اینکار باید وارد پنجره Task manager شوید
    بعد از وارد شدن باید وارد تب Processes شوید و برنامه های bs_svc.exe , spoolsv.exe , svchost.exe--local service را End Process کنید تا امکان کرک کردن برنامه بوجود بیاید سپس فایل کرک را اجرا کنید
    گزینه Patch را انتخاب کنید تا کادر انتخاب برنامه ظاهر شود
    وارد مسیری که برنامه را در آن نصب کرده اید می شوید و فایل bs_svc.exe را انتخاب کنید تا کرک کردن شروع شود . اکنون وارد برنامه ISA شوید
    و بر روی منوی BandWidthSplitter کلیک راست کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید تا منوی این گزینه باز شود
    وارد تب License شوید باید در نوشته Licensed clients عدد۱۰۲۴ ظاهر شده باشد . اکنون شما دارای یک BandWidthSplitter کرک شده هستید که با تمام توان برای شما کار خواهد کرد .
    ادامه مطلب رو در اولین فرصت منتشر می کنم که شامل تمامی تنظیمات و پیکره بندی های مورد نیاز برای کارکردن این برامه جذاب است را منتشر می کنم . قول میدم که زیاد طول نکشه .
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

2. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)