نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: درس پنجم - ساختن یک Rule برای Cache در ISA server

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

پیش فرض درس پنجم - ساختن یک Rule برای Cache در ISA server

قبل از شروع به کار برای درس پنجم که ساختن یک Rule برای Cache هست دوست دارم به صورت دوستان چند نکته رو توضیح بدهم . خوب من هم مانند شما دوستان برای گذاران زندگی هستم و متاسفانه تنها هم هم نیستم و تامین کردن زندگی یکی دیگه هم به عهده من هست ( البته خودم تعهد دادم ) و دوستانی که ISP دارم میدونن نگهداری سرویس ها به صورت UPTIME خیلی سخت و یک کار دائمی است و نیاز به صرف وقت و دقت زیاد دارد این برای اینکه چرا دیر Update می کنم .
    دوم از اینکه دوستان اجازه بدید من مراحل نصب و پیکره بندی این برنامه را تمام کنم بعد در مورد مشکلات و بر طرف کردن ایرادات احتمالی مفصل توضیح می دهم . نکته لطفاْ از نصب برنامه فعلاْ خودداری کنید تا مراحل توضیحی تمام بشه بعد با وجود این راهنمای تصویری اقدام به نصب کنید این طوری قطعاْ دیگه با مشکل روبرو نمیشید .
    خوب در این مرحله قصد داریم ترافیک روی Network را از طریق ساختن یک Rule جدید به صورت کامل به سمت Cache هدایت کنیم تا به توانیم امکان بهره برداری مطلوبی از توان ذخیره سازی cache استفاده کنیم . برای این کار ابتدا باید وارد محیط برنامه شویم
    در قسمت Cache Rules کلیک کنید و از سمت راست بر روی تب Tasks کلیک کنید و گزینه Cerate a Cache Rule کلیک کنید تا وارد صفحه ساخت Rule شویم .
    بعد از وارد شدن به صفحه نامی را وارد کادر Cache rule name کنید و سپس بر روی دکمه next کلیک کنید تا وارد صفحه بعد شویم .
    بعد از ورود به این صفحه بر روی دکمه Add کلیک کنید تا برای انتقال نوعی خاص از پروتکل را اتخاب کنید
    بعد از وارد شدن به این صفحه از تب Computer Set گزینه AnyWhere را انتخاب می کنیم و بر روی دکمه Add کلیک می کنیم تا این گزینه وارد قسمت this rule applies شود بعد روی دکمه Close کلیک می کنیم و سپس روی دکمه Next از پنجره قبلی کلیک می کنیم تا وارد صفحه بعد شویم .
    در این پنجره گزینه Only in a valid version of the object را انتخاب کرده بر روی دکمه Next کلیک می کنیم تا وارد صفحه بعد شویم .
    در این صفحه باید گزینه ی If source and request را انتخاب کنیم و ۳ گزینه ی زیر قسمت In addition also cache را باید حتماْ انتخاب کنید و بر روی دکمه Next کلیک کنید تا وارد صفحه بعد شویم
    در این صفحه تنها گزینه Cache SSl responses را انتخاب می کنیم و بر روی دکمه Next کلیک می کنیم تا وارد صفحه بعد شویم
    در این صفحه باید گزینه Enable HTTP Cacheing را انتخاب کنیم و بر روی دکمه Next کلیک می کنیم تا وارد صفحه بعد شویم
    در این صفحه نیز باید گزینه Enable FTP caching را انتخاب کنیم و بر روی دکمه Next کلیک کنیم تا وارد صفحه بعد شویم
    در این صفحه که صفحه پایانی ساخت Rule مخصوص Cache هست رسیدیم و با زدن دکمه Finish کار ساختن را پایان می دهیم بعد از زدن روی دکمه Finish به صفحه اصلی برنامه ISA بر می گردیم تا کلیه مراحل انجام شده را تائید کنیم .
    در این قسمت با زدن بر روی دکمه Apply کلیک می کنیم تا مراحل انجام شده تائید شود و در مسیر گردشکاری برنامه ISA قرار بگیرد . خوب تا اینجا تنظیمات پایه برنامه ISA SERVER 2004 به پایان رسیده و برنامه ISA شما به راحتی برای شما ۲۵۵ IP آدرس را راهبری می کند و همچنین امکان Caching مناسب نیز ایجاد شده است . ولی هنوز تنظیمات خاص دیگری نیز وجود دارد که در مراحل بعد به صورت کامل در مورد هر کدام صحبت می شود .
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

2. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)