صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: سرور بدون قعطی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض سرور بدون قعطی

سلام دوستان
    من به دونبال راهی هستم برای یکی از سایت هایی که به صورت کشوری برای ادارات طراحی شده و در صورت قعطی حتی 20 ثانیه می تونه خطرات بسیار بسیار بسیار بسیار بدی از نظر مالی داشته باشه .

من خودم الان از نتلیجنت 1 ساله سرور دارم ، همینطور قبلا از xlhost و چند تایی دیگه
    ولی همگی واقعا آپتایم 100% نداشتن
    مثلا همین نتلیجنتی که دارم حدود 3 ماه قعطی نداشته ولی آخرین بار چندین ساعت قعطی داشتم و سرور بالا نمیومد از شانس بد یکشنبه بود و ساعت خواب و جمعه اونا در کانادا ...

خلاصه بچه ها منم خیلی فشار اومد ولی الان میخوام یک سایتی را روی سرور بیارم که 10 ثانیه قطعی در سال هم برای من مهم و ضرر مالی و ... داره واسم و ای کاش فقط مالی بود ، هزاران نفر فوشو می کشن به من .

من یک راه ، یک روش و ... میخوام که بتونم یه سروری 100% واقعی بدون قعطی داشته باشم و پشتیبانی دیتاسنتر هم بسیار بسیار بسیار 24 واقعی و سریع باشه ؟
    می تونید راهنماییم کنید ؟

2. تعداد تشکر ها از erfannew به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم mohsen1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

پیش فرض پاسخ : سرور بدون قعطی

نقل قول نوشته اصلی توسط erfannew نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به دونبال راهی هستم برای یکی از سایت هایی که به صورت کشوری برای ادارات طراحی شده و در صورت قعطی حتی 20 ثانیه می تونه خطرات بسیار بسیار بسیار بسیار بدی از نظر مالی داشته باشه .

من خودم الان از نتلیجنت 1 ساله سرور دارم ، همینطور قبلا از xlhost و چند تایی دیگه
    مثلا همین نتلیجنتی که دارم حدود 3 ماه قعطی نداشته ولی آخرین بار چندین ساعت قعطی داشتم و سرور بالا نمیومد از شانس بد یکشنبه بود و ساعت خواب و جمعه اونا در کانادا ...

خلاصه بچه ها منم خیلی فشار اومد ولی الان میخوام یک سایتی را روی سرور بیارم که 10 ثانیه قطعی در سال هم برای من مهم و ضرر مالی و ... داره واسم و ای کاش فقط مالی بود ، هزاران نفر فوشو می کشن به من .

من یک راه ، یک روش و ... میخوام که بتونم یه سروری 100% واقعی بدون قعطی داشته باشم و پشتیبانی دیتاسنتر هم بسیار بسیار بسیار 24 واقعی و سریع باشه ؟
    سرور قطع بوده؟ نت ورک قطع بوده؟ ببینید مطمدنید نت الیجنت 3 روز نت ورکش قطع بوده؟

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

تنها چاره شما استفاده از سرورهای کلود هست . با جاهایی که میزبانی وب بر روی سرورهای ابری ارائه میدن مکاتبه کنید.
    اگه یکی از سرورها داون باشه باز سایت شما بالاست و داون تایمش در حد 0 هست...
    فروش دامنه های رند و با ارزش - بسیار ارزان
    برای خرید کلیک کنید

5. تعداد تشکر ها ازmohsen1 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    142
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    284 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
    سرور قطع بوده؟ نت ورک قطع بوده؟ ببینید مطمدنید نت الیجنت 3 روز نت ورکش قطع بوده؟

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

تنها چاره شما استفاده از سرورهای کلود هست . با جاهایی که میزبانی وب بر روی سرورهای ابری ارائه میدن مکاتبه کنید.
    اگه یکی از سرورها داون باشه باز سایت شما بالاست و داون تایمش در حد 0 هست...
    با نظرت موافقم
    ولی اگر 10 ثانیه هم برات مهمه ! و از لحاظ مالی مشکلی ندارید . خودتون کلود کامپیوتینگ بگیرید .
    حد اقل هزینه 600 یورو در ماه

7. تعداد تشکر ها ازpayaserver به دلیل پست مفید

عضو انجمن mgp.co.ir آواتار ها
    قم میدان جانبازان،ابتدای بلوار نیایش،ساختمان شهروند
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    885
    تشکر شده در
    714 پست

فکر نمی کنید یک مقدار هزینه که پیش پای این دوستمان قرار می دهید بالاست ؟

9. تعداد تشکر ها ازmgp.co.ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    142
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    284 پست

وقتی سرویس بدون 10 ثانبه قطع شدن نیاز داره باید خوب خرج کنه
    میتونه از سافت لیر یا کارو کلود بگیره ارزونترم میشه

11. تعداد تشکر ها از payaserver به دلیل پست مفید

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

@ استارتر : شما با این حساسیت موجود فکر کنم یا باید از دیتاسنترهای خیلی دست بالا مثل سافت لایر و رک اسپیس خرید کنید

یا اینکه به توصیه محسن گوش کنید و سرور کلاد تهیه کنید البته در هر دو روش هزینه ای باید بکنید تقریبا یکی خواهد بود

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
    چند وقت پیش در یکی از دیتاسنترهای نت الیجنت مشکل پاور به وجود آمد و فقط تعدادی از سرورها برای 65 دقیقه داون بودند

به جز این مورد تا به حال نه مشکلی از بابت نتورک داشتیم و نه سار موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط mgp.co.ir نمایش پست ها
    فکر نمی کنید یک مقدار هزینه که پیش پای این دوستمان قرار می دهید بالاست ؟
    هرچی پول بدی همون قدر آش میخوری !

13. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

سلام دوستان

با یک سرور امکان پذیر نیست.
    Solution : Failover Systems!

15. تعداد تشکر ها ازHugeServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

تنها راه همانطور که دوستان گفتند استفاده از چند سرور در دیتاسنتر های مختلف بصورت Fail Over هست.
    به این صورت که وقتی یکی از سرورها دچار مشکل شد، سایت از سرور دیگه لود بشه.
    البته هزینه این کار طبیعتا بالا خواهد بود.

در مورد کلود باید بگم فقط مشکلات خود سرور رو میتونه پوشش بده و مشکلات دیتاسنتری که در اون هست مثل مشکل شبکه یا برق رو با کلود نمیشه کاریش کرد.

17. تعداد تشکر ها ازRezaFH به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

ممنون از همه بچه های عزیز وب هاستینگ تالک بابت لطفی که داشتن .

برام خیلی جالبه بدونم Failover Systems اطلاعات هم همزمان روی هر دو ارسال میشه ؟
    مثلا ما الان یه دیتابیس داریم که هر ثانیه داره مقدار های زیادی رد و بدل میشه ، حالا اگه یکی قعط بشه ، درسته که از یک دیتاسنتر دیگه سرور دوم فعال میشه ، ولی آیا اطلاعات بانک های اطلاعاتی مون چی میشه

مثلا اگه سرور اول مدتی قعط بشه ، اون سرور صد ها عمل پردازش را از دست داده و اطلاعات روی بانک اطلاعاتی مثلا Mysql سرور دوم زخیره شدن و ... و میشه گفت این یه فاجعه میشه اگه هر دو اطلاعات دچار کم شدگی باشن

مثلا در دیتا بیس سرور 2 اطلاعات به شکل
    1
    2
    3
    4
    5
    6

ریخته شده ، حالا سرور قعط میشه و سرور دوم نمی دونه تا شماره چند رفته و دوباره میزنه
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    و اینکه یک ضرر سنگین میشه و فقط مادی نیست ...
    _ میشه در مورد failover دوستان راهنمایی کنن (جستجو نتیجه دقیقی به من نشون نداد)

_ راستی دوستانی که از نظر علمی با یقین می تونن کمک کنن برای تضمیم آپتام 100% بدون حتی 2 ثانیه قعطی ، ممنون میشم شمارشونو PM کنن

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

ممنون از همه بچه های عزیز وب هاستینگ تالک بابت لطفی که داشتن .

برام خیلی جالبه بدونم Failover Systems اطلاعات هم همزمان روی هر دو ارسال میشه ؟
    مثلا ما الان یه دیتابیس داریم که هر ثانیه داره مقدار های زیادی رد و بدل میشه ، حالا اگه یکی قعط بشه ، درسته که از یک دیتاسنتر دیگه سرور دوم فعال میشه ، ولی آیا اطلاعات بانک های اطلاعاتی مون چی میشه

مثلا اگه سرور اول مدتی قعط بشه ، اون سرور صد ها عمل پردازش را از دست داده و اطلاعات روی بانک اطلاعاتی مثلا Mysql سرور دوم زخیره شدن و ... و میشه گفت این یه فاجعه میشه اگه هر دو اطلاعات دچار کم شدگی باشن

مثلا در دیتا بیس سرور 2 اطلاعات به شکل
    1
    2
    3
    4
    5
    6

ریخته شده ، حالا سرور قعط میشه و سرور دوم نمی دونه تا شماره چند رفته و دوباره میزنه
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    و اینکه یک ضرر سنگین میشه و فقط مادی نیست ...
    _ میشه در مورد failover دوستان راهنمایی کنن (جستجو نتیجه دقیقی به من نشون نداد)

_ راستی دوستانی که از نظر علمی با یقین می تونن کمک کنن برای تضمیم آپتام 100% بدون حتی 2 ثانیه قعطی ، ممنون میشم شمارشونو PM کنن
    MYSQL Synchronization
    یا استفاده از NAS های Failover شده...
    شما که حتی به 2ثانیه(!) قعطی حساس هستید چه بودجه ای در نظر گرفته اید؟

20. تعداد تشکر ها ازHugeServer به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)