صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70

موضوع: سوال و راهنمایی در مورد دیتاسنتر Equinix سوئیس

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

پیش فرض پاسخ : سوال و راهنمایی در مورد دیتاسنتر Equinix سوئیس

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

اینکه شما موارد رو شخصی می کنید نشانه بارز از ضعف شما در شرکت در بحث هست.

بنده در این سایت مدیر هستم و طبق روال همیشگی به قوانین جمع/گروه/شرکت/منطقه/شهر/کشور ی که درش فعالیت یا زندگی می کنم احترام میزارم و در این سایت سرویس های خودمون رو تبلیغ نمی کنم و اگر کاربر ناراضی ای هم وجود داره موردی بین ما و ایشان هست که فکر نکنم سنخیتی با شما یا کاربران یا مدیران این انجمن و از همه مهمتر، مبحث ایراد شده در این تاپیک داشته باشه.

اینکه بنده از شما درخواست کردم که روش صحبتتون رو اصلاح کنید تنها برای آرام نگاه داشتن جو انجمن هست و اگر شما یا هر کاربر دیگری سعی بر ایجاد اختلال، خواسته یا ناخواسته، در روال و جو انجمن داشته باشند، با ایشان برخورد خواهد شد و هیچ گونه تبعیضی در این ضمینه بین شما و یا کاربران دیگر قاعل نخواهیم شد چون این یکی از وظایف مدیریتی ما خواهد بود.

درخواست من از شما دقیقاً 1 ساعت قبل از ارسال پاسخ فعلی شما بود و از آنجایی که شما مجدداً قادر به آرام نگه داشتن خودتون در هنگام شرکت در یک بحث نبودید، مورد با مدیران انجمن به شور گزاشته خواهد شد تا تصمیمات بعدی در این ضمینه اتخاذ شود.

با تشکر.
    من جزء واقیعت چیزی نگفتم.بحث من سر حق و نا حق بود . به هر حال ممنونم .
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

2. تعداد تشکر ها از iNicz.Com به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

در ادامه پاسخ قبل به بازکننده تاپیک و دیگر کاربران انجمن، نکات زیر قابل ذکر خواهند بود:

ما چند مدل switch از شرکت سازنده ای مانند Cisco داریم که میتونند پورت 1Gbps به کاربران ارائه بدند و مناسب برای استفاده در cabinet هم هستند (rackmountable) که به شرح زیر خواهند بود:

Cisco Catalyst 4900 Series - Price Range $6500 to $29,000
    Cisco Catalyst 3750-(E) Series - Price Range $2400 to $24,000
    Cisco Catalyst 3560-(E) Series - Price Range $1900 to $14,000
    Cisco Catalyst 2975 Series - Price Range $1400 to $9000

همه این switch ها نهایتاً تا 10Gbps ورودی رو پشتیبانی می کنند.

حالا با در نظر گرفتن هزینه خرید اولیه این switch ها و هم چنین (در بهترین حالت سرویس دهنده) خرید 10Gbps ورودی شبکه به هر switch شما نهایتاً حداقل 12 خروجی و حداکثر 48 خروجی در هر VPS خواهید داشت.

آگر ما هزینه پورت 10Gbps را معادل 500 دلار در ماه محاصبه کنیم (در ارزانترین حالت ممکن) و هزینه switch را نیز به صورت میانگین برای یک switch که دارای 24 پورت هست 10,000 دلار در نظر بگیریم، یک فروشنده سرویس برای ارائه پورد اختصاصی 1Gbps می بایست از 8 عدد از خروجی های switch خود برای ارائه پورد 1Gbps اختصاصی استفاده کند و 2Gbps دیگر را برای استفاده پورت های خروجی دیگر همان switch که به حالت 10/100 به کاربر ارائه می شود قلمداد کند.

در این حالت، هزینه 500 دلار در ماه به 10 قسمت تقسیم می شود که نتیجه آن می شود 50 دلار برای هر 1Gbps در ماه و همینه در نظر بگیریم که این سرویس دهنده تمایل با بازگشت هزینه پرداختی اولیه خود برای switch مورد نظر در مدت 12 ماه خواهد داشت پس در نتیجه 10,000 تقسیم بر 12 خواهد شد.

نتیجه این محاسبات ساده به شرح زیر خواهد بود:

10,000 / 12 = 834 دلار در ماه.
    834 / 45 = 19 دلار در ماه هزینه هر پورت خروجی.
    19 + 50 = 69 دلار در ماه هزینه هر پورت 1Gbps به صورت اختصاصی.

نتیجتاً مبلغ حدودی 70 دلار در ماه برای هر پورت 1Gbps اختصاصی مبلغی خواهد بود که برای سرویس دهنده تخمین زده می شود و طبق روال تجارت آنلاین و موارد دیتاسنتر (هزینه های جانبی از جمله Tax - Security - Insurance - Expenses و ...) حداقل 25% سود می بایست روی هر سرویس محاسبه شود تا سرویس دهنده تنها قادر به ادامه کار باشد و برنامه ای برای پیشرفت و ارتقاء سرویس های خود نداشته باشد.

نتیجه نهایی مبلغی حدود 90 دلار در ماه برای دریافت یک پورت اختصاصی واقعی 1Gbps برای کاربر خواهد بود که در بهترین حالت ممکن تخمین زده شده است.

با تشکر.

5. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    380 پست

بله با تشکر از Aria به دلیل زیبایی بیان و توضیحات کامل ایشون .
    بنده به شخصه از equnix استفاده میکنم و خریدار 2 سرور من از سوئیس بابک Tukanet هست و هم خودش هم دیتاسنتری که ازش سرویس میگیریم خیلی برای ما خوب بوندن و کمک بزرگی به ما کردند هرچند ما تا اینجا فقط بهش ضرر زدیم ...
    من فقط از اروپا سرویس میگیرم 90 % اینطوری بوده و باید به جرات بگم equnix تحقق یک رویاست و تونست جای OVH یا Leasweb رو برای من پر کنه .

7. تعداد تشکر ها ازArte به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    48
    تشکر شده در
    42 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

در ادامه پاسخ قبل به بازکننده تاپیک و دیگر کاربران انجمن، نکات زیر قابل ذکر خواهند بود:

ما چند مدل switch از شرکت سازنده ای مانند Cisco داریم که میتونند پورت 1Gbps به کاربران ارائه بدند و مناسب برای استفاده در cabinet هم هستند (rackmountable) که به شرح زیر خواهند بود:

Cisco Catalyst 4900 Series - Price Range $6500 to $29,000
    Cisco Catalyst 3750-(E) Series - Price Range $2400 to $24,000
    Cisco Catalyst 3560-(E) Series - Price Range $1900 to $14,000
    Cisco Catalyst 2975 Series - Price Range $1400 to $9000

همه این switch ها نهایتاً تا 10Gbps ورودی رو پشتیبانی می کنند.

حالا با در نظر گرفتن هزینه خرید اولیه این switch ها و هم چنین (در بهترین حالت سرویس دهنده) خرید 10Gbps ورودی شبکه به هر switch شما نهایتاً حداقل 12 خروجی و حداکثر 48 خروجی در هر VPS خواهید داشت.

آگر ما هزینه پورت 10Gbps را معادل 500 دلار در ماه محاصبه کنیم (در ارزانترین حالت ممکن) و هزینه switch را نیز به صورت میانگین برای یک switch که دارای 24 پورت هست 10,000 دلار در نظر بگیریم، یک فروشنده سرویس برای ارائه پورد اختصاصی 1Gbps می بایست از 8 عدد از خروجی های switch خود برای ارائه پورد 1Gbps اختصاصی استفاده کند و 2Gbps دیگر را برای استفاده پورت های خروجی دیگر همان switch که به حالت 10/100 به کاربر ارائه می شود قلمداد کند.

در این حالت، هزینه 500 دلار در ماه به 10 قسمت تقسیم می شود که نتیجه آن می شود 50 دلار برای هر 1Gbps در ماه و همینه در نظر بگیریم که این سرویس دهنده تمایل با بازگشت هزینه پرداختی اولیه خود برای switch مورد نظر در مدت 12 ماه خواهد داشت پس در نتیجه 10,000 تقسیم بر 12 خواهد شد.

نتیجه این محاسبات ساده به شرح زیر خواهد بود:

10,000 / 12 = 834 دلار در ماه.
    834 / 45 = 19 دلار در ماه هزینه هر پورت خروجی.
    19 + 50 = 69 دلار در ماه هزینه هر پورت 1Gbps به صورت اختصاصی.

نتیجتاً مبلغ حدودی 70 دلار در ماه برای هر پورت 1Gbps اختصاصی مبلغی خواهد بود که برای سرویس دهنده تخمین زده می شود و طبق روال تجارت آنلاین و موارد دیتاسنتر (هزینه های جانبی از جمله Tax - Security - Insurance - Expenses و ...) حداقل 25% سود می بایست روی هر سرویس محاسبه شود تا سرویس دهنده تنها قادر به ادامه کار باشد و برنامه ای برای پیشرفت و ارتقاء سرویس های خود نداشته باشد.

نتیجه نهایی مبلغی حدود 90 دلار در ماه برای دریافت یک پورت اختصاصی واقعی 1Gbps برای کاربر خواهد بود که در بهترین حالت ممکن تخمین زده شده است.

با تشکر.
    بسیار عالی
    بنده نیز در پست های قبلی توضیح دادم که هزینه سویچ های ها بسیار بالا می شه که اصلا ارزش نداره با این قیمت
    ولی به بنده تهمت زدن که چیزی سر در نمی یارید
    باز هم تشکر بابت توضیحات

9. تعداد تشکر ها از saeid.roop به دلیل پست مفید

عضو انجمن DeltaGostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

صحیح فرمودید اما و اگر نمیبنم .
    شرکت فناوری دلتا گستر آساک - میزبانی - خدمات ارزی ,خدمات فارکس

11. تعداد تشکر ها از DeltaGostar به دلیل پست مفید

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid.roop نمایش پست ها
    بسیار عالی
    بنده نیز در پست های قبلی توضیح دادم که هزینه سویچ های ها بسیار بالا می شه که اصلا ارزش نداره با این قیمت
    ولی به بنده تهمت زدن که چیزی سر در نمی یارید
    باز هم تشکر بابت توضیحات
    خوب پس دیتاسنترهایی که فرمودید چطوری پورت اختصاصی میدادن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DeltaGostar نمایش پست ها
    صحیح فرمودید اما و اگر نمیبنم .
    بحث شما که کلا روی سخت افزار بود و هنوز نتونستید مدرکی دال بر صحت ادعاتون ارائه کنید !

13. تعداد تشکر ها از TukaNet به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    48
    تشکر شده در
    42 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tukanet نمایش پست ها
    خوب پس دیتاسنترهایی که فرمودید چطوری پورت اختصاصی میدادن ؟

!
    هزینه و پهنای باند این دیتا سنتر ها رو با Privatelayer یکی حساب می کنید ؟
    شما ovh با اون ابهت رو با private layer یکی حساب می کنید ؟

15. تعداد تشکر ها از saeid.roop به دلیل پست مفید

عضو انجمن logofun آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    186
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    116 پست

. شما (باز کننده تاپیک) در مورد دیتاسنتر Equinix سوال پرسیدید و یا شرکتی به نام PrivateLayer Incorporation که در واقع Cage خصوصی در این دیتاسنتر دارند ؟
    سلام و احترام خدمت شما کاربر فهیم

من اصل سخنم دلیل ارزانی و تحقیق اجمالی از دیتا سنتر بود نه PrivateLayer ! بعبارت دیگر اصلا از وجود این سایت خبر نداشتم
    فقط از قیمت های پایین و منابع بالایی که ارائه میدهند جواب خواستم که دوستانی در این امر وارد تاپیک شده و بحث رو تا اینجا پیش بردند
    ابتدا جای تاسف داره بدون دلیل و مدرک حرفی رو بازگو کردن
    کاربر گرامی توکا > من هیچ گاه این دیتا سنتر رو زیر سوال نبرده و نمیبرم تنها برای سوالم از شما دوستان خوبم جواب خواستم که شما و دیگر دوستان جواب دادید دست شما هم درد نکنه
    2 - بحث به جایی کشیده شد که دوستان کیفیت این دیتا سنتر رو زیر سوال بردند ! خوب این حرف شما اگر درسته با دلیل باشه
    دیگر دوستان > صحبتی از پورت شد ؟
    من نخواستم جوابی ارسال کنم اما واقعا دیدم لازمه
    تاپیک ها به انحراف در میان و مدیران محترم هم میان این بحث های ابتدایی رو میبینن کل تاپیک رو حذف میکنن

17. تعداد تشکر ها ازlogofun به دلیل پست مفید

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط logofun نمایش پست ها
    سلام و احترام خدمت شما کاربر فهیم

من اصل سخنم دلیل ارزانی و تحقیق اجمالی از دیتا سنتر بود نه PrivateLayer ! بعبارت دیگر اصلا از وجود این سایت خبر نداشتم
    فقط از قیمت های پایین و منابع بالایی که ارائه میدهند جواب خواستم که دوستانی در این امر وارد تاپیک شده و بحث رو تا اینجا پیش بردند
    ابتدا جای تاسف داره بدون دلیل و مدرک حرفی رو بازگو کردن
    کاربر گرامی توکا > من هیچ گاه این دیتا سنتر رو زیر سوال نبرده و نمیبرم تنها برای سوالم از شما دوستان خوبم جواب خواستم که شما و دیگر دوستان جواب دادید دست شما هم درد نکنه
    2 - بحث به جایی کشیده شد که دوستان کیفیت این دیتا سنتر رو زیر سوال بردند ! خوب این حرف شما اگر درسته با دلیل باشه
    دیگر دوستان > صحبتی از پورت شد ؟
    من نخواستم جوابی ارسال کنم اما واقعا دیدم لازمه
    تاپیک ها به انحراف در میان و مدیران محترم هم میان این بحث های ابتدایی رو میبینن کل تاپیک رو حذف میکنن
    منظور بنده شما نبودید ، مخاطب حرف های من saeid.roop و DeltaGostar بودند

که تا به حال هم هرچی گفتند بدون مدرک و بی پایه و اساس بوده !

19. تعداد تشکر ها ازTukaNet به دلیل پست مفید

عضو دائم nimafire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

البته در زمینه سافتلایر من خدمت شما عرض کنم بر روی پورت 1 گیگ full که خود دیتاسنتر اعلام کردند (تبلیغاتی یا واقعی) 122 مگابایت بر ثانیه اسپید داشتیم و داریم.. البته سرور به پورت 2 گیگ متصل هست و دسترسی برای تست سرعت ندارم.احتمالا تا 2-3 ماهه دیگر به پورت 5 متصل شود (پروژه دولتی هست )
    تقسیم پورت استاندارد داره . به طور مثال fdc که میبینیم چه اوضای نابسامانی دارد.
    بحث پورت مثل فضای هارد و dvd هست/ شما میتونید دقیقا 500 گیگ از هارد 500 گیگی را دیتا ذخیر کنید ؟؟؟؟ خیر (دلیل جستجو در گوگل ) بحث پورت اختصاصی هم به همین شکل هست
    ● مدیر فنی سرور - کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin / نزدیک به 10 سال تجربه

21. تعداد تشکر ها از nimafire به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)