نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آیا ممکنه Cpanel بعضی وقتا واسه ir مشکل ایجاد کنه؟+مرور Cirtex,Lunarpages,1&1

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض آیا ممکنه Cpanel بعضی وقتا واسه ir مشکل ایجاد کنه؟+مرور Cirtex,Lunarpages,1&1

سلام.
    دیشب کلی با Cirtexhosting و Lunarpages صحبت کردم. ظاهرا با ایران هم مشکل ندارن.
    Lunar سیستم Cpanel رو پولی کرده و گرونه و پنل خودش رو راه انداخته به اسم LPCP که نمیدونم واقعا چه جوری هست. هاست من فعلا Cpanel هست اما ناراضی هستم و میخوام برم رو هاست خارجی.
    خودش میگفت میشه. ولی یه کم نگرانم که بشه یا نه. Cirtex اما Cpanel هست. اما Reviewهای بیطرفانه زیاد در موردش پیدا نکردم.
    در مورد همین تحریم و اینا هم یه جا خوندم حتی اگه هاست هم اذیت نکنه ممکنه خود Cpanel با Ipهای ایران و دامین ir راحت کنار نیاد و اذیت کنن.
    اینا با تخفیفشون تقریبا میشد سالی 60-70 تومن.

آیا با این قیمت چیزی سراغ دارین که خوب باشه. WP و MYBB و فروشگاه دارم. و 5GB هم کافیه. اما ساپورت و سرعت و آپتایم واسم خیلی مهمه. سایر مشخصات که در آینده شاید لازم بشه:
    FTP بالای 50 تا.
    ایمیل بالای 200 تا.
    سابدامین نا محدود یا خیلی زیاد.
    دامین اضافه نامحدود یا زیاد.
    امکان انتقال از هاست فعلی که Cpanel هست رو هم داشته باشم. رایگان.
    هیچ اسکریپت وارزی هم ندارم. اما محتوای وارز هم اگر احیانا کسی توی فروم ارسال کرد میخوام بهم اطلاع بدن قبلش نه اینکه یهو بزنن کلا اکانت رو حذف کنن.

متاسفانه یکی از همین شرکتهای ایرانی که خیلی هم ادعا داره واقعا من رو ناامید کرد و هیچ وقت دیگه سمت هاست ایرانی نمیرم.

وقتی خودم امکان خرید از خارج از کشور رو دارم واسه چی بیام دوبرابر پول بدم به این شرکتا؟
    ویرایش توسط armin3000 : June 21st, 2011 در ساعت 12:36

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    351
    تشکر شده در
    281 پست

پیش فرض پاسخ : آیا ممکنه Cpanel بعضی وقتا واسه ir مشکل ایجاد کنه؟+مرور Cirtex,Lunarpages,1&1

خرید از شرکت خارجی اشتباه بزرگی هست

سرویس دهنده خوب هم زیاده
    yahoo id = cmtparsi

http://cmtparsi.com/

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : آیا ممکنه Cpanel بعضی وقتا واسه ir مشکل ایجاد کنه؟+مرور Cirtex,Lunarpages,1&1

ممنون. هاست ایرانی در نهایت داره از دیتاسنتر خارجی استفاده میکنه و تابع قوانین اونا هست.
    به چه دلیل هاست خارجی اشتباهه؟ چون فقط دنبال این هستیم که وارز کار کنیم؟
    نکته مهم بحث تحریم و اینا هست که اونم فقط هاستای خیلی معتبر مجبورا حسابی زیر ذره بین باشن.
    از نظر پرداخت من IP و Billing Address و همه چیزم خارج از کشوره و پرداخت هم خودم مستقیم انجام میدم. واقعا تجربتون رو بگین. همه خارجی ها که دشمن ایران نیستن! مخصوصا اگه خارج از آمریکا باشه.

شرکت ایرانی خدا وکیلی هیچی ندیدم. نمیدونم مجاز هست اسم شرکت رو بگم یا نه. ولی به نظرم شرکتای ایرانی فقط واسه اولش حسابی بلدن تبلیغ کنن و خوب سرویس بدن. بعدش دیگه خدا به دادت برسه. اگه هم سرویس دهی خوب باشه قیمتشون حداقل دو برابر هاستای خارجی هست. چون مشتریشون کمه و قراره خرج همه چیز رو از همین چند تا مشتری بیچاره بگیرن.
    اگه واقعا هاست خوب سراغ دارید با دلایل و مشخصات کاملا فنی اطلاع بدین.

ضمنا همین ساتی که توی امضای شما دوست عزیز هست الان باز نمیشه!! از IP آمریکا وصل شدم. به نظرم فعلا از توی امضاتون بردارید.
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)