صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: مشورت در مورد عملکرد هانوفر آی تی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    25 پست

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد عملکرد هانوفر آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    من منظورم این تهدیداتی هست که روز به روز داره بیشتر میشه علیه فروشنده های هاست . مخصوصا تو همین وب هاست تالک . ماهی نیست که یکی از این داستان های تهدید به بردن ابرو دیده نشه تو انجمن ها و مخصوصا همین وب هاست تالک !
    دیگه این قضیه کلیشه ای و خسته کننده شده
    تهدید برای قشر ضعیف معنا دارد . این فروب فقط برای فروشنده های هاست نیست ابرو با فقط تهدید نمی ره امروزه مردم شعور دارن
    هر چیزی که در راستای پیشرفت باشه هم تعریف میشه و هم تکذیب
    و این موضوع باعث پاسخ گویی و روشن شدن حقایق می شه

2. تعداد تشکر ها از donsaeed به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    14 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tarantino نمایش پست ها
    من اگر سايت شما رو رو سرور خودم ساسپند كنم و بگم هك شديد شما از من دليل و مدرك نميخواهيد؟
    من نبايد بك آپ هاست رو داشته باشم ؟ نبايد بك آپ ديتابيس رو داشته باشم؟

منظور من از آپديت اين نبود كه دوست عزيز من هم از پشت كوه نيومدم كه ندونم شل روي هاست ريخته ، اين حق من هست كه بك آپ حتي آلوده هم داشته باشم تا نسبت به آپديت نسخه اقدام كنم ؟!!

ضمنن متن كامل گفتگوي من و شخص مورد نظر را كامل بخونيد و بعد تاپيك باز كنيد و به دفاع بپردازيد!

من سايت مورد نظر رو مجدد با صرف هزينه خودم مجدد راه اندازي كردم و اين هزينه را به حساب عملكرد زير صفر اين هاستينگ ميزارم كه شعور مشتري رو زير سوال ميبره...
    این تاپیک به خاطر دفاع از هانوفر آی تی زده نشده دوست گرامی .
    اولا توی چت شما مشخص هستش که شما نوشتید که آپگرید میکنید و مشکل حل میشه و با اینکه اونها تاکید کردند که هکر ممکنه فایل خودش رو آپلود کرده باشه باز شما اصرار کردید که با آپدیت مشکل حل میشه و الان توی همین پست حرف دیگه ای میزنید ! اینجا :

منظور من از آپديت اين نبود كه دوست عزيز من هم از پشت كوه نيومدم كه ندونم شل روي هاست ريخته ، اين حق من هست كه بك آپ حتي آلوده هم داشته باشم تا نسبت به آپديت نسخه اقدام كنم ؟!!
    دوما که شما اصلا از اونها نخواستید که بک آپتون رو بهتون بدند ! و البته هاستینگ به شما گفته بود که فولدر PubHtml باید پاک بشه و این هیچ آسیبی به اطلاعات شما نمیزنه - یک داستانی هم در همین مورد هست براتون پایین تر میگم .
    سوما که شما جوملای 1.5.20 استفاده کردید و فقط کافیه یک سرچ کوچولو بزنید ببینید که اسکریپت شما Exploit داره در حد تیم ملی ! و شما توی چتتون مدعی شده بودید که سرور مشکل امنیتی داره و شما توسعه دهنده هستید و اینکاره هستید و 1000 تا سایت راه انداختید و اصلا قبول نداشتید که اسکریپت شما مشکل داره !

و اما داستان من :
    من یک سایتی با E107 راه انداخته بودم و میزبانم هم HostGator بود ، یعنی میزبان من دیگه ایرانی نبود که بخواید بگید آی بیسوادند و فلانند و بهمانند .
    از اونجایی که من در این زمینه ها خیلی ترسو هستم ! هر روز خودم از تمام سایتهام بک آپ میگیرم (فول بک آپ) و بایگانی میکنم ، تا حالا شده 100 تا بلوری 25 گیگی .
    یک هکری به نام ماما کسپر زد و سایت ما رو هک کرد ، ایراد از E107 نسخه 0.7.15 بود ، هاست گیتور درجا اکانت من رو ساسپند کرده بود چونکه طرف شل آپلود کرده بود . وقتی که من باهاشون تماس گرفتم بهم گفتند فایلهات رو باید پاک کنی ، من گفتم شما بک آپ ندارید - گفتند وظیفه ی ما نیست که حواسمون به امنیت اسکریپت تو باشه - اگر مشکل از طرف ما بود بک آپ رو برات ریستور میکنیم .
    من بک آپ یک هفته قبلش رو داشتم - برای طرف میل کردم و اون بررسی کرد گفت اینها مشکل نداره ولی اسکریپتت همون قبلی هست و حفره داره (فایل Contact.php) اینطوری شد که من کلا فایل رو پاک کردم و سایتم رو برگردوندم .

کل داستان اینه که سرویس دهنده های خارجی خیلی روراست به شما میگن مشکل اسکریپتت به ما ربطی نداره ! و در حقیقت هم این وظیفه خود شماست که از سایتتون همیشه یک بک آپ داشته باشید چرا که اصلا ممکنه یک بلایی سر دیتا سنتر بیاد ، اون موقع میخواید چه کار کنید ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    25 پست

خدمت دوستان عرض کنم
    چیزی هست R11SOFT خیلی وقته کشف و ساخته شده که "بکاپ روزانه خودکار " جدا از هاست هست که لازم به رایت دیسک نباشه. خوب سایتی که دوستمون گفت رنکش بالاس اما دلیل خوبی برای ... نیست.
    بکاپ قلب هاستینگ هست . به شخصه سایتی دیدم هک شده و بار ها بک آپ بالا اومده . "حقیقت هم این وظیفه خود شماست که"وظایف خودتون و اونایی که هاستینگ رو دوش شما گذاشته رو بدونید""
    سپاس

6. تعداد تشکر ها از donsaeed به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    208 پست

دوست عزيز مشكل جاي ديگست.
    خدايي نكرده منظورم شخص يوز tarantino نيست. كلي ميگم!. مشكل اينجاست كه وقتي كاربر وارد پشتيباني انلاين ميشه فكر ميكنه با چونه زدن با اپراتور ميتونه حرفش رو به كرسي بشونه و اخرم نتيجش اين ميشه كه بحث به وجود مياد .
    من فكر ميكنم اين دوستمون بيشتر عصبانيت اش به خاطر لحن صحبت اپراتور بوده تا عملكرد فتي پشتيباني اگر نه ميتونستيد بك آپ بگيريد ماجرا تموم شه بره.
    شما اولا بايد قوانين سايت رو بخونيد.! چون هنگام خريد قبولش كرديد. حتي اگر كاملا اشتباه و يكطرفه نوشته شده باشد شما ملزم به رعايتش هستيد.
    بعد اگر جاي گله اي بود ميتونيد مطرح كنيد.
    و دوم اينكه با دعوا و تو اين فروم اون فروم آبرو بردن (به حساب خودتون) ؛ جز زير سوال بردن سطح حرفه اي بودن خودتون هيچ كار ديگه اي نكرديد .
    موفق باشيد

8. تعداد تشکر ها ازNiceIran.net به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    75
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

ابتدا عرض كنم اصلا معلوم نيست كه سايت هك شده يا نه و احتمالا مدير سرور براي اطمينان خاطر اينكار رو انجام دادند و البته سايت هم باز نكردند كه ترانتينو ببينند ايا واقعا هك شده يا نه و اين مهم ترين قسمت مسئله است چون وقتي سايت هك ميشه ابتدا صاحب سايت متوجه ميشه سايتش هك شده نه اينكه ساسپند بشه.
    ايشون درخواست باز شدن سايت براي پيدا كردن دليل هك شدن سايت رو داشتند و مشاهده فايل لاگ !
    اينكه تمامي سايت ها رو مدير سرور كنترل ميكنند و حتي ورژن هاي اسكريپت رو نشان از درايت مدير سرور دارد و اين كار بسيار نيكويي است !
    و همچنين اينكه اين تاپيك مطمئنا توسط مديران همين هاستيگ شروع شده هم باز از درايت مدير اين هاستينگ است !
    ولي درخواست اصلي اقاي طالبي اطلاع از چگونگي هك و مشاهده فايل لاگ بود و به جاي اين تاپيك ميتوانستيد اگر پشتيبان اين كار رو بايد انجام ميداد و نداده با اعلام اينكه ما براي شما اطلاعات را خواهيم فرستاد قضيه را فيصله ميداديد نه اينكه قبل از اينكه كسي نسبت به اين مسئله واكنش نشان دهد شما خود واكنش نشان دهيد.
    من شخصا تعريف شما رو هم شنيدم و همانطور كه گفتم اينكه تمامي سايت ها رو مانيتور ميكنيد كار بسيار عالي است ولي كمي هم به اينگونه مسائل توجه كنيد.
    به هرحال اميدواريم مشتري مداري در ايران به حد قابل قبول برسد!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

با سلام.
    من حدودا بیش از 4 ساله با این شرکت هانوفر ای تی کار می کنم. دقیقا من هم مشکل این اقا را داشتم . سایت من جوملا بود اون هم نسخه قدیمی 1.5.14 که اپدیت نمی کردمش. اونم از جومفا بود. شرکت هانوفر ای تی به تمامی کاربرانش ایمیل زد و گفت نسخه و اسکریپت نصب شده شما یعنی جوملا دارای باگهای امنیتی زیادی است که باید بروز کنید تا 5 روز وقت دارید وگرنه سایت شما ساسپند میشه. من هم سریع با بخش پشتیبانی این شرکت تماس گرفتم گفتم مشکل چیه؟ گفتن چندین سایت از طریق بروز نبودن نسخهای قدیمی تر از 1.5.23 توسط هکرهای عربی هک شده و انها دنبال سایتهای ایرانی هستند که سایتها را هک کنند. و تاکید کردن بروز کردن نسخه جوملا الزامی است. اما چون نسخه جوملای من مال جومفا بوده و سایت جومفا در دسترس نبود بروز رسانی با مشکل مواجه شده بودم این موضوع رو گفتم اونها گفتن خوب تا حل مشکل شما باید مجوز رایت را از سی پنل از پوشه تمپلیت بردارید و روی پوشه ادمین پسورد بزارید تا بعدا یک فکر اساسی برا ی بروز کردن سایت خود بکنید . از من خواستن این کار رو بکنم و پس از انجام این کار باید به این شرکت ایمیل میزدم تا سایت منو ساسپند نکنند. بعد من از اونها خواستم کمکم کنند اونها گفتن ما بروز رسانی جوملای شما را انجام می دهیم اگر نمی تونید البته بدون هزینه. من گفتم نه. گشتم نسخه 1.5.15 جی پرشین را پیدا کردم و بروز کردم بعد از این رفتم تو سایت جوملا به نسخه 1.5.23 اخرین نسخه بروز کردم و این موضوع را به اطلاع شرکت رسوندم و سایت من هم هیچ موقع سایپند نشد. حالا ایشان به ایمیلهای امنیتی این شرکت توجه نمی کنه و این شرکت می گه باید برو زکنی. وقتی انجان نمی دی باید مسدود بشه چون به گفته ی اونها اگه اسکریپت شما الوده بشه دیگه بروز کردن فایده ای نداره. اگه اون پشتیبانی با ایشون برخورد تندی داشته به این دلیل است که چطور کسی توسعه دهنده جوملاست و از باگهای امنیتی بزرگ جوملا نسخه های قدیمی خبر ندارد. دوما مشکل شخص خود ایشون بوده که به ایمیل ها توجه نمی کنه. من تا حالا با بیش از 5 شرکت کار کردم هیچکدوم شون کیفیت هانوفر رو ندارن. من اصلا حرف ایشون رو قبول ندارم.
    ویرایش توسط hassan717 : August 25th, 2011 در ساعت 22:23

11. تعداد تشکر ها از hassan717 به دلیل پست مفید

عضو انجمن vps-baran.ir آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    تشکر تشکر کرده 
    1,246
    تشکر تشکر شده 
    1,138
    تشکر شده در
    569 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sonixax نمایش پست ها
    سلام به همگی

من بعد از مدتها میخواستم دوباره یک سری به جوملا بزنم ، برای همین طبق عادت خواستم که قبل از نصب و کار باهاش یک نگاهی به Exploit هاش بندازم و ببینم که چه ورژنهایی بیشترین ضعف امنیتی رو دارند ، بعد از جستجو توی سایتهای انگلیسی یک سری هم به سایتهای فارسی زدم که این رو دیدم :

هانوفر آي تي اصل مشتري مداري را نابود كرد!! احتياط كنيد!! : كاملا متفرقه

بحث در مورد هانوفر آی تی بود که من خیلی وقته مشتریشون هستم !

برای همین کنجکاو شدم و خواستم موضوع رو با دوستان هم در میون بذارم .

البته این شخص از پشتیبانی هانوفر شاکی هستش که توی کت من یکی نمیره ، چونکه من یه جستجو تو securityfocus.com کردم و دیدم حق با پشتیبانی هست و joomla 1.5.20 حفره امنیتی وحشتناکی داره ولی ایشون اسرار دارند که مشکل از برنامشون نیست و تعجب هم میکنند از این موضوع ! و اگر هم سایتش هک شده باشده آپگرید کردن فایده نداره و پشتیبانی اینها هم نوشته همین رو.

من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم که از همه جا توش باشند و اصولا بحث در مورد هاستینگ و این حرفها باشه و فکر کردم ممکنه یکی از مسئولین خود هانوفر آی تی اینجا حضور داشته باشه و در این باره توضیحاتی رو بده .

در عین حال میخوام بدونم به نظر دوستان آیا کار هانوفر آی تی در مسدود کردن موقتی حساب اون شخص که باعث شده این طوری داغ کنه درست بوده یا نه ؟

نظر شخصی من : به نظر من که کار درستی رو انجام دادند و این یک روال عادی هست و هر هاستینگ شیر دیگه ای برای جلوگیری از فرستادن اسپم و سوء استفاده از اکانت و ... اکانت هک شده رو مسدود میکنه. کسی که سایت رو هک میکنه برای استفاده های بعدی کلی راه برای خودش باز نگه میداره و به قول اینها backdoor میذاره.

من دقیقا 7 ساله هانوفر آی تی و آقای مقدسی مدیر عامل شرکت رو کاملا میشناسم حتی سایت نیک صالحی هم برای ایشون هست . من از پارسال سر یه چیز کوچیک از پشتیبانیشون زده شدم و از سایتون بیرون اومدم و شاید باورتون نشه من از اون موقعه که به دنیای حرفه ای اومدم با هانوفر آی تی شروع کردم پشتیبانی رو شاید بهتون بگم زیره صفره ادعا می کنن که شرکتشون تو آلمانه و کسی که زنگ میزنه دایورت میشه به تلفن اونجا ..
    حالا بگذریم اونجا هستن یا نه ولی من هاننوفر آی تی رو از لحاظ امنیت خیلی قبولش داشتم تا اینکه سر یه قضیه ارسال اشتباه اسپم . سایت منو بستن و با کلی کلنجار رفتن باز نکردن که نکردن . از سایتشون اومدم بیرون شاید باورتون نشه من کلی رو سروشون سایت بالا اورده بودم ولی دیگه خودشون خواستن که این طوری بشه . من الان از سایت پارس وب سرور میگیرم حدود یک ساله دارم کار میکنم و از سرویس هاش هم خیلی راضیم ولی دیگه سرم بره از هانوفر چیزی نمیگیرم تازه قیمت هاش خیلی بالاست
    ویرایش توسط vps-baran.ir : December 7th, 2011 در ساعت 02:33

13. تعداد تشکر ها از vps-baran.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

با سلام. خدمت شما دوست عزیز. خوب شما باید مقررات اون رو باید می خوندید همین پارس وب سرور یا آمل هاست قدیمی هم نباید رو سرورهاشون تولید اسپم کنید در غیر اینصورت باید سایتتون رو منتقل کنید.در مورد عملکردهالنوفر ای تی هم باید بگم که من ازشون راضیم. از نظر سطح جواب دادن. اگه بخش پشتیبانی آنلاین نتونه جواب بده می گه ایمیل بزنید که تو ایمیل حتما کارتون رو راه می اندازن. دوست عزیز من باید خودمو معرفی کنم. من مدیر مسئول سایت آغازه هستم. من هم از پارس وب سرور و هانوفر ای تی و ویستاهاست الان سرویس دارم. میزبانی وب ما هانوفر ای تی هست و هاست دانلود ما پارس وب سرور و وی پی اس ما هم ویستاهاست هست. من بخاطر کیفیت بالا و امنیت بالا هیچ وقت میزبانی وب رو به هاستینگ دیگه ای انتقال نداده ام . شید اگه این کا ررو می کردم پول هاست هم نمی دادم. در هر صورت هر کسی یک تجربه ای داره که محترم هست. به نظر من هانوفر کیفیتشون عالیه. البته بقیه هاستینگ ها که نام بردم خوبن. ولی امنیت جوملا 1.5.20
    و باگ امنیتیش ربطی به هاستینگ نداره. ولی هانوفر به من ایمیل زد و گفت که باید جوملاتون رو بروز کنید چون بسیاری از هکرها دنبال سایتهای ایرانی هستن تا هکشون کنن. من با بروز کردن جوملام مشکلی برام پیش نیومد. ایشون حتما باید مسئول برزو رسونی جوملای خودشون رو به عهده بگیرند.
    ممنون

15. تعداد تشکر ها از hassan717 به دلیل پست مفید

عضو انجمن vps-baran.ir آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    تشکر تشکر کرده 
    1,246
    تشکر تشکر شده 
    1,138
    تشکر شده در
    569 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan717 نمایش پست ها
    با سلام. خدمت شما دوست عزیز. خوب شما باید مقررات اون رو باید می خوندید همین پارس وب سرور یا آمل هاست قدیمی هم نباید رو سرورهاشون تولید اسپم کنید در غیر اینصورت باید سایتتون رو منتقل کنید.در مورد عملکردهالنوفر ای تی هم باید بگم که من ازشون راضیم. از نظر سطح جواب دادن. اگه بخش پشتیبانی آنلاین نتونه جواب بده می گه ایمیل بزنید که تو ایمیل حتما کارتون رو راه می اندازن. دوست عزیز من باید خودمو معرفی کنم. من مدیر مسئول سایت آغازه هستم. من هم از پارس وب سرور و هانوفر ای تی و ویستاهاست الان سرویس دارم. میزبانی وب ما هانوفر ای تی هست و هاست دانلود ما پارس وب سرور و وی پی اس ما هم ویستاهاست هست. من بخاطر کیفیت بالا و امنیت بالا هیچ وقت میزبانی وب رو به هاستینگ دیگه ای انتقال نداده ام . شید اگه این کا ررو می کردم پول هاست هم نمی دادم. در هر صورت هر کسی یک تجربه ای داره که محترم هست. به نظر من هانوفر کیفیتشون عالیه. البته بقیه هاستینگ ها که نام بردم خوبن. ولی امنیت جوملا 1.5.20
    و باگ امنیتیش ربطی به هاستینگ نداره. ولی هانوفر به من ایمیل زد و گفت که باید جوملاتون رو بروز کنید چون بسیاری از هکرها دنبال سایتهای ایرانی هستن تا هکشون کنن. من با بروز کردن جوملام مشکلی برام پیش نیومد. ایشون حتما باید مسئول برزو رسونی جوملای خودشون رو به عهده بگیرند.
    ممنون
    بله حرف شما متین . پشتیبانش بعد 24 ساعت جواب میداد . این دیر جواب دادن به نظر من اشتباهه
    شاید یکی کار خیلی مهم داشته باشه ولی در کل جواب هم می دادن، درست جواب می دادن . من همه ی این هارو قبول دارم ولی ببینید با اینکه می دونستن من چند ساله باهاشون دارم کار می کنم حتی حاضر نشدن سایت رو باز کنن منم گفتم میرم جای دیگه خیلی بهتر از اینه که منت بخوام بکشم . امنیت سرور هانوفر خوبه ولی سرعت سی پنلش افتضاحه .

17. تعداد تشکر ها از vps-baran.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

دوست من من از پکیجهای طلایی یشون استفاده می کنم که روی سرور دیگه است با تعداد سایتهای کمتر و با تکنولوژی r1soft backup .سرعت سی پنل هم بد نیست شاید پلنهای دیگشون پایین باشه.من نه نماینده هانوفر هستم نه چیزی به من می دن. در اون مورد ،حق با شماست باید سایت رو باز می کردن تا شما بتونید انتقال بدید. در کل با کسی شوخی ندارن. من هم بخاطر همین همیشه فول بک اپ تهیه می کنم تا اگر اگه مشکلی پیش بیاد منت کسی رو نکشم. ولی خدا رو شکر تا حالا مشکلی پیش نیومده. در ضمن هیچ مدیر هاستی اسکریپتهای کاربران رو از نظر امنیت چک نمیکنه که هانوفر انجام می ده. در کل اگه از مقرراتشون پیروی کنی خوب سرویس می دن.
    موفق باشید.
    در ضمن خوشحالم که شما از پارس وب سرور هاست دارید چون آقای بهرام کاملی دوست من هست. خوشحالم که تونسته اینقدر نظر مشتریان رو جلب کنه.

19. تعداد تشکر ها از hassan717 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)