صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: مشورت در مورد عملکرد هانوفر آی تی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد عملکرد هانوفر آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط ostad24000 نمایش پست ها
    البته ايشون چندين بار تقاضاي فايل log رو كردند و اثري از تهديد موجود نبود.مگر هاستينگ متعهد به حفظ اطلاعات نيست پس چرا براي ايشون ارسال نكردند و اين كه كار سختي نبود.
    الان موضوع شكايت چي خواهد بود درخواست فايل لاگ يا توضيح به ديگر كاربران.مثلا اگر سايت شما روي اين هاست بود و دست برقضا بك آپ ديتابيس رو نداشتيد اونوقت چه كار ميكرديد.
    هاستینگ متعهد به حفظ اطلاعات است اما شرایطی وجود داره:
    1- به نظر شما اگر سایتی باعث بروز مشکل برای دیگر کاربران شود, به خبر نامه ها توجه نکند به اخطارها توجه نکند منطقی است که اطلاعات چند صد کاربر دیگر برای آن کاربر به مخاطره بیفتد؟
    2- لاگ فایل از داخل کنترل پنل قابل دانلود کردن است. اگر گفتگو را کامل خوانده باشید. مسئول پشتیبانی محترم فرموده اند که پوشه public_html پاک بشه. که این هیچ ربطی به دیتابیس و لاگ فایل نداره
    3- واقعا اگر کسی توسعه دهنده جوملا است از مشکل امنیتی به این بزرگی (تایید مشکل امنیتی جوملا در نسخه های قدیمی) خبر ندارد؟!!!
    4- چرا هر موقع مشکلی برای سایت ایجاد می شود اول انگشت اتهام به سمت سرور می رود. بهتر نیست اول کمی تحقیق کنیم؟

اولا وضیفه هاست ها بک آپ گیری نیست اما عموما شرکت های هاستینگ برای حفظ کسب و کار خود بک آپ تهیه می کنند. اما این وضیفه همیشه به عهده خود مشترک است که از اطلاعات خود بک آپ تهیه کند. یک درصد احتمال دهید که در دیتاسنتر اون شرکت آتش سوزی شود و ... عملیات تروریستی شود و ... کلا حوادث غیر قابل کنترل. اون موقع چی؟ سایت اگر مهم باشد خود کاربر همیشه بک آپ تهیه می کند. این یک تضمین است.
    ثانیا به همان دلایل بالا من اگر سایتی داشته باشم همیشه خودم بک آپ می گیرم. حال یک توسعه دهنده جوملا به این نکته بیش از من و شما آگاه است.

شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات
    فروش هاست و دامین
    نماینده رسمی فروش محصولات پاراللز(کنترل پنل پلسک) در ایران-نماینده رسمی nic.ir

2. تعداد تشکر ها از pouyasazan به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    44 پست

اول از همه شما از ایشان تقاضا بک آپ نکردید. می گید هاست را باز کنند ؟!!! جوملا یک سیستم مدیریت محتوا است که با توجه به محبوبیتی که داره هکر های زیادی روی یافتن باگ های آن کار می کنند و متاسفانه در نسخه های قدیمی باگ های وحشتناکی داره. زمانی که باز کردن حساب کاربری شما برای کل سرور خطر ایجاد می کنه مدیر سرور حق داره اطلاعات را حذف کنه. اما اونها نگفتن که دیتابیس را حذف می کنند بنابراین عملا شما همه اطلاعات حساس را دارید.

نکته دیگر شما یک شرکت را تهدید می کنید! اول از همه شرکت هانوفر آی تی می تونه در دادگاه جرائم رایانه ای بر علیه شما به اتهام تهدید شکایت کنه و دوم برای اعاده حیثیت بهتره کمی قبل از هر صحبت و هر عملی دقت داشته باشید که بعدا برای شما دردسر نشه.
    شكايت كنه !!! عجب به اتهام تهديد؟!!

بگذريم كه حرف شما چقدر جالب بود براي بنده .. شما اصلا توجه نكرديد به صحبتهاي بنده دوست گرامي يك بار ديگه اين سوالات رو از شما ميپرسم:

من اگر سايت شما رو رو سرور خودم ساسپند كنم و بگم هك شديد شما از من دليل و مدرك نميخواهيد؟

در كل من با خيلي از هاستيگ ها كار كردم و خيلي مشكلات زيادي در بحث هاستينگ بوده و هست ولي حداقل تا به حال نديدم كه اينطوري برخورد كنند و خود را مالك مطلق بدونند و ارتباط با مشتري رو در كمال خونسردي ببندند و برن پي كار خودشون .. نه log نه بك آپ و .. هيچي هم حق مشتري نيست و در نهايت هم اينجا شما كاسه داغ تر از آش شديد!!

5. تعداد تشکر ها از tarantino به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tarantino نمایش پست ها
    شكايت كنه !!! عجب به اتهام تهديد؟!!

بگذريم كه حرف شما چقدر جالب بود براي بنده .. شما اصلا توجه نكرديد به صحبتهاي بنده دوست گرامي يك بار ديگه اين سوالات رو از شما ميپرسم:

من اگر سايت شما رو رو سرور خودم ساسپند كنم و بگم هك شديد شما از من دليل و مدرك نميخواهيد؟

در كل من با خيلي از هاستيگ ها كار كردم و خيلي مشكلات زيادي در بحث هاستينگ بوده و هست ولي حداقل تا به حال نديدم كه اينطوري برخورد كنند و خود را مالك مطلق بدونند و ارتباط با مشتري رو در كمال خونسردي ببندند و برن پي كار خودشون .. نه log نه بك آپ و .. هيچي هم حق مشتري نيست و در نهايت هم اينجا شما كاسه داغ تر از آش شديد!!
    اینجا انجمن است. بحث مطرح شده نظر خواهی شده. از پاسخ و راهکارها ناراحت نشید.

چیزی که واضح است نیاز به دلیل دارد؟!!! شما توسعه دهنده جوملا هستید دیگه این حرف از شما بعید بود.
    پیرامون لاگ هم توضیح دادم قبلا. بک آپ هم که درخواست نکردید!!!

شما چرا از حرف حساب ناراحت می شید؟!!! دوست دارید بگم حق باشماست . اون شرکت خیلی بده؟!!! همه اینو بگن شما راضی می شید؟
    من از دیگر کاربران انجمن دعوت می کنم از ایشان حمایت کنند تا ناراحت نشوند!!!

فروش هاست و دامین

7. تعداد تشکر ها از pouyasazan به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    44 پست

اینجا انجمن است. بحث مطرح شده نظر خواهی شده. از پاسخ و راهکارها ناراحت نشید.
    خيلي خوبه ولي شما هم نظر بديد نه اينكه سخنگوي هانوفر بشيد اگر هم هستيد بگيد تا من هم مثل شما از تهديد و اينها صحبت كنم؟

نيازي نيست كسي از من حمايت كنه انقدر مشغله دارم كه شركت كردن در اين تاپيك و پاسخ دادن به شما هم بيشتر براي من وقت تلف كردن هست .
    اين تاپيك هم جايي نيست كه شما طرفداري كنيد و من جواب شما رو بدم!

شبتون خوش

عضو انجمن mojtaba_gk671 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    120 پست

بهترین راه به نظرم اینه که بخش قوانین سایتشون رو نگاه کنید ببینید خلافش عمل کردند یا نه

10. تعداد تشکر ها از mojtaba_gk671 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tarantino نمایش پست ها
    خيلي خوبه ولي شما هم نظر بديد نه اينكه سخنگوي هانوفر بشيد اگر هم هستيد بگيد تا من هم مثل شما از تهديد و اينها صحبت كنم؟

نيازي نيست كسي از من حمايت كنه انقدر مشغله دارم كه شركت كردن در اين تاپيك و پاسخ دادن به شما هم بيشتر براي من وقت تلف كردن هست .
    اين تاپيك هم جايي نيست كه شما طرفداري كنيد و من جواب شما رو بدم!

شبتون خوش
    فکر می کنم درحدی باشیم که نه سخنگو باشیم و نه حمایت کننده. اما اینکه نظر من اینه که شما نباید تهدید می کردید و تهدید در هر اندازه و به هر صورت یک جرم قانونی است و قابل پیگیری.حالا شما ناراحت شدید!!!
    بهترین پاسخ به شما. شب شما هم خوش.

فروش هاست و دامین

12. تعداد تشکر ها ازpouyasazan به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    25 پست

دوستان چرا احساسی عمل میکنید نظر بدید نه اینکه تحمیل یا محکوم کنید.
    مشتری مداری وظیفه فروش هست .
    یوزر را پشیمون میکنی از پستش با بر خورد غیر حرفه ای و بچه گونتون آقایی که نقل قولت نکردم.
    سپاس

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,342
    تشکر تشکر شده 
    3,638
    تشکر شده در
    2,848 پست

به نقل از این مشتری عصبانی : " چند تا انجمن ديگه هم اين مسئله رو عنوان ميكنم تا درسي بشه براي اين به اصطلاح هاستينگ كه فقط به فكر منافع مادي هستند و اهميتي به فهم و شعور مشتري نميدن... "

این قضیه بردن آبروی فروشنده هاست در انجمن ها هم شده داستان ! هر ماه حداقل یکی از این داستان ها تو انجمن ها داریم !
    به نظر استاتید این ماجرای بردن ابرو دیگه کلیشه ای نشده؟

15. تعداد تشکر ها از dertgtr به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    به نقل از این مشتری عصبانی : " چند تا انجمن ديگه هم اين مسئله رو عنوان ميكنم تا درسي بشه براي اين به اصطلاح هاستينگ كه فقط به فكر منافع مادي هستند و اهميتي به فهم و شعور مشتري نميدن... "

این قضیه بردن آبروی فروشنده هاست در انجمن ها هم شده داستان ! هر ماه حداقل یکی از این داستان ها تو انجمن ها داریم !
    به نظر استاتید این ماجرای بردن ابرو دیگه کلیشه ای نشده؟
    برای حل شدن این مشکل فروش و پشتیبانی باید حرفه ای تر و سنجیده تر عمل کنه
    روز به روز باید بتونیم با مشتری های غیر حرفه ای تر و حساس تر برخورد کنیم
    هر هاستینگی که آبروش میره "دیس میشه " نشون دهنده این میتونه باشه مشتریشو نتونسته کنترل کنه.
    باید بدونیم مشتری اگه حرفه ای بود هاست نمی خرید وی پی اس یا ... می خریدو ... با رشد مشتری خریدشم رشد میکنه
    سپاس

17. تعداد تشکر ها از donsaeed به دلیل پست مفید

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,342
    تشکر تشکر شده 
    3,638
    تشکر شده در
    2,848 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط donsaeed نمایش پست ها
    برای حل شدن این مشکل فروش و پشتیبانی باید حرفه ای تر و سنجیده تر عمل کنه
    روز به روز باید بتونیم با مشتری های غیر حرفه ای تر و حساس تر برخورد کنیم
    هر هاستینگی که آبروش میره "دیس میشه " نشون دهنده این میتونه باشه مشتریشو نتونسته کنترل کنه.
    باید بدونیم مشتری اگه حرفه ای بود هاست نمی خرید وی پی اس یا ... می خریدو ... با رشد مشتری خریدشم رشد میکنه
    سپاس
    من منظورم این تهدیداتی هست که روز به روز داره بیشتر میشه علیه فروشنده های هاست . مخصوصا تو همین وب هاست تالک . ماهی نیست که یکی از این داستان های تهدید به بردن ابرو دیده نشه تو انجمن ها و مخصوصا همین وب هاست تالک !
    دیگه این قضیه کلیشه ای و خسته کننده شده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)