صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: سایت های من که روی یک سرور هستند با ip اختصاصی از بعضی isp ها اصلا باز نمی شن . از بعضی دیگه که باز می شن در طول روز چند بار time out میشن .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض سایت های من که روی یک سرور هستند با ip اختصاصی از بعضی isp ها اصلا باز نمی شن . از بعضی دیگه که باز می شن در طول روز چند بار time out میشن .

سلام .
    دوستان من نیاز شدید به راهنمایی شما بزگواران دارم .

من هفته پیش یک سرویس نمایندگی از دوستان در همین تاپیک گرفتم و یک dns , ip اختصاصی هم خریداری نمودم از شون .

dns هایم رو set کردم بر روی دامنه ام که داخل پنل directi به عنوان child name server و ip اختصاص داده شده رو بر روی ns1 و ns2 تنظیم کردم و name server های خود دامنه رو هم روی dns های ساخته شده set کردم .

حال مشکل من اینجاست . سایت های که من روی این پنل میزبانی می کنم از بعضی موقعیت ها و ISP ها اصلا قابل مشاهده نیستند !!! ؟؟؟ ولی وقتی با چیز پی ان وصل می شی سایت رو میبینید . از نقاط دیگه و شهر های دیگه هم در طول روز به تعداد زیاد time out میشن سایت ها در طول روز . . . ؟؟!!

من تیکت زدم پشتیبانی و دوستان جواب هم دادن و گفتن که همه چی رو چک کردن . سرور داره مانیتور میشه و ایرادی نداره . در هاست ترکر چک کنید و . . .
    ولی هنوز مشکل من پا برجاست ..
    از دوستان با تجربه درخواست راهنمایی دارم . .

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    402
    تشکر تشکر شده 
    390
    تشکر شده در
    217 پست

پیش فرض پاسخ : سایت های من که روی یک سرور هستند با ip اختصاصی از بعضی isp ها اصلا باز نمی شن . از بعضی دیگه که باز می شن در طول روز چند بار time out میشن .

ممکنه DNS بد تعریف شده باشه . لطفا DNS ها رو چک کنید . و در ضمن تنظیم DNS به عهد ادمین و مدیر سروره برای بار اول . . .

intoDNS: iaurd.ac.ir - check DNS server and mail server health

عضو انجمن m3hdi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    105
    تشکر تشکر شده 
    819
    تشکر شده در
    563 پست

پیش فرض پاسخ : سایت های من که روی یک سرور هستند با ip اختصاصی از بعضی isp ها اصلا باز نمی شن . از بعضی دیگه که باز می شن در طول روز چند بار time out میشن .

چک کنید در dns zone ، دی ان اس هاتون موجود باشد ..
    موفق باشید
    یه روز دنیا رو کولِـمون حـالا فصل رُکـودمون ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

من هم دفعه اول شکم فقط به dns ها بود . تیکت زدم و تلفن زدم بهشون بعد از یه 12 ساعت گفتن ما تو این مدت همه چیز که مربوط به dns zone هات بوده چک کردیم . هیچ ایرادی نداشتن ؟؟
    این لینک شاید کمک کنه به پیدا کردن مشکل دوستان .
    intoDNS: parspedia.net - check DNS server and mail server health

عضو انجمن amirlord آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

قابل ذکر هست ، اگر روی سرورتون سایت های غیرمجاز باشه آی اس پی های ایرانی اونارو بن میکنن و پینگ نمیده ! یا این که در فایروال سرور ای پی اون آی اس پی ها به دلیل دی داس و ... بن شده . !

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط albaloo18 نمایش پست ها
    من هم دفعه اول شکم فقط به dns ها بود . تیکت زدم و تلفن زدم بهشون بعد از یه 12 ساعت گفتن ما تو این مدت همه چیز که مربوط به dns zone هات بوده چک کردیم . هیچ ایرادی نداشتن ؟؟
    این لینک شاید کمک کنه به پیدا کردن مشکل دوستان .
    intodns: Parspedia.net - check dns server and mail server health
    من میدونم مشکل کجاست ! به پشتیبانی ت بگو ریسلرت رو ببره ریسلر خودت . شاید متوجه شد ! - یعنی الان ریسلر تو برای روت سرور هست باید بره تو محدوده ریسلر خودت تا اوکی بشه!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

دوستان من داخل whm وقتی لیست dns zone هام رو می یارم دامنه ای که dns هام رو روش set کردم وجود نداره . ( در قسمت dns zone edit ) ... ولی وقتی می خوام تو قسمت create dns zone دامنه ام رو اضافه کنم می گه که این دامنه موجود هست و نمی تونید بسازید مجددا اون رو .

تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

عزیز من این مشکل مربوط به شما نمیشه . از توی روت سرور باید درست بشه!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

هیچ سایت غیر مجاز و .... روی این سرویس هاست نکردم دوستان . کلا الان 4 تا سایت پارک هستن رو این سرویس که هیچ کدوم حتی یک کلمه غیر مجاز نمی تونی توشون پیدا کنید .

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

میشه دوستان دقیق به من بگید که من به ساپورت سرور چی باید بگم و دقیقا بگم چه کاری باید برام انجام بدن ؟

تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

عزیز من به پشتیبانی ت بگو که اکانت ت رو ببره روی ریسلرت . بهشون بگو اگه بلد نیستن بدن من درست کنم براشون! - من دقیقا همین مشکل رو پارسال داشتم . وقتی توی روت سرور میری لیست اکانت ها . اون ستون آخر معلوم میکنه این اکانت متعلق به کی هست . مطمئنا الان ریسلر شما متعلق به روت هست که باید متعلق به ریسلر خودتون باشه !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

بهشون این مورد رو گفتم ... هنوز جوابی ندادن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)