صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: کدام سرویس دهنده مناسب من است؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    331
    تشکر شده در
    216 پست

پیش فرض پاسخ : کدام سرویس دهنده مناسب من است؟

بابا faranetwork برات نمونه هم آورده دیگه

2. # ADS

عضو انجمن jgvr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    105 پست

بابا faranetwork برات نمونه هم آورده دیگه
    من نمیدونم دیگه چی بگم. نمیدونم چرا مدیران برخورد نمیکنن.
    من الان از یکی از معتبرترین هاستینگ های ایران سرویس دارم و دلم میخواد برم هاست خارجی. حالا هی بیاید اسپم بدید. ممنونم.
    دوستان نظرتون در مورد بایت هاست چیه؟

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

عجب آدمایی هستید :دی

بیچاره ده بار گفت که از ایرانی جماعت خرید نمی کنه !

این لیستی از خدمات دهندگان خارجی با آفرهای مختلف ~> Shared Hosting Offers - Web Hosting Talk

در ضمن من سرویس دهنده ای رو تایید نمی کنم ولی تعریف StableHost و GeekStorage رو زیاد شنیدم

انتخاب با شماست !

عضو انجمن jgvr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    105 پست

ممنونم جناب توکانت. بالاخره یکی پیدا شد حرف ما رو بفهمه. از آخرین باری که اینجا فعالیت کردم خیلی عوض شده اینجا. چرا این همه کاربرا به جای کمک کردن به فکر فروش سرویس هاشون هستند؟

منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستم...

6. تعداد تشکر ها ازjgvr به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    207
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    248 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jgvr نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    پس از مدت ها بالاخره مجددا به آغوش دنیای وب پیوستم و از اینکه توی انجمن وب هاستینگ تاک هستم خوشحالم.

خوب. بریم سر اصل مطلب. سایت ما linuxreview.ir خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شد و داریم 20 گیگ پهنای باند رو وسط ماه تموم میکنیم. و به خاطر یک سری مشکلات ( یک سری که چه عرض کنم ) با بخش های مختلف شرکت هاستینگمون تصمیم به گرفتن یه هاست اشتراکی خوب برای سایت گرفتم.
    خواهشا اسم هاست ایرانی رو نیارید. میدونم بعضی ها خیلی هم خوب هستن و من واقعا ارادت دارم بهشون ولی به درد کار من نمیخورن. بعد از 6 سال وب مستری و کار کردن با هاست های مختلف به این نتیجه رسیدم که نمیتونم کنار بیام با هاست ایرانی.

ابتدا تصمیم گرفتم از آی وب بگیرم. ولی قوانین رو که خوندم و تجربیات بعضی دوستان رو دیدم به این نتیجه رسیدم که این سرویس مناسب من نیست. چون حوصله ندارم هر دقیقه بهم ایمیل بزنن که سایتت رو پروندیم چون یه قرون از منابع بیشتر استفاده کردی. و در ضمن میخوام هاستم کمترین محدودیت رو داشته باشه. چون سایت داره روز به روز گسترش پیدا میکنه و من نمیتونم پیش بینی کنم تا 5 ماه دیگه مثلا چه وضعیتی داره.

خواستم برم سراغ ixwebhosting دیدم برای دیتابیس محدودیت 1 گیگ داره.
    الان هم byethost رو دیدم. نمیدونم . به کمک دوستان نیاز دارم. حتی الامکان هم میخوام هاست به اسم خودم ثبت بشه.
    و اینکه پشتیبانیش تا میتونه با مشتری راه بیاد و غلدر بازی در نیارن تا تقی به توقی خورد. فکر هم نکنن که چون ایرانیه طرف دهنش سرویس دستش به جایی بند نیست.
    اگر مورد دیگه ای به ذهنم رسید میگم.
    ممنون میشم کمک کنید.

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

راستی. میخوام به درخواست کاربر اهمیت بدن. مثلا اگه گفتم فلان چیز رو ( مثلا zend ) نیاز دارم نگن به ما چه!!
    شما هم خر و میخوای هم خدا و هم خرما
    احترام و عزت ایرانی میخوای که هیج کجا یافت می نشود. کافیه در همین وب سایت یک سرچ کوچک قبل از خرید بزنید.
    خوشبختانه حتی اگر مدیران هم خلافی بکنند تاپیکش هست و همه مدارک نوشته شده. پس میبینی که همه چی اینجا پیدا یمشه و اگر کسی موردی داشته باشه قبل از خرید و مذاکره مشخص میشه.

ولی در بین همین بچه ها هم موردهای خوبی هست نمیخوام اسم ببرم ولی میتونی بری سراغ با سابقه ها .
    من نمیدونم شما با کجا کار کردید ولی مطمئنا 5 تا انگشت شبیه هم نیست و نخواهد بود
    باتوجه به اینکه شما میخواید سایتتون رو توسعه بدید بهترین گزنیه وی پی اس هست امکانات کاری خودتون هم بالا میبرید.
    دیگه فکر نکنم مطلبی مونده باشه.
    بچه ها هرکاری از دستشون بر میومد برای شما انجام دادند و راهنماییشون رو کردند.
    موفق باشی
    امیر خسرو معروفی
    جهت ارتباط با من از پیغام خصوصی استفاده کنید.

عضو انجمن webdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    128 پست

اینجا چرا اینطوری شده؟ بابا من یه راهنمایی خواستم. اگر تجربه دارید ممنون میشم بهم کمک کنید. اگر اطلاعاتی دارید خوشحال میشم کمکم کنید. ولی اگر نه خواهشا اسپم ندید.بابا کوتاه بیاید.
    بگم به هیچ وجه سرویس ایرانی نمیخوام خوبه؟ من اصلا فارسی بلد نیستم
    دوستان قدیمی ... کسی نیست مرا یاری کند؟ دی:
    دوست عزیز همونطور که براتون تو پست خصوصی آدرس یک سرویس دهنده رو ارسال کردم که باشون کار کردم. نمیدونم چک کردید یا خیر. سرویسشون واقعا خوبه، و 24 ساعت به صورت آنلاین پشتیبانی دارند.
    البته سرویس دهنده‌های دیگه‌ای هم می‌شناسم، ولی چون باشون شخصاً کار نکردم نمی‌تونم نظر بدم. امیدوارم مفید واقع بشه.

عضو انجمن jgvr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    105 پست

ممنونم از پاسخ دوستان.

شما هم خر و میخوای هم خدا و هم خرما
    احترام و عزت ایرانی میخوای که هیج کجا یافت می نشود. کافیه در همین وب سایت یک سرچ کوچک قبل از خرید بزنید.
    خوشبختانه حتی اگر مدیران هم خلافی بکنند تاپیکش هست و همه مدارک نوشته شده. پس میبینی که همه چی اینجا پیدا یمشه و اگر کسی موردی داشته باشه قبل از خرید و مذاکره مشخص میشه.

ولی در بین همین بچه ها هم موردهای خوبی هست نمیخوام اسم ببرم ولی میتونی بری سراغ با سابقه ها .
    من نمیدونم شما با کجا کار کردید ولی مطمئنا 5 تا انگشت شبیه هم نیست و نخواهد بود
    باتوجه به اینکه شما میخواید سایتتون رو توسعه بدید بهترین گزنیه وی پی اس هست امکانات کاری خودتون هم بالا میبرید.
    دیگه فکر نکنم مطلبی مونده باشه.
    بچه ها هرکاری از دستشون بر میومد برای شما انجام دادند و راهنماییشون رو کردند.
    موفق باشی
    من همین الانم دارم با یه شرکت با سابقه و با سطح علمی بالا کار میکنم. چندین بار ذکر کردم خدمتتون. بنده 6 ساله وب مستر هستم و بچه هم نیستم که همه رو با یه چوب برونم. بنده همینجا اعلام میدارم دیگر با هیچ هاست ایرانی کار نخواهم کرد. چرا ؟ چون من به خاطر مشکل خودم نمیتونم باهاشون کنار بیام. حالا چه اصرلری دارین شماها من نمیدونم. یعنی همه خارجی ها بی وجدان هستن و فقط ما ایرانی ها وجدان داریم؟ عمل به قوانینی که از قبل طی شده بی وجدانی نیست. همین هاستینگ های ایرانی هم با دیتاسنتر های خارجی کار میکنن... از خودشون دیتاسنتر دارن؟ وقتی اینی که با سابقه ی درخشانشون هست و هیچ سابقه ای پیدا نشده براش جواب 7 تا تیکت من رو پس از 6 ماه نمیده و وقتی تو پشتیبانی آنلاین میگم چرا میگه چون سرمون شلوغه بنده هیچ توقعی از بقیه ندارم. اینا الان 2 هزار و خورده ای مشتری دارن. از این معتبر تر تو هاست ایرانی؟
    به محض انتقال ازشون شکایت میکنم.

دوست عزیز همونطور که براتون تو پست خصوصی آدرس یک سرویس دهنده رو ارسال کردم که باشون کار کردم. نمیدونم چک کردید یا خیر. سرویسشون واقعا خوبه، و 24 ساعت به صورت آنلاین پشتیبانی دارند.
    البته سرویس دهنده‌های دیگه‌ای هم می‌شناسم، ولی چون باشون شخصاً کار نکردم نمی‌تونم نظر بدم. امیدوارم مفید واقع بشه.
    بله خیلی ممنونم. خوندم پ.خ رو. منتظر نظرات دوستان در مورد بایت هاست و یا هر سرویسی که فکر میکنن بهتره هستم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    207
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    248 پست

حق هم داری میدونم.
    ولی عزیز خارجیها هم خوب وبد دارند
    کافیه رویو های سایتهای خارجی رو ببینی.
    اگر تسلط کافی به انگلیسی داری و میتونی در مواقع ضروری با پشتیبانی چت کنی من پیشنهاد میدم از هاست گیتر خرید کنید. یوکا هاست هم بد نیست . خیلیها بلد نیتن خوب صحبت کنند و در اخر کار با مشکل مواجه میشوند.
    Web Hosting Service Provider in UK
    Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator
    من در بین هاستهای خارجی این دوتا رو پسندیدم.
    اگر نظرت برگشت و ایرانی خواستی من میتونم چندتا از بچه های خوب اینجا رو معرفی کنم که واقعا هم مسئولیت پذیر هستند.
    امیر خسرو معروفی
    جهت ارتباط با من از پیغام خصوصی استفاده کنید.

عضو انجمن jgvr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    105 پست

اول اینکه ممنون. دوم اینکه نظرم به هیچ عنوان بر نمیگرده.
    هاست گیتور به شدت با ایران مشکل داره. و اگر اونا من رو تحریم میکنن من هم تحریمشون میکنم.
    ای یو کا هم بسیار عالیه ولی هزینه نجومی....
    خواهشا نگید هر کسی کیفیت میخواد هزینه نجومی هم میپردازه. اینا رو از برم... دی:
    کسی نظر دیگه ای مخصوصا در مورد بایت هاست نداره؟ این مصطفی جان کجاست جواب سوالای ما رو در مورد بایت هاست بده؟

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

در ضمن. مشکلی با زبان انگلیسی ندارم و میتونم نیاز های خودم رو برطرف کنم.

عضو انجمن webdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    128 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط maroofi نمایش پست ها
    حق هم داری میدونم.
    ولی عزیز خارجیها هم خوب وبد دارند
    کافیه رویو های سایتهای خارجی رو ببینی.
    اگر تسلط کافی به انگلیسی داری و میتونی در مواقع ضروری با پشتیبانی چت کنی من پیشنهاد میدم از هاست گیتر خرید کنید. یوکا هاست هم بد نیست . خیلیها بلد نیتن خوب صحبت کنند و در اخر کار با مشکل مواجه میشوند.
    Web Hosting Service Provider in UK
    Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator
    من در بین هاستهای خارجی این دوتا رو پسندیدم.
    اگر نظرت برگشت و ایرانی خواستی من میتونم چندتا از بچه های خوب اینجا رو معرفی کنم که واقعا هم مسئولیت پذیر هستند.
    HostGator ایران رو ساپورت نمی‌کنه.

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

اول اینکه ممنون. دوم اینکه نظرم به هیچ عنوان بر نمیگرده.
    هاست گیتور به شدت با ایران مشکل داره. و اگر اونا من رو تحریم میکنن من هم تحریمشون میکنم.
    ای یو کا هم بسیار عالیه ولی هزینه نجومی....
    خواهشا نگید هر کسی کیفیت میخواد هزینه نجومی هم میپردازه. اینا رو از برم... دی:
    کسی نظر دیگه ای مخصوصا در مورد بایت هاست نداره؟ این مصطفی جان کجاست جواب سوالای ما رو در مورد بایت هاست بده؟

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

در ضمن. مشکلی با زبان انگلیسی ندارم و میتونم نیاز های خودم رو برطرف کنم.
    بهتره با ساپورتشون قبل از سفارش صحبت کنید تا ببینید چقدر حق استفاده از منابع دارید.(البته تو قوانین هم ذکر شده)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)