صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: ***کمک در مورد راه اندازی cpanel(کاملا مبتدی لطفا)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : ***کمک در مورد راه اندازی cpanel(کاملا مبتدی لطفا)

نقل قول نوشته اصلی توسط khomar نمایش پست ها
    حرفت درست ! ولی مطمئنم که این حرفها از روی خیرخواهی نیست. همه اینها برای این هستش که تاپیک تی ان تی هاست هم به بخش فروش هاست راه پیدا کنه ولی گفتند 100 تا پست مفید نه هر خزعبلاتی که دستت اومد بنویسی
    از وقتی که اومدی مدام پاچه ملت رو چسبیدی این تاپیک سومه که به گند کشیدی مدیران هم که خواب تشریف دارند.... انجمن خودمون بود با تریلی 18 چرخ از روت رد میشدم تا بفهمی اینجا کجاست!!

به هرحال :
    دوست عزیز خسته نباشی...
    همین اقای سعید خان میتونند کمکتون کنند از اونجایی که این سئوالات شما فوق ابتدایی هست بهتره که بیخودی خودتون رو خسته نکنین
    برای اولین بار بدید یکی بارتون نصب کنه و برای دفعات بعدی برید کتابشو بخرید یا ایبوک گیر بیارید خودتون یاد بگیرید.
    به هرحال شما بعد از این هم باید از این سرور پشتیبانی کنید و نمیشه که هر روز برای الفبای این کار اینجا تاپیک بزنی.
    مثل این می مونه که شخصی بره سیستم بخره ولی از کامپیوتر هچی ندونه. شما ابتدا برید و لینوکس رو یاد بگیرید . وقتی که فول شدید اگر مشکلی پیدا کردید به بچه ها بگید کمکتون میکنند خودم هم اگر چیزی بدونم در خدمتم.
    واقعا حرفتون درست ...احتمالا همین کار رو می کنم

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط tinavps نمایش پست ها
    به هر حال باید به هر ایرانی کمک کرد.
    اگر شما لینک ای بوک خوب یا مقاله خوب سوال دارید لینک دهید دانلود کنند و استفاده کنند .
    ایشان یک روز بالاخره روش را پیدا می کنند ولی به یاد این روز که با هزار منت به ایشان راهنمایی کردیم عقده ای شده و در فرصت انتقام از قدیمیان خواهند گشت.
    و اما دوست عزیز که تازه شروع کردی قبل از نصب هر چیزی مثلا یک سرویس مثل apache یا نصب php یا مثلا smtp بهتر است ابتدا به سایت مرجع آن مراجعه کنید فواید:
    1-استفاده از جدید ترین نسخه اصلی و ورژن آخر که معمولا بدون خطا باشد
    2-آشنایی با دقیق ترین روش نصب. ممکن است نصب کنید طبق روال یک سایت اما یک اشتباه کوچک مصرف رم را بیهوده 4 برابر کند.
    حال فرض کنید تو گوگل زدید how to install cpanel/whm که اول شما هم همین بود روی لینکی کلیک کنید که یکی از سایت های زیر باشد:
    یا سایت اصلی اش باشد در اینجا یعنی www.cpanel.net/.....url
    یا سایت های معتبر مثل howtoforge sourceforge centos stakeoverflow
    مرسی ......دوست من اصلا اهل عقده و این حرف ها نیستم....من توی این نت خیلی چیزها رو به قول شما با منت بدست آوردم اما خدا رو شکر با دست باز تا اونجایی که توانستم در اختیار بقیه گذاشتم.
    این اولین تجربه من توی لینوکس است و مطمئن باشید یه روز به قول شما به یاد امروز می افتم و هر چه که در توانم باشه در اختیار یک مبتدی مثه الان خودم میذارم...
    کار همتون درسته...این رو از ته دلم میگم ...
    موفق باشید

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط boors نمایش پست ها
    من نه خارجی ام و نه کار بلد و نه قصد داشتم کسی رو ناراحت کنم! (اگه کسی ناراحت شد معذرت میخوام!)

فقط خواستم برخی از ویژگی های خودمون(ایرانی ها) رو بگم! من نمیگم 100 درصد اینطوری هستیم ولی 90 درصد ایرانی ها اینطورین!

در ضمن قصد و نیت من فقط نت نبود توی دنیای واقعی هم اینطوری هستیم! من خودم رشته ام یه چیزی هست و شغلم یه چیزه دیگه!

اگه دروغ میگم بزنید تو دهنم!

به هر حال من همتون رو دوست دارم! اون کسانی هم که توهین کردن و خودشون از اون اسپمر های کاردرست هستند؛ حرفشون رو نشنیده میگیرم تا به قول خودشون این تاپیک به اسپم تبدیل نشه!

موفق باشید!

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

Ace جان من دوست دارم خیلی زیاد
    بالاخره این هم یک نمونه خوش آمد گویی و آشنایی است...گفتم که خوب حالی به کلاسم دادی
    اما با همه اون حرفهای توپ شما هم کارت بیسته ....ما غریبیم خوب دیگه
    ویرایش توسط ACE : April 21st, 2011 در ساعت 22:34

2. تعداد تشکر ها از ACE به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ACE نمایش پست ها
    شما خارجی......ما ایرانی
    شما کار بلد نا بلد
    دمت گرم رفیق حالی به کلاسم دادی

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

سلام دوست من:
    مرسی رفیق ....من دارم با سیستم خودم لینوکس کار می کنم یعنی می خوام سیستم خودم رو سرور کنم....
    به همین منظور putty ندارم.....
    بحث همینه که من دسترسی به سرور دارم و می خوام مستقیما cpanel رو نصب کنم....
    موضوع اینه ....حالا که دسترسی به سیستم اصلی دارم باید از چه طریق دستور های لازم رو وارد کنم؟
    از همه کمک هات ممنونم ...
    با دروود بر شما
    نخست بفرمایید چه توزیع از لینوکس را نصب کرده اید تا بتوان آسانتر شما را راهنمایی کرد.
    و سپس باید کمی هم خودتان در اینترنت به دنبال دستور های مورد استفاده دز لینوکس بگردید..در همین انجمن هم بگردید خواهید یافت.
    اگکر هم در جایی دشواری دیدید،من و دیگر دوستان به شما یاری خواهم رساند
    Abancloud.ir|Colocation | IaaS |Cloud | provider in Shiraz | Mashhad | Tabriz | Qom | Hamedan
    since 2009

5. تعداد تشکر ها از saeed25 به دلیل پست مفید

ACE

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

اگر مستقیم ریموت شدی یا هرچی مثلا با vncserver یک مود گرافیکی داری مثل gui که دسکتاپ لینوکس دستته می تونی دانلود کنی و نصب کنی.
    سیستم خودتون در کدوم کشوره ؟ اگر آی پی ایران روش باشه مثلا هر شهری از ایران cpanel احتمال قوی به شما خدمات نمی ده و از روی آی پی ما تحریم هستیم.

ضمنا برای اینکه یک سرور شخصی راه اندازی کنید به یک پورت مناسب و پهنای باند بالا مجهز باشید. هزینه های راه اندازی آن از اجاره سرور شخصی بالاتر است.
    یک اطلاعات کامل در مورد سیستم و محل ان و نوع لینوکس بدهید ممنون میشم.
    می توانی بجای اجرای دستورات در putty در کنسول بنویسی

7. تعداد تشکر ها ازtinavps به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed25 نمایش پست ها
    با دروود بر شما
    نخست بفرمایید چه توزیع از لینوکس را نصب کرده اید تا بتوان آسانتر شما را راهنمایی کرد.
    و سپس باید کمی هم خودتان در اینترنت به دنبال دستور های مورد استفاده دز لینوکس بگردید..در همین انجمن هم بگردید خواهید یافت.
    اگکر هم در جایی دشواری دیدید،من و دیگر دوستان به شما یاری خواهم رساند
    سلام :
    من از توزیع centOS استفاده می کنم....
    بنده هم فقط قصدم را ه اندازی سرور نیست به هر حال به قول دوستمون باید از سرور راه اندازی شده هم نگهداری هم کرد و این خودش مستلزم علم و فن بیشتر است که بنده دنبال اون هستم....
    در ضمن از لطف بی منتتان ممنونم
    با تشکر

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط tinavps نمایش پست ها
    اگر مستقیم ریموت شدی یا هرچی مثلا با vncserver یک مود گرافیکی داری مثل gui که دسکتاپ لینوکس دستته می تونی دانلود کنی و نصب کنی.
    سیستم خودتون در کدوم کشوره ؟ اگر آی پی ایران روش باشه مثلا هر شهری از ایران cpanel احتمال قوی به شما خدمات نمی ده و از روی آی پی ما تحریم هستیم.

ضمنا برای اینکه یک سرور شخصی راه اندازی کنید به یک پورت مناسب و پهنای باند بالا مجهز باشید. هزینه های راه اندازی آن از اجاره سرور شخصی بالاتر است.
    یک اطلاعات کامل در مورد سیستم و محل ان و نوع لینوکس بدهید ممنون میشم.
    می توانی بجای اجرای دستورات در putty در کنسول بنویسی
    سلام:
    من در ایران هستم و سرور هم (سیستم شخصی)هم در ایران است.از نظر هزینه برای آپی ولید و پهنای باند مشکلی ندارم چون خودم ISP دارم .
    مشخصات سیستم:
    هارد 500
    رم 2
    سی پی یو 3.2
    نوع لینوکس:
    centOS
    خیلی ممنون از کمک و راهنمایی همه دوستان عزیز

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

دروود بر شما
    شما اکنون می خواهید یک سی پانل نصب کنید؟
    Abancloud.ir|Colocation | IaaS |Cloud | provider in Shiraz | Mashhad | Tabriz | Qom | Hamedan
    since 2009

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed25 نمایش پست ها
    دروود بر شما
    شما اکنون می خواهید یک سی پانل نصب کنید؟
    سلام:
    بله...با همه تفاسیری که عرض کردم...سیستمی رو هم که می خوام سرور کنم در اختیارم است....

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)