صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: ***کمک در مورد راه اندازی cpanel(کاملا مبتدی لطفا)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

پیش فرض پاسخ : ***کمک در مورد راه اندازی cpanel(کاملا مبتدی لطفا)

دروود
    امکان نصب نخسه 45 روزه آزمایشی از سی پانل می باشد.
    Abancloud.ir|Colocation | IaaS |Cloud | provider in Shiraz | Mashhad | Tabriz | Qom | Hamedan
    since 2009

2. # ADS

عضو انجمن boors آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    65 پست

متاسفانه مشکل ما ایرونی ها هم اینه!! تخصص نداریم! تو چیزی که تخصص نداریم وارد میشیم!!

شما که سر در نمیاری چرا رفتی با لینوکس کار کردی؟ انتظارم داری دوستان برات کلاس رایگان خصوصی بذارن!
    !تی ان تی هاست نیازی به معرفی نداره!
    !مخصوصا از وقتی که کاربران فاقد شعور علت پست دادن من رو تبلیغات میدونستن!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط boors نمایش پست ها
    متاسفانه مشکل ما ایرونی ها هم اینه!! تخصص نداریم! تو چیزی که تخصص نداریم وارد میشیم!!

شما که سر در نمیاری چرا رفتی با لینوکس کار کردی؟ انتظارم داری دوستان برات کلاس رایگان خصوصی بذارن!
    دروود
    مهندس،این چه برخوردی است که شما با یک نفر که پرسشی کرده است دارید؟!
    مگر شما از روز نخستی که به دنیا امدید،با رایانه کار کردن را بلد بودید؟!می دانستید چگونه در فایرفاکس باید گوگل را آورد؟؟!!
    خوب ایشان هم در پی راهنمایی هستند تا کم کم بتوانند یاد بگیرند چگونه کار کنند!شما اگر توانایی یاد دادن به ایشان را دارید ارسال بفرمایید،اگر نه پس مهر فرمایید ایشان را اینگونه دلسرد ننمایید!!
    ویرایش توسط saeed25 : April 21st, 2011 در ساعت 19:46
    Abancloud.ir|Colocation | IaaS |Cloud | provider in Shiraz | Mashhad | Tabriz | Qom | Hamedan
    since 2009

5. تعداد تشکر ها از saeed25 به دلیل پست مفید

ACE

عضو انجمن sajiran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    311
    تشکر شده در
    249 پست

اینجا یک انجمن اموزشی است و هر کسی حق داره درخواست اموزش بده و هر کس هم که بلد باشه و یک چیزای دیگه داشته باشه کمکش میکنه

7. تعداد تشکر ها ازsajiran به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

پس چطوری کانکت شدی پارتیشن بندی کردی ؟
    برنامه رایگان putty رو دانلود کن سپس اجراش کن از شما ip می خواد ip سرورت رو بزن و دکمه کانکت حالا در پنجره سیاه منتظر باش تا عبارت login as: بیاد ضمنا پورت رو معمولا رو همون 22 بزار. حالا نام کاربری که معمولا root هست رو بزن و رمز عبور. این رمز عبور رو به هیچ کس نده

بعد از لاگین کامل دستور yum install cpanel رو بزن اگر جواب نداد یک سر به سایت cpanel.net بزن و دنبال مقاله نصب بگرد.
    روش نصب این هست که یک فایل نصب کننده رو باید با دستور wget ... دانلود کنی. یعنی در همون محیط سیاه این دستور رو بزن
    بعد از پر شدن کادر فایل اجرایی رو نصب کن. مراحل نصب تقریبا یک ساعت طول می کشد.

ضمنا نسخه معمولی به شرط اینکه از این آیپی کسی قبلا نصب نکرده باشه 45 روز رایگان است و باید بعد از آن ماهانه 18 تا 22 تومان تقریبا هزینه لایسنس استفاده از Cpanel رو بزنی. نال شده هم نداره. اون مقاله تو اینترنت یک جیز دیگست نرو سمتش.
    cpanel برات میاد apache و php و mysql و phpmyadmin و ftp و webmail رو تنظیم می کنه.
    اگر دنبال نسخه های رایگان بودی برو سمت webmin و kloxo ولی سی پنل فعلا از همه قوی تر و کاربر پسند تر هست
    ضمنا اگر می خوای رسلری یا هاست بدی احتمال قوی کاربران ازتون cpanel می خواهند.

اگر نتونستی بده یکی از همکاران یا بنده براتون نصب کنم. البته اگر سرویس رو از ما اجاره می کردین رایگان خدمات می دادیم.

9. تعداد تشکر ها ازtinavps به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    207
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    248 پست

حرفت درست ! ولی مطمئنم که این حرفها از روی خیرخواهی نیست. همه اینها برای این هستش که تاپیک تی ان تی هاست هم به بخش فروش هاست راه پیدا کنه ولی گفتند 100 تا پست مفید نه هر خزعبلاتی که دستت اومد بنویسی
    از وقتی که اومدی مدام پاچه ملت رو چسبیدی این تاپیک سومه که به گند کشیدی مدیران هم که خواب تشریف دارند.... انجمن خودمون بود با تریلی 18 چرخ از روت رد میشدم تا بفهمی اینجا کجاست!!

به هرحال :
    دوست عزیز خسته نباشی...
    همین اقای سعید خان میتونند کمکتون کنند از اونجایی که این سئوالات شما فوق ابتدایی هست بهتره که بیخودی خودتون رو خسته نکنین
    برای اولین بار بدید یکی بارتون نصب کنه و برای دفعات بعدی برید کتابشو بخرید یا ایبوک گیر بیارید خودتون یاد بگیرید.
    به هرحال شما بعد از این هم باید از این سرور پشتیبانی کنید و نمیشه که هر روز برای الفبای این کار اینجا تاپیک بزنی.
    مثل این می مونه که شخصی بره سیستم بخره ولی از کامپیوتر هچی ندونه. شما ابتدا برید و لینوکس رو یاد بگیرید . وقتی که فول شدید اگر مشکلی پیدا کردید به بچه ها بگید کمکتون میکنند خودم هم اگر چیزی بدونم در خدمتم.
    امیر خسرو معروفی
    جهت ارتباط با من از پیغام خصوصی استفاده کنید.

11. تعداد تشکر ها ازmaroofi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط khomar نمایش پست ها
    حرفت درست ! ولی مطمئنم که این حرفها از روی خیرخواهی نیست. همه اینها برای این هستش که تاپیک تی ان تی هاست هم به بخش فروش هاست راه پیدا کنه ولی گفتند 100 تا پست مفید نه هر خزعبلاتی که دستت اومد بنویسی
    از وقتی که اومدی مدام پاچه ملت رو چسبیدی این تاپیک سومه که به گند کشیدی مدیران هم که خواب تشریف دارند.... انجمن خودمون بود با تریلی 18 چرخ از روت رد میشدم تا بفهمی اینجا کجاست!!

به هرحال :
    دوست عزیز خسته نباشی...
    همین اقای سعید خان میتونند کمکتون کنند از اونجایی که این سئوالات شما فوق ابتدایی هست بهتره که بیخودی خودتون رو خسته نکنین
    برای اولین بار بدید یکی بارتون نصب کنه و برای دفعات بعدی برید کتابشو بخرید یا ایبوک گیر بیارید خودتون یاد بگیرید.
    به هرحال شما بعد از این هم باید از این سرور پشتیبانی کنید و نمیشه که هر روز برای الفبای این کار اینجا تاپیک بزنی.
    مثل این می مونه که شخصی بره سیستم بخره ولی از کامپیوتر هچی ندونه. شما ابتدا برید و لینوکس رو یاد بگیرید . وقتی که فول شدید اگر مشکلی پیدا کردید به بچه ها بگید کمکتون میکنند خودم هم اگر چیزی بدونم در خدمتم.
    دروود
    کم و بیش با شما هم رای هستم،و می پندارم که ایشان باید دست کم پیش از آنکه آغاز به کار نمایند یک سری دانش هایی کسب نمایند!اما حالا هم دیر نیست..
    since 2009

13. تعداد تشکر ها ازsaeed25 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

به هر حال باید به هر ایرانی کمک کرد.
    اگر شما لینک ای بوک خوب یا مقاله خوب سوال دارید لینک دهید دانلود کنند و استفاده کنند .
    ایشان یک روز بالاخره روش را پیدا می کنند ولی به یاد این روز که با هزار منت به ایشان راهنمایی کردیم عقده ای شده و در فرصت انتقام از قدیمیان خواهند گشت.
    و اما دوست عزیز که تازه شروع کردی قبل از نصب هر چیزی مثلا یک سرویس مثل apache یا نصب php یا مثلا smtp بهتر است ابتدا به سایت مرجع آن مراجعه کنید فواید:
    1-استفاده از جدید ترین نسخه اصلی و ورژن آخر که معمولا بدون خطا باشد
    2-آشنایی با دقیق ترین روش نصب. ممکن است نصب کنید طبق روال یک سایت اما یک اشتباه کوچک مصرف رم را بیهوده 4 برابر کند.
    حال فرض کنید تو گوگل زدید how to install cpanel/whm که اول شما هم همین بود روی لینکی کلیک کنید که یکی از سایت های زیر باشد:
    یا سایت اصلی اش باشد در اینجا یعنی www.cpanel.net/.....url
    یا سایت های معتبر مثل howtoforge sourceforge centos stakeoverflow

15. تعداد تشکر ها از tinavps به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

شما خارجی......ما ایرانی
    شما کار بلد نا بلد
    دمت گرم رفیق حالی به کلاسم دادی

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط tinavps نمایش پست ها
    پس چطوری کانکت شدی پارتیشن بندی کردی ؟
    برنامه رایگان putty رو دانلود کن سپس اجراش کن از شما ip می خواد ip سرورت رو بزن و دکمه کانکت حالا در پنجره سیاه منتظر باش تا عبارت login as: بیاد ضمنا پورت رو معمولا رو همون 22 بزار. حالا نام کاربری که معمولا root هست رو بزن و رمز عبور. این رمز عبور رو به هیچ کس نده

بعد از لاگین کامل دستور yum install cpanel رو بزن اگر جواب نداد یک سر به سایت cpanel.net بزن و دنبال مقاله نصب بگرد.
    روش نصب این هست که یک فایل نصب کننده رو باید با دستور wget ... دانلود کنی. یعنی در همون محیط سیاه این دستور رو بزن
    بعد از پر شدن کادر فایل اجرایی رو نصب کن. مراحل نصب تقریبا یک ساعت طول می کشد.

ضمنا نسخه معمولی به شرط اینکه از این آیپی کسی قبلا نصب نکرده باشه 45 روز رایگان است و باید بعد از آن ماهانه 18 تا 22 تومان تقریبا هزینه لایسنس استفاده از Cpanel رو بزنی. نال شده هم نداره. اون مقاله تو اینترنت یک جیز دیگست نرو سمتش.
    cpanel برات میاد apache و php و mysql و phpmyadmin و ftp و webmail رو تنظیم می کنه.
    اگر دنبال نسخه های رایگان بودی برو سمت webmin و kloxo ولی سی پنل فعلا از همه قوی تر و کاربر پسند تر هست
    ضمنا اگر می خوای رسلری یا هاست بدی احتمال قوی کاربران ازتون cpanel می خواهند.

اگر نتونستی بده یکی از همکاران یا بنده براتون نصب کنم. البته اگر سرویس رو از ما اجاره می کردین رایگان خدمات می دادیم.
    سلام دوست من:
    مرسی رفیق ....من دارم با سیستم خودم لینوکس کار می کنم یعنی می خوام سیستم خودم رو سرور کنم....
    به همین منظور putty ندارم.....
    بحث همینه که من دسترسی به سرور دارم و می خوام مستقیما cpanel رو نصب کنم....
    موضوع اینه ....حالا که دسترسی به سیستم اصلی دارم باید از چه طریق دستور های لازم رو وارد کنم؟
    از همه کمک هات ممنونم ...

17. تعداد تشکر ها ازACE به دلیل پست مفید

عضو انجمن boors آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    65 پست

من نه خارجی ام و نه کار بلد و نه قصد داشتم کسی رو ناراحت کنم! (اگه کسی ناراحت شد معذرت میخوام!)

فقط خواستم برخی از ویژگی های خودمون(ایرانی ها) رو بگم! من نمیگم 100 درصد اینطوری هستیم ولی 90 درصد ایرانی ها اینطورین!

در ضمن قصد و نیت من فقط نت نبود توی دنیای واقعی هم اینطوری هستیم! من خودم رشته ام یه چیزی هست و شغلم یه چیزه دیگه!

اگه دروغ میگم بزنید تو دهنم!

به هر حال من همتون رو دوست دارم! اون کسانی هم که توهین کردن و خودشون از اون اسپمر های کاردرست هستند؛ حرفشون رو نشنیده میگیرم تا به قول خودشون این تاپیک به اسپم تبدیل نشه!

موفق باشید!

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

Ace جان من دوست دارم خیلی زیاد
    !تی ان تی هاست نیازی به معرفی نداره!
    !مخصوصا از وقتی که کاربران فاقد شعور علت پست دادن من رو تبلیغات میدونستن!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)