صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: خرید از inetworkweb

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    113 پست

پیش فرض پاسخ : خرید از inetworkweb

متاسفانه تاپیک های که در وی بی ایران بود حذف شده..
    میتونید از خود علی آقا (مدیر محترم وی بی ایران)هم بپرسید.. که آیا همچین قسمتی بود یا نه..!

در ضمن قرار نیست که هرکی هر جا تبلیغ میده مورد اعتماد باشه ( حتی برای مکانی که تبلیغ داخلشه )‌و اینکه اصلا وی بی ایران هیچ شکایتی نسبت به این سایت نداشت.. و یه تاپیک کلی بود و در اون چند سایت دیگه هم معرفی شده بود.

یه قسمتی داشته به نام "سایتهای کلاه بردار را بشناسید" یه همچین نامی بود..

که بعد از ارسال چندتن از دوستان و شکایت از inetworkweb بنده نیز مسئله خود را بیان کردم.. که بعد از مدتی تاپیک بسته شد بدون اینکه بنده از خودم دفاع کنم..! که بنده تاپیک دوم را ساختم و دفاعیات لازم را اعلام کردم.
    دراصل من که یه هاست دیگه گرفته بودم ولی وقتی دیدم دو نفر دیگه هم همین بلا سرشون اومده بود منم اعلام کردم. وگرنه به نظرم تقصیر خودم بود که گول ارزانی را خورده بودم.!

و اما مدارک:
    بیشتر از 1 سال پیش بود که بنده دامنه cehko.ir را که برای یه شرکت بازرگانی بود تهیه کردم و این هاست را نیز برای اون ست کردم.
    در ابتدا گول قیمت پایین این سایت را خوردم و بعد از گرفتن هاست وردپرس روی آن نصب کردم ..!

بعد از قرار دادن قالب و فارسی نمودن آن..! حدود دوماهی بود که سایت بدون مشکلی کار میکرد. بازدید کننده هم شاید روزی 10 نفر بود ...
    که متوجه شدم سایت ساسپند شده و بعد از بررسی و تماس با پشتیبانی و قانع نشدن اونها گفتن که دوباره راه می اندازن . و آخرین بک آپ را هم به بنده دادن تا خودم دوباره درستش کنم که متاسفانه اون بک آپ مشکل داشت.
    بگذریم.

این هم اولین ایمیل که مربوط به هاست بوده
    کد:
    با سلام مشتری گرامی از اینکه ما را جهت دریافت خدمات انتخاب نمودید تشکر می نماییم. این اطلاعات مربوط به خرید شما می باشد.شما باید حداکثر تا 5 روز بعد از دریافت این ایمیل نسبت به پرداخت هزینه تعیین شده باقدام نمایید (برای دریافت اطلاعات و آگاهی از روش های پرداخت به بخش کاربری خود مراجعه کنید.در صورت عدم رعایت نکات فوق اطلاعات مربوط به خرید شما بعد از سه روز به طور خودکار حذف خواهد شد و مجدداً باید مراحل خرید را طی نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل لطفا با ایمیل man@inetworkweb.com تماس حاصل فرمایید.در صورت تماس با ما لطفاً کد خرید خود (91101595 ) را نیز ذکر نمایید. فاکتور خرید - 91101595 نام سرویس پلن 1 ميزباني وب لينوكس تاریخ خرید 10/8/1388 نحوه پرداخت سالیانه تعداد 1 اعتبار خرید 10/8/1389 قیمت واحد 150000 ریال تخفیف 0 جمع کل 150.000 ریال مدیریت سایت www.inetworkweb.com man@inetworkweb.com
    Tel:07116219083
    در ابتدا مشکل با آی جکس داشتم که اون برطرف گردید ..(تمامی صحبتهای این قسمت هم موجوده)

بعدش هم که مشکل هارد دیسک پیش اومد:
    کد:
    مهدی واعظی با سلام کلیه کاربرانی که سایت آنها بر روی سرور فرانسه می باشد و قادر به دسترسی به سایت خود نیستند بدین دلیل است که یکی از هارد دیسکهای سرور دچار مشکل شده است و به دیتاسنتر اعلام کردیم و منتظر تعویض هارد دیسک یا درست کردن آن توسط تیم فنی دیتاسنتر هستیم لذا از مشکل بوجود آمده پوزش می طلبیم و از شما خواهش مندیم در مورد باز نشدن سایتشان و زمان رفع این مشکل تیکت پشتیبانی ارسال ننمایند تا ما بجای پاسخ به سوالات تکراری بتوانیم وقت خود را صرف بهبود سرور بنماییم پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم آرمین شفیعی
    بعد از اولین مشکل که ساسپند شدن هاست پیش اومد. و همچنین پیگیری بنده (حتی با تماس تلفنی) قرار شد که در یه جای دیگه به من فضا را بدن تا اطلاعات را در اون بریزم.. اما اگه دوباره ساسپند شوم دیگه خبری از هاست نیست!..
    بعد از گرفتن بک آپ (همونی که بالا گفتم) و باز نشدن اون.. یه تصویر ساده در سایت قرار دادم که "سایت در حال راه اندازی" میباشد. که فکر کنم به یک هفته نکشید و دوباره ساسپند شد!!!

این هم صحبتهایی که با پشتیبانی انجام دادم (البته فقط این موجود بود)
    کد:
    Date: Fri, 04 Jun 2010 20:02:35 -0300 ---------------------------------------------------------- Name: مهدی Email: mh.vaezi@gmail.com Company: Chat Reference Number: 13682 ---------------------------------------------------------- |06.04.10 20:02:35| اپراتور سه: سلام، چه کمکی میتونم بکنم؟ |06.04.10 20:02:50| مهدی: سلام خسته نباشید |06.04.10 20:03:06| مهدی: http://www.cehko.ir |06.04.10 20:03:12| مهدی: این سایت روی سرور شما میباشد |06.04.10 20:03:18| مهدی: اما الان |06.04.10 20:03:24| مهدی: suspend |06.04.10 20:03:29| مهدی: شده |06.04.10 20:03:29| اپراتور سه: مسدود شده به دلیل |06.04.10 20:03:34| اپراتور سه: اپلود اسکریپت کلاهبرداری از بانکهای خارجی |06.04.10 20:03:44| مهدی: در حالی که قرارداد ما تا دی ماه میباشد |06.04.10 20:03:56| مهدی: اتفاقا فقط |06.04.10 20:04:09| مهدی: یه عکس را آپلود کرده بودم |06.04.10 20:04:15| مهدی: که گفته بودم این سایت در حال راه اندازی است |06.04.10 20:04:22| مهدی: البته |06.04.10 20:04:35| مهدی: بک آپ قبلی را هم آپلود کرده بودم |06.04.10 20:04:41| مهدی: اما فشرده بوده |06.04.10 20:04:41| مهدی: !!!!!! |06.04.10 20:05:03| اپراتور سه: ما کار به شکایتی داریم که از سایت میشه |06.04.10 20:05:08| اپراتور سه: و سایت رو سریع می بندیم |06.04.10 20:05:14| اپراتور سه: چون اگر نبندیم دیتاسنتر کل سرور رو مسدود میکنه |06.04.10 20:05:40| مهدی: میشه بپرسم شکایت از طرف کی بوده |06.04.10 20:05:45| مهدی: من که گفتم چیزی داخل سایت نبوده |06.04.10 20:05:45| مهدی: فقط یه عکس و یه نوشته |06.04.10 20:05:45| مهدی: همین |06.04.10 20:05:48| اپراتور سه: از بانک های آمریکایی |06.04.10 20:06:35| اپراتور سه: قبلا نیز سایت شما بخاطر همین موضوع شکایت مسدود شده بود |06.04.10 20:06:41| مهدی: پس یعنی باید از سرور ایرانی استفاده کنم |06.04.10 20:06:57| مهدی: اون قبلا وردپرس روش نصب کرده بودم |06.04.10 20:07:04| اپراتور سه: نه باید کار خلاف نکنید روی هاست |06.04.10 20:07:10| مهدی: که وقتی هم گفتم
    در حالی که بنده فقط یه تصویر ساده (البت تصویر یه زن بوده!) را در سایت قرار داده بودم... واقعا متأسفم..

آخرش به اینجا رسیدم که هر چی که ارزون باشه حتما یه مشکلی داره .. و همچنین اون موقع به سایتهایی که رنک پایین داشتن نباید اعتماد میکردم.

دوستانی هم که باور ندارن تمامی ایمیلهای این شرکت را براشون فوروارد میکنم..

با تشکر.
    ویرایش توسط mehdifx : April 19th, 2011 در ساعت 02:05

2. تعداد تشکر ها از mehdifx به دلیل پست مفید

Shc

3. # ADS

عضو انجمن kingoftehran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    581
    تشکر شده در
    424 پست

از همکارای خوبمون هستند با خیال راحت خرید کنید.
    پارمیس هاست
    هاست،هاست ویندوز،هاست لینوکس

سرور اختصاصی و مجازی

5. تعداد تشکر ها ازkingoftehran به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    113 پست

تاریخها هم مشخصه..!

متاسفانه من نمیخواستم این موارد را بگم.. وگر نه میتونستم تو یه تاپیک همه این مواردی را که گفتم را بیان کنم تا همه ببینن..

بنده خودم مدیر چند سایت و انجمن هم هستم و تا حالا این قضیه را اونجاها هم نگفتم.... ولی در همه جا یه چیزی را راست گفتن اونم اینه که:
    "اگه صدتا مشتری رضایت داشته باشن از کارت ولی یک مشتری ناراضی باشه اون یک نفر بیشتر از اون صد نفر باعث از بین رفتن اعتبار میشه..!"

همین چند روز پیش هم با هاست parsdev به مشکل برخوردم اما جایی عنوان نکردم . چون یه مقدارش هم مربوط به من هست..

فقط اینو بگم که هاست اشتراکی در ایران که بنده گرفته بودم را هک کرده بودن (مطمئنا از طرف من نبوده چون وی بی و وردپرس نصب کرده بودم) بعد از سه روز و یا چهار روز که اطلاعات را برگرداندن .. بکاپی که گفتن مربوط به 9 آوریل (به گفته خودشان ) در حالی که برای 13 بهمن بوده!! و به همین راحتی تمامی اطلاعات و زحماتی که تو این دو ماهه انجام دادم به باد رفت بخاطر پشتیبانی ضعیف این شرکت!

7. تعداد تشکر ها از mehdifx به دلیل پست مفید

Shc

عضو دائم irlogo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    773
    تشکر تشکر شده 
    1,546
    تشکر شده در
    1,188 پست

عموما به دلیل کاهش امنیت سیستم های مدیریت محتوی و یا سرور ها ، افرادی اسکریپت های ارسال ایمیل های کلاهبرداری از پیپال و ای بی رو نصب می کنند که دیتاسنتر ها به دلیل فشار بالای شرکت های مذکور مجبور می شن شدیدا ابیوز رو پیگیری کنند
    هر مدیر سرور دیگری باشد حاظر نیست صد ها سایت را به خاطر یک سایت به خطر بیاندازد
    عدم رعایت قوانین و مقررات هر هاستینگی قبل از خرید موجب چنین سوء تفاهماتی است

9. تعداد تشکر ها ازirlogo به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    113 پست

دوست عزیز بنده نیز که عرض کردم چی نصب کردم..
    و خودم هم میدونم که اسکریپتهای ... مشکل دارن و فوری سایت ساسپند میشه ولی من در قسمت دوم عرض کردم که فقط یه عکس گذاشته بودم..

در ضمن خودم چند سایت دارم و وردپرس و جوملا و.. هم نصب کردم و تاحالا به این مشکل برنخوردم.. پس یه جای کار میلنگه..!

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

دوست عزیز بنده نیز که عرض کردم چی نصب کردم..
    و خودم هم میدونم که اسکریپتهای ... مشکل دارن و فوری سایت ساسپند میشه ولی من در قسمت دوم عرض کردم که فقط یه عکس گذاشته بودم..

در ضمن خودم چند سایت دارم و وردپرس و جوملا و.. هم نصب کردم و تاحالا به این مشکل برنخوردم.. پس یه جای کار میلنگه..!

11. تعداد تشکر ها از mehdifx به دلیل پست مفید

Shc

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

واقعا گل گفتید
    آی نت ورک وب به نظر من یک کلاه بردار حرفه ای است . هیچ می دونید وقتی یک چیزی از آنها می خواهی پاسخ شما را نمی دهند . من چند تا حساب کاربری در آنجا باز کردم
    وقتی حرف خرید می آید درجا پاسخ شما را می دهند و راهنمای الکی ارائه می دهند . اما وقتی از مشکل بگید آی منتظر آی منتظر بمان تا اینها جوابتون را بگند. اینگار که آقایان مردند .
    خلاصه در خرید یک هاست اشتراکی یا نمایندگی بیشتر تحقیق کنید تا مثل بنده دچار خسارت 500 هزار توانی نشوید .
    بزارید کلاهبرداران هاستینگ های ایرانی عین آب خوردن نوش کنند.
    یک بیگانه اجنوی بهتر از ما ایرانیها است . لااقل آنها اگر یک ساعت سرورشون مشکل داشته باشد درجا ایمیل می فرستند عذرخواهی می کنند ولی اینها سرور طرف یک هفنه است قطه اگر اعتراض بکنی طلب کار هم می شوی .
    این به همه ختم می شود . من پنج سال است که با اینها سروکله می زنم کسی را ندیدم بغیر از 3 سرویس دهنده که آنها هم قیمتشون خیلی بالا است.

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

بجای اینکه از www.inetworkweb.com خرید کنی برو بابا از فراسو خرید کن ببین پشتیبانی یعنی چه .
    به خداوندی خدا هیچ موقع ندیدم یک جواب من ده دقیقه طول بکشد.
    واقعا من از اینجا هم به آنها دست مریضا می گم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

من هم با آی نت ورک وب دچار مشکلاتی شدم ،

من قبل از اینکه سرویس نمایندگیم پایان یابد با ایشون صحبت کردم که سرویس من را به صورت ماهانه تمدید نماید.
    و چون سرویس نمایندگی من سالانه بود گفتند باید بعد از اتمام وقت سروستون یک پلن نمایندگی را به صورت ماهانه انتخاب کنی تا این سرویس را به آن منتقل نمایم .
    خلاصه من هم همین کار را انجام دادم . و علیرغم اینکه سایتهای بنده را کاملا مسدود کردند و هیچ ترتیب اثری به تیکت های بنده ندادند.
    من هم بعد از ده روز یک حساب کاربری جدید در پورتال آن باز کردم و یک تیکت سفارش سرویس به او پیشنهاد دادم که جواب آن یک دقیقه طول نکشید.
    ناراحتی ما از اینجا شروع شد که وقتی یک مشتری قدیمی که تا حالا حداقل سی دامنه جهانی و چند سرویس نمایندگی و غیره از شما خرید کرده چرا جواب نمی دهی.
    آقا بجای اینکه معضرت خواهی کند به من تهمت ناروا زد و گفت برو هرکاری دلت می خواد بکن . من همین جوری کار می کنم.
    الان که با پیشنهاد او یک پلن رسیلری لینوکس ماهانه سفارش دادم . دامنه های من را ثبت نمی کند و او هم نه آن اطلاعات را از روی هارد سرور پاک می کند و نه بکاپ آن را به پلن جدید رستور می کند. و تازه به من ایمیل زده که باید هزینه سالانه را بپردازی تا سرویس شما را فعال کنم . من هم گفتم چرا اینو اول به من نگفتی تا دچار اینچنین مشکلات نشوم
    ----------
    از آقایان و کارشناسانی که در زمینه هاست فعالیت می کنند تقاضا دارم من را به صورت کامل راهنمایی بفرمایند تا اینکه شکایات خود را از چه طریقی شروع نمایم.
    ---------------------
    کلیه تیکت ها و مباحثات ما به صورت اسکن شده موجود می باشد.
    ویرایش توسط azinportal : March 21st, 2012 در ساعت 01:20

عضو انجمن hamtermi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    118
    تشکر شده در
    102 پست

من هم مشکلاتی داشتم اما مدارک بنده کامل نیست.
    فقط فاکتور های پرداخت شده را که ایمیل شده دارم. یک هفته بعد از خرید و عدم تحویل سرویس ، اطلاعات حساب کاربری بنده را پاک و انگار که وجود خارجی در سرویس ایشان ندارم.
    بنده هم از آن به بعد تمام سرویس های خود را مستقیم و بدون دخالت واسطه خرید می نمایم.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

ولی من مدارک کامل دارم که اون محکوم کنه
    حالا ما از کی خرید کنیم که دچار مشکل نشویم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    325
    تشکر تشکر شده 
    436
    تشکر شده در
    296 پست

چه جالب ....

یه عده ادم میان حالا راست یا دروغ ؛ یک گروه با سابقه چندین ساله رو محکوم میکنند ...
    در حالی که سندهای ایشون فقط TEXT هست ، نه یک Image و یا حداقل متنی که یک چیز رو اثبات کنه ،

من کاری ندارم این شرکت کیه و چیه و چه کاره هست . اما این درست نیست که بدون مدرک حرفی رو بزنید و صرفاً بگید مدرک دارم ... اگر دارید ارائه کنید ..

من فکر نمیکنم کسی بدون مدرک قانع کننده حرف این دوستان رو باور کنه .

موفق باشید .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)