جهت تبلیغ در جاهای مختلف با یک شرکت بهینه سازی سایت قرارداد ببندید یعنی یکبار برای همیشه
ثبت در این سایتها رو من همیشه رد کردم فقط ترافیک سایت رو بالا می بره انگار بازدید کننده شما روزی 200000 هست اما از فامیل هاتون هم بپرسی سایت .... می دونی مال کیه میگه چی ها کدوم سایت
لذا اولا seo رو رعایت کن دما sef رو سوما load speed بهینه باشه چهارما جاوا css بهینه کن

از جنبه ی مالی : فرض کن شما روزانه 200 هزار بازدید توسط ثبت در سایت های افزایش ترافیک بدست اوردید لذا تقریبا به یک سرور مجازی احتیاج داری حد اقل 40 هزار تومان ماهانه تا سایتت بدون مشکل کار کنه. ولی گفتم که کسی نمیشناسه شمارو چون مگس پشه اومده تو سایتت آمار رفته اونجا

حالا بیا یک هاست معمولی بگیر رو موارد که گفتم کار کن بازدید کننده شما طی یک نمودار صعودی بالا میره ضمنا کم کم آفرهایی برای تبلیغ به شما میاد
زمانی هم که به سرور احتیاج پیدا می کنی هزینش رو از تبلیغات بدست آوردی

لازم نیست ترافیک سایتت رو بالا ببری تو سورس برنامت آمار رو ضربدر 100 کنی شرافت داره
نتیجه اخلاقی : اشتباه گفته هرکی گفته رنک تون رو بالا می بریم بگویند ترافیک سایتتو را بیهوده بالا می بریم
آیا دوست داری صاحب کارواش باشی که ماهانه دو ملیون پول آب می دی ولی عملا ماهانه 20 ماشین رو خدمات دادی ؟