نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: شرکتهای کره‌ای و ژاپنی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

پیش فرض شرکتهای کره‌ای و ژاپنی

سلام. خودتان کیفیت اینترنت این دو کشور را میدانید. آیا کسی تاکنون با هاستینگهای این دو کشور کار کرده؟ آیا معمولا به ایرانیان خدمات میدهند؟ هرچند این دو کشور با آمریکا رابطه خوبی دارند، امّا شرکتهای ژاپنی و کره‌ای به خصوص در زمینه الکترونیک و لوازم خانگی رسما در ایران هستند و خیلی از تحریم تبعیت نکرده‌اند. به نظر گزینه خوبی میرسند این دو کشور. مشکلات سرویسهای چینی را هم ندارند؟ چرا در هاستینگ و ثبت دامنه کسی به این دو کشور توجّه نمیکند؟

2. تعداد تشکر ها ازmri_6889 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

پیش فرض پاسخ : شرکتهای کره‌ای و ژاپنی

چون دیتاسنترهای بین المللی قابل توجهی ندارند، یعنی به خارجی ها سرویس نمیدهند، اگر هم سرویس بدهند خیلی محدود هستند مثل خودمان
    باران که می بارد تو می آیی --*-- باران گل، باران نیلوفر
    باران مهر و ماه و آئینه --*-- باران شعر و شبنم و شبدر

5. تعداد تشکر ها از Kian به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

من با کشور های شرق آسیا همچون ژاپن، کره جنوبی، چین و مالزی کار کرده ام. مالزی با این که به نظر زیر ساخت خوبی را داراست ولی Uplink پایینی را ارایه می دهد، اتفاقا یکی از دیتاسنتر هایشان توسط ایرانیان اداره می شود. چین سرویس های بسیار گرانی را ارایه می کند. ژاپن از نظر زیر ساخت بسیار قوی است ولی خیلی سخت می توان از آن ها سرویس خریداری کرد. کره جنوبی هم زیر ساخت قوی ای را داراست ولی اولا از نظر هزینه به صرفه نمی باشد، ثانیا معمولا فقط می توانید سرور اختصاصی تهیه کنید که سخت افزار جالبی نیز ارایه نمی شود. این را هم اضافه کنم که شرکت کره ای به نوعی سر بنده را کلاه گذاشت و پس از پرداخت هزینه در سیستم بی در و پیکرشان، سرویس را به من تحویل ندادند و تیکت ها را نیز پاسخ دهی نکردند.

این تجربه من از فعالیت های حدود 2 سال پیش بود و دلیل اینکه هر کشور را بصورت کلی مورد بررسی قرار دادم این است که تعداد سرویس دهندگانی که من پیدا کرده بودم و می شد از آن ها خرید کرد و پشتیبانی گرفت، از تعداد انگشتان یک دست تجاوز نمی کرد و همگی تقریبا مشابه هم بودند.

موفق باشید

7. تعداد تشکر ها از ≡ ALEX ≡ به دلیل پست مفید

عضو انجمن compiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    443 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mri_6889 نمایش پست ها
    سلام. خودتان کیفیت اینترنت این دو کشور را میدانید. آیا کسی تاکنون با هاستینگهای این دو کشور کار کرده؟ آیا معمولا به ایرانیان خدمات میدهند؟ هرچند این دو کشور با آمریکا رابطه خوبی دارند، امّا شرکتهای ژاپنی و کره‌ای به خصوص در زمینه الکترونیک و لوازم خانگی رسما در ایران هستند و خیلی از تحریم تبعیت نکرده‌اند. به نظر گزینه خوبی میرسند این دو کشور. مشکلات سرویسهای چینی را هم ندارند؟ چرا در هاستینگ و ثبت دامنه کسی به این دو کشور توجّه نمیکند؟
    احتمالا با توجه به اینکه همیشه اعلام میشه زیر ساخت های مخابراتی و ارتباطات کره بسیار قویست و یکسی از پرسرعت ترین اینترنت ها برای مصارف خانگی در کره هستند این سوال رو میکنید . دیتاسنتر و هاستینگ کلا مقولش فرق داره . من هم یک سال پیش خلی دنبالش بودم و مکاتبه هم کردم . سرویس ها محدوده و قیمت ها بالا

در مقایسه با هتزنر و او وی اچ و دیتاسنتر های مشابه اصلا به صرفه نیست برای ایرانی ها . چه قیمت و چه امکاناتی که در اختیارتون میزاره

9. تعداد تشکر ها ازcompiler به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

خنگن ها اینا نمیدونم با این پهنای باندای غولی که دارن مثل این هنگ کنگی ها نمیان یک دیتاسنتر بزننن خاک توسرا قیمتم خوب بدن
    پول در بیارن این سرمایه گذاراشون داران چه کار می کننن معلوم نیست والا
    منم خیلی روش کار کردم ولی قیمت ها بیخودی بالا بود پهنای باندی که میدادن

11. تعداد تشکر ها از ULTRAWEB به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

میگم حالا که پهنای باند دارن، ولی سرمایه گذار در حوزه هاستینگ با قیمت مناسب کم دارن، کاش میرفتیم اونجا دیتا سنتر میزدیم عجیبه ما سرمایه گذارشو داریم، پهنای باند نداریم. اونها پهنای باند دارن، سرمایه گذار ندارن. البتّه این بیشتر شوخی بود. چون اگر به سایت InterNIC - Registrar List بروید احتمالا با دیدن تعداد Registrarهای دامنه از این دو کشور که معمولا همشون خدمات هاستینگ هم دارن نظرتون راجع به تعداد سرمایه گذارهایش تغییر میکند!!! امّا مهمترین مشکل شما احتمالا همونی بوده دوست اوّلی گفت، یعنی اکثر سایتهای هاست و دامنه و... در این کشورها فقط به زبانهای شیرین ژاپنی و کره‌ای خدمات ارئه میدهند، در نیتجه شما هم چون نتونستید زبانشون رو بخونید و بفهمید چی نوشتن، بی خیال شدید. درواقع تعداد هاستینگها و کیفیت و احتمالا قیمت خدمات آنها خوب میباشد، امّا شما تعداد سایتهای انگلیسی زبانشان کم بوده و شما فکر کرده‌اید که تعدادشان کم است. حالا پیدا کن پرتغال فرش را!!! این مشکل احتمالا در مورد مالزی و اندونزی وجود ندارد. چون زبان رسمی این دو کشور مانند هند انگلیسی است. البتّه در مورد اندونزی مطمئن نیستم.
    ویرایش توسط mri_6889 : October 5th, 2013 در ساعت 15:01

13. تعداد تشکر ها از mri_6889 به دلیل پست مفید

عضو انجمن besthosti.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    1,806
    تشکر شده در
    1,340 پست

دیتاسنتر های شمال اروپا مثل سوئد خوب هستند با ایران از نظر تحریم هم مشکلی ندارند و به ایرانی ها ارایه میدهند همچنین از نظر زیر ساخت و اینترنت جزو بهترین کشور ها است و فیس بوک چند ماه پیش اولین دیتاسنتر خارج از امریکا را در سوئد راه اندازی کرد .

15. تعداد تشکر ها از besthosti.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط besthosti.com نمایش پست ها
    دیتاسنتر های شمال اروپا مثل سوئد خوب هستند با ایران از نظر تحریم هم مشکلی ندارند و به ایرانی ها ارایه میدهند همچنین از نظر زیر ساخت و اینترنت جزو بهترین کشور ها است و فیس بوک چند ماه پیش اولین دیتاسنتر خارج از امریکا را در سوئد راه اندازی کرد .
    از نظرات شما سپاسگزارم، و موضع شما را تأیید میکنم. امّا در این تاپیک ما نگاهمان رو به شرق است

17. تعداد تشکر ها از mri_6889 به دلیل پست مفید

عضو انجمن mahdiazarnia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,056
    تشکر شده در
    740 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط besthosti.com نمایش پست ها
    یکی دو نمونه معرفی می کنید ؟

19. تعداد تشکر ها از mahdiazarnia به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)