صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: مشكل من با مدير هاستينگ و درخواست نظر از مديران هاستينگ

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    46 پست

پیش فرض مشكل من با مدير هاستينگ و درخواست نظر از مديران هاستينگ

سلام
    خسته نباشيد
    مشكلي داشتم كه ممنون ميشم راهنماييم كنيد و شما نظر بدين.

آقا من يه سايت داشتم كه هاستينگ اول بنده دوستمون بود و بعد از يكماه كار كردن يهو غيبش زد و اطلاعات ما كلا پريد.
    از اون ماجرا كلي داغ بودم كه يه هاستينگ بهم معرفي كردن كه وارد سايتش كه شديم سر درش نوشته بود :

۱٫ هدف ما از کاهش قیمت افزایش قدرت خرید مشتری و در واقع همان قیمت کمتر و فروش بیشتر.
    ۲٫ تهیه نسخه پشتیبان به صورت هفتگی و روزانه .
    ۳٫ امکان پرداخت انلاین و تحویل آنی سرویس ها.
    ۴٫ گارانتی برگشت وجه تا مدت ۵ روز.
    ۶٫ ثبت دامنه به نام شما و مالکیت ۱۰۰% همراه با کنترل پنل اختصاصی.
    ۷٫ امنیت بالای تمامی پلن های ارائه شده.
    ۸٫ پشتیبانی آنلاین و همیشه در دسترس

آقا ما پي ام داديم به مديرش و ماجرا خودمون رو گفتيم و ايشونم گفتن كه نه ما اينطوري نيستيم و مطمئن باشين روزانه و ساعتي و ماهانه آپديت اتوماتيك ميگيريم و امنيت ما واقعا بالاست و از اين حرفها و گفتم بهش كه من چون اي دي اس ال محدوده حجمش نميتونم بكاپ بگيرم همش و گفت ما سرور جدا داريم واسه بكاپ و بكاپ روزانه ميگيريم.
    ما هاست گرفتيم. هاست لينوكس به مقدار يك گيگ.

شروع به كار كرديم و 2-3 ماهي مثل اسب پست داديم در حدي كه بعد از 2 ماه بازديدمون رسيد به 15 هزار نفر در روز كه بازديد از طريق افزونه وردپرس بود نه وبگذر.

حالا اول فروردين شد و ما طرفهاي ساعت 3 ظهر اومديم كه پست بديم ديديم به به سايت رو هك كردن و صفحه اصليش كه يه عكس گذاشتن و سي پنل و ورد پرس هم اصلا يا نسيت يا پسوردش نميخوره.
    به اين آقا مدير هاست تيكت داديم كه نبود و براش اس ام اس داديم و اومد.
    شب بهش ميگم خب سايت چرا بالا نيومده هنوز.
    ميگه بكاپ شما صفر هستش.

بهش ميگم يعني چي ؟؟؟
    مگه نگفتي بكاپ ساعتي و روزي و ماهي هستش خب بكاپ ديروزم كجاست.
    ميگه نه بكاپ صفره و شما هيچي نداري توي بكاپ.
    بعدشم گفت كه اصلا وظيفه من نيست بكاپ گرفتن. خودت بكاپ بگير و حرفي كه موقع خريد ازش شنيده بودم عوضش كرد.

اينطوري كه شد واقعا بدم اومد چون ميگفت هرجا بري همينه و هرچي ميگفتم شما اينطوري گفتي و توي سايتت اينطوري نوشتي گفت نه اشكال از شماست و چرا بكاپ بقيه از سرور حف نشده و شما حذف شده و اينكه توكه عرضه نداري و سايتت هك ميشه و اطلاعاتت كامل نيست چي ميگي و اين حرفها.

بهش گفتم خب امنيت تو كجا بود حالا اون جهنم بكاپ من چي شد و اينطوري شد كه گفت نداري و حق هم با منه.
    منم گفتم راضي نيستم و اين كارت حروم خوريه چون علاوه بر پولي كه از من واسه هاست گرفتي 3 ماه زحمت شبانه روزيمم به باد دادي و اونم با پر رويي گفت تو خيلي بي ادبي و اينطوري نيست و من كارم اشتباه نبوده.

من ميخوام اينو بدونم.

حق با ايشون بوده يا حق با من بوده ؟؟؟ ( خداييش جواب بدينا )

مورد بعدي اگر حق با من بوده چطوري ميتونم اقدامي بكنم ؟ اصلا ميتونم اقدام كنم ؟ اگه آره بايد چيكار كنم ؟
    اسم سايتشم الان نميگم كه اگر خدايي نكرده اشتباه از من بوده به ايشون تهمت نزده باشم.

با تشكر
    يا علي

2. تعداد تشکر ها ازMohamad26 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

پیش فرض پاسخ : مشكل من با مدير هاستينگ و درخواست نظر از مديران هاستينگ

ببینید اینجور مشکلات کاملا برمیگرده به شما ( مشتری ) و سرویس دهنده و باید طبق قرارداد مابین خودتون با این مورد برخورد کنید .

چیزی که باید بدونید اینه که شما به هیچ وجه نباید روی مواردی که صرفا شاید برای تبلیغات عنوان میشه حساب کنید و اگر سرویس تهیه بک آپ به شما پیشنهاد میشه باید سیاست تهیه بک آپ رو از سرویس دهنده با جزئیات سوال کنید و صورت حساب و هزینه های اون رو پرداخت کنید و آرشیو فایل های بک آپ رو هرچند مدت یکبار از سرویس دهنده درخواست و چک کنید ( سرویس دهنده در صورت داشتن بک آپ به راحتی میتونه دسترسی ftp به این آرشیو رو برای شما فراهم کنه )

مورد بعدی این هست که بعضی از سرویس دهنده ها بک آپ عمومی و رایگان از کاربران خودشون میگیرند ولی هیچ ضمانتی برای سالم و یا کامل بودن نسخه بک آپ شما نمیدند و به شما توصیه میکنند حتما مسئولیت تهیه بک آپ از دیتای خودتون رو به عهده بگیرید و این سرویس رو در حد لطف و نه مسئولیت اونها بدونید !

در حال حاضر هم به نظر میرسه شما دیتای خودتون رو از دست دادید ، از این اتفاق تجربه لازم رو کسب کنید و سعی در جبران اون کنید و اگر قرارداد کتبی و معتبر در این مورد بین شما و سرویس دهنده رد و بدل شده شما میتونید پیگیری و طلب خسارت کنید در غیر اینصورت تجربه ارزشمندترین چیزی خواهد بود که میتونید بدست بیارید .

5. تعداد تشکر ها ازOnline24 به دلیل پست مفید

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

من با online24 موافقم. هیچ شرکتی در دنیا سالم بودن بک آپ رو تضمین نمیکنه به چند دلیل:

1- بک آپ بصورت اتوماتیک گرفته میشه با سرورهای Cpanel اما هیچ تضمینی نداره که بک آپ قابل Restore باشه.
    2- Restore کردن بک آپ های غیر قابل بازگشت تجربه و زمان زیادی مطلبه و مدیر هاستینگ شما صرف نظر از بزرگی شرکتش ممکن هست زمان یا تجربه کافی رو نداشته باشه.
    3- بعضی از نرم افزارها مثل فروشگاه سازها و یا خود ورد پرس بک آپ خودشون رو Corrupt میکنن. هیچ دلیلم نداره! نه باگ اعلام شده و نه عدم همخوانی با سرویس دهنده. موضوع اینجاست که کد نهایتا مال شماست و اینجاست که وب مستر باید با هاستینگ در ارتباط باشه و از اونا بخواد تنظیمات رو متناسب با کد تغییر بدن
    4- و اما مورد آخر، یک شرکت هاستینگ ممکن هست هزاران سایت داشته باشه که هرکدوم یک سوراخ امنیتی ایجاد کنند. اگر صرفا سایت شما هک شده بسیار ممکن هست که ایراد از سایتتون بوده و در این مورد حتی حق با سرویس دهنده هست.

متاسفانه هم شما حق دارید هم ایشون. قضیه رو ریش سفیدی حل کنید. با جنگ و دعوا به جایی نمیشه رسید.

پیشنهاد من اینه که مسائل رو مکتوب کنید و وقت فکر کردن به طرفین بدین. جبران چنین مسائلی خیلی سخت و پیچیده نیست اما فرسایش حل کردنش زیاده. ببینید زمانی که اختصاص دارین میدین و انرژی ای که صرف میکنید ارزش داره یا خیر.
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

7. تعداد تشکر ها ازHostpolis به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad26 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشيد
    مشكلي داشتم كه ممنون ميشم راهنماييم كنيد و شما نظر بدين.

آقا من يه سايت داشتم كه هاستينگ اول بنده دوستمون بود و بعد از يكماه كار كردن يهو غيبش زد و اطلاعات ما كلا پريد.
    از اون ماجرا كلي داغ بودم كه يه هاستينگ بهم معرفي كردن كه وارد سايتش كه شديم سر درش نوشته بود :

۱٫ هدف ما از کاهش قیمت افزایش قدرت خرید مشتری و در واقع همان قیمت کمتر و فروش بیشتر.
    ۲٫ تهیه نسخه پشتیبان به صورت هفتگی و روزانه .
    ۳٫ امکان پرداخت انلاین و تحویل آنی سرویس ها.
    ۴٫ گارانتی برگشت وجه تا مدت ۵ روز.
    ۶٫ ثبت دامنه به نام شما و مالکیت ۱۰۰% همراه با کنترل پنل اختصاصی.
    ۷٫ امنیت بالای تمامی پلن های ارائه شده.
    ۸٫ پشتیبانی آنلاین و همیشه در دسترس

آقا ما پي ام داديم به مديرش و ماجرا خودمون رو گفتيم و ايشونم گفتن كه نه ما اينطوري نيستيم و مطمئن باشين روزانه و ساعتي و ماهانه آپديت اتوماتيك ميگيريم و امنيت ما واقعا بالاست و از اين حرفها و گفتم بهش كه من چون اي دي اس ال محدوده حجمش نميتونم بكاپ بگيرم همش و گفت ما سرور جدا داريم واسه بكاپ و بكاپ روزانه ميگيريم.
    ما هاست گرفتيم. هاست لينوكس به مقدار يك گيگ.

شروع به كار كرديم و 2-3 ماهي مثل اسب پست داديم در حدي كه بعد از 2 ماه بازديدمون رسيد به 15 هزار نفر در روز كه بازديد از طريق افزونه وردپرس بود نه وبگذر.

حالا اول فروردين شد و ما طرفهاي ساعت 3 ظهر اومديم كه پست بديم ديديم به به سايت رو هك كردن و صفحه اصليش كه يه عكس گذاشتن و سي پنل و ورد پرس هم اصلا يا نسيت يا پسوردش نميخوره.
    به اين آقا مدير هاست تيكت داديم كه نبود و براش اس ام اس داديم و اومد.
    شب بهش ميگم خب سايت چرا بالا نيومده هنوز.
    ميگه بكاپ شما صفر هستش.

بهش ميگم يعني چي ؟؟؟
    مگه نگفتي بكاپ ساعتي و روزي و ماهي هستش خب بكاپ ديروزم كجاست.
    ميگه نه بكاپ صفره و شما هيچي نداري توي بكاپ.
    بعدشم گفت كه اصلا وظيفه من نيست بكاپ گرفتن. خودت بكاپ بگير و حرفي كه موقع خريد ازش شنيده بودم عوضش كرد.

اينطوري كه شد واقعا بدم اومد چون ميگفت هرجا بري همينه و هرچي ميگفتم شما اينطوري گفتي و توي سايتت اينطوري نوشتي گفت نه اشكال از شماست و چرا بكاپ بقيه از سرور حف نشده و شما حذف شده و اينكه توكه عرضه نداري و سايتت هك ميشه و اطلاعاتت كامل نيست چي ميگي و اين حرفها.

بهش گفتم خب امنيت تو كجا بود حالا اون جهنم بكاپ من چي شد و اينطوري شد كه گفت نداري و حق هم با منه.
    منم گفتم راضي نيستم و اين كارت حروم خوريه چون علاوه بر پولي كه از من واسه هاست گرفتي 3 ماه زحمت شبانه روزيمم به باد دادي و اونم با پر رويي گفت تو خيلي بي ادبي و اينطوري نيست و من كارم اشتباه نبوده.
    !!!!!
    من ميخوام اينو بدونم.

حق با ايشون بوده يا حق با من بوده ؟؟؟ ( خداييش جواب بدينا )

مورد بعدي اگر حق با من بوده چطوري ميتونم اقدامي بكنم ؟ اصلا ميتونم اقدام كنم ؟ اگه آره بايد چيكار كنم ؟
    اسم سايتشم الان نميگم كه اگر خدايي نكرده اشتباه از من بوده به ايشون تهمت نزده باشم.

با تشكر
    يا علي
    1.هاستینگ ها زمانی برای Data شما مسئول هستند که مشکل از سمت خودشون باشه.
    2.شما باید برای اطلاعاتی که شب و روز برایش زحمت کشیدید اهمیت بدید...
    حتی میتوانسنید از Database ها backup بگیرید.
    3.هک شدن سایت شما اگر سایت های دیگه روی سرور هک نشده باشه به صورتی معمول مشکل از شماست.

موفق باشید.

9. تعداد تشکر ها از HugeServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    46 پست

اي ول
    خوشم مياد همتون مثل همين
    اينه مشكل هاست گرفتن از .....
    HugeServer داداش من يعني مدير هاستينگ در قبال دروغايي كه باهاش مشتريشو گول ميزنه مسئوليت نداره ؟؟؟
    من كه حجم دانلودم ماهانه 3 گيگه مگه چند روز ميتونم روزي 800 مگا بايت رو دانلود كنم داشته باشم ؟؟؟
    اصلا من به خاطر اينكه بكاپ ميگرفت اين ازش هاست گرفتم چون مهمترين چيز برام بكاپ گرفتنش بوده
    شما ميگي مشكل از اونا نيست ؟؟؟
    اي ول بابا

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad26 نمایش پست ها
    اي ول
    خوشم مياد همتون مثل همين
    اينه مشكل هاست گرفتن از .....
    HugeServer داداش من يعني مدير هاستينگ در قبال دروغايي كه باهاش مشتريشو گول ميزنه مسئوليت نداره ؟؟؟
    من كه حجم دانلودم ماهانه 3 گيگه مگه چند روز ميتونم روزي 800 مگا بايت رو دانلود كنم داشته باشم ؟؟؟
    اصلا من به خاطر اينكه بكاپ ميگرفت اين ازش هاست گرفتم چون مهمترين چيز برام بكاپ گرفتنش بوده
    شما ميگي مشكل از اونا نيست ؟؟؟
    اي ول بابا
    Remote Desktop,remote ftpbackup و ....
    اگر تضمینی برای backup در قراردادشون نیست خیر.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

شما مقصرید! چرا ؟
    چون نه قبل و نه بعد از خرید تحقیق کردید ...
    قبل از خرید: از مشتریای فعلیشون باید تحقیق میکردید، Review های موجود رو میخوندید و ...
    بعد از خرید: حداقل کاری که میتونستید بکنید قبل از اینکه مشکلی پیش بیاد براتون تقاضای بک آپ 1 هفته پیش رو میکردید (فقط برای تست!) که متاسفانه این کار رو هم نکردید!

هاستینگ هم مقصره! چونکه نتونسته به تضمینی که ارائه میده پایبند باشه! حداقل آپشن مورد نیاز یه هاستینگ بک آپ هست که تو مواقع اضطراری از بک آپ استفاده کنه! این ضروریتها هم میتونه هک باشه، هم میتونه مشلات سخت افزاری و نرم افزاری باشه، هم تحریم و ...
    یکی از دلایل مهمی که هاستینگ معروف میشه یا مشتریهای زیادی جذب میکنه داشتن بک آپ هست!

- تهیه بک آپ هزینه چندانی نداره! حتی میشه با ماهی 1-2 دلار هم از اطلاعات خودتون بک آپ تهیه کنید.
    معرفی: https://hostrail.com/vps.php یه وی پی اس 256 مگ رم که برای بک آپ مناسب باشه همش 2 دلار در ماهه! کد تخفیف: WHTOFFER

13. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن Masoud.B آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    875
    تشکر شده در
    497 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1eng.ir نمایش پست ها

- تهیه بک آپ هزینه چندانی نداره! حتی میشه با ماهی 1-2 دلار هم از اطلاعات خودتون بک آپ تهیه کنید.
    معرفی: https://hostrail.com/vps.php یه وی پی اس 256 مگ رم که برای بک آپ مناسب باشه همش 2 دلار در ماهه! کد تخفیف: WHTOFFER
    کد:
    http://fileserve.com
    500 GB فضای FTP رایگان

15. تعداد تشکر ها ازMasoud.B به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    46 پست

نميدونم چي بگم.
    خيلي ناراحتم
    چون نميدونم چطوري تحقيق كنم كه دفعه پيش واسه ايميل ماركتينگ توي يه فروم تحقيق كردم و سرم كلاه رفت و ايندفعه هم واسه هاست سرم كلاه رفت.
    آدم نميدونه به كي ميتونه اعتماد كنه.

براي بكاپ و سرور يه ايراني رو معرفي كن كه من زبونش رو بفهمم كه به من سيستم 2 دلاري بده.
    چون من كمتر از 10 هزار تومن پيدا نكردم.

براي هاست هم يكي به ما معرفي كنيد كه 4 تا آدم حسابي روي سيستمش سايت داشته باشن.

راستي من از كاربراي اين كسي كه هاست ازش گرفتم تحقيق كرده بودم و همشون راضي بودن.

واسه همين گرفتم.
    عادت ندارم بدون تحقيق كاري كنم. با اينكه تحقيق كردم سرم كلاه رفت.

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

مگه می شه مدیر سرور از سرورش توی 3 ماه هر روز بک آپ بگیره ، بعد همش صفر باشه ؟
    ایشون از فایل های شما اصلا بک آپ نگرفته که بخواد صفر بشه وگرنه حداقل باید مال هفته قبل یا لاقل لاقل ماه قبل کار کنه .
    اغلب هاستینگ ها اصلا از فایل ها بک آپ تهیه نمی کنند . و شدیدا به کاربر ها توصیه می شه که هاست خودشون رو از این بابت تست کنند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)