من در تاریخ 13 اسفند درخواست یک سرور اختصاصی از این دیتاسنتر کردم!

همچنین با توجه به دردسرهای نصب سی پنل در داخل کشور ، ازشون خواستم لایسنس و سی پنل هم از خودشون باشه. هزینه لایسنس رو هم واریز کردم براشون . در تیکت اول درخواست بنده کامل مشخص هست! درخواست سرور خام نکردم!...

با توجه به اینکه قول تحویل 1 الی 2 روزه دادن به بنده. سرور در نهایت روز سه شنبه به بنده تحویل شد (72 ساعت بعد)

تا 5 روز پس از درخواست من کسی پاسخگو نبود! (برای نصب سی پنل در سرور) مجدد تماس گرفتم ، پیگیر شدم قول نصب در چهارشنبه رو دادن (17 اسفند)

چهارشنبه طلب مبلغ بیشتری کردن (بیشتر از انچه که در ابتدا دریافت کردن! واریز کردم براشون) مجدد قول پنجشنبه رو دادن که امروز نصب هست!... و بهتون تحویل میدیم!

روز پنجشنبه هم گذشت و نصبی صورت نگرفت! حتی پاسخ دهی یک دیتاسنتر رسید به هر 24 ساعت یکبار... شما فرض کنید سرورتون به مشکلی بخوره و باید چشم انتظار پاسخ این مجموعه باشید.

روز شنبه این مجموعه ، کارمندی که هفته قبلش با من شروع کردند (خانم علائیان) با کلی عذر خواهی گفتن حق با شماست و امروز نصب میشه...

شنبه هم گذشت! تا روز یکشنبه صبح بنده درخواست لغو رو صریحا ذکر کردم. تا ساعت 10 صبح برای من سی پنل نصب کردن و تحویل دادن!

در نهایت با توجه به اینکه درخواست لغو رو از چهارشنبه و پنجشنبه درخواست داشتم. در تیکت ذکر کردن تماس بگیرید تا سرور شما رو کنسل کنیم! تماس گرفتم. گفتن مدیرعامل تصمیم گرفته فقط هزینه لایسنس شما رو برگشت بزنه! سرور رو خیر. پول شما رو نمیدیم.!
بهشون هم متذکر شدم بنده سرور خام نمیخاستم. از شما خواستم یک سرور با نصب سی پنل به من تحویل داده بشه! گفت خیر ما تضمینی نداریم روی اون. لایسنس ها به مشکل خوردن و (دروغ و دروغ و دروغ و دروغ) حرفای بی ربط.

در اینماد ثبت شکایت کردم.

دوستان گرامی ، گول مجموعه های غیر حرفه ای رو نخورید. تجربه بسیار بدی بود. به جز اینکه مبلغ من ممکن هست اصلا زنده نشه! مشتریان زیادی رو از دست دادم / من در اینماد ثبت شکایت کردم. در صورت عدم پاسخدهی این مجموعه از طریق مراجع قانونی هم اقدام میکنم.

تصویر تیکت بنده با این مجموعه:
کد:
http://up.persianscript.ir/uploads3/26b6-0-1.jpg