نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سرور برای استفاده از tvg

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض سرور برای استفاده از tvg

سلام
    یک عدد سرور مجازی لینوکسی جهت استفاده از سایت TVG لازم دارم
    وبسایت چیلتر نیست و طبق قوانین مربوط به خودشون فقط به کاربرای آمریکایی اجازه ورود میده
    بسیار بسیار بسیار سر ای پی حساسه
    تا الان 20 تا سرور آمریکا خریداری کردم هیچکدوم اجازه ورود نمیده تا الان فقط با سرور مجازی کلود لیزوب واشنگتون موفق شدم که متاسفانه کسی نداره
    اگر سرور آمریکا با رنج ای پی مناسب دارید ( رنج ای پی اینترنت خانگی آمریکا باشه که نور اعلانوره ) حتما پیام بدید
    منتظر پیشنهاد های طلایی همراه با آفر ویژه زمستونی هستم xD

2. تعداد تشکر ها از Paradokc به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

پیش فرض پاسخ : سرور برای استفاده از tvg

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradokc نمایش پست ها
    سلام
    یک عدد سرور مجازی لینوکسی جهت استفاده از سایت TVG لازم دارم
    وبسایت چیلتر نیست و طبق قوانین مربوط به خودشون فقط به کاربرای آمریکایی اجازه ورود میده
    بسیار بسیار بسیار سر ای پی حساسه
    تا الان 20 تا سرور آمریکا خریداری کردم هیچکدوم اجازه ورود نمیده تا الان فقط با سرور مجازی کلود لیزوب واشنگتون موفق شدم که متاسفانه کسی نداره
    اگر سرور آمریکا با رنج ای پی مناسب دارید ( رنج ای پی اینترنت خانگی آمریکا باشه که نور اعلانوره ) حتما پیام بدید
    منتظر پیشنهاد های طلایی همراه با آفر ویژه زمستونی هستم xD
    درود بر شما

سرور مجازی آمریکا از دیتاسنتر آمازون موجود است و امکان تغییر ایپی را برای شما فراهم می کنیم

برای ثبت سفارش سرور مجازی آمریکا به دلیل اینکه هنوز در سایت درج نشده است از طریق تیکت با بخش فروش در ارتباط باشید تا سفارش به صورت دستی برای شما ثبت سفارش شود

5. تعداد تشکر ها از novinvps.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinvps.com نمایش پست ها
    درود بر شما

سرور مجازی آمریکا از دیتاسنتر آمازون موجود است و امکان تغییر ایپی را برای شما فراهم می کنیم

برای ثبت سفارش سرور مجازی آمریکا به دلیل اینکه هنوز در سایت درج نشده است از طریق تیکت با بخش فروش در ارتباط باشید تا سفارش به صورت دستی برای شما ثبت سفارش شود
    سلام سرور تهیه شد
    دسترسی به وبسایت tvg دارم
    من خرید اشتباه زدم ولی منو انتقال دادن به آمریکا
    رضایت 70% دارم 30درصد نارضایتی به خاطر اینکه درجهت تبدیل ماشین مجازی به میکروتیک نسخه chr همکاری لازمه رو نکردن و فقط با یک پیام: سیستم عامل های قابل نصب در زمان سفارش موجوده
    در کل راضیم چون دسترسی به سایت دارم
    خیلی از شرکتای فعال در این ضمینه همین جواب رو میدن کاملا طبیعیه البته منم فقط درخواست یه لطف داشتم ....

7. تعداد تشکر ها از Paradokc به دلیل پست مفید

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

Smile پاسخ : سرور برای استفاده از tvg

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradokc نمایش پست ها
    سلام سرور تهیه شد
    دسترسی به وبسایت tvg دارم
    من خرید اشتباه زدم ولی منو انتقال دادن به آمریکا
    رضایت 70% دارم 30درصد نارضایتی به خاطر اینکه درجهت تبدیل ماشین مجازی به میکروتیک نسخه chr همکاری لازمه رو نکردن و فقط با یک پیام: سیستم عامل های قابل نصب در زمان سفارش موجوده
    در کل راضیم چون دسترسی به سایت دارم
    خیلی از شرکتای فعال در این ضمینه همین جواب رو میدن کاملا طبیعیه البته منم فقط درخواست یه لطف داشتم ....

درود بر شما

از شما صمیمانه تشکر می‌کنم که برای انتخاب سرویس میزبانی ما اعتماد کرده‌اید و خوشحالیم که بخش‌هایی از خدمات ما مورد رضایت شما قرار گرفته است. بازخوردهای شما برای ما بسیار ارزشمند است و ما را در بهبود و ارتقای خدمات‌مان یاری می‌رساند.

درک می‌کنیم که درخواست نصب MikroTik CHR برای شما اهمیت زیادی دارد و متأسفیم که در این مورد نتوانستیم پاسخ مثبتی ارائه دهیم. به دلیل محدودیت‌های فنی موجود در سرویس میزبانی ما، این امکان فعلاً در دسترس نیست، اما ما به دنبال راه‌هایی هستیم تا در آینده بتوانیم پاسخگوی نیازهای متنوع‌تری باشیم.

از شما برای صبر و درک‌تان سپاسگزاریم و به شما اطمینان می‌دهیم که همواره در تلاشیم تا بهترین سرویس و پشتیبانی را به شما ارائه دهیم. هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی دیگری داشته باشید، لطفاً با ما در ارتباط باشید. ما همیشه آماده کمک و پشتیبانی از شما هستیم.

با تشکر و احترام فراوان,

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinvps.com نمایش پست ها
    درود بر شما

از شما صمیمانه تشکر می‌کنم که برای انتخاب سرویس میزبانی ما اعتماد کرده‌اید و خوشحالیم که بخش‌هایی از خدمات ما مورد رضایت شما قرار گرفته است. بازخوردهای شما برای ما بسیار ارزشمند است و ما را در بهبود و ارتقای خدمات‌مان یاری می‌رساند.

درک می‌کنیم که درخواست نصب mikrotik chr برای شما اهمیت زیادی دارد و متأسفیم که در این مورد نتوانستیم پاسخ مثبتی ارائه دهیم. به دلیل محدودیت‌های فنی موجود در سرویس میزبانی ما، این امکان فعلاً در دسترس نیست، اما ما به دنبال راه‌هایی هستیم تا در آینده بتوانیم پاسخگوی نیازهای متنوع‌تری باشیم.

از شما برای صبر و درک‌تان سپاسگزاریم و به شما اطمینان می‌دهیم که همواره در تلاشیم تا بهترین سرویس و پشتیبانی را به شما ارائه دهیم. هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی دیگری داشته باشید، لطفاً با ما در ارتباط باشید. ما همیشه آماده کمک و پشتیبانی از شما هستیم.

با تشکر و احترام فراوان,
    در کل مشکلی پیش نیومد یه gre زدیم به سرور یکی از همین آمریکا بی خاصیتا که میکروتیکم هست از اونجا ارتباطو برقرار کردیم ...

10. تعداد تشکر ها از Paradokc به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)