نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پاس کردن حساب پراپ.مدیریت اکانت پراپ.prap

عضو انجمن vatan3da آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    297
    تشکر تشکر شده 
    118
    تشکر شده در
    89 پست

پیش فرض پاس کردن حساب پراپ.مدیریت اکانت پراپ.prap

سلام من پارسا رفیعی هستم تریدر با تجربه بازار های مالی از جمله فارکس اگر در این حوزه فعال هستین حتما واژه پراپ تریدینگ اشنایی دارین پاس کردن دو مرحله حساب پراپ شما(پراپ تریدینگ) ۱۰ روز زمان نیاز است !
    لطفا اگر دانش و استراتژی سود ده ندارین به هیچ وجه حساب از سایت های ایرانی و خارجی نگیرید

این اولین گواهینامه من بود از سایت فاندد نکست!!راستی اگر دوست داری برداشت سود هام از پراپ های :فیدل کراست و چند سایت معتبر ببینی و یکم انگیزه بگیری ! منو فالو کن parsa.agent

حساب های پی در پی نخرید!و هر دفعه نگین اینبار میتونم حساب پراپ رو پاس کنم و ماهانه یا روزانه درامد دلاری داری!!!!!!!![/COLOR]
    موفقیت سخته ! و دردناک!! پس فکر اینو نکن بری از سایت : سرمایه گذار برتر و یا پراپی یک چلنج پراپ با موجودی ۲۰۰۰۰۰ دلاری بخری و یک هفته ای پاسش میکنی و پولدار میشی!! نه عزیز همچین کاری خوبه و بسیار سود ساز در شرایطی که واقعا شما یک تریدر بسیار بسیار حرفه ای باشین خب

پاس کردن چلنج سایت های پراپ تریدینگ

[COLOR=rgb(var(--third))][/COLOR]

تضمین فیل نشدن حساب شما! هیچ هزینه ای اول گرفته نمیشود فقط در صورت منطقی بودن کار ما و رضایت شما هزینه واریز میشود هزینه ها و شرایط در سایت درج شده ظرفیت محدود است لطفا قبلا از انجام هر کاری از ما مشاوره بگیرید رایگان است ! چند حساب پاس شده از چند شرکت معتبر موجود است . اسناد پاس شدن اکانت مشتری ها و خودم موجود است
    ویرایش توسط vatan3da : September 23rd, 2023 در ساعت 00:28 دلیل: پاس کردن حساب پراپ.مدیریت اکانت پراپ.prap
    برنامه نویس فلاتر (ios)
    09033521000-09050118751

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع