صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: سرور مجازی لینوکس - ویندوز - میکروتیک از 4 لوکیشن فنلاند | روسیه | هلند | آمریکا هارد nvme و ssd - شروع 216000 تومان

عضو دائم nimafire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

115 سرور مجازی لینوکس - ویندوز - میکروتیک از 4 لوکیشن فنلاند | روسیه | هلند | آمریکا هارد nvme و ssd - شروع 216000 تومان

سلام
    کاربران عزیز همینک میتوانند سرور های مجازی خود را با قیمت و کیفیت عالی از چهار کشور فنلاند روسیه هلند امریکا خرید نمایند.
    سرور ها با تمام سیستم عامل های روز قابل نصب و فعال شدند دارند

چرا آفاق هاستینگ :

✔ ارایه دهنده خدمات اینترنتی از سال 2007 میلادی
    ✔ تیم حرفه ای جهت مدیریت سرور
    ✔ دارای نماد اعتماد ملی
    ✔ شرکت رسمی
    ✔ پشتیبانی 24 ساعته
    استفاده از هارد های قدرتمند NVME و SSD
    آی پی های تمیز

مشاهده لیست پکیج ها و قیمت ها

پکیچ پایه:

CPU Cores 2

2 گیگابایت رم

Disk space 30GB SSD

216000 تومان

(قیمت ها به صورت روزانه کاهش و افزایش خواهند داشت بر اساس نرخ ارز حواله)

● مدیر فنی سرور - کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin / نزدیک به 10 سال تجربه

2. تعداد تشکر ها از nimafire به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    46 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی لینوکس - ویندوز - میکروتیک از 4 لوکیشن فنلاند | روسیه | هلند | آمریکا هارد nvme و ssd - شروع 216000 تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط nimafire نمایش پست ها
    سلام
    کاربران عزیز همینک میتوانند سرور های مجازی خود را با قیمت و کیفیت عالی از چهار کشور فنلاند روسیه هلند امریکا خرید نمایند.
    سرور ها با تمام سیستم عامل های روز قابل نصب و فعال شدند دارند

چرا آفاق هاستینگ :

✔ ارایه دهنده خدمات اینترنتی از سال 2007 میلادی
    ✔ تیم حرفه ای جهت مدیریت سرور
    ✔ دارای نماد اعتماد ملی
    ✔ شرکت رسمی
    ✔ پشتیبانی 24 ساعته
    استفاده از هارد های قدرتمند NVME و SSD
    آی پی های تمیز

پکیچ پایه:

CPU Cores 2

2 گیگابایت رم

Disk space 30GB SSD

216000 تومان

(قیمت ها به صورت روزانه کاهش و افزایش خواهند داشت بر اساس نرخ ارز حواله)

تو سایتتون یه شماره تماس قرار دادید
    اما به هیچ مشتری جواب نمیدید
    فعالیت شما از نظر پاسخگویی و پشتیبانی اصلا تائید نمیشه

عضو انجمن آگونیس آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی لینوکس - ویندوز - میکروتیک از 4 لوکیشن فنلاند | روسیه | هلند | آمریکا هارد nvme و ssd - شروع 216000 تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط aliasbahi نمایش پست ها
    بنده ساعت دو با ایشون تماس گرفتم و پاسخ دادن و مشکل بنده رو حل کردند
    OldProfile

تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aliasbahi نمایش پست ها
    سلام
    از ساعت 9 الی 5 همیشه در خدمت کاربران هستیم.
    لطفا موارد فنی و فروش را حتما از طریق تیکت پیگیر باشید که بتوانیم به ترتیب پاسخگوی شما باشیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    بنده دفعه اولم نیست سرور میگیرم تغییر پورت سرور هم راحت ترین کار ممکن هست بنده میگم پورت عوض نمیشه اصلا قبول نمیکنن مشکل رو ببینن که چرا عوض نمیشه بعدش میگند شما فهم ندارید و ما هم جوابشون رو میدیم عین بچه ها پنل رو بستن و پول ما رو خوردن با 200 300 تومن ما چیزی مون نمیشه ....
    سلام
    لطفا موردی اگر هست از طریق تیکت پیگیر باشید با با شرکت در تماس باشید تا بررسی دقیقتری داشته باشیم
    ● مدیر فنی سرور - کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin / نزدیک به 10 سال تجربه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

سلام
    از ساعت 9 الی 5 همیشه در خدمت کاربران هستیم.
    لطفا موارد فنی و فروش را حتما از طریق تیکت پیگیر باشید که بتوانیم به ترتیب پاسخگوی شما باشیم

- - - Updated - - -

سلام
    لطفا موردی اگر هست از طریق تیکت پیگیر باشید با با شرکت در تماس باشید تا بررسی دقیقتری داشته باشیم
    عین بچه ها پنل رو بستید و سروری که یک روز هم نیست خریدیم مسدود کردید

تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    عین بچه ها پنل رو بستید و سروری که یک روز هم نیست خریدیم مسدود کردید
    اگر موردی هست از طریق وب سایت اقدام فرمایید. از طریق انجمن مورد فنی و پشتیبانی فنی قابل پیگیری نیست.

عضو انجمن Genral X2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    179
    تشکر تشکر شده 
    209
    تشکر شده در
    164 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آگونیس نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکلتون با این سرویس دهنده چیه لطفا دقیقا اعلام کنید تا بقیه هم در جریان قرار بگیرند
    الان سرویس بنده روی این سرویس دهنده دارای مشکلاتی بود که حتی ممکن است از طرف خود ما باشه ولی ایشون تو یک هفته 4 بار ریلود روی سرویس ما انجام دادند ولی همچنان مشکل ای پی پابرجاست که طبق تماس تلفنی ایشون قراره به هر نحوی مشکل رو حل کنند که این نشون دهنده ی حسن نیتشون هست تا به اینجا شما لطفا مشکلتون رو دقیق اعلام کنید تا بقیه در حین خرید مشکل این چنینی براشون پیش نیاد تا اگر حرفی هم هست خدمات دهنده بتونه از خودش دفاع کنه

قبلا اینجا اینقدر به در و پیکر نبود پست های شکایت اگر مدرکی توش نبود پست حذف و اکانت بن میشد

- - - Updated - - -

مشکل بنده روی سرویس ایشون حل شد/ با تشکر
    تو از بابات اینطوری دفاع میکنی ک اومدی اینجا اینقدر نوشتی ؟! من موندم تو چیکاره ای ؟!
    سرویساش به معنی واقعی کلمه کصشعرعه بی منطق ترین هاستینگیه ک دیدم

- - - Updated - - -

بنده ساعت دو با ایشون تماس گرفتم و پاسخ دادن و مشکل بنده رو حل کردند
    اصن فک کنم قاشق گوه خوریتا تو جیبت نمی زاری همش تو دهنته
    بزرگترین انجمن گیمینگ ایرانی /// AmazonGame.iR

-----------------------------------------------------------------------------
    Haj_Milat@

عضو انجمن آگونیس آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Genral X2 نمایش پست ها
    تو از بابات اینطوری دفاع میکنی ک اومدی اینجا اینقدر نوشتی ؟! من موندم تو چیکاره ای ؟!
    سرویساش به معنی واقعی کلمه کصشعرعه بی منطق ترین هاستینگیه ک دیدم

- - - Updated - - -

اصن فک کنم قاشق گوه خوریتا تو جیبت نمی زاری همش تو دهنته
    امثال شما قبلا ها تو این انجمن جایی نداشتن نبین الان اینقدر راحت داری اینجا دهنتو وا میکنی که نشانه شخصیتت هستش

در مورد اینکه میگی از بابات دفاع میکنی باید خدمتت عرض کنم بنده بابام رو میشناسم شمایی که هرکیو میبینی جای بابای نداشتت میدونی که میخوای ازش دفاع کنی یا نه
    بنده خودم از ایشون سرویس گرفتم بیش از 8 تیکت در عرض 10 روز دارم که حداقل 5 تا ریپلای داره و کلی کار که خودم به شخصه سرشون ریختم و با توجه به تجربه ای که از این کار دارم خدمت شما بی پدر عزیز عرض میکنم که هم شما و هم نفر دیگه ای که اینجا دهن گشادتون که مثل توالت عمومی نجس و کثافته رو باز میکنید باید بدونید اعضای انجمن و افرادی که از فروشنده های مختلف خرید میکنند باید وضعیت سرویس دهنده رو با سند و مدرک ببینند نه اینکه چهارتا جوجه عین شما بیان زیر پست امثال ایشون رو خراب کنند ضمن اینکه بنده خودم 10روز هست سرویس گرفتم و هنوز به حالت استیبل نرسیده وضعیت سرویسم که مطمئنا به خاطر ایراداتی هست که در هر دو طرف بوده و اگر دانشش رو داشته باشید خودتون میتونید مشکلتون رو حل کنید
    به هر حال باز بنده تاکید میکنم وضعیت پشتیبانی و پاسخگوئی مناسب هستش
    OldProfile

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

اگر موردی هست از طریق وب سایت اقدام فرمایید. از طریق انجمن مورد فنی و پشتیبانی فنی قابل پیگیری نیست.
    خیلی از سایت پشتیبانی دادید ! زدید پنل و سرور ما رو بستید یک ثانیه هم استفاده نکردیم سرور رو چون مشکل داره

تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

امثال شما قبلا ها تو این انجمن جایی نداشتن نبین الان اینقدر راحت داری اینجا دهنتو وا میکنی که نشانه شخصیتت هستش

در مورد اینکه میگی از بابات دفاع میکنی باید خدمتت عرض کنم بنده بابام رو میشناسم شمایی که هرکیو میبینی جای بابای نداشتت میدونی که میخوای ازش دفاع کنی یا نه
    بنده خودم از ایشون سرویس گرفتم بیش از 8 تیکت در عرض 10 روز دارم که حداقل 5 تا ریپلای داره و کلی کار که خودم به شخصه سرشون ریختم و با توجه به تجربه ای که از این کار دارم خدمت شما بی پدر عزیز عرض میکنم که هم شما و هم نفر دیگه ای که اینجا دهن گشادتون که مثل توالت عمومی نجس و کثافته رو باز میکنید باید بدونید اعضای انجمن و افرادی که از فروشنده های مختلف خرید میکنند باید وضعیت سرویس دهنده رو با سند و مدرک ببینند نه اینکه چهارتا جوجه عین شما بیان زیر پست امثال ایشون رو خراب کنند ضمن اینکه بنده خودم 10روز هست سرویس گرفتم و هنوز به حالت استیبل نرسیده وضعیت سرویسم که مطمئنا به خاطر ایراداتی هست که در هر دو طرف بوده و اگر دانشش رو داشته باشید خودتون میتونید مشکلتون رو حل کنید
    به هر حال باز بنده تاکید میکنم وضعیت پشتیبانی و پاسخگوئی مناسب هستش
    سلام
    ممنون از شما بابت ارسال فیدبک. انشالله شرمنده شما نشویم.

اگر به طور تخمینی خدمت شما اطلاع دهم روزانه به صورت میانگین 8 سرور اماده و به کاربران ارائه میکنیم. تصور نمیکنم در این حجم کار، ما مشکل کیفیت داشته باشیم. همچنین هرچقدر یک سرویس دهنده بزرگتر میشود، نظرات مثبت و منفی نیز افزایش میبابد. آیا همه ی ایران از دی جی کالا راضی هستند ؟ خیر.

آفاق هاستینگ از سال 2007 فعالیت خوبی داشته و هم کاربران راضی و هم ناراضی داشته ایم.
    خدمات ما از نظر سخت افزاری و از نظر شبکه به هیچ عنوان کیفیت پایینی ندارند و اتفاقا ما طی این 15 سال روال اورسل را در پیش نگرفتیم و سریعا سرور جدید برای میزبانی از مجازی ها اماده میکنیم.
    اگر کاربری موردی در استفاده از خدمات دارد مسلما وب سایت ما محل مطرح کردن هست و در انجمن پاسخ فنی یا رسیدگی به این موارد را انجام نمیدهیم.
    بنده پست های نامربوط را گزارش دادم و با توجه به کلمات و صحبت هایی که در انجمن مطرح شد به احتمال زیاد این کاربر با همین ادیبات در وب سایت ما نیز با بخش پشتیبانی ارتباط گرفتند که در این شرایط ما به هیچ عنوان محل مناسبی برای میزبانی از افراد بی ادب نیستیم. سرویس کاربر بی ادب تا پایان مدت قرارداد فعال باقی میماند اما دسترسی ایشان به پنل قطع میگردد و هیچ تمدیدی انجام نخواهد شد. با این حال اگر موردی هست با بخش ارتباط با ما در ارتباط شوند تلاش ما رفع مشکل ایشان است.
    بنده پیگیر مشکل ایشان هستم اگر سریع تر با بخش فروش مجدد در تماس شوند تا رفع کدورت شده و سرویس بر اساس نیاز ایشان اماده شود.
    ویرایش توسط nimafire : June 28th, 2023 در ساعت 14:23

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)