نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: درخواست معرفی فروشگاه آنلاین معتبر

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

پیش فرض درخواست معرفی فروشگاه آنلاین معتبر

سلام
    وقت همگی بخیر
    دوستان مدت ده ساله از دیجی کالا خرید میکنم اما این فروشگاه مدتی به شکل عجیبی افت کرده
    سفارشات ویرایش میشن بدون اطلاع مشتری و هزینه مازاد هم گاهی برای حمل و نقل گرفته میشه
    پشتیبانی پاسخ درست نمیده و معمولا کالاها یا دیر میرسن یا زود آورده میشه و با وجود عدم تحویل در پنل تحویل داده شد نشان میده و ...
    سفارشات مرتبا به دلایل عجیب مانند مشکل در پردازش لغو میشن و در ده روز گذشته بالای ده سفارش بنده به این دلیل عجیب لغو شده
    برخورد ماموران تحویل گاهی خوب نیست و ماموران قدیمی اعلام میکنن تعییراتی در شرکت رخ داده که خود اونها هم خواهان قطع همکاری هستن
    بنده هر هفته چندین سفارش داشتم چون به دلیل کمبود وقت خریدهای خودم را آنلاین انجام میدم و سالانه بالای فکر کنم چند صد میلیون خرید دارم
    حالا اگه دوستان فروشگاه معتبری میشناسن معرفی کنن تا جایگیزین این فروشگاه کنم

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

2. # ADS

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی فروشگاه آنلاین معتبر

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگی بخیر
    دوستان مدت ده ساله از دیجی کالا خرید میکنم اما این فروشگاه مدتی به شکل عجیبی افت کرده
    سفارشات ویرایش میشن بدون اطلاع مشتری و هزینه مازاد هم گاهی برای حمل و نقل گرفته میشه
    پشتیبانی پاسخ درست نمیده و معمولا کالاها یا دیر میرسن یا زود آورده میشه و با وجود عدم تحویل در پنل تحویل داده شد نشان میده و ...
    سفارشات مرتبا به دلایل عجیب مانند مشکل در پردازش لغو میشن و در ده روز گذشته بالای ده سفارش بنده به این دلیل عجیب لغو شده
    برخورد ماموران تحویل گاهی خوب نیست و ماموران قدیمی اعلام میکنن تعییراتی در شرکت رخ داده که خود اونها هم خواهان قطع همکاری هستن
    بنده هر هفته چندین سفارش داشتم چون به دلیل کمبود وقت خریدهای خودم را آنلاین انجام میدم و سالانه بالای فکر کنم چند صد میلیون خرید دارم
    حالا اگه دوستان فروشگاه معتبری میشناسن معرفی کنن تا جایگیزین این فروشگاه کنم

با درود

من از ایسام خرید میکنم خیالم راحته البته خب تنوع دی جی رو نداره
    بستگی داره شما چی بخوای بخری
    بابت هر موضع خرید من خودم چند سایت و ند نفر رو میتونم معرفی کنم که با خیال راحت تا سال های سال ازشون خرید کنید بی دردسر

بنده هم مدتی خیلی زیادیه دیگه از دی جی بخاطر این کاراش خرید نمیکنم
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

4. تعداد تشکر ها از SamaN DL به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)