نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اینستاگرام به یه گربه تیک آبی داده؟ یعنی چی واقعا؟

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض اینستاگرام به یه گربه تیک آبی داده؟ یعنی چی واقعا؟

اینستاگرام یعنی چی آخه به یه گربه تیک آبی داده؟
    حالا گربه تنها وارث یه آدم سرمایه داره. حالا اینکه تنها وارث یعنی تمام سرمایه های کلان یه آدم پولداری رسیده به گربه
    برا اینکه مقیاس دستتون باشه همینقدر بگم که گربه، جت شخصی داره و توی معروف ترین هتل های دنیا، همیشه لوکس ترینش رزرو این گربه ست.

چقدر خالی و چقدر مشمعز کننده ست این نگاه که یه انسان که واقعا شعور داره و عقل داره هنوز نمیتونه یه تحلیل ساده کنه و این جواب رو نده که هرچیزی جای خودش. شرایط سخت مادی یک انسان جای خودش، و شرایط مادی یک گربه جای خودش. این چه تحلیل احمقانه ی خالی از شعوریه؟؟؟ جالب اینه که چقدر هم دفاع میکنن از این نظر. از یازده نفری که داشتیم در مورد این مساله بحث میکردیم، باورم نمیشه که همه، میگفتن که شرایط سخت مادی یک انسان، اصلا ارتباطی با این موضوع نداره.

الآن میشه نتیجه گرفت که چقدر یک فرد میتونه مغزش زنگ زده باشه که فکر کنه حق با اکثریته. هرگز تعداد اکثریت موافق های یک نظر، نمیتونن حق رو مشخص کنن. حق فقط و فقط با حقیقته. حقیقت هم غیرقابل تعیینه. هیچ کس نمیتونه تعیین کنه که حقیقت این است که من میگویم.

چه فرقی بین موافق های این نظر، با اون احمق هایی ست که گالیله رو چون میگفت که زمین به دور خورشید میچرخه و گرفتن کشتنش، هستش؟

حالا هیی بیایید بگید که سایت پربازدیدتون رو بدید من میزبانی کنم چون سی پی یو سرورم خدا میلیارد تومن پولشه. عجب زندگی ساختن. بین این نظر آخر هم جای بحث خیلی زیاده ها. خیلی. هاستینگ هم داره.

یه دفاعی هم بکنم از سرویس های سایت چابکان. خدایی دمتون گرم. جاتون خالیه اینجا. چقدر لذت بردم از سایت چابکان. کارتون درسته همین فرمون برین جلو.

بعدا بیشتر در مورد چابکان صحبت میکنیم و ازش الگو میگیریم که ویژگی های یه هاستینگ خوب چی هست.
    ویرایش توسط demonvictor : May 7th, 2023 در ساعت 10:31
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

2. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض پاسخ : اینستاگرام به یه گربه تیک آبی داده؟ یعنی چی واقعا؟

من نظر خودم رو میگم که میتونه موافق یا مخالف داشته باشه
    تیک آبی به یک برند داده میشه حالا این برند ممکنه پرسونال برند باشه یا بیزنس برند.
    مثلا شادمهر عقیلی یک پرسونال برند هست و اینستاگرام به صفحه اختصاصی او تیک آبی میده تا افراد دیگر از نام شادمهر سوء استفاده نکنن و به نام شادمهر یه پیج فیک نزنن.
    یا فرضا نایک یه بیزنس برند هست و باز هم اینستاگرام به پیج نایک تیک آبی میده تا صفحه اصلی این بیزنس از صفحات جعلی مشخص باشه تا سوء استفاده ای اتفاق نیوفته.
    حالا این سوال پیش میاد که آیا یک حیوان هم میتونه برند باشه و تیک آبی بگیره یا نه؟
    به نظر من یک حیوان هم میتونه برند باشه اگر دارای ویژگی ها، مهارت ها یا خصوصیات منحصر به فردی باشه و بر اثر اون خصوصیات به شهرت رسیده باشه. در این صورت دادن تیک آبی که این حیوان منحصر به فرد رو از حیوانات مشابه دیگه متمایز کنه هیچ اشکالی نداره تا افراد از شهرت اون حیوان سوء استفاده نکنن.
    برای مثال یک سگ آتشنشان که جان افراد زیادی رو نجات داده و به همین دلیل به شهرت رسیده میتونه تیک آبی ایستاگرام رو بگیره تا افراد سوء استفاده گر، سگ شخصی خودشون رو جای اون سگ جا نزنن و مردم و فریب ندن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)