صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: کلاه برداری دیجی کالا

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : کلاه برداری دیجی کالا

ایرانسل خیلی الکی گرون نیست؟؟؟؟؟
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

2. # ADS

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    ایرانسل خیلی الکی گرون نیست؟؟؟؟؟
    چی الکی گرون نشده ؟!
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    21 پست

اگر گرون بشه باز مشکلی نیست متاسفانه با گرون تر شدن خدمات دهی همه فروشگاه ها تقریباً نصف یا کمتر شده
    تبلیغات رایگان
    nabtabligh.ir

5. تعداد تشکر ها از iman.ir به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

انتظاری که از دیجی‌کالا دارید، و دارید مقایسه میکنیدش، اگر، هرکدوم از شما فقط برای هفت روز، مدیریتش رو برعهده بگیرید، بعد از هفت روز، باعث پایین اومدن کل کسب و کار میشید.

دیجی‌کالا درسته که بهش خیلی انتقاد هستش، اما به اقتضای سن و تجربه، ممکنه که شما همه چیز رو به شکلی ببینید که اونها هیچی بلد نیستن و شما بلد هستید. این که شما تصورتون این هستش که اونها فقط به فکر پول به جیب زدن هستن و خدمت دهی به کاربران براشون مهم نیست، یه جور توهم هستش. علتشم اینه که مدیریت دیجی‌کالا، به قدری حرفه ای هست و دانشش از من و شماها بالاتر هستش که قطعا میدونه، باید رضایت مشتریان رو در بالاترین حدممکن، نگه‌داره.

اما بزرگترین مساله اینه که یک کسب و کار وقتی میره تو مقیاس، دیگه معادله ها تغییر میکنه.

زنجیره ی تامین، بسیار بزرگتر میشه و چالش هایی وجود داره که شما حتی نمیتونید هیچ درکی از مسایلی که ایجاد میشه داشته باشید.

من هم نقد میکنم، اما انتقاد با این موضوع که اونها فقط سرویس هارو گرون میکنن و اصلا به فکر خدمت‌رسانی نیستن و به فکر پول به جیب زدن هستن اشتباست.

یادتون باشه، هیچکدوم از شما، حتی توانایی اینکه یک کسب و کار رو به اندازه ای به درآمد برسونید که وارد مقیاس بشه رو ندارید. چه برسه به اینکه بجای نقد، این کسب و کارهایی که وارد مقیاس شدن رو هم بخوایید تخریب کنید.

مدیریت این کسب و کارهایی هم که وارد مقیاس شدن، چیزی نیست که به این سادگیا بشه مهندسیش کرد.

بدون درنظر گرفتن فاکتورهای متغیر، فقط با کسب و کار های بیرون از مملکت مقایسه میکنید. درصورتی که فاکتورهای دیگه رو بررسی نمیکنید.

همیشه یادتون باشه نقد به اینکه، فلان کسب و کار در فلان قسمت، فعلا دارای مشکل هستش، فرق داره با اینکه، اونها بطور کامل، همه چیز رو گرون میکنن و خدمات رسانی شون نصف میشه.

من هم به تیپاکس نقد دارم. به خدمت رسانی ایرانسل نقد دارم. به خدمت رسانی دیجی‌کالا نقد دارم.

اما اونا هم هرروز دارن تلاش میکنن که شمارو در بالاترین حد ممکن، راضی نگه‌دارن. ولی بحث سره اینه که به چه شکل.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    21 پست

انتظاری که از دیجی‌کالا دارید، و دارید مقایسه میکنیدش، اگر، هرکدوم از شما فقط برای هفت روز، مدیریتش رو برعهده بگیرید، بعد از هفت روز، باعث پایین اومدن کل کسب و کار میشید.

دیجی‌کالا درسته که بهش خیلی انتقاد هستش، اما به اقتضای سن و تجربه، ممکنه که شما همه چیز رو به شکلی ببینید که اونها هیچی بلد نیستن و شما بلد هستید. این که شما تصورتون این هستش که اونها فقط به فکر پول به جیب زدن هستن و خدمت دهی به کاربران براشون مهم نیست، یه جور توهم هستش. علتشم اینه که مدیریت دیجی‌کالا، به قدری حرفه ای هست و دانشش از من و شماها بالاتر هستش که قطعا میدونه، باید رضایت مشتریان رو در بالاترین حدممکن، نگه‌داره.

اما بزرگترین مساله اینه که یک کسب و کار وقتی میره تو مقیاس، دیگه معادله ها تغییر میکنه.

زنجیره ی تامین، بسیار بزرگتر میشه و چالش هایی وجود داره که شما حتی نمیتونید هیچ درکی از مسایلی که ایجاد میشه داشته باشید.

من هم نقد میکنم، اما انتقاد با این موضوع که اونها فقط سرویس هارو گرون میکنن و اصلا به فکر خدمت‌رسانی نیستن و به فکر پول به جیب زدن هستن اشتباست.

یادتون باشه، هیچکدوم از شما، حتی توانایی اینکه یک کسب و کار رو به اندازه ای به درآمد برسونید که وارد مقیاس بشه رو ندارید. چه برسه به اینکه بجای نقد، این کسب و کارهایی که وارد مقیاس شدن رو هم بخوایید تخریب کنید.

مدیریت این کسب و کارهایی هم که وارد مقیاس شدن، چیزی نیست که به این سادگیا بشه مهندسیش کرد.

بدون درنظر گرفتن فاکتورهای متغیر، فقط با کسب و کار های بیرون از مملکت مقایسه میکنید. درصورتی که فاکتورهای دیگه رو بررسی نمیکنید.

همیشه یادتون باشه نقد به اینکه، فلان کسب و کار در فلان قسمت، فعلا دارای مشکل هستش، فرق داره با اینکه، اونها بطور کامل، همه چیز رو گرون میکنن و خدمات رسانی شون نصف میشه.

من هم به تیپاکس نقد دارم. به خدمت رسانی ایرانسل نقد دارم. به خدمت رسانی دیجی‌کالا نقد دارم.

اما اونا هم هرروز دارن تلاش میکنن که شمارو در بالاترین حد ممکن، راضی نگه‌دارن. ولی بحث سره اینه که به چه شکل.
    اینکه من نمیتونم این شرکت رو بگردونم درست اما بنده کسب و کار خودم رو دارم و اونو دارم کامل و درست میگردونم . شرکت هایی مثل دیحی کالا از قبل دارن همین خدمات رو ارائه میدن و حالا خدماتشون بد شده و جوابگو نیستن.

این روشی که شما میگید مثل اینه شما به شخصی پول میدید تا بهتون خدمات بده اما نه خدمات میده ، نه پول و نه سود پول . پس با نظر شما چون شما در اون کار نیستید نباید ازشون انتقاد کنید و ازشون شاکی باشید . اگر برای شما این روال عادی هست برای بنده اصلاً قابل قبول نیست. چون خودم به مشتری درست خدمات میدم.
    تبلیغات رایگان
    nabtabligh.ir

8. تعداد تشکر ها از iman.ir به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iman.ir نمایش پست ها
    اینکه من نمیتونم این شرکت رو بگردونم درست اما بنده کسب و کار خودم رو دارم و اونو دارم کامل و درست میگردونم . شرکت هایی مثل دیحی کالا از قبل دارن همین خدمات رو ارائه میدن و حالا خدماتشون بد شده و جوابگو نیستن.

این روشی که شما میگید مثل اینه شما به شخصی پول میدید تا بهتون خدمات بده اما نه خدمات میده ، نه پول و نه سود پول . پس با نظر شما چون شما در اون کار نیستید نباید ازشون انتقاد کنید و ازشون شاکی باشید . اگر برای شما این روال عادی هست برای بنده اصلاً قابل قبول نیست. چون خودم به مشتری درست خدمات میدم.
    اینکه شما میگید مغالطه‌ست. چون نه من گفتم که اگر پول دادید بابت یک سرویسی و سرویسی نگرفتید، بمعنی اینه که چون در اون کار نیستید نباید شکایت کنید و نه من گفتم که این روال عادی هست.

اگه هدفتون از این مغالطه اینه که بگید من اشتباه میکنم، باشه شما درست میگید و من اشتباه میکنم. اما اگه هدفتون این هستش که بدونید فرق مدیریت یک کسب و کار نسبت به مقیاس پیدا کردن یک کسب و کار چیه، و اینکه دنبال این هستید که بفهمید چرا، کسب و کارهای بزرگ این مشکلات براشون ایجاد میشن، اونوقت میشه که مواردی که گفتم رو بادقت بررسی کنید اونوقت متوجه میشید که من، هدفم این نیست که بگم این روال، عادی هستش.

اولا گفتم که، تمام تمرکز واحد های مدیریتی دیجیکالا شش دانگ تمرکزشون روی این هستش که، شما، تجربه ی خرید خوبی داشته باشید.
    تمام تلاش واحد های مدیریتی دیجی کالا، بر روی این هستش که شما، بیشترین میزان رضایت رو داشته باشید.

بنابراین، این دو مورد، رو شما نمیتونید زیرسوال ببرسید.

من دارم میگم وقتی که یک کسب و کار، به اندازه ی دیجی‌کالا، رشد میکنه، هر دوموردی که شما دنبالش هستید و واحد مدیریت هم داره براش تلاش میکنه، وارد چالش میشه. این عادی ترین مساله در تمام کسب و کارهاست. شما چرا مغالطه میکنید که من گفتم، اینکه پول بگیرن و خدمات رسانی نکنن، عادی هستش؟؟ زشت نیست این مغالطه؟ یا حرف من رو نفهمیدید یا اینکه.... انشالله که متوجه صحبت من نشدید.

درمورد کسب و کاری هم که دارید، یادتون باشه، حفظ و تگهداری از کسب و کار، فرق داره با رشد و توسعه ی کسب و کار. این دو مورد، اصلا وجه اشتراک ندارن.

بهتربود حداقل بخاطر آینده ی کسب و کار خودتون هم که بود، حرفای من رو به اندازه ی یکی دوروز بررسی میکردید. چون این موارد، رو اگر الآن شما بررسی کنید و نسبت بهش، دانش پیدا کنید، قطعا میتونه به کسب و کارتون کمک کنه.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    251
    تشکر شده در
    159 پست

یکجوری میگید انگار دیجیکالا تازه کارشو شروع کرده، دیجیکالا الان ۱۰ ساله تبدیل به خرده فروشی شده!
    دیجیکالا تو همون ۵-۶ سال اولیه بازار اینترنتی ایران رو کاملا اشباع کرد، الان به دلیل اینکه هیچ رقیبی نداره، کمیت رو به کیفیت اولویت قرار داده، به همین دلیل سال به سال درآمد اش بیشتر میشه، اما کیفیت خدمات اش بدتر.

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

کاش یه تاپیک هم واسه ایسام میزدید..10 ساله توش فروشنده بودم.سیستم هوشمند راه اندازی کردند مثلا گ...حالیش نیست..برداشته از بیخ و بن اکانتمو بن کرده میگه محصولاتتون فیک بوده! بهشون تیکت زدم خوب محصولات فیک داشتم اگر خلاف قوانین هست چرا همچین گرینه ای رو تو سایتتون موقع گذاشتن محصول گذاشتید اصلا؟! اگر فیک نمیخواین کسی بفروشه چرا گذینش تو درج محصولات هست؟!! حالا اینا به کنار یدفعه بدون تذکری پیغامی چیزی زدن بن کردن اکانتمو میگن 500 هزار تومان باید بدی اکانتتو باز کنیم!
    از وقتی سایتهای مشابه مثل باسلام و.. اومده اینا سیرمونی ندارن قانع نیستن میخوان هرجور شده از ملت بیشتر پول بگیرن..
    بدبختی هیچ مسعولی هم نداره بهش باهاش حرف زد هرچی تیکت میزنی مثل روبات حرف خودشونو تکرار میکنن میگن باید پول بدی!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

متاسفانه، یکی از مشکلات کشور ما اثرشوفر یا توهم دانش هستش.

یک سری از عزیزان هم که وارد موضوع صحبت من با ایمان شدن، احتمالا مشمول یکی از این گزینه ها هستن:
    ۱. متوجه موضوع و عنوان صحبت نشدن.
    ۲. با حواص‌پرتی مطالب رو خوندن
    ۳. اصلا درگیر مباحثی که با یوزر ایمان، انجام شده نیستن و من نفهمیدم که ده ساله کارشو شروع کرده یا قانون فروش فیک رو نذاشتن، اصلا چه ارتباطی با صحبتی که با یوزرایمان میکنیم چی هست. برا همین احتمالا یا مطالب رو با حواص پرتی خوندن یا اصلا هرچقدر هم با دقت مطالب رو خوندن، هنوز نتونستن متوجه مورد بحث بشن.
    ۴. اصلا نسبت به کسب و کار هیچ درکی ندارن.

اما یوزر ایمان وقتی داره میگه که رقیب های دیجی‌کالا، بعد از سالها خدمات رسانی، نتونستن پاسخگو باشن و خدمت رسانی شون مثل قبل باشه، دقیقا دارن، توی متن اصلی حرکت میکنن و من هم چون ایشون متوجه موضوع شدن، علت رو دارم باشون بررسی میکنم.

مطالبی که شما دو کاربر عزیز ارسال کردید، باید یک تاپیک جدید باز کنید و بین خودتون در مورد اینکه، آیا مدیریت دی‌جی‌کالا چون بازار رو اشباع کردن آیا هدفشون اینه که دیگه فقط پول بگیرن و هیچی از مدیریت بلد نیستن و شما بلد هستید و بعدش اصلا هم موضوع رو به سمتی نکشونید که اگه شما راست میگید، پس چطوری بازارو اشباع کردن و خارج از تاپیک، اینجا اظهار نظر نکنید. چون باعث میشه که، نشه دلایل رو بررسی کرد.

نه یوزر ایمان، وقتش رو از سر راه آورده که بخواد دلیل شمارو نسبت به اینکه چون بازار رو اشباع کردن، میخوان فقط پول در بیارن و نه اون بحثی که یوزر بعدی گفتن که نفهمیدم اصلا چه ربطی داشت.

ایشون خودشون کسب و کار دارن و مساله ی چالشی هستش که کسب و کار ها در دراز مدت باش روبرو میشن و یادتون باشه، کسب و کارهایی در دراز مدت با این مشکل خدمات رسانی روبرو میشن که اتفاقا یک مدیریت حرفه ای و قوی دارن وگرنه چه کسب و کارهایی که در درازمدت، هنوز به چالش های خدمات رسانی نرسیدن. یعنی هنوز رشد نکردن.
    ویرایش توسط demonvictor : April 13th, 2023 در ساعت 12:07

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    251
    تشکر شده در
    159 پست

متاسفانه، یکی از مشکلات کشور ما اثرشوفر یا توهم دانش هستش.

یک سری از عزیزان هم که وارد موضوع صحبت من با ایمان شدن، احتمالا مشمول یکی از این گزینه ها هستن:
    ۱. متوجه موضوع و عنوان صحبت نشدن.
    ۲. با حواص‌پرتی مطالب رو خوندن
    ۳. اصلا درگیر مباحثی که با یوزر ایمان، انجام شده نیستن و من نفهمیدم که ده ساله کارشو شروع کرده یا قانون فروش فیک رو نذاشتن، اصلا چه ارتباطی با صحبتی که با یوزرایمان میکنیم چی هست. برا همین احتمالا یا مطالب رو با حواص پرتی خوندن یا اصلا هرچقدر هم با دقت مطالب رو خوندن، هنوز نتونستن متوجه مورد بحث بشن.
    ۴. اصلا نسبت به کسب و کار هیچ درکی ندارن.

اما یوزر ایمان وقتی داره میگه که رقیب های دیجی‌کالا، بعد از سالها خدمات رسانی، نتونستن پاسخگو باشن و خدمت رسانی شون مثل قبل باشه، دقیقا دارن، توی متن اصلی حرکت میکنن و من هم چون ایشون متوجه موضوع شدن، علت رو دارم باشون بررسی میکنم.

مطالبی که شما دو کاربر عزیز ارسال کردید، باید یک تاپیک جدید باز کنید و بین خودتون در مورد اینکه، آیا مدیریت دی‌جی‌کالا چون بازار رو اشباع کردن آیا هدفشون اینه که دیگه فقط پول بگیرن و هیچی از مدیریت بلد نیستن و شما بلد هستید و بعدش اصلا هم موضوع رو به سمتی نکشونید که اگه شما راست میگید، پس چطوری بازارو اشباع کردن و خارج از تاپیک، اینجا اظهار نظر نکنید. چون باعث میشه که، نشه دلایل رو بررسی کرد.

نه یوزر ایمان، وقتش رو از سر راه آورده که بخواد دلیل شمارو نسبت به اینکه چون بازار رو اشباع کردن، میخوان فقط پول در بیارن و نه اون بحثی که یوزر بعدی گفتن که نفهمیدم اصلا چه ربطی داشت.

ایشون خودشون کسب و کار دارن و مساله ی چالشی هستش که کسب و کار ها در دراز مدت باش روبرو میشن و یادتون باشه، کسب و کارهایی در دراز مدت با این مشکل خدمات رسانی روبرو میشن که اتفاقا یک مدیریت حرفه ای و قوی دارن وگرنه چه کسب و کارهایی که در درازمدت، هنوز به چالش های خدمات رسانی نرسیدن. یعنی هنوز رشد نکردن.
    وقتی جوابی ندارید چرا حاشیه میرید، من حرفی از عدم مدیریت دیجیکلا نزدم و ادعایی ندارم که می تونم کسب و کاری به بزرگی دیجیکالا رو مدیریت کنم.
    دیجیکالا خیلی وقته به بلوغ رسیده، تمام چالش های بزرگی که داشته خیلی وقته برطرف شده و به دلیل اینکه هیچ رقیبی نداره، مدیریت اش اولویت رو روی افزایش درآمد مالی قرار داده تا رضایت مشتری.
    بزرگترین چالش دیجیکالا زمانی خواهد بود که رقبای خارجی اش وارد بازار ایران بشن (که همچنین اتفاقی حالا حالاها اتفاق نمی افته)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع