صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: مشکل دسترسی به سرور های Hetzner با اینترنت همراه اول

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    251
    تشکر شده در
    159 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل دسترسی به سرور های Hetzner با اینترنت همراه اول

نقل قول نوشته اصلی توسط SamaN DL نمایش پست ها
    مهندس الان درست فهمیدم بستر اینترنت انگلیس رو با ایران مقایسه کردی؟!
    این کاربر کلا توی یک دنیای دیگه سیر میکنه، بزار برای خودش فکر کنه اینترنت ایران از کشورهای مثل انگلیس یا کانادا بهتره.

2. # ADS

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط firebox نمایش پست ها
    این کاربر کلا توی یک دنیای دیگه سیر میکنه، بزار برای خودش فکر کنه اینترنت ایران از کشورهای مثل انگلیس یا کانادا بهتره.
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط firebox نمایش پست ها
    تاپیک های دیگه هم اراجیف زیاد میگه ملت رو گذاشته سرکار.

تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vistaix نمایش پست ها
    تاپیک های دیگه هم اراجیف زیاد میگه ملت رو گذاشته سرکار.
    اقا انجمن فعال باشه مگه ضرر داره؟
    داره خاک میخوره اینجا ها
    یجوری رفتار نکنید ک طوری بشه بعد بگن طوری شده :دی

6. تعداد تشکر ها از SamaN DL به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    251
    تشکر شده در
    159 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SamaN DL نمایش پست ها
    اقا انجمن فعال باشه مگه ضرر داره؟
    داره خاک میخوره اینجا ها
    یجوری رفتار نکنید ک طوری بشه بعد بگن طوری شده :دی
    این انجمن همینطوری اش هم مرده است، حالا یکسری یک کاربر بیان، چرت و پرت بگن رو اعصاب بفیه برن، همین چندتا کاربر باقی مونده رو هم میپرونن.

8. تعداد تشکر ها از firebox به دلیل پست مفید

عضو انجمن sudo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    360
    تشکر شده در
    300 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    اصلا مقایسه اینترنت انگلیس با ایران، کار مسخره ایه. اولا که انگلیس بین همه ی کشورای ریزه پیزه ی اروپا، بازم پایین ترین سرعت اینترنتو داره. بدترین نوع فیلترینگ رو داره.

یکی از ارایه دهنده های همین انجمن با نام کاربری sudu فکر کنم الآن خودش داره تو انگلیس زندگی میکنه، کلا همین سایتای غیراخلاقی که شما با فیلترشکن میتونید باز کنید، اونا تو انگلیس کلا بسته ست. یعنی اصلا فکر باز کردنش رو نکنید. این موضوع غیرقابل حله براتون اگه تو انگلیس باشید. فقط روی اینترنت های خاصی که کلا نزدیک ۳۰ درصد جمعیت انگلیس رو شامل میشه، چنین امکانات ضدفیلترینگی وجود داره. بقیه کلا فیلترن. بعدشم توی سرعت هم که کلا بین خودشون، پایین ترین رو انگلیس داره. اما میگم، انقدر ساده نباشید. نگید چون آدما سرعت اینترنتشون n مگابایت برثانیه ست پس اینترنتش از ایران بهتره. این مغالطه ست. ایران اینترنتش پیک های سه ترابایت برثانیه تا ۱۴ ترابایت برثانیه داره.

سامان جان، اگه بخوام بهت مقیاس بدم، که بتونی حس کنی اینترنت ایران قوی تره یا انگلیس، ایران توی کمتراز چندثانیه، میتونه با اینترنتش، کل انگلیس رو آفلاین کنه و هیچ جوره هیچ شانسی نداره.

برای همین میگم وقتی که اینترنت یک کشور، با اینترنت یک کشور دیگه، ظرف چندثانیه، آفلاین میشه، اصلا نمیشه وارد مقایسه اش کرد. اول از همه باید متوجه شد که اینترنت ایران، بشدت قویه. اما بخاطر وسعت زیاد کشورمون، و تعداد زیاد جمعیت مون و تعداد افرادی که متصل هستن به اینترنت رو، درنظر بگیری بعد ببینی اصلا انگلیس در مقام مقایسه قرار میگیره یا نه.

اینترنت ایران بشدت قوی تر از انگلیسه. فیلترینگ انگلیس بشدت بالاست. رصد و کنترل اینترنت در بالاترین حد ممکنه و حریم خصوصی در پایین ترین حد ممکن.

انقدر که به شوخی با رفیقت یه چتی بکنی که خلاف قوانین کشورشون باشه، بالاسرتن.

بعدشم بزرگترین برنامه نویس های دنیا، جونشون رو تو راه مبارزه با همین ایدیولوژی کشورای آمریکا و سیاست های اروپا، از دست دادن و هنوزهم جامعه برنامه نویس ها و هکرا، هر روز درحال جنگیدن با این کشورا و سیاست های کثیفشون هستن.

من تعجب میکنم چرا توی انجمن مون که همه برنامه نویس هستنو تعلقشون به یک جامعه ی مشترک با اونهاست، انقدر طرزفکرشون برعکس جامعه ی برنامه نویس اونوره.

سره همین موضوعاته که آمریکا، پاسخ اتمی گذاشته سره این جور داستانا. چون همین کشورای آسیا، بدون هیچ چالشی، هرکشوری رو بخوان میتونن اینترنتش رو متوقف کنن.

نذارید بگم که همین اواخر، با چه ترفندی اینترنت کاربرا بسته شد
    بخشی از صحبتتون در مورد من بود پاسخ میدم.
    ابتدای کلام عرض کنم من نه متخصص مخابرات هستم نه بصورت دقیق سر از زیرساخت های انگلیس و ایران در میارم.
    من فقط یک SysAdmin هستم که 13 تا 15 سال تو این زمینه دارم کار میکنم.
    صحبت های من صرفا یه تجربه است، درست یا غلطش رو نمیتونم تایید کنم.

من داخل انگلیس از دو اپراتور EE و BT سرویس اینترنت میگیرم که یه جورایی همکاری های نزدیکی با هم دارن. یعنی برید نمایندگی EE بگید من Broadband میخوام پاس ِ ات میدن به شرکت BT.
    حالا بماند که یه اندک تخفیفی هم قائل میشن چون مشتری و کاربر اپراتور EE هستی.

خیلی هم اهل این سایت هایی که گفتین نیستم ولی روی اینترنت های من محدودیتی وجود نداره. ولی برای دوستانم که از شرکت هایی مثل Virgin تهیه کردن ، گویا این نوع سایت ها محدود شده.
    البته تو انگلیس تنها اینطور نیست، فرانسه یا و.... هم همینطوره. شما برای استفاده از خدمات پ....و...ر....ن باید احراز هویت بشید.

اما یک نکته ی جالبش که گفتین ایران اینترنتش خیلی خفن تر از انگلیسه و ایران بخواد انگلیس افلاین میشه و ... حس میکنم یه شوخی دارید میکنید ! بگید که شوخیه

به نظرم وقتی توی یه کشوری اکثر اپراتور هاش به شما اینترنت با ترافیک نامحدود ولی پهنای باند محدود و مشخص ارائه میده نشون از یک بستر قدرت مند ارتباطی هست.
    درصورتی که شما داخل ایران حتی ترافیک داخلی هم شاید رو یه سری از ISP ها نامحدود نباشه. (هرچند ترافیک داخلی ایران یه چیز مسخره است)

من یاد ِ این قضیه افتادم چند روز پیش که بعضی از مشتریام برای برخی از امور مجبور شدن از اسیاتک و سایر دیتاسنتر های مطرح ایران سرور ایران تهیه کنن (چون ما فعلا موجودیمون صفر هست) دیدیم شدیدا کندی سرعت و اختلال دیده میشه و جویا که شدیم دیدیم تقاضا های مردم برای استفاده از اون سرویس هایی که شما میدونید و منم میدونم زیاد شده و مجبورن که از ایران تانل کنن به خارج. دیتاسنترهاشون جوابگو نیست.

یا باز من چند تا سرور اجاره ای و کولو تو دیتاسنتر امین قم داشتم. یه بنده خدایی با یه vps هتزنر اتک میزد به سرور ایران ِ من ، این دیتاسنتر توانایی مقابله نداشت..... ddos protection یعنی پشم!!!
    حالا نکته جالبش چی بود ؟ میگفتن اون ایپی رو ما تو فایروال ببندیم چون پشت فایروالمون هست بازم باید پول ترافیک و پهنای باند مارو بدین ... ولش بکنیم هم باز ترافیک و پهنای باند سرور منو مشغول میکرد بازم باید پول میدادم ))))

باورتون میشههههه؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟
    که تهشم سخت افزار منو مصادره کردن و چند ده میلیون هم پول گرفتن و یک ماه هم سرویس نگرفتم.

درصورتی که تو کوچه پس کوچه های همین انگلیس شما ببینید یه دیتاسنتر هست با ddos protection و .. کلی مخلفات ))

تمام صحبت هایی که من کردم تجربه بود. به نظرم زیر ساخت کشورهای توسعه یافته ای مثل انگلیس با کشور عزیزمون ایران یه جوک هست.
    پـــــــــــــــارس آپــتــایــم ارائه دهنده خدمات وب هاستینگ، سرور مجازی از سال 2010
    ارتباط با من در تلگرام
    شماره تماس: 00447498558035

10. تعداد تشکر ها ازsudo به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sudo نمایش پست ها
    بخشی از صحبتتون در مورد من بود پاسخ میدم.
    ابتدای کلام عرض کنم من نه متخصص مخابرات هستم نه بصورت دقیق سر از زیرساخت های انگلیس و ایران در میارم.
    من فقط یک SysAdmin هستم که 13 تا 15 سال تو این زمینه دارم کار میکنم.
    صحبت های من صرفا یه تجربه است، درست یا غلطش رو نمیتونم تایید کنم.

من داخل انگلیس از دو اپراتور EE و BT سرویس اینترنت میگیرم که یه جورایی همکاری های نزدیکی با هم دارن. یعنی برید نمایندگی EE بگید من Broadband میخوام پاس ِ ات میدن به شرکت BT.
    حالا بماند که یه اندک تخفیفی هم قائل میشن چون مشتری و کاربر اپراتور EE هستی.

خیلی هم اهل این سایت هایی که گفتین نیستم ولی روی اینترنت های من محدودیتی وجود نداره. ولی برای دوستانم که از شرکت هایی مثل Virgin تهیه کردن ، گویا این نوع سایت ها محدود شده.
    البته تو انگلیس تنها اینطور نیست، فرانسه یا و.... هم همینطوره. شما برای استفاده از خدمات پ....و...ر....ن باید احراز هویت بشید.

اما یک نکته ی جالبش که گفتین ایران اینترنتش خیلی خفن تر از انگلیسه و ایران بخواد انگلیس افلاین میشه و ... حس میکنم یه شوخی دارید میکنید ! بگید که شوخیه

به نظرم وقتی توی یه کشوری اکثر اپراتور هاش به شما اینترنت با ترافیک نامحدود ولی پهنای باند محدود و مشخص ارائه میده نشون از یک بستر قدرت مند ارتباطی هست.
    درصورتی که شما داخل ایران حتی ترافیک داخلی هم شاید رو یه سری از ISP ها نامحدود نباشه. (هرچند ترافیک داخلی ایران یه چیز مسخره است)

من یاد ِ این قضیه افتادم چند روز پیش که بعضی از مشتریام برای برخی از امور مجبور شدن از اسیاتک و سایر دیتاسنتر های مطرح ایران سرور ایران تهیه کنن (چون ما فعلا موجودیمون صفر هست) دیدیم شدیدا کندی سرعت و اختلال دیده میشه و جویا که شدیم دیدیم تقاضا های مردم برای استفاده از اون سرویس هایی که شما میدونید و منم میدونم زیاد شده و مجبورن که از ایران تانل کنن به خارج. دیتاسنترهاشون جوابگو نیست.

یا باز من چند تا سرور اجاره ای و کولو تو دیتاسنتر امین قم داشتم. یه بنده خدایی با یه vps هتزنر اتک میزد به سرور ایران ِ من ، این دیتاسنتر توانایی مقابله نداشت..... ddos protection یعنی پشم!!!
    حالا نکته جالبش چی بود ؟ میگفتن اون ایپی رو ما تو فایروال ببندیم چون پشت فایروالمون هست بازم باید پول ترافیک و پهنای باند مارو بدین ... ولش بکنیم هم باز ترافیک و پهنای باند سرور منو مشغول میکرد بازم باید پول میدادم ))))

باورتون میشههههه؟!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟
    که تهشم سخت افزار منو مصادره کردن و چند ده میلیون هم پول گرفتن و یک ماه هم سرویس نگرفتم.

درصورتی که تو کوچه پس کوچه های همین انگلیس شما ببینید یه دیتاسنتر هست با ddos protection و .. کلی مخلفات ))

تمام صحبت هایی که من کردم تجربه بود. به نظرم زیر ساخت کشورهای توسعه یافته ای مثل انگلیس با کشور عزیزمون ایران یه جوک هست.
    اصلا از جوک هم بدتره
    امیدوارم ی مقدار با دید بازتر نگاه کنیم نسبت به همه چیز

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)