نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
دوستان من فکر میکنم، همه متوجه اهمیت ارتباطات تجاری شده باشن.

لطفا جناب آقای امیدآران، برادر عزیز شما فیتیله رو بکشید پایین و بیشتر از این، ادامه ندید. شما واقعا برنامه‌نویس هستید و حقیقتا کلاه‌بردار نیستید. بالاخره همکار هستیم، در روند کار ممکنه بالاخره تو یکسری جاها به بن‌بست بخوریم و کارفرما همراهی نکنه و همه ی این مشکلات رو داریم. لطفا مراتب رو به شکل تماس تلفنی، باهمدیگه پیگیری کنید، به هرحال الآن شما اگر مبلغ دریافتی رو بعنوان حق‌الزحمه هم درنظر بگیرید، به قول بازاری های قدیم، نون و نمکی خوردید. به احترام این نون و نمک، دیگه این جریان رو اجازه ندید جلوتر بره.

جناب کارفرمای عزیز، شماهم خودتون رو بگذارید جای برنامه‌نویس. شما از همین فضای وب‌هاستینگ استفاده کردید، و به ایشون سفارش کار دادید. به هر علتی، درفرآیند کار شما، ممکنه به بن‌بست خورده باشه. آیا این درسته که شما کاری کنید که ایشون بعنوان کلاه‌بردار شناخته بشن و دیگه نتونن توی این فضا، کسب‌درآمد کنن؟ این مصداق بریدن نان نیست؟ بنظرم شما هم متوجه شدید که نباید نون کسی رو برید و بهش گفت کلاهبردار. به هرحال ایشون هم از این فضا ارتزاق میکنن.

یک ارتباط تلفنی باهم برقرار کنید. از گوگل‌میت استفاده کنید. مواردی که انجام شده رو به اشتراک بگذارید. مشکلات و موانع کار رو شناسایی کنید و این موضوع رو به شیوه ی فنی و برنامه‌نویسی حل کنید.

جناب آقای آران. اجازه ندید که کار بیشتر از این جلو بره.
ممنون از درک و شعور بالای شما.
من با ایشون صحبت کردم و بهشون پیشنهاد دادم که من تو تاپیک از شما بابت بی احترامی که کردم عذرخواهی میکنم و اعلام میکنه که مسئله بین خودمون حل شده و از مدیریت هم میخوام این تاپیک حذف بشه، اما قبول نکردن و میخوان که راه خودشون رو برن.