صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: کلاه برداری امید آران کلاندرق با آی دی omid1991

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : کلاه برداری امید آران کلاندرق با آی دی omid1991

عزیز من نمیدونم شما خودت رو زدی به اون راه یا واقعا متوجه نیستی؟!
    همه چیز واضح و مشخص هست. سرور من در تاریخ 3 فوریه هک شده و همون روز هم به شما اطلاع دادم و یک ماه بعد نبوده! و فقط هم یک سرور مجازی روش نبوده، 10 سرور مجازی بوده که از هیچکدوم بک آپی نداشتم.
    من برای برگردوندن این سرورها نیاز به زمان داشتم و دوستانی که تو این تایم سرور اختصاصیشون هک شده بود درک میکنن که آدم چه حالی داره تو اون شرایط:
    https://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=223472

من از شما سوال کردم که اگر بک آپ دارید، من بزنم فایل های vmdk سرور رو حذف کنم، شما هم گفتید بله بک آپ دارم نگران نباشید. خوب منم بدون نگرانی سرور رو پاک کردم و از اول بالا اوردم، بعد که برگشتم میگم بفرمایید این سرور جدید، میگید نه بک آپ پاک شد! (اینجا من مقصرم که شما به من اطمینان دادید که بک آپ دارید؟!)
    اگر به من اطمینان نمیدادید من اون سرور رو پاک نمیکردم و چند روز بعدش روشی که برای ریکاوری فایل های سرور بود رو پیاده میکردم.
    حالا همه این ها به کنار.همه جور هک شدن و پاک شدن سرور رو من قبول میکنم، ولی

حالا که من خودم فایل های سمت سرور رو با هزار ضرب و زور اوکی کردم، شما چرا بخش گرافیکی رو که مونده بود و هنوز انجام نداده بودید رو انجام نمیدی و کارو تموم کنی؟!
    ویرایش توسط sbehnam : March 18th, 2023 در ساعت 17:32

2. # ADS

عضو انجمن omid1991 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    495
    تشکر شده در
    284 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sbehnam نمایش پست ها
    عزیز من نمیدونم شما خودت رو زدی به اون راه یا واقعا متوجه نیستی؟!
    همه چیز واضح و مشخص هست. سرور من در تاریخ 3 فوریه هک شده و همون روز هم به شما اطلاع دادم و یک ماه بعد نبوده! و فقط هم یک سرور مجازی روش نبوده، 10 سرور مجازی بوده که از هیچکدوم بک آپی نداشتم.
    من برای برگردوندن این سرورها نیاز به زمان داشتم و دوستانی که تو این تایم سرور اختصاصیشون هک شده بود درک میکنن که آدم چه حالی داره تو اون شرایط:
    https://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=223472

من از شما سوال کردم که اگر بک آپ دارید، من بزنم فایل های vmdk سرور رو حذف کنم، شما هم گفتید بله بک آپ دارم نگران نباشید. خوب منم بدون نگرانی سرور رو پاک کردم و از اول بالا اوردم، بعد که برگشتم میگم بفرمایید این سرور جدید، میگید نه بک آپ پاک شد! (اینجا من مقصرم که شما به من اطمینان دادید که بک آپ دارید؟!)
    اگر به من اطمینان نمیدادید من اون سرور رو پاک نمیکردم و چند روز بعدش روشی که برای ریکاوری فایل های سرور بود رو پیاده میکردم.
    حالا همه این ها به کنار.همه جور هک شدن و پاک شدن سرور رو من قبول میکنم، ولی

حالا که من خودم فایل های سمت سرور رو با هزار ضرب و زور اوکی کردم، شما چرا بخش گرافیکی رو که مونده بود و هنوز انجام نداده بودید رو انجام نمیدی و کارو تموم کنی؟!
    مقصر و مجرم رو دادگاه تشخیص میده عزیزم اینجا دادگاه نیست
    اعتبار منم با یک پست از بین نمیره موفق باشی

تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    495
    تشکر شده در
    284 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    شما بعنوان کارفرما، قراردادتون به مشکل خورده. میتونید به شکل حقوقی اقدام کنید.

جناب آقای امیدتک، باتوجه به توضیحاتی که ارایه دادند، شما فقط تعهدات خودتون رو انجام ندادید. اما ایشون به شما اتهام کلاه‌برداری زدن. ایشون میتونن دادخواست، الزام به اجرای تعهد برای شما ارسال کنن که به شکل حقوقی هست.

جناب آقای امید تک بعنوان برنامه نویس، شما اولین کاری که باید انجام بدید، این هستش که مبلغ دویست هزار تومن بابت مشاوره به یک وکیل بپردازید و ببینید که میتونید از ایشون به شکل کیفری شکایت کنین، به این علت که به شما اتهام کلاه‌برداری زدن و این مورد قطعا با مجازات حبس همراه هستش. اجازه ندید، افرادی در جامعه باشن که خیلی راحت، مردم رو متهم به کلاه‌برداری میکنن و حیثیت و آبروی یک فرد رو میبرن. شما در ازای مبلغی که دریافت کردید، به تعهدات خودتون عمل نکردید و حاضر به اجرای تعهداتون نشدید و ملزم هستید که به تعهداتون عمل کنید. این مصداق کلاه‌برداری نیستش. به هیچ عنوان اجازه ندید، افرادی در جامعه، آگاهانه، حیثیت و اعتبار و آبروی افراد رو ببرن.

موفق باشید.
    ممنون بابت راهنمایی شکایت تنظیم و به پلیس آگاهی شهرستان نمین ارجاع داده شد.
    امیدوارم دیگه کسی تاپیک کلابرداری ایجاد نکنه من بعد

photo_2023-03-19_19-04-34.jpg

5. تعداد تشکر ها از omid1991 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid1991 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی شکایت تنظیم و به آگاهی شهرستان نمین ارجاع داده شد.
    امیدوارم دیگه کسی تاپیک کلابرداری ایجاد نکنه من بعد

photo_2023-03-19_19-04-34.jpg
    چقدر هم خوب که زحمت باز کردن پرونده رو کشیدید چون واقعا من بخاطر 6 تومن وقت مراجعه و اینجور کار ها رو نداشتم. ولی حالا که شما زحمت کشیدید من تو دادگاه حاضر میشم و همه توضیحات و مستندات رو ارائه میکنم.

هر شخصی تو این انجمن مستندات و صحبت های من رو خونده باشه و این شکابت تنظیم شده شما و طرز صحبت شما تو این تایپیک رو دیده باشه متوجه میشه قضیه چیه و حق با کیه.

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

تعریف کلاهبردار: ۱- آن که به فریب مال و پول دیگران را بگیرد؛ حقه باز. ۲- کسی که کلاه‌برداری کند؛» از نظر میانگین سنی کلاهبرداری می‌توان کلاهبرداران را به دو دسته کلاهبرداران اینترنتی و کلاهبرداران غیر اینترنتی تقسیم کرد.
    ---------------------------------
    در ضمن زیر 20 میلیون رو دادگاه بررسی نمیکنه.میره برای حل اختلاف..اونجا هم اتفاقی صورت نمیگیره.ایشون جریمه تهمتشون رو میدن.اینیکی هم پول پروژه تحویل داده نشده رو بک میزنن..تنها کسی که سود میبره دولت هست که کلی هزینه حل اختلاف رو باید بدید..
    خلاصه: دم عیدی بهتره با هم سازش کنید اختلافتون رو بین خودتون با کم و زیاد حل کنید.اقا بهنام هم یه معضرت خواهی کنه بره پی کارش..وقتتون رو واسه این چیزا هدر ندید..جیب حل اختلاف رو هم الکی پر نکنید..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

8. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    584
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    91 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sbehnam نمایش پست ها
    چقدر هم خوب که زحمت باز کردن پرونده رو کشیدید چون واقعا من بخاطر 6 تومن وقت مراجعه و اینجور کار ها رو نداشتم. ولی حالا که شما زحمت کشیدید من تو دادگاه حاضر میشم و همه توضیحات و مستندات رو ارائه میکنم.

هر شخصی تو این انجمن مستندات و صحبت های من رو خونده باشه و این شکابت تنظیم شده شما و طرز صحبت شما تو این تایپیک رو دیده باشه متوجه میشه قضیه چیه و حق با کیه.
    دوست عزیز

شکایت ایشون بابت هتک حرمت هست و اگر حق رو به شما هم بدهند ، درنهایت شما از عنوان بزه انتسابی تبرئه میشی .

و برای حق و حقوق شما باید پرونده دیگه تشکیل بشه .

10. تعداد تشکر ها از shervin110 به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin110 نمایش پست ها
    دوست عزیز

شکایت ایشون بابت هتک حرمت هست و اگر حق رو به شما هم بدهند ، درنهایت شما از عنوان بزه انتسابی تبرئه میشی .

و برای حق و حقوق شما باید پرونده دیگه تشکیل بشه .
    اینقدر اب رو اتیش نریزید شب عیدی.بزارید دو تا ماچ و بوسه کنن برن سر زندگیشون..هر دو نفر کار و زندگی دارند.اعتبار کسی هم واسه یه تاپیک خدشه دار نمیشه.ته این قضیه جز وقت طلفی و از کار و زندگی افتادن و کلی هزینه کردن واسه دولت چیزی نیست..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

12. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,051
    تشکر تشکر شده 
    434
    تشکر شده در
    322 پست

دوستان من فکر میکنم، همه متوجه اهمیت ارتباطات تجاری شده باشن.

لطفا جناب آقای امیدآران، برادر عزیز شما فیتیله رو بکشید پایین و بیشتر از این، ادامه ندید. شما واقعا برنامه‌نویس هستید و حقیقتا کلاه‌بردار نیستید. بالاخره همکار هستیم، در روند کار ممکنه بالاخره تو یکسری جاها به بن‌بست بخوریم و کارفرما همراهی نکنه و همه ی این مشکلات رو داریم. لطفا مراتب رو به شکل تماس تلفنی، باهمدیگه پیگیری کنید، به هرحال الآن شما اگر مبلغ دریافتی رو بعنوان حق‌الزحمه هم درنظر بگیرید، به قول بازاری های قدیم، نون و نمکی خوردید. به احترام این نون و نمک، دیگه این جریان رو اجازه ندید جلوتر بره.

جناب کارفرمای عزیز، شماهم خودتون رو بگذارید جای برنامه‌نویس. شما از همین فضای وب‌هاستینگ استفاده کردید، و به ایشون سفارش کار دادید. به هر علتی، درفرآیند کار شما، ممکنه به بن‌بست خورده باشه. آیا این درسته که شما کاری کنید که ایشون بعنوان کلاه‌بردار شناخته بشن و دیگه نتونن توی این فضا، کسب‌درآمد کنن؟ این مصداق بریدن نان نیست؟ بنظرم شما هم متوجه شدید که نباید نون کسی رو برید و بهش گفت کلاهبردار. به هرحال ایشون هم از این فضا ارتزاق میکنن.

یک ارتباط تلفنی باهم برقرار کنید. از گوگل‌میت استفاده کنید. مواردی که انجام شده رو به اشتراک بگذارید. مشکلات و موانع کار رو شناسایی کنید و این موضوع رو به شیوه ی فنی و برنامه‌نویسی حل کنید.

جناب آقای آران. اجازه ندید که کار بیشتر از این جلو بره.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

14. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    495
    تشکر شده در
    284 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    دوستان من فکر میکنم، همه متوجه اهمیت ارتباطات تجاری شده باشن.

لطفا جناب آقای امیدآران، برادر عزیز شما فیتیله رو بکشید پایین و بیشتر از این، ادامه ندید. شما واقعا برنامه‌نویس هستید و حقیقتا کلاه‌بردار نیستید. بالاخره همکار هستیم، در روند کار ممکنه بالاخره تو یکسری جاها به بن‌بست بخوریم و کارفرما همراهی نکنه و همه ی این مشکلات رو داریم. لطفا مراتب رو به شکل تماس تلفنی، باهمدیگه پیگیری کنید، به هرحال الآن شما اگر مبلغ دریافتی رو بعنوان حق‌الزحمه هم درنظر بگیرید، به قول بازاری های قدیم، نون و نمکی خوردید. به احترام این نون و نمک، دیگه این جریان رو اجازه ندید جلوتر بره.

جناب کارفرمای عزیز، شماهم خودتون رو بگذارید جای برنامه‌نویس. شما از همین فضای وب‌هاستینگ استفاده کردید، و به ایشون سفارش کار دادید. به هر علتی، درفرآیند کار شما، ممکنه به بن‌بست خورده باشه. آیا این درسته که شما کاری کنید که ایشون بعنوان کلاه‌بردار شناخته بشن و دیگه نتونن توی این فضا، کسب‌درآمد کنن؟ این مصداق بریدن نان نیست؟ بنظرم شما هم متوجه شدید که نباید نون کسی رو برید و بهش گفت کلاهبردار. به هرحال ایشون هم از این فضا ارتزاق میکنن.

یک ارتباط تلفنی باهم برقرار کنید. از گوگل‌میت استفاده کنید. مواردی که انجام شده رو به اشتراک بگذارید. مشکلات و موانع کار رو شناسایی کنید و این موضوع رو به شیوه ی فنی و برنامه‌نویسی حل کنید.

جناب آقای آران. اجازه ندید که کار بیشتر از این جلو بره.
    این اولین و آخرین پرونده شکایت من هست دوستان پس اجازه بدید تا تکمیل پرونده برم جلو ببینم آخرش به کجا میرسه

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,051
    تشکر تشکر شده 
    434
    تشکر شده در
    322 پست

جناب آقای آران من باتون از طریق شماره تلفن ثبت شده روی سایتتون تماس گرفتم، کسی برنداشت. لطفا خصوصی دوم من رو چک کنید.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)