نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: مسدود شدن سرور در پارس پک به دلیل ترافیک 1 به 10

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,061
    تشکر تشکر شده 
    444
    تشکر شده در
    331 پست

پیش فرض پاسخ : مسدود شدن سرور در پارس پک به دلیل ترافیک 1 به 10

متوجه نمیشم. الآن از نظر شما این صرفا یه قانون محضه و فقط برای کسب منفعته خودشون هستش؟
    مصرف ترافیک اینترنت تهران سه برابر کشور انگلستانه. آپ‌لینک دیتاسنتر بامداد‌ تقریبا بین پنج‌ترابایت تا شیش‌ترابایت داره سرویس میده. که این فقط مخصوص مشتریان ابرآروان هستش که ازش باخبر هستیم. بقیه ی دیتاسنتراکه استفاده ی عمومی دارن و هیچ اطلاعاتی درموردش نداریم، شما مثلا حدص میزنید که خیلی شرایط اوکیه و الآن دنبال منفعت هستن؟

من از نوشته های شما متوجه شدم که تصورتون این هستش که جمعی از افراد نشستن و برای کسب سود یه تصمیمی گرفتن که محدودیتی گذاشته بشه و همین؟؟؟؟ همیین؟؟ یعنی انقدر نگاه ساده به ماجرا دارید؟

من یه عددی که تخمین میزنم حداقل توی کشور بحث نیم‌میلیون ترابایته. اصلا این مواردی که شما دنبالش هستید، حتی تو حاشیه ی متن موضوع اصلی هم نیست.

دوستانی که در بطن موضوع هستن، میدونن که واقعا چقدر زیرساخت اینترنتی مون زیر این حجم از مصرف، داره بالا میمونه. امید داشته باشید دوستان. امید داشته باشید.

شما به صحبتای بعضی از کاربرایی که میگن ایران دیتاسنتر درست حسابی نداره نگاه نکنید. فکر میکنم یک فصل ترافیک مصرفی کل اینترنت انگلستان اندازه ی ترافیک مصرفی یک فصل خراسان (هرسه‌تا استانش) بوده. اصلا شوخی نیست.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

2. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    15 پست

پیش فرض پاسخ : مسدود شدن سرور در پارس پک به دلیل ترافیک 1 به 10

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    متوجه نمیشم. الآن از نظر شما این صرفا یه قانون محضه و فقط برای کسب منفعته خودشون هستش؟
    مصرف ترافیک اینترنت تهران سه برابر کشور انگلستانه. آپ‌لینک دیتاسنتر بامداد‌ تقریبا بین پنج‌ترابایت تا شیش‌ترابایت داره سرویس میده. که این فقط مخصوص مشتریان ابرآروان هستش که ازش باخبر هستیم. بقیه ی دیتاسنتراکه استفاده ی عمومی دارن و هیچ اطلاعاتی درموردش نداریم، شما مثلا حدص میزنید که خیلی شرایط اوکیه و الآن دنبال منفعت هستن؟

من از نوشته های شما متوجه شدم که تصورتون این هستش که جمعی از افراد نشستن و برای کسب سود یه تصمیمی گرفتن که محدودیتی گذاشته بشه و همین؟؟؟؟ همیین؟؟ یعنی انقدر نگاه ساده به ماجرا دارید؟

من یه عددی که تخمین میزنم حداقل توی کشور بحث نیم‌میلیون ترابایته. اصلا این مواردی که شما دنبالش هستید، حتی تو حاشیه ی متن موضوع اصلی هم نیست.

دوستانی که در بطن موضوع هستن، میدونن که واقعا چقدر زیرساخت اینترنتی مون زیر این حجم از مصرف، داره بالا میمونه. امید داشته باشید دوستان. امید داشته باشید.

شما به صحبتای بعضی از کاربرایی که میگن ایران دیتاسنتر درست حسابی نداره نگاه نکنید. فکر میکنم یک فصل ترافیک مصرفی کل اینترنت انگلستان اندازه ی ترافیک مصرفی یک فصل خراسان (هرسه‌تا استانش) بوده. اصلا شوخی نیست.
    یه مشت چرندیات و لاطاعلات بافتی که مثلا بگی حالیته
    هیچ فکت و سورسی هم نداری جز همون افکار ماله کش ات که دیتابیس ها رو مالش میدی
    حال به هم زنه کل حرفهات
    رپورتاژ گرفتی برای دیتاسنترها ببافی
    کم بباف

4. تعداد تشکر ها از vst به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)