صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: مسدود شدن سرور در پارس پک به دلیل ترافیک 1 به 10

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض پاسخ : مسدود شدن سرور در پارس پک به دلیل ترافیک 1 به 10

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    سلام. من از شرکت پارس پک یک سرور مجازی تهیه کردم که هزینش ۴۰۰ هزار تومان شد با این مشخصات:
    رم ۲ - پردازنده ۲ - فضای ۱۰۰ گیگ - ترافیک ۴۰۰ گیگ

حالا بگذریم از اینکه همین سرور رو با مشخصات زیر از هتزنر گرفتم ۲۵۰ هزار تومان!!!
    رم ۲ - پردازنده ۲ - فضای ۴۰ گیگ - ترافیک ۲۰۰۰ گیگ

الان این سرور که از پارس پک خریدم رو روش یه اسکرپر دارم که اطلاعاتی از سایت هام میگیره و سایت هام رو مانیتورینگ میکنه. به محض اینکه ۴۰ گیگ مصرف کردم سرور مسدود شده. در واقع شرکت پارس پک داره ۴۰ گیگ ترافیک به ما میده

فایل پیوست 41394

واقعا ۴۰ گیگ ترافیک واسه یک سایت خیلی کمه و هزینه ۴۰۰ هزار تومان هم واسه این سرور خیلی زیاده. راهی وجود داره که دیتاسنتر قبول کنه این قانون درنظر گرفته نشه؟ مثلا سایت ما مجوز ارشاد و اینماد داره و حاضریم همه مستندات هم ارائه کنیم که واسه دورزدن محدودیت استفاده نمیشه و فقط واسه سایت هست!

لطفا اگه راهی وجود داره، من رو راهنمایی کنید.
    ================================================== ==========================
    یه سرور اختصاصی بخر از هلند و خودت از این مسخره بازی ها و مزدوران باج گیر سر گردنه نجات بده ...اینها همه فکر میکنن شما سرورهای قند شکن ران کردید برای همین روی تمامی یوزرهاشون محدودیت ترافیک گزاشتن که تموم بشه باز بچاپن کلا هدف فقط چاپیدن و بس از سه شرکت سه vpsداشتم زرت زرت ترافیک تموم میشد هی پول بده هی شارز کن سر اخرم رفتم یه سرور اختصاصی از هلند گرفتم عالی و بدون مشکل داره برام کار میکنه

2. # ADS

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    متوجه نمیشم. الآن از نظر شما این صرفا یه قانون محضه و فقط برای کسب منفعته خودشون هستش؟
    مصرف ترافیک اینترنت تهران سه برابر کشور انگلستانه. آپ‌لینک دیتاسنتر بامداد‌ تقریبا بین پنج‌ترابایت تا شیش‌ترابایت داره سرویس میده. که این فقط مخصوص مشتریان ابرآروان هستش که ازش باخبر هستیم. بقیه ی دیتاسنتراکه استفاده ی عمومی دارن و هیچ اطلاعاتی درموردش نداریم، شما مثلا حدص میزنید که خیلی شرایط اوکیه و الآن دنبال منفعت هستن؟

من از نوشته های شما متوجه شدم که تصورتون این هستش که جمعی از افراد نشستن و برای کسب سود یه تصمیمی گرفتن که محدودیتی گذاشته بشه و همین؟؟؟؟ همیین؟؟ یعنی انقدر نگاه ساده به ماجرا دارید؟

من یه عددی که تخمین میزنم حداقل توی کشور بحث نیم‌میلیون ترابایته. اصلا این مواردی که شما دنبالش هستید، حتی تو حاشیه ی متن موضوع اصلی هم نیست.

دوستانی که در بطن موضوع هستن، میدونن که واقعا چقدر زیرساخت اینترنتی مون زیر این حجم از مصرف، داره بالا میمونه. امید داشته باشید دوستان. امید داشته باشید.

شما به صحبتای بعضی از کاربرایی که میگن ایران دیتاسنتر درست حسابی نداره نگاه نکنید. فکر میکنم یک فصل ترافیک مصرفی کل اینترنت انگلستان اندازه ی ترافیک مصرفی یک فصل خراسان (هرسه‌تا استانش) بوده. اصلا شوخی نیست.
    سلام دوستانی که متن میخونن اگر ریاضیشون خوبه حساب کنن این عدد یعنی چی ؟ چقدر ؟ ما ریاضی بالای بیست نگرفتیم بلد باشیم !!!!!!!!!!!!!!!

نیم میلیون ترابایت = 500،000 ترابایت = 5،000،000 میلیون ترابیت

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    وقتی ترافیکت پایین باشه سرعت داری. اینترنت فیبرنوری هم بسته به وسعت کشورته. مثال انگلیس وقتی میگه ما تمام کشورمون رو آسفالت کردیم، ببین چندکیلومترشه.

شما زیاد اعتقاد به حرف دوستمون که میگه من اشتباه میکنم و ترافیک مصرفی ما به دوترا هم نمیرسه، اعتماد نکن. تخمین من روی نیم میلیونه. تازه قطعا خیلی بیشتر از این حرفاست.

مساله سرعت نیست. مساله مقیاسه. مقیاست کم باشه، سرعت خوبی داری.

مساله یه مدل اقتصادی که بشینن یه منفعتی ببرن نیستش. مساله بالاموندن تو ترافیکیه که تصوری از مدیریتش ندارید

جابله میگید به حرف من اعتماد نکنه ؟!!

یک = من نگفتم 2ترابایت گفتم یک ترابایت ، 1 ترا بهش اضافه نکن از خودت

دوستان که ریاضی انها خوبه

این متن بخونن : جهت اطلاع

هر 1000 گیگابیت = 100گیگابایت = یک دهم ترابایت که من نوشتم

طبق اعلام مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در شهریور ماه سال جاری سرعت اینترنت ثابت در کشور ۱۰مگابیت برثانیه است و می توان با برخورداری از فیبر نوری سرعت‌ را تا ۱۰۰ مگابیت و حتی یک گیگابیت برثانیه افزایش داد و کیفیت سرعت اینترنت را تضمین کرد.به گفته وی ظرفیت پهنای باند شبکه انتقال از سال ۱۳۹۶ تا سال ۱۴۰۰ از ۱۰ هزار و ۴۱ گیگابیت برثانیه به ۳۶ هزار و ۳۱۳ گیگابیت بر ثانیه رسیده است. در کنار آن ظرفیت اینترنت پهنای باند بین‌الملل که از سال ۱۳۹۶ تا پایان سال گذشته از ۱۵۰۰ گیگابیت بر ثانیه به ۷۱۱۹ گیگابیت برثانیه رسیده که حکایت از افزایش ۴.۷ برابری دارد.
    همچنین ظرفیت پهنای باند داده‌های داخلی از سال ۱۳۹۶ تا پایان سال ۱۴۰۰ از ۶۹۸۶ گیگابیت بر ثانیه به ۳۲ هزار گیگابیت برثانیه رسیده است؛ علاوه بر آن ترانزیت بین‌الملل از سال ۱۳۹۶ تا پایان سال قبل از ۱۵۰۰ گیگابیت بر ثانیه به ۴۹۴۴ گیگابیت بر ثانیه رسیده است.

این پهنای باند یک کشور 83 میلیونی هست

نکته : آخر بهتر با دانش با همکاران و دوستان در انجمن صحبت کنیم نه تیکه و کنایه انداختن ...

منبع
    ویرایش توسط company_hosting : March 5th, 2023 در ساعت 11:46
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

4. تعداد تشکر ها ازcompany_hosting به دلیل پست مفید

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,056
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

دوست عزیز، company_hosting من فکر میکنم سایت شما servervds.ir باشه. از شما انتظار میره که تخصصی تر در این موارد ورود کنید.

تمام مواردی که نوشتید در مورد پهنای باند هستش. من فکر میکنم اختلاف نظر ما بخاطر این هستش که شما تفاوتی بین پهنای‌باند و ترافیک نمیدونید. تمام دفاعیات شما درمورد اینکه بگید ترافیک ایران یک ترابایته، شما دراصل دارید در مورد پهنای باند صحبت میکنید. نه ترافیک.

ترمینولوژی مباحث شبکه بسیار مهم هستن توی این مباحث. باترمینولوژی آشنایی باید داشته باشید قبل از ورود به بحث.
    با تشکر ازینکه مجدد صحبت هام رو بولد کردید.
    احسنت.

- - - Updated - - -

company_hosting شما که خودتون کارای فنی سایت servervds.ir رو انجام میدید، در مورد موضوع کاملا شفافی مثل این، با کنایه، دارید اثبات میکنید که ترافیک مصرفی ایران یک ترایایته. بعدا متنی که مطالعه کردید و سرچ کردید رو میگذارید، تازه متوجه میشم که دارید در مورد پهنای‌باند صحبت میکنید. ضمنا اینقدر دفاع سخت همچنان دارید انجام میدید ازینکه ترافیک ایران یک‌ترابایته، خب این موضوع که تکلیفش مشخصه. ولی مشتریان، واقعا چطوری میتونن شمارو قانع کنن برای یک مشکلی؟ چون شما خیلی با کنایه درحالیکه دانشی در مورد ترافیک و پهنای باند ندارید و این دو رو باهم یکی میدونید و عملکرد رو نمیشناسید، واقعا مشتریان تون درصورتی که با شما به مشکل بخورن، چطوری میتونن شمارو قانع کنن؟ چون حقیقتا مشخص شد که ازنظر شما مطلقا ترافیک ایران یک ترابایته.
    حالا این موضوع زیاد برای دوستان مهم نیست. ولی تک تکشون اگه بخوان شمارو متوجه موضوعی کنن، کارشون سخت خواهد بود. چون در زمینه ی تخصصی تون که فعالیت دارید، نمیتونید موضوع بحث رو هم حتی شناسایی کنید و حتی سرچ توی گوگل رو هم اشتباه انجام دادید که به اون مطالب رسیدید.

اما شما بعد از اینکه با کنایه زدن به من درحال اثبات اینکه ترافیک ایران یک ترابایته بودید و بعد با ارایه منبع سرچ گوگل‌تون متوجه شدیم که شما پهنای‌باند رو با ترافیک اشتباه گرفتید، چرا آخر متن‌تون نوشتید با دانش صحبت کنیم و نه با کنایه زدن؟ یعنی چی این متن آخرتون؟ خیلی عجیبه. چون کل محتوای شما، جذابیتش در این بود که داشتید به من کنایه میزدید. چرا آخر متن‌تون گفتید که با دانش و بدون کنایه صحبت کنیم؟

الآن به ذهنم رسید که قطعا ترافیک مشتریان‌تون در servervds.ir هنوز به یک ترابایت نرسیده. وگرنه هرگز نمیگفتید که ایران ترافیکش یک ترابایته. چون اصلا نمیتونم دلیلی پیدا کنم که غیراز این باشه. یعنی هیچ استدلالی نمیتونه وجود داشته باشهکه خلاف این موضوع باشه. من خیلی فکر کردم که چطوری ممکنه یه شرکت هاستینگ، حتی مشکوک هم نشه که داره اشتباه میکنه. یعنی ترافیک مشتریانش به یک ترابایت هم نرسیده؟؟؟؟ دوست عزیز شما به من کنایه زدید ولی شما بعنوان یک شرکت خدمات هاستینگ، چطوری شمارو باید قانع کنن تو این موارد؟ بخش بزرگی از کارتون پشتیبانی‌هست. مشتریان تون با شما در مورد ترافیک و پهنای‌باند قطعا به مشکلات جدی میخورن. چون فقط با کنایه بشکل جابجا از این دو مورد دفاع میکنید.

دوست عزیز بنظر من محتواتون رو ویرایش کنید و کاربران انجمن رو بهشون اطلاعات اشتباه ندید و از این موضوع که ترافیک ایران یک ترابایته دفاع نکنید و واژه هایی که استفاده کردید رو اصلاح کنید. حداقل اعتبار سایتتون خراب نشه و هم بچه ها فکر نکنن که موضوع از این قرار هست.

اما این حرفتون هم بسیار جالب بود:

نقل قول نوشته اصلی توسط company_hosting نمایش پست ها

کل ترافیک ایران یه یک تراباییت نمی رسه ، شخصی ، شرکتی ، دولتی ، نظامی

یعنی واقعا ترافیک مشتریان تون یه یک ترابایت نرسیده که فکر میکنید کل ترافیک ایران به یک ترابایت نمیرسه؟
    ویرایش توسط demonvictor : March 5th, 2023 در ساعت 12:03
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

سلام شما اگر اینجا

به این صورت پست نمیذاشتید درست

1 - مصرف ترافیک اینترنت تهران سه برابر کشور انگلستانه. آپ‌لینک دیتاسنتر بامداد‌ تقریبا بین پنج‌ترابایت تا شیش‌ترابایت داره سرویس میده.

در بحثتون مشخصه منظور شما ترافیک همون پهنای باند هست که با همون شکل پاسخ داده شد که اگر نبود بعدش نمیگفتید اپ لینک بامداد ...

اپلیتک / پهنای باند / مصرف ترافیک /gb ps همه یکی هست و هیچ دیتاسنتری تا الان در ایران بالای 300-400گیگابایت بصورت دائم نرسیده از ixp مشخص هست

منظور من هم دقیقا پنهای باند بود و فقط از همین تعجب بودم چرا اینو میگید (نیم ملیون...) و اشتباه نگرفته بودم و دنبال اثبات نبودم که قضاوت میکنید ، وگرنه وقت نمیذاشتم اشتباه بیان شما رو ادامه بدم و در پیام اخر بگم پهنای باند یا لینک بذارم پهنای باند کشور چقدر ...

این نکته هم اضاف کنم چرا در تگ اول نوشتم مستند و مدکی حتی برای این کلمه نیم ملیون و و مقایسه مصرف ترافیک تهران با انگلیس چیه چیزی نفرستادید ؟ و بعد میگید به حاشیه بردم ؟ پست اخر شما بعد از پیام من بوده که من قبلش گفتم پهنای باند ... یعنی متوجه نبودم ؟ پس برگردیم به هون اول
    مورد 1 در همین پست
    ویرایش توسط company_hosting : March 5th, 2023 در ساعت 12:38

تشکر تشکر کرده 
    1,056
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

سلام شما اگر اینجا

به این صورت پست نمیذاشتید درست

مصرف ترافیک اینترنت تهران سه برابر کشور انگلستانه. آپ‌لینک دیتاسنتر بامداد‌ تقریبا بین پنج‌ترابایت تا شیش‌ترابایت داره سرویس میده.

در بحثتون مشخصه منظور شما ترافیک همون پهنای باند هست که با همون شکل پاسخ داده شد که اگر نبود بعدش نمیگفتید اپ لینک بامداد ...

اپلیتک / پهنای باند / مصرف ترافیک /gb ps همه یکی هست و هیچ دیتاسنتری تا الان در ایران بالای 300-400گیگابایت بصورت دائم نرسیده از ixp مشخص هست

منظور من هم دقیقا پنهای باند بود و فقط از همین تعجب بودم چرا اینو میگید (نیم ملیون...) و اشتباه نگرفته بودم و دنبال اثبات نبودم که قضاوت میکنید ، وگرنه وقت نمیذاشتم اشتباه بیان شما رو ادامه بدم و در پیام اخر بگم پهنای باند یا لینک بذارم پهنای باند کشور چقدر ...

دوست عزیز شما متاسفانه تمام محتواتون رو با کنایه زدن به من نوشتید و درحال اثبات موارد زیر بودید:

شما کاملا مشخص هستش که متوجه فرق پهنای‌باند با ترافیک نبودید. حتی سرچی هم که توی گوگل انجام دادید اشتباه بوده. یعنی شروع محتوای شما این بود:
    و بعد من همچنان با تعجب مطالبتون رو خوندم ببینم که شما چرا واقعا چنین اعتقاد سرسختی دارید، بعد از روی مطالبی که ارایه دادید، فهمیدم که شما فرق بین پهنای‌باند و ترافیک رو نمیدونستید.

این خیلی بده. اما نکته ی جالب کل محتواتون، قسمت آخرش بود که نوشتید:
    نکته : آخر بهتر با دانش با همکاران و دوستان در انجمن صحبت کنیم نه تیکه و کنایه انداختن ...

دقت کنید که این شما هستید که بدون دانش در مورد ترمینولوژی بحث، وارد موضوع شدید و بعد متوجه شدم که حقیقتا کل بیزینس شما حتی ترافیک یک ترابایتی هم با مشتریان‌تون نداشته وگرنه دچار اشتباه به این شفافی نمیشدید. و مورد دوم، تمام جذابیت پست شما این بود که تماما هدفش کنایه زدن هست

اما هرگز سعی نکنین با مشتریان‌تون هم به این شکل با کنایه در مورد مباحث فنی صحبت کنید. چون ممکنه مثل الآن، شما به مساله، اشراف نداشته باشید و حق مشتری‌تون ضایع میشه.

موفق باشید
    ویرایش توسط demonvictor : March 5th, 2023 در ساعت 12:39

تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

نمیدونم چرا متوجه نمیشد و هی میگید من نمیدونم ؟!!!

شما به سوال اول من برگرد و پاسخش رو به خودت بده نمیخواد برای ما بفرستی و مورد اول در پست قبلی من در همین صفحه

1- ترافیک تهران نیم میلیون هست ، مستند و مدرکی داری ؟
    2 ترافیک تهران 3 برابر انگلیس هست ، مستند و مدرکی داری ؟
    3 - اپلینک بامداد 5- 6 ترابایت ، مستند و مدرکی داری ؟

بعد از این، بحث طولانی کردید و به چیزهای دیگه بعدا تازه متوجه مشید من از پهنای باند صحبت میکنم و شما از ترافیک و میگید خوبه والا

اسم سایت میبرید و ... من به حاشبه میبرم ؟ شما با من بحث میکنید یا یک مجموعه ؟ و شما دارید تگ میکنید

بقیه موارد اکی من نمیدوم ، به حاشیه بردم ، کنایه زدم ! مصرف ترافیک مشتریان خودمان را قضاوت میکنی میگی نمیدونم و بلد نیستم

9. تعداد تشکر ها از company_hosting به دلیل پست مفید

vst

تشکر تشکر کرده 
    1,056
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

دوست عزیز، شما مدیرهاستینگ هستی و حاضرنیستی بفهمی که داری اشتباه میکنی دنبال مدرک اگرهستی، آخه شما با چه مدرکی میگی که
    خب شما مدرکت رو بیار دیگه برادر. مدرکی که شما برای این حرفت آوردی، مشخص کرد که عملکرد پهنای‌باند و ترافیک رو شما تفاوتی داخلش ندیدید. بعدش که من ازتون پرسیدم ترافیک مشتریاتون به یک تراهم نرسیده و گرنه فرق پهنای‌باند با ترافیک براتون قابل احساس کردن بود، متوجه شدید.

اصلا تو موضوع نیستید، دنبال قانع کردن هم هستید همچنان. قطعا مشتریان شما، در پشتیبانی، باتون به مشکل میخورن. چون اصلا متوجه نمیشید موضوع مورد بحثشون رو.

تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

معنی کلمه متوجه نیستی با بفهمی فرق داره متوجه باش

من جیزی به به دل نگرفتم :

یک نکنه : از اول حرفم همین بود که تگ شد و گویا به شما بر خورده

ایا سند دارید ؟

سلام

من صحبتهام با نگاه ساده بود بله ، غیر از این چیز دیگری نیست و 100% برای منافع شخصی، شرکتی ،یا مثل مخاربرات، دولتی است

لطفا برای این مورد دلیل و مدرک و سند ارائه کنید

پیام شما

مصرف ترافیک اینترنت تهران سه برابر کشور انگلستانه. آپ‌لینک دیتاسنتر بامداد‌ تقریبا بین پنج‌ترابایت تا شیش‌ترابایت داره سرویس میده. که این فقط مخصوص مشتریان ابرآروان هستش که ازش باخبر هستیم. بقیه ی دیتاسنتراکه استفاده ی عمومی دارن و هیچ اطلاعاتی درموردش نداریم، شما مثلا حدص میزنید که خیلی شرایط اوکیه و الآن دنبال منفعت هستن؟

در زمان پیک شاید برسه که بصورت دائم نیست شاید 1-5 روز در ماه باشه

چند بار سوال کردم پاسخ نداید و زمین زمان مدیر سایت ... همرو به هم چسبوندی که بگه من فرق ترافیک و پهنا رو نمیدونم ، ار گ هدفی خاصی داری که همه چیز میچسبونی که اکی خیلی زرنگی

اما برگرد به عقب به سوال پاسخ بده

شما ادعا کردی

مصرف ترافیک اینترنت تهران سه برابر کشور انگلستانه. آپ‌لینک دیتاسنتر بامداد‌ تقریبا بین پنج‌ترابایت تا شیش‌ترابایت داره سرویس میده
    ،
    مدرک، سند داری ؟

ترافیک یک سرور مجازی رو شبکه ما روزی 5-6 ترابایت هست

این پاسخ بده
    جای دیگه نرو بحث تغییر نده

منظور شما از ترافیک پهنای باند نبوده ؟ پس تو همین جمله خودت پاسخ میدم نوشتی اپلینک دیتاسنتر بامداد 6ترابایت هست یعنی شما میگی ابراروان 6ترا روزانه ترافیکش هست یا باز منظورت همون پهنای باند بود ؟ و یا امدی 2تا چیز با هم قاطعی کردی ؟ خدایش خودت قضاوت کن ،

من هم مثل شما

پیام من هم نوشتم منظور من از قبل گفتم کل ترافیک ایران

پهنای باند بوده با توجه به پیام اول خودت و برداشتی که ازش شده

هیچ شخص و شرکت دولتی و شخصی نمیتونه مصرف ترافیک باز نگی پهنای باند(این ترافیک یعنی حجم دانلوید و اپلود ) تهران یا ایران دقیق اعلام کنه چه برسه تخمین که نوشتی نیم میلیون آخه از کجا

اونم در ایران که هیچ چیزی ثبت رسمی نمیشه و اکثر امار حرفی هست

خیلی اطلاعات دقیق داری که همچین ادعای میکنی، من نباید تگت میکردم که بخوای ادامه بدی به این شکل و ...

بازم در پست بعد پرسیدم اقا مدرک کو ،پاسخی نداری براش .... واقعا متوجه نمیشی این سوالو ؟ براش جوابی نداری ؟ من درآوردی بود ؟

به چیزهای دیگه نچسبون که مشخص گردن گیرت خوب نیست که وقتی داری با یه نفر صحبت میکنی وصلش کنی به جایگاهش، سایت، مدیر .... اینها بهش میگن حاشیه

12. تعداد تشکر ها از company_hosting به دلیل پست مفید

vst

تشکر تشکر کرده 
    1,056
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

احسنت. بنابراین وقتی شما بعنوان مدیر یک هاستینگ، میگید که منظور من از ترافیک، پهنای‌باند بوده، یعنی تفاوتی درنظر نگرفتید. این بده.

حالا از من میپرسید که مدرک من چی هست؟ دوست عزیز، من گفتم تخمین شخصی من اینه که ترافیک نیم میلیون ترابایت باشه. ولی خیلی بیشتر هستش. حتی ممکنه تا یکونیم‌میلیون ترابایت هم، حقیقت داشته باشه. تخمینه منه. شما دنبال مدرک من نباش.

دوست عزیز، شما این موضوعات انقدر براتون، تازگی داشته، که حتی ذره ای مشکوک نشدید که ممکنه ترافیک با پهنای‌باند تفاوت داشته باشه.

ولی واقعا نمیشه انتظار پشتیبانی از سرویس شما داشت. استدلالشم این هستش که شما بدون دانش‌اولیه در این موضوع وارد شدید و هیچ شرکت هاستینگی، قطعا در این انجمن، اشتباه شمارو انجام نمیده. چون مطمعنا بخاطر مشتریانی که دارن، اعداد ترافیک و پهنای‌باند براشون قابل تفکیک هستش. ولی وقتی شما میگید ترافیک ایران به یک ترابایت نمیرسه و بعدا گفتید که منظورتون پهنای‌باند بوده، این یعنی اینکه شما تجربه اش رو نداشتید که این واژه ها براتون بشکل اتوماتیک‌وار تفکیک بشن.

موفق باشید.
    ویرایش توسط demonvictor : March 5th, 2023 در ساعت 15:02

تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

شما همه چیز زیر سوال میبری و خوب مقلطه کردن بلدید

بالا نوشتی کنایه میزنی

اما شما به همه چیز میزنی نه سوالات پاسخ دادی نه ... از غرب به شرق رفتی ، هدف شما مشخص بود شخصی نیست و کینه ... در کار بود یا هر چیز دیگه که شاید به ذهن من نیاد. با توجه به ادامه دار کردن بحث ها برداشت من اینه ، قضاوت با خدا

من در اون جمله یک کلمه را جا انداختم، اما مشخصه در اون ابعاد ... پهنای باند مد نظر هست شما نگرفتی ، و ادامه داستان

از قدیم گفتن برای گم کردن یک نقطه ، صفحه رو سیاه کن ، شما همین کارو میکنی ،

چیزی رو که نوشتی اشتباه بود و نه من، یک نفر دیگر هم برداشت دیگه ازش داشت

به سایت ، به سرویس یه پشتیبانی ، تازگی داشتن موضوع ، همه چیز بیان کردی که سیاه خودت سفید بشه

در این پیام اخر ، دنبال مدرک شما نیستم ، الان این هم میشه از جمله شما برداشت کرد ، نه، از من منظورم مدرکی بابت حرفات هست ،

شما دنبال مدرک من نباش
    مدرک زبان
    دانشگاه
    اکادمی

هر برداشتی میشه ،من ، منظورم مدرکی بابت حرفات هست ،

از قدیم میگن بهتر شنونده عاقل باشه و زیاد دنبال اشتباه نباشه ، اما هستید ،
    من از کلمه شما برداشت کردم پهنای باند منظورتون هست چون گفتید تهران ، بخاطر جمله بعدش اپلینک دیتاسنتر ...

حالا به همه چیز باز گیر بدید

یا قبول داری اشتباه گفتی من اشتباه شما گرفتم با اون شخص دیگه که پست زد یا نه

اگر داری مدرک خواستم چیز زیادی نبود ، بهت بر بخوره ...

اگر درست گفتی ،من اشتباه منطورم رسوندم ، اکی بحث نیست ادامه ای نیست ، این جمله دقیق من بوده نرفتم ادیت کنم چون فکر میکردم دانش داری و متوجه میشی ،اما فکرم اشتباه بود

کل ترافیک ایران یه یک تراباییت پهنای باند نمی رسه ، شخصی ، شرکتی ، دولتی ، نظامی

حالا تو تایپ اشتباه کردم ننوشتم ، تو ذهنم بوده ننوشتم یا هر جیز دیگری ،

اما به پشتیبانی شما ... سایت شما یا ... گیر ندادم و حرفی نزدم چون ربطی نداشت ولی شما برای تخریب به کوچه علیچپ زدید و .... بحث های دخترونه

بازم میخواهید ثابت کنید پشتیبانی مجموعه خوب نیست قضاوتش با مشتریان هست و سابقه ادامه دار ما که حداقل جا مکان ادرس داریم یا ... ادامه میدید ؟
    افزایش پست و نوسته بدید

اما به سوالات پاسخ بدید ، در پست های قبل از اول

بخصوص پهنای باند بامداد 5-6ترابایت هست یا ...

سند مدرکی دارید ، این گذاشتم ادامه دار بشه اگر جواب داشتی اگر نه ادامه نده ، چون پاسخ ندید من دیگه صحبتی ندارم برای ادم بدون جواب و تخمین زن
    ویرایش توسط company_hosting : March 6th, 2023 در ساعت 15:01

15. تعداد تشکر ها از company_hosting به دلیل پست مفید

vst

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)