نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آیا وب فارسی مرده؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    20 پست

Question آیا وب فارسی مرده؟

سلام دوستان
    دوستان من میخواستم استارت شروع یک سری پروژه ها و کارهای سایتی رو بزنم و داشتم زیرساخت ها رو اماده میکردم که توی یه سری انجمن ها و گفتگو ها متوجه شدم که اون هایی که مدت زیادی بودن شاید نزدیک دو دهه که در این حرفه بودن به شدت ناامید بودن و یک عده شون هم مهاجرت کردن اون عده باقی مانده هم به خاطر مشکلات زیادی که بهشون برخوردن یا دیگه نتیجه گرفتن که کنار بزارن و مشغول کارهای دیگری بشن یا در حال جمع کردن هستن.پس یک سوال اساسی دارم

آیا وب فارسی مرده؟ دلیل؟

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : آیا وب فارسی مرده؟

12 سال وبمستر بودم
    روزی 15 ساعت کار
    اخرشم هیچی به هیچی
    تازه من یک وبمستر بیسوادم(ینی برنامه نویسی اینا اصلا سردرنمیارم) و انقد زندگیمو نابود کردن
    شما فکر کن اونی که هزارتا چیز حالیشه چقد عمرشو به هدر داده تو این مملکت.کلی ادم میشناسم که مدتها وقت گذاشتن رو پروژه ای و اخرشم به هزار و یک دلیل نذاشتن موفق بشن در حالی که یک دهم این زحمتو توی کشور دیگری می کشیدن احتمالا اوضاع خوبی داشتن
    خلاصه که همه جای مملکت به فنا رفته س و از جمله وب

4. تعداد تشکر ها از dadashi281 به دلیل پست مفید

عضو انجمن sherman2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    62 پست

پیش فرض پاسخ : آیا وب فارسی مرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jj191 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان من میخواستم استارت شروع یک سری پروژه ها و کارهای سایتی رو بزنم و داشتم زیرساخت ها رو اماده میکردم که توی یه سری انجمن ها و گفتگو ها متوجه شدم که اون هایی که مدت زیادی بودن شاید نزدیک دو دهه که در این حرفه بودن به شدت ناامید بودن و یک عده شون هم مهاجرت کردن اون عده باقی مانده هم به خاطر مشکلات زیادی که بهشون برخوردن یا دیگه نتیجه گرفتن که کنار بزارن و مشغول کارهای دیگری بشن یا در حال جمع کردن هستن.پس یک سوال اساسی دارم

آیا وب فارسی مرده؟ دلیل؟
    موضوع فعالیت شما اصلا مشخص نیست، بحث وب موضوعی جهانی پس اینکه بگیم مرده یا خواهد مرد کاملا اشتباه، در سال های اخیر به دلیل افزایش هزینه ها و ...کسب و کارهای کوچیک تعدیل یا ادغام یا بلعیده شدند مثلا بامیلو جمع کرد و الان فروشگاه اسنپ شاپ هست و جایگاهش به دیجی کالا داد یا ریحون و چیلوری و ... جمع شدند جایگاهشون به اسنپ فود دادند. وب نمرده یا از بین نرفته بلکه کسب و کارهای کوچیک از بین رفتند و کسب و کارهای بزرگ بزرگ تر شدند.
    تو دنیای امروز شرایط رقابت سخت تر شده ولی فرصت ها همیشه هستند هزینه ها رو باید مدیریت کنید و ببینید راه اندازی کسب و کار تو این شرایط بصرفه هست؟ البته اگر شما فرضا در کشورهای اروپایی هم بدنیا میومدید راه اندازی کسب کار با توجه به وجود شرکت هایی بزرگ و جهانی کار راحتی نبود و در ایران یکسری فرصت ها وجود داره که در کشورهای دیگه وجود نداره!
    از نظر مهاجرت و کار با شرکت های خارجی هم خیلی راحت نیست و عملا نیاز به چند سال سابقه کار و هزینه کردن زیاد هست مثلا اگر بخواید الان برای ارشد دانشگاه کنکوردیا ثبت نام کنید که برید کانادا و کنارش کار کنید برای دانشگاه چند میلیارد پول نیاز هست! یا برای آلمان که بیشتر دوستان ما رفتند نیاز به یک ایرانی معرف و مدرک آیلتس و مدرک زبان المانی هست. باید ببینید کدوم مسیر برای شما هموارتر و قابل انجام هست.
    ۱۵ سال سابقه فعالیت ثبت دامنه / هاست لینوکس
    ثبت آنی دامنه sbs. فقط 79 هزارتومان!
    www.dolathost.com

6. تعداد تشکر ها ازsherman2000 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)