نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل کندی سرعت در وردپرس(عارضه‌یابی و حل مشکل)

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,051
    تشکر تشکر شده 
    434
    تشکر شده در
    322 پست

پیش فرض مشکل کندی سرعت در وردپرس(عارضه‌یابی و حل مشکل)

عرض سلام و احترام.
    دوستان اگر سایت وردپرسی دارید که با مشکل کندی سرعت روبرو هستید و سایتتون دیر لود میشه، براتون بشکل رایگان عارضه یابی میکنم و برای صحت اطمینان هم مشکل رو برطرف میکنم تا بتونید ببینید که سایتتون بدون مشکلی که وجود داره، با چه پرفورمنسی، راه اندازی میشه.

برای ارتباط، مستقیما با من در تماس باشید
    ویرایش توسط demonvictor : March 24th, 2023 در ساعت 00:49
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

2. # ADS

عضو انجمن Amin007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل کندی سرعت در وردپرس(عارضه‌یابی و حل مشکل)

سلام
    این رو هم بلد بودید اطلاع بدید

https://www.webhostingtalk.ir/showth...15#post1894515

عضو انجمن sudo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    360
    تشکر شده در
    300 پست

سلام
    دوست عزیز بهتره راه حلتون رو بصورت یه document تاپیک کنید.
    این دیگه چه نوع تاپیکی هست؟!؟!!؟
    اگر مشکل داشتین بیاین سراغم!

البته من راه حل رو میدونم، صرفا یه پیشنهاد هست.
    این نوع تاپیک ها اصلا خوشایند کاربرها نیست!
    پـــــــــــــــارس آپــتــایــم ارائه دهنده خدمات وب هاستینگ، سرور مجازی از سال 2010
    ارتباط با من در تلگرام
    شماره تماس: 00447498558035

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,051
    تشکر تشکر شده 
    434
    تشکر شده در
    322 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sudo نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز بهتره راه حلتون رو بصورت یه document تاپیک کنید.
    این دیگه چه نوع تاپیکی هست؟!؟!!؟
    اگر مشکل داشتین بیاین سراغم!

البته من راه حل رو میدونم، صرفا یه پیشنهاد هست.
    ارایه‌دهنده
    آدرس سایت: پارس آپتایم
    منافع شما: پیشنهاد فروش سرورمجازی و فروش سروراختصاصی، دریافت هزینه بابت هاست دانلود و سروربا حجم‌های زیاد

ببینید زمانی که یک بیزینس ولیو از نوع کانفیگ و نصب داره ارایه میشه، خود شخص شما درحالی‌که ارزش از نوع دانش هست و امکان ارایه داکیومنت هم وجود داره، بعنوان نمونه در این تاپیک:

کد PHP:
    https://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=223617&p=1894533&highlight=#post1894533 

میگید که با من درارتباط باشید.

سلام
    با من در ارتباط باشید.
    درصورتی که ارزش خواسته شده از نوع دانش بوده، که تفاوتی با این تاپیک من هم نداره.( بنابراین رفتار شما با این پاسخ به تاپیک من، علت دیگه ای داره که بررسی میکنیم)

درحالی‌که کانفیگ و نصب هم امکان ارایه داکیومنت هاش هست. بنابراین ارایه ی هر نوع ارزشی که با پیکربندی و کانفیگ در ارتباط هستش، امکان ارایه داکیومنتش وجود داره.اما مساله اینه که این جواب شما، مغرضانه و از روی هدف مشخصی هستش.

اما چرا مغرضانه برخورد کردید؟
    علت اینه که شما هنوز تو سال ۸۹ گیر کردید و همچنان تصورتون این هستش که باید به مشتری هاست دانلود یا سرور دانلود ارایه بدید و اگر مشتری بگه سرویس من هاردش باید ارتقا پیدا کنه، شما سایت و سرور مشتری رو آفلاین میکنید و هاردش رو ارتقا میدید. منفعت شما در این هستش که اگر یک مشتری سایت پربازدید داره و قبلا سرورمجازی داشته و نمیتونسته سایتش رو بخوبی ساپورت کنه، منفعت شما در ارایه سروراختصاصی هستش. مشتری اطلاعات کافی نداره و خیلی از مواقع عزیزانی هستن که سایت دانلودی دارن و همچنان دارن از هاست دانلود استفاده میکنن و شما هم بدون اینکه نیاز مشتری رو شناسایی کنید همچنان دارید در ارای تامین منافع خودتون، خدمات هاست دانلود رو به کاربر ارایه میدید.
    هیچ پیش‌زمینه ی اطلاعاتی در مورد تغییراتی که از سال ۸۹ که شما ورود کردید تا الآن، متوجه اش نشدید. شما از سال ۸۹ تا الآن همچنان راهکاری که ارایه میدید فروش وی‌پی‌اس و سروراختصاصی هستش. یعنی در ازای تامین منافع خودتون، حاضر شدید که در همون سال ۸۹ توقف کنید و از مشتریان بابت ارایه همین خدمات، کسب‌درآمد کنید.

نیازمندی‌ها تغییر کرده و شما دارید میبینید که وقتی یکنفر میاد و این نیاز رو داره به کاربر میده که اگه یه سایتی داره که بخاطر حجم بازدیدش، بخاطر حجم ذخیره سازی های زیادش، بخاطر حجم دانلود فایل‌هایی که داره نیازی نیست تا همچنان هزینه های سروراختصاصی بپردازه، نیازی نیستش هزینه های سنگین هاست‌دانلود رو بپردازه، نیازی نیستش تا بخاطر کندی سرعتش، از شما با تبلیغ لایت‌اسپید، هاست بگیره، رفتار شما این هستش که کاملا مغرضانه، بگید که این نوع تاپیک ها اصلا خوشایند کاربرها نیست:

جدی؟

دوست عزیز، تازمانی که نیاز کاربر رو نتونید شناسایی کنید و همچنان طبق خواسته ی مشتری که دنبال هاست دانلود و سرویس لایت‌اسپید و سروراختصاصی و هزینه های سنگین هستش، شما به قیمت کسب درآمد از کاربران، در همون سال ۸۹ گیر کردید. بنابراین اگر کاربران بفهمن که نیازواقعی وب‌سایتشون چه نوع خدماتی هستش، امکان کسب‌درآمد شما از روی سرویس هایی که ارایه‌میدید، قطع به یقین با مشکل رو‌ب‌رو میشه. دیگه کاربران میفهمن که نیاز به سرویس های هاست‌دانلود، سروراختصاصی، سرورمجازی با هزینه های لایت‌اسپید و لایسنس و هارد و ... ندارند و کسب‌درآمد شما با مشکل رو‌ب‌رو خواهد شد. بنابراین این رفتار شما در چنین تاپیک هایی که این‌تهدید رو ممکنه داشته باشه براتون، کاملا توجیه پذیر و منطقی میاد.

عزیزانی که در این انجمن حضور دارند، باهدف پیشرفت وب‌سایتشون وارد این انجمن میشن. میدونن که اگر میخوان، خدماتی دریافت کنن که واقعا نیازشون رو قرار هست برطرف کنه، میدونن که بجای مراجعه مستقیم به کسب‌وکار ها، باید وارد این انجمن بشن. به این علت که کاربرانی در این انجمن هستند که پیشنهاداتی ارایه خواهند داد، که موجب پیشرفت سایتشون خواهد شد و با یک دهم هزینه های کسب‌وکار های دیگه، میتونن در لبه قرار بگیرند. بنابراین، هم حجم کاربران وب‌هاستینگ‌تالک افزایش پیدا میکنه و هم ارایه‌دهنده های ‌دانش‌محور و حرفه ای میتونن ارزش‌هاشون رو در اینجا ارایه بدن و نه صرفا جهت کسب‌منافع شخصی. همه چیز کسب‌درآمد شما نیستش. علت حضور کاربران به انجمن وب‌هاستینگ‌تاک هم مهمه و باید در نظر گرفت. ارزش هایی که باعث رشد وب‌هاستینگ‌تاک هم به این علت که من و شما در اون حضور داریم هم باید در نظر گرفت. این جامعه ست. بازار و تارگت شخص شما نیست. بنابراین باید با راهکار هایی که در لبه قرار دارن، این انجمن رو هم رشد بدیم. یعنی کسب‌وکار های دانش محور هم وارد این انجمن بشن و تنها کسب‌وکار های محصول‌محور مثل سرورمجازی‌و... حضور نداشته باشن.
    ویرایش توسط demonvictor : February 27th, 2023 در ساعت 09:08
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    20 پست

بنده هم دلیل انتقاد به این تاپیک رو نتونستم پروسس کنم. کلی تاپیک هرزنامه در انجمن ارسال میشه کسی ایرادی حرفی چیزی نمیگیره بعد یه تاپیک زده میشه که کمک حال افراد باشه باهاش این برخورد میشه. یکم از این ژاپنیا یاد بگیریم که نفع جمعی رو به نفع شخصی الویت میدونن چون میدونن با این کار به پیشرفت میرسن.

7. تعداد تشکر ها از jj191 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)