عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.

برای یک پنل مدیریتی، امکانات حسابداری رو باید اضافه کنم برای مشتری. میخواستم ببینم شما یک حسابداری آنلاین که امکان ارایه‌ وب‌سرویس رو داشته باشه، ازش اطلاع دارید دوستان؟

اگر از اعضای همین انجمن باشن که چقدر عالی. اول با اعضای انجمن خودمون میخواییم که همکاری کنیم. اما اگه از دوستان کسی چنین سامانه‌ای رو راه اندازی نکرده، میتونید معرفی کنید؟ من از روی گوگل به شرکتایی مثل حسابفا رسیدم. ولی اگر معرفی کنید، حتما از نظرتون میخوام استفاده کنم.

بااحترام

- - - Updated - - -

دوستان علت اینکه حسابفا رو نمیخوام استفاده کنم، حمل بر نارضایتی یا اعمال نظر به شرکت محترم حسابفا نیستش. علت اینه که حسابفا برای اینکه بخواد وب‌سرویس بده تا اضافه اش کنم به پروژه، باید حتما پلنی که دومرحله ارتقا پیدا کرده رو تهیه کرد و همچنین در تعداد ایجاد سند ها محدودیت داره. یعنی هم سایت مشتری تازه داره راه اندازی میشه و مقرون به‌صرفه نیست که پلنی که در مرحله ی سوم هزینه قرارداره رو تهیه کنه و از طرفی تعداد فروش سایتش اگر بالا باشه، در ایجاد اسناد محدودیت داره حسابفا.

بنابراین تنها به این علت هستش که حسابفا رو نمیخوام استفاده کنم و هدفم این هستش که از نظرات برنامه نویسا هم استفاده کنم. متشکر